Kalup libverdskho kohouta - Startovn
Kalup libverdskho kohoutat 14.9.2006 18:45
Startovnvytvoeno OE2003 Stephan Krmer 2005

       .   Start Jmno                      Kategorie      I prk.   Startovn 


AOP POBO - ptel OB Opava      

        1   39:00 Glabazov Jana            D35               8714    90,00 K 
        2   14:00 Peinka Jan                H35             410170    90,00 K 
        3   19:00 Jelnek Jan                H35               8715    90,00 K 
        4   10:00 Hada Miroslav             H35              52663    90,00 K 
        5   35:00 Hadaov Gabriela          D35               8810    90,00 K 
        6   37:00 Kostkov Jana              D35              52453    90,00 K 
        7   89:00 Peinka Jan                H16A              8713   105,00 K 
        8   50:00 Skora Jan                 H16A            232192   105,00 K 
        9   56:00 Hada Filip                H16A              8799   105,00 K 
       10   18:00 Rossmanith Vojta           H14C            410366    60,00 K 
       11   60:00 Schuster Marek             H16A            232136   105,00 K 
       12   64:00 Hadaov Tereza            D16A              8798   210,00 K 

                  Startovn                                         1230,00 K 
                  11 x Ubytovn - typ A, Pa                        1650,00 K 
                  Celkem                                            2880,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2880,00 K 



AOV Bank Ostrava - FIZA         

        1   78:00 Weissov Lucie             D18A             52941   105,00 K 

                  Startovn                                           105,00 K 
                  Celkem                                              105,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         105,00 K 



BBM BETA URSUS Orienteering      

        1   42:00 Ptek Pavel               H21A             53271   105,00 K 
        2    9:00 Kunz Martin                H35              52345    90,00 K 
        3   18:00 Fiala Jan                  H21A            515468   105,00 K 
        4    7:00 Lebar Daniel               H21B            406893   105,00 K 

                  Startovn                                           405,00 K 
                  2 x Ubytovn - typ A, Pa-                          300,00 K 
                  Celkem                                              705,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         705,00 K 



BOR OK Jiskra Nov Bor           

        1   60:00 Ktnsk Jaroslav          H65               4132    60,00 K 
        2   58:00 Bernek Miroslav           H65               4131    60,00 K 
        3   56:00 lehla Zdenk              H65               8552    60,00 K 
        4   48:00 lehlov Ivana             D55               8553    90,00 K 
        5   38:00 Prcha Miloslav            H45               4125    90,00 K 
        6   43:00 pov Soa                D45             232182    90,00 K 
        7   11:00 Jans Ji                 H35               8478    90,00 K 
        8   29:00 Kratochvlov Zdena        D35               8467    90,00 K 
        9   35:00 Krej Jaroslav            H21B              8512   105,00 K 
       10   13:00 Dok Boris               H35               8490    90,00 K 
       11   15:00 Doleal Milo              H35               8523    90,00 K 
       12   18:00 Bogar Leo                  H35               8471    90,00 K 
       13    0:00 Vobr Marek                 H21A              8529   105,00 K 
       14   84:00 Kolak Tom              H21E              8513   105,00 K 
       15   98:00 Topinkov Monika           D21E            515494   105,00 K 
       16    2:00 Krafkov Ita               D21A              8532   105,00 K 
       17   41:00 Lepk Petr                H21A              8508   105,00 K 
       18   90:00 Rufferov Iva              D21E              9394   105,00 K 
       19   69:00 Krafkov Lucie             D20A              8537   105,00 K 
       20    5:00 Srb Tom                  H18C             52905    90,00 K 
       21   23:00 krov Michaela           D18C              8481    90,00 K 
       22   13:00 ech Ladislav              H16C              8470    90,00 K 
       23   18:00 Karvnek Matou            H16C             52902    90,00 K 
       24   35:00 Folbrechtov rka         D16C              8479    90,00 K 
       25   77:00 Dokov Tereza           D16A              8494   105,00 K 
       26   19:00 Kohout Jakub               H14C              4378    60,00 K 
       27    3:00 Polma Jan                  H14C              4379    60,00 K 
       28    5:00 Zelenka Vlastimil          H14C              4371    60,00 K 
       29   13:00 Krej Jaroslav            H14C              4381    60,00 K 
       30   10:00 Lomi imon                H14C              4372    60,00 K 
       31    7:00 Prcha Pavel               H14C              4356    60,00 K 
       32   15:00 pov Jana                D21A              8476   210,00 K 

