O kmen csae Josefa II

novinky a aktuality

14. 9. Orienťák na hlavě
Na stránkách Equica najdete nezujatý pohled na naše závody a také výsledky soutěže Stojíme na hlavě a také pár fotek.
13. 9. Postupy elity a foto za závodu
Kompletní postupy nejlepších v kategoriích elity a pár fotek z trati si můžete prohlédnout TADY.
5. 9. Jsou dostupné mezičasy
V 9.00 se podařilo rozchodit dostupnost mezičasů prostřednictvím jiného serveru.
4. 9. Konal se závod
Od 8.00 bylo na cílové louce už poměrně dost živo, postupně se slušně naplnila. V 10.00 odstartovali první a v 13.20 poslední závodníci. V průběhu vyhlašování výsledků dobíhali poslední borci a po skončení vyhlašování zpestřeném vyhlášením výsledků vložené soutěže Equica se louka téměř vyprázdnila. Zbylí jen pořadatelé, kteří v lese posbírali všechny kontroly a současně se pustili do úklidu shromaždiětě. V 19.00 bylo uklizeno, vše se naskládalo do aut a ve 20.00 už závod připomínaly jen vyšlapané stezky v trávě.
V noci byly publikovány výsledky a bylo zjištěno, že jsou problémy s publikací mezičasů (oddílový web nepředpokládá takový objem dat).
2. 9. krátkodobý výpadek stránek
Omlouváme se za nedostupnost stránek v pátek v odpoledních hodinách (14:00-16:30) způsobenou vypnutím elektřiny v budově se serverem.
2. 9. Stav úhrady vkladů a dalších objednaných služeb
Provedli jsme kontrolu úhrad vkladů a dalších objednaných služeb na bankovním účtu našeho klubu ke dni 31.8.2005 23.59 (tedy k termínu dostatečně vzdálenému od požadovaného termínu úhrad). Zjistili jsme, že celá řada oddílů nemá platbu v pořádku. Proto je v sekci Přihlášky publikována tabulka přihlášených oddílů včetně obdržených plateb, dalších očekávaných úhrad a případných přeplatků. Žádáme všechny vedoucí oddílů, kterých se to týká, aby si na prezentaci (sobota 10 - 12 hodin v JIL) přinesli hodnověrný doklad o úhradě (tedy něco lepšího, než si dokážeme vyrobit v notepadu), případně si připravili hotovost (nejlépe v přesné hodnotě) k úhradě na místě. Těm oddílům, které mají přeplatek, bude příslušná částka při prezentaci vrácena.
1.9. Děkujeme!
Nejrychlejší ženy a muži v kategoriích 21E a 21A si odvezou kvalitní stany od firmy Freesport - Liberec.
1. 9. POZOR - objednané stravování nebude
Z důvodu malého počtu zájemců (celkem 9) o stravu nebude bohužel jídelna v provozu a proto nemůžeme slíbenou stravu zajistit. Zaslané zálohy na stravování budou pochopitelně vráceny při prezentaci.
31.8. Kdepak jsou vlastně ty Milíře??
Pokud náhodou stále ještě tápete, kudy do Milířů, mohla by vám být nápomocná například tahle mapka. Pozor - sjezd se silnice E442 v Jeřmanicích je omezen pro vozidla do 3,5 tuny, takže autobusy musí přes Rychnov a Rádlo (exit z E442 směr Jablonec). Pokud by vám první odkaz nefungoval, nebo se vám zdá málo nápovědný máme tu pro vás ilustrovanou mapku od Ondry H.
31.8. TipSport Arena také sponzorem...
Nová TipSport Aréna v Liberci věnovala 4 vstupenky vítězům kategorií H21 a H50 na nedělní utkání ČP Cup našich reprezentantů s Rusy (od 18:00 hod). V síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) nebo přímo v komplexu Tipsport Areny si můžete zakoupit "lupeny" na sobotní odvetu Švédů za prohrané semifinále MS 2005 z Rakouska (CZExSWE 3:2).
Program Česká pojišťovna Cup: 3.9. FIN-RUS a CZE-SWE 300 nebo 350 Kč (14 a 18 hod) 4.9. SWE-FIN a CZE-RUS 300 nebo 350 Kč (14 a 18 hod) TipSport Arena Liberec
30.8. Zveřejněny pokyny
V pozdních nočních hodinách jsme zveřejnili pokyny pro závod i pro ubytování. Viz příslušnou sekci.
30.8. tipovací soutěž o 10 000 Kč!
Společnost Equica pro vás připravila tipovací soutěž o velmi zajímavou finanční částku. Správný tipař se může těšit na rovných 10 tisíc - za to už se dá pořídit slušná spousta věcí a ještě vám zbyde na bublifuk. Více najdete v sekci soutěž.
30.8. Startovky
Dnes doporučujeme sekci startovky kde zjistíte v kolik hodin si máte začít zavazovat boty a hledat buzolu.
29.8. Parametry tratí
V sekci tratě najdete jak je z názvu patrné parametry závodních tratí.
28.8. Křest mapy
V pátek večer proběhl tajně v baru Desperádo křest zbrusu nové mapy císařský kámen. Křest byl proveden červeným vínem za účasti správce a designéra mapy. Je krásná, máte se na co těšit. ....
25.8. Shromaždiště...
... jehož mapku a plánek brzy naleznete na těchto stránkách, zajišťuje sponzor závodu a ČSOB firma ToiToi - sanitární systémy.
25.8. Aktualizace přihlášek
V sekci přihlášky najdete nejnovější stav přihlášek, obsahujicí i rozdělení kategorií HD21 do skupin a kalkulaci plateb pro oddíly. Na konci seznamu jsou dále uvedeny i některé nesrovnalosti v přihláškách - prosíme zejména vedoucí oddílů, aby se tam nezapomněli podívat a případné problémy včas vyřešit.
23.8. Děkujeme!
Další ceny pro nejlepší především dospělé závodníky věnoval hlavní sponzor Konrád. Hodnotnými věcnými cenami závod podpořila i firma SKI a CYKLOSPORT Kerda. Závodníci těšte se!
22.8. Ceny pro nejlepší
Na nejlepší závodníky čekají (mimo jiné) také věcné ceny od firmy Warmpeace.
26.7. Malé nahlédnutí do závodního prostoru
Máte-li zájem můžete virtuálně nahlédnout do závodního prostoru a to jak prostřednictvím fotek, tak malou ukázkou mapy.
1.7. Zveřejněn rozpis
Rozpis závodu byl 24.6 schválen soutěžní komisí ČSOB, takže je k dispozici všem.
24.6. Spuštěny stránky závodu
Dnes byly spuštěny tyto stránky, které se brzy začnou plnit informacemi pro závodníky.

sponzoi zvodu :

Partnei a sponzoi SOB :

CasopisOB.gif, 1 kB