                  Startovn                                         2865,00 K 
                  Celkem                                            2865,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2865,00 K 



BSO KOB Bank Sokolov            

        1   39:00 Rambousek Karel            H21A              7872   105,00 K 
        2   25:00 Slavkov Renata           D18C              8691    90,00 K 
        3   76:00 Kov Tom                H16A            301405   105,00 K 
        4   88:00 virk Ondej              H16A            301422   105,00 K 
        5   68:00 Prochzkov Monika         D16A            301408   105,00 K 
        6   81:00 Uhlkov Tereza            D16A            232236   105,00 K 
        7   78:00 Beranov Barbora           D16A            232238   105,00 K 
        8   33:00 Beranov Jana              D16C            232239    90,00 K 
        9   24:00 Broov Elika             D14C            232237    60,00 K 

                  Startovn                                           870,00 K 
                  Celkem                                              870,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         870,00 K 



CTB SK Chotbo                  

        1   50:00 Hbner Jan                 H21A             51833   105,00 K 
        2    5:00 Krl Michal                H21A             51831   105,00 K 

                  Startovn                                           210,00 K 
                  Celkem                                              210,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         210,00 K 



DCE OOB TJ Sokol Dobichovic     

        1   41:00 Prochzkov Milue         D45              51966    90,00 K 
        2   24:00 Prochzka Antonn          H45              51965    90,00 K 
        3   33:00 Mrzov Pavla              D35               7868    90,00 K 
        4   38:00 trossov Jiina           D45               7870    90,00 K 
        5   33:00 Pavl Jaroslav             H45             232041    90,00 K 
        6    7:00 Hovorka Jan                H35             336729    90,00 K 
        7   15:00 Mrzov Pavla              D14C            301313    60,00 K 
        8   27:00 Rus Pavla                 D14C            416316    60,00 K 
        9   32:00 Prochzkov Marie          D12C             51177    60,00 K 
       10    2:00 Rus Tom                 H14C            301101    60,00 K 
       11   13:00 Rus Zuzana                D14C            416159   120,00 K 
       12   53:00 Rus rka                 D16A            301314   210,00 K 

                  Startovn                                         1110,00 K 
                  Celkem                                            1110,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1110,00 K 



DKL Klub OB Kladno               

        1   12:00 Datel Ji                 H35              49648    90,00 K 
        2    2:00 emelk Petr               H35             515065    90,00 K 
        3    4:00 Vin Pavel                 H35              51684    90,00 K 

                  Startovn                                           270,00 K 
                  Celkem                                              270,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         270,00 K 



DKP Oddl OB Kotlka            

        1   24:00 Prochzka Zdenko           H55              51800    90,00 K 
        2   22:00 Stehno Pavel               H55              51760    90,00 K 
        3   50:00 Stehnov Hana              D55              51799    90,00 K 
        4   40:00 Kluskov Jitka            D45               8558    90,00 K 
        5   32:00 Dlouh Ji                H45               8643    90,00 K 
        6    9:00 Paek Frantiek            H21A             52300   105,00 K 
        7   78:00 Mrzek Ji                H21E             51797   105,00 K 
        8   30:00 Hoek Vclav               H21B             51786   105,00 K 
        9   27:00 Margold Martin             H21A              8560   105,00 K 
       10   83:00 Waldov Lucie              D21E              9785   105,00 K 
       11   17:00 Prochzka Tom            H21A             51803   105,00 K 
       12   25:00 Prochzka Jan              H21A             51802   105,00 K 
       13   22:00 Janeek Oldich            H21A            515015   105,00 K 
       14   62:00 aloudek Petr              H21E             51783   105,00 K 
       15   76:00 Janata Martin              H21E              8277   105,00 K 
       16    5:00 Havlkov Vendula         D21A             51759   105,00 K 
       17   15:00 Vlach Martin               H21B             51807   105,00 K 
       18   78:00 Plochov Dominika          D20A             51798   105,00 K 
       19   82:00 Maliov Barbora           D20A             49898   105,00 K 
       20   25:00 Axmann imon               H21B             49839   105,00 K 
       21   80:00 Dlouh Marie               D20A             49815   105,00 K 
       22   73:00 Bochenkov Martina         D20A             51292   105,00 K 
       23   94:00 Svobodn rka             D18A             51796   105,00 K 
       24   79:00 Karochov Simona           D18A             51787   105,00 K 
       25   72:00 Dolealov Monika          D18A            232409   105,00 K 
       26   68:00 Bochenkov Ivana           D18A             51291   105,00 K 
       27   17:00 Betlach Martin             H16C             49881    90,00 K 
       28   82:00 Strnsk Vojtch           H16A            301385   105,00 K 
       29   12:00 Tkadlec Josef              H16C             53561    90,00 K 
       30   32:00 Dnkov Mirka             D16C            219295    90,00 K 
       31   76:00 Svobodn Madla             D16A            301368   105,00 K 
       32   30:00 Seifertov Magda           D16C            219291    90,00 K 
       33   28:00 Kluskov Barbora          D16C                      90,00 K 
       34    9:00 Dryk Jan                   H14C            231939    60,00 K 
       35    1:00 ada Jakub                 H12C            231951    60,00 K 
       36   42:00 Dlouh Hana                D12C              8645    60,00 K 
       37    4:00 uprek Vclav            H12C              9881    60,00 K 
       38   34:00 uprkov Anna            D12C                      60,00 K 
       39   37:00 Novkov Tereza            D12C            245767    60,00 K 

                  Startovn                                         3675,00 K 
                  Celkem                                            3675,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       3675,00 K 



DLT OB Rozmarn Litomice       

        1   44:00 Babick Tom              T3                8890    60,00 K 
        2   47:00 Nedvdkov Jitka           T3                5991    60,00 K 

                  Startovn                                           120,00 K 
                  Celkem                                              120,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         120,00 K 



DOK OK Doksy                     

        1   22:00 Konek Zdenk             H35               7762    90,00 K 
        2   15:00 Konek Tom              H16C              7761    90,00 K 

                  Startovn                                           180,00 K 
                  Celkem                                              180,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         180,00 K 



EKP VTJ Ekonom Praha            

        1   14:00 Zurynkov Jana             D21A            416340   105,00 K 
        2   74:00 Seidl Miroslav             H21E             51610   105,00 K 
        3   31:00 Ondrek Radim             H21B             52852   105,00 K 
        4    9:00 Kupcov Veronika           D21A             51595   105,00 K 
        5   17:00 Maunov Romana             D21A             51270   105,00 K 

                  Startovn                                           525,00 K 
                  Celkem                                              525,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         525,00 K 



FSP VTJ Stavebn fakulta Pr     

        1   32:00 Tojnar Jan                 H21B              8912   105,00 K 
        2    5:00 Kurfrst Pavel             H21B            207827   105,00 K 
        3   11:00 Vondra Ji                H21B            515028   105,00 K 
        4   28:00 Kuel Tom                H21A            515098   105,00 K 
        5   18:00 Nitsch Karel               H21B              8914   105,00 K 
        6    3:00 Martnek Robert            H21B            301170   105,00 K 
        7   70:00 Princl Pavel               H21E             51611   105,00 K 
        8   61:00 ech Jan                   H21A            416195   105,00 K 
        9   70:00 Fibr Tom                H21A            515067   105,00 K 

                  Startovn                                           945,00 K 
                  Celkem                                              945,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         945,00 K 



HAR OK Harcov                    

        1    7:00 Schrter Pavel             H21A              7203   105,00 K 
        2   63:00 Martan Ji                H21A              8129   105,00 K 
        3   13:00 tembera Jan               H21B             51536   105,00 K 

                  Startovn                                           315,00 K 
                  Celkem                                              315,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         315,00 K 



CHA OK Chrastava                 

        1   42:00 Lusk Karel                 T3                8189    60,00 K 
        2   25:00 Lusk Karel                 H55               8160    90,00 K 
        3   45:00 Luskov Olga               D45               8170    90,00 K 
        4    7:00 Hlubukov Dominika        D21A              5177   105,00 K 
        5   11:00 Kadav Petr                H21A              8188   105,00 K 
        6   85:00 Kakov Kateina           D21E              5176   105,00 K 
        7   28:00 Kakov Barbora            D21A              4212   105,00 K 
        8   25:00 Kadav Jana                D21A              4129   105,00 K 
        9   73:00 Hradec Pavel               H18A              4130   105,00 K 
       10   68:00 Bro Petr                  H16A              9870   105,00 K 
       11   62:00 Valeov Jana              D16A              8190   105,00 K 
       12   52:00 affkov Zuzana            D55               8162    90,00 K 

                  Startovn                                         1170,00 K 
                  Celkem                                            1170,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1170,00 K 



JHB TJ Jiskra Havlkv Brod     

        1   85:00 Hrstkov Vladna           D20A             52356   210,00 K 

                  Startovn                                           210,00 K 
                  Celkem                                              210,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         210,00 K 



JIL OK Jilemnice                 

        1    4:00 Koln Jan                  H21A             51590   105,00 K 
        2   13:00 Jiitov Zuzana           D21A              9054   105,00 K 
        3   26:00 Zleskov Daniela          D21A              9067   105,00 K 
        4    1:00 Falta Ondej               H21B              9750   105,00 K 
        5   86:00 Kynlov Martina           D20A              9088   105,00 K 
        6   75:00 Mal Ale                  H20A              9099   105,00 K 
        7   73:00 ern Martin               H20A             49478   105,00 K 
        8   68:00 Krlov Tereza             D20A              9064   105,00 K 
        9   76:00 Prchalov Ivana            D20A            416287   105,00 K 
       10   76:00 Mali Ji                 H18A              8555   105,00 K 
       11   83:00 Petrelov Tereza          D18A            301640   105,00 K 
       12   95:00 Freyov Andrea             D18A             49618   105,00 K 
       13   61:00 Exner Jan                  H16A             51109   105,00 K 
       14   54:00 ern Vojtch              H16A              9091   105,00 K 
       15   46:00 Klouek Tom              H16A              9049   105,00 K 
       16   63:00 Mechlov Lenka             D16A            515425   105,00 K 
       17   83:00 Kobrle Ale                H16A             49353   105,00 K 
       18   65:00 Pertka Jan                H18A             52705   105,00 K 
       19   37:00 Hrobaov Lenka            D21A              9482   105,00 K 

                  Startovn                                         1995,00 K 
                  Celkem                                            1995,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1995,00 K 



JPV SK Prostjov                 

        1   93:00 Stupal Frantiek           H20A             52353   105,00 K 
        2    2:00 Navrtil Tom             H18C             52856    90,00 K 

                  Startovn                                           195,00 K 
                  1 x typ C, Pa-So                                     50,00 K 
                  Celkem                                              245,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         245,00 K 



KAM SK Kamenice                  

        1   34:00 Klinkerov Jitka           D35              49155    90,00 K 
        2   21:00 Valek Petr               H35              52276    90,00 K 
        3    5:00 Straka Daniel              H35             301166    90,00 K 
        4   32:00 Strakov Lenka             D35             301162    90,00 K 
        5   36:00 Semkov Eva               D35              52285    90,00 K 
        6   38:00 Valkov rka            D35             232393    90,00 K 
        7    8:00 Wdwka Jan                 H35              52280    90,00 K 
        8   62:00 Panochov Albta          D18A            232400   105,00 K 
        9   49:00 Semk Vojtch              H16A            301628   105,00 K 
       10   47:00 Nepor Vclav              H16A             53660   105,00 K 
       11   45:00 Aschermann Michal          H16A            232402   105,00 K 
       12   50:00 Mackov Lucia              D16A            416131   105,00 K 
       13   52:00 Strakov Andrea            D16A            301154   105,00 K 
       14   54:00 Panochov Anna             D16A            232420   105,00 K 
       15   56:00 Kamererov Klra           D16A             52932   105,00 K 
       16   58:00 Matjkov Zuzana           D16A            307363   105,00 K 
       17    4:00 ermk Vojtch             H14C            232403    60,00 K 
       18   19:00 Strakov Zuzana            D14C            232413    60,00 K 
       19   23:00 Jirkov Klra            D14C             52603    60,00 K 
       20   25:00 Aschermannov Petra        D14C            232415    60,00 K 
       21    7:00 Valek Jan                H12C            232245    60,00 K 
       22    5:00 Semk Ondej               H12C            232267    60,00 K 
       23   41:00 Kozkov Zuzana            D12C              9970    60,00 K 
       24    9:00 ermk Maty              H12C            232426    60,00 K 
       25   36:00 Hlubukov Kristna        D12C            232418    60,00 K 

                  Startovn                                         2115,00 K 
                  Celkem                                            2115,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2115,00 K 



KNC Sokol Kostelec n. .l.       

        1   29:00 Havlkov Markta         D21A             52258   105,00 K 
        2   33:00 varcbachov Lucie         D12C            253105    60,00 K 

                  Startovn                                           165,00 K 
                  Celkem                                              165,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         165,00 K 



KON KOB Konice                   

        1    4:00 Smikov Eva               D21A             49367   105,00 K 
        2   72:00 Dittrichov Petra          D20A            515153   105,00 K 
        3   77:00 Hlavov Hana               D18A              8898   105,00 K 
        4   90:00 Hlavov Jindra             D18A              8899   105,00 K 

                  Startovn                                           420,00 K 
                  5 x typ C, Pa-So                                    250,00 K 
                  Celkem                                              670,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         670,00 K 



KSU Klub vytrv. sport umpe     

        1   21:00 rmek Jaromr             H21A            515101   105,00 K 
        2   54:00 Halama Jakub               H21A            515111   105,00 K 
        3   31:00 Turczer Petr               H21A            515179   105,00 K 
        4   67:00 Vozda Vojtch              H16A            515150   105,00 K 
        5   51:00 Hnilica Pemek             H16A            515191   105,00 K 

                  Startovn                                           525,00 K 
                  6 x typ C, Pa-So                                    300,00 K 
                  Celkem                                              825,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         825,00 K 



KVS SKOB Kobra Vsetn            

        1   61:00 Malik tpn             H18A              7865   105,00 K 

                  Startovn                                           105,00 K 
                  Celkem                                              105,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         105,00 K 



LBE TJ Lokomotiva Beroun         

        1    0:00 Meznk Vladimr            H35              52971    90,00 K 
        2   96:00 Hamkov Kristina         D18A             52973   105,00 K 
        3   92:00 Prochzka Pavel            H16A            410363   105,00 K 
        4   89:00 Meznkov Lucie            D16A            515151   105,00 K 
        5   22:00 Prochzkov Zuzana         D14C             52316    60,00 K 
        6   28:00 Prochzkov Kateina       D14C             52317    60,00 K 

                  Startovn                                           525,00 K 
                  3 x typ C, Pa-So                                    150,00 K 
                  Celkem                                              675,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         675,00 K 



LCE TJ Slovan Luhaovice         

        1    4:00 Bencr Juraj               H21B            253362   105,00 K 
        2    2:00 Zicha Ji                 H21A             51609   105,00 K 
        3   67:00 Hanslin David             H21A             52684   105,00 K 
        4   81:00 Vlan Lucie               D20A             52675   105,00 K 
        5   80:00 Cahel Marek                H18A             52706   105,00 K 
        6   59:00 Vlan Jan                 H18A             52707   105,00 K 
        7   86:00 Slezk Zdenk              H18A             52702   105,00 K 
        8   95:00 Slezk Ji                H16A             52703   105,00 K 
        9   79:00 Valenta Jan                H16A             51502   105,00 K 
       10   80:00 Cahlov Blanka             D16A             52708   105,00 K 
       11   72:00 Hubkov Pavla            D16A             52710   105,00 K 
       12   71:00 Vlan Jakub               H16A             52709   105,00 K 

                  Startovn                                         1260,00 K 
                  10 x Ubytovn - typ A, Pa                        1500,00 K 
                  Celkem                                            2760,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2760,00 K 



LIT KOB Chemopetrol Litvnov     

        1   72:00 Neradov Alena             D21E              8114   105,00 K 

                  Startovn                                           105,00 K 
                  Celkem                                              105,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         105,00 K 



LLI TJ Loko Liberec              

        1   39:00 Korejkov Da           D45               8546    90,00 K 
        2   46:00 tikov Eva               T3              253133    60,00 K 
        3   14:00 Peterka Vojtch            H21A            515503   105,00 K 
        4   23:00 Peterkov Viktorie         D21A             51205   105,00 K 
        5   38:00 tikov Anna              D12C            253131    60,00 K 

                  Startovn                                           420,00 K 
                  Celkem                                              420,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         420,00 K 



LPU OK Lokomotiva Pardubice      

        1   17:00 Prochzka Radek            H35             410783    90,00 K 
        2   89:00 trbov Marta             D21E            515134   105,00 K 
        3   94:00 trba Zbynk              H21E            500288   105,00 K 
        4   99:00 Dokalov Martina          D21E            515126   105,00 K 
        5   68:00 Fuktkov Pavla            D21E              9212   105,00 K 
        6   82:00 Lenner Miroslav            H20A            253358   105,00 K 
        7   76:00 Kafka Milo                H20A              9281   105,00 K 
        8   79:00 Duchov Iveta              D20A            515102   105,00 K 
        9   94:00 Fiala Petr                 H20A              9274   105,00 K 
       10   70:00 Hermanov Zuzana           D20A            515136   105,00 K 
       11   83:00 Mrtkov Kvta            D20A            301629   105,00 K 
       12   86:00 edivkov Helena          D18A            253357   105,00 K 
       13   71:00 Rouskov Tereza            D18A              9885   105,00 K 
       14   89:00 Prochzkov Michaela       D18A            515036   105,00 K 
       15   70:00 Hovorka Luk              H16A              9866   105,00 K 
       16   80:00 Noka Radek                H16A            515166   105,00 K 
       17   85:00 Klapal Jan                 H16A              9789   105,00 K 
       18   74:00 Knapov Jana               D16A              9332   105,00 K 
       19   87:00 Valachov Martina          D16A            410785   105,00 K 
       20   53:00 Seidl Jakub                H16A              9865   105,00 K 
       21   55:00 Prochzka Tom            H16A            301633   105,00 K 
       22   77:00 Prochzka David            H16A            515162   105,00 K 
       23   75:00 Boil Petr                 H16A             52135   105,00 K 
       24   57:00 Tich Ondej               H16A            416274   105,00 K 
       25   22:00 Ndvornkov Tereza        D18C              9249   180,00 K 

                  Startovn                                         2685,00 K 
                  Celkem                                            2685,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2685,00 K 



LTP TJ Lokomotiva Teplice        

        1   27:00 Eiselt Milo               H45              52917    90,00 K 
        2   30:00 Kov Karel                H45             232906    90,00 K 
        3   42:00 Kovov Alena             D45             232907    90,00 K 
        4    3:00 ejdlk Michal             H35              51331    90,00 K 
        5    8:00 Eiselt Jan                 H18C             52916    90,00 K 
        6   21:00 Kovov Julie             D18C            232914    90,00 K 
        7   14:00 Eiselt Tom               H16C             52918    90,00 K 
        8   16:00 kara Vojtch              H16C             52928    90,00 K 
        9   31:00 Kovov Lenka             D12C            232915    60,00 K 
       10   20:00 Kuera Martin              H35             232901   180,00 K 

                  Startovn                                           960,00 K 
                  Celkem                                              960,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         960,00 K 



LTU Lokomotiva Trutnov           

        1   71:00 Polzerov Lenka            D16A              9894   105,00 K 
        2   62:00 Petrela Jan               H16A            405973   105,00 K 

                  Startovn                                           210,00 K 
                  Celkem                                              210,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         210,00 K 



MLA MLOK Marinsk Lzn         

        1   91:00 Kunc Petr                  H18A              7878   210,00 K 
        2   97:00 Kuncov Elika             D18A              7877   210,00 K 
        3   90:00 Bna Martin                H16A            416173   210,00 K 

                  Startovn                                           630,00 K 
                  3 x typ C, Pa-So                                    150,00 K 
                  Celkem                                              780,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         780,00 K 



NPA SK lyovn a OB Nov Pa     

        1   36:00 Zikmund Zdenk             H21A              9967   105,00 K 
        2   82:00 Novk Ji                 H21E              9693   105,00 K 
        3   53:00 Novk Zdenk               H21A              9694   105,00 K 
        4   26:00 Anto Filip                H21A              9698   105,00 K 
        5   22:00 Pril Ondej              H21B              9705   105,00 K 
        6   29:00 Dytrych Martin             H21B              9701   105,00 K 
        7    6:00 Stuchlk Jaroslav          H18C              9706    90,00 K 
        8    3:00 Hork Jan                  H18C              9707    90,00 K 
        9    1:00 Brendl Radek               H18C              9708    90,00 K 
       10   60:00 midrkalov Monika         D16A              9711   105,00 K 

                  Startovn                                         1005,00 K 
                  Celkem                                            1005,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1005,00 K 



OKP SK OK 24 Praha               

        1   56:00 Nmekov Jarmila          T3               51677    60,00 K 

                  Startovn                                            60,00 K 
                  Celkem                                               60,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                          60,00 K 



OOP TJ Opava                     

        1   69:00 Meleck Martin             H16A             49438   105,00 K 
        2   61:00 Kocinov Michaela         D16A             49401   105,00 K 

                  Startovn                                           210,00 K 
                  1 x Ubytovn - typ A, Pa-                          150,00 K 
                  Celkem                                              360,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         360,00 K 



OSN SK O-sporty N.Msto na M     

        1   28:00 Kamenick Radan            H45              51960    90,00 K 
        2   66:00 Rajnoek Matj             H18A             52965   105,00 K 
        3   55:00 Hruka Ondej              H18A             52125   105,00 K 
        4   98:00 Kamenick Matj            H16A             51990   105,00 K 

                  Startovn                                           405,00 K 
                  4 x Ubytovn - typ A, Pa-                          600,00 K 
                  Celkem                                            1005,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1005,00 K 



PEN OK RECO Sport                

        1    6:00 Vydra Ivan                 H35               8185    90,00 K 

                  Startovn                                            90,00 K 
                  Celkem                                               90,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                          90,00 K 



PGP SK Praga                     

        1   53:00 Hakovsk Jana             D55              51698    90,00 K 
        2   49:00 Dvokov Ladislava        D55              52096    90,00 K 
        3   51:00 Kubtov Milada            D55              53006    90,00 K 
        4   19:00 Koina Petr                H21A             51632   105,00 K 
        5   30:00 Janovsk Tom             H21A             51636   105,00 K 
        6    8:00 Kondrt Martin             H21A             51840   105,00 K 
        7   69:00 Koinov Jana              D21E            502089   105,00 K 
        8   10:00 Drbal Jan                  H21B             52225   105,00 K 
        9   62:00 Baldrian Petr              H21A              2460   105,00 K 
       10   57:00 Pokorn Ondej             H21A             51637   105,00 K 
       11    8:00 Nemovsk Petr             H21B             51678   105,00 K 
       12    6:00 Ryav Magdalena           D21A              7904   105,00 K 
       13   35:00 Tesa Pavel                H21A             51709   105,00 K 
       14   73:00 Horov Lenka               D21E             52268   105,00 K 
       15   10:00 Hostomsk Jitka            D21A            515056   105,00 K 
       16   75:00 Ryav Vendula             D21E             51718   105,00 K 
       17   66:00 Laciga Radek               H21A             51748   105,00 K 
       18   21:00 Novk Michal               H21B             51782   105,00 K 
       19   35:00 Tichovsk Hana             D21A             51688   105,00 K 
       20    6:00 Hora Vojtch               H21A              8301   105,00 K 
       21   64:00 Sysel Ondej               H21A             52105   105,00 K 
       22   28:00 Buzek Martin               H21B             51263   105,00 K 
       23   91:00 Prochzka Jan              H21E            515110   105,00 K 
       24   88:00 ediv Jan                 H21E            515404   105,00 K 
       25   33:00 Meznkov Lenka            D21A             51180   105,00 K 
       26   24:00 Novkov Lucie             D21A             51806   105,00 K 
       27   81:00 Spurn Martina             D21E             51278   105,00 K 
       28   77:00 Masopustov Elika         D20A             49844   105,00 K 
       29   75:00 Tichovsk Martina          D20A             51689   105,00 K 
       30   46:00 Sysel Ctibor               H21A             52106   105,00 K 
       31   81:00 Fliegl Ondej              H20A             51290   105,00 K 
       32   78:00 Lejsek Tade              H18A             51675   105,00 K 
       33   70:00 Pavl Ondej               H18A            232039   105,00 K 
       34   73:00 Jekov Dominika           D16A             51658   105,00 K 
       35   66:00 Landovsk Tom            H16A            416118   105,00 K 
       36   11:00 Nmeek Jan                H14C            301135    60,00 K 
       37    0:00 Prek Pemysl             H14C            410392    60,00 K 
       38   20:00 Koinov Anna              D14C             53009    60,00 K 
       39   14:00 Schejbal Martin            H14C            246866    60,00 K 
       40   50:00 Slavk Viktor              T3               51276    60,00 K 
       41   53:00 Slavkov Kateina         T3               51275    60,00 K 

                  Startovn                                         3990,00 K 
                  Celkem                                            3990,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       3990,00 K 



PHK OK 99 Hradec Krlov         

        1   24:00 Novotn Milan              H21A              9424   105,00 K 
        2   96:00 Novotn Petra              D21E              4146   105,00 K 
        3   75:00 Novotn Radek              H21E             29744   105,00 K 
        4   29:00 Kadevek Petr             H21A              9399   105,00 K 
        5   12:00 Vtek Tom                H21A              9526   105,00 K 
        6   98:00 Losman Petr                H21E            515420   105,00 K 
        7   47:00 ern Michal               H21A              9360   105,00 K 
        8   64:00 Novotn Tom              H21E              9410   105,00 K 
        9   83:00 Zvina Petr               H21E             51443   105,00 K 
       10   84:00 Novkov Kateina          D21E              7770   105,00 K 
       11   87:00 Panchrtkov Jana          D21E              9428   105,00 K 
       12   96:00 Balcar Ale                H20A              9354   105,00 K 
       13   67:00 Kyclov Jana               D20A              9412   105,00 K 
       14   89:00 Justa Pavel                H20A              9373   105,00 K 
       15   82:00 Panchrtek Jan             H18A              9464   105,00 K 
       16   65:00 Machtov Lucie            D18A              9415   105,00 K 
       17   76:00 Vaculkov Jana            D18A              9466   105,00 K 
       18   99:00 Azebov Nina               D18A              9353   105,00 K 
       19   85:00 Kubt Jan                  H18A              9385   105,00 K 
       20   68:00 Mller Martin              H18A            405952   105,00 K 
       21   24:00 Hendrychov Zuzana         D18C            416329    90,00 K 
       22   86:00 Zelenka Tom              H16A            301639   105,00 K 
       23   97:00 Kamenick Jakub            H16A              9831   105,00 K 
       24   52:00 Kubt Pavel                H16A              9458   210,00 K 
       25   12:00 Mikuleck Jan              H14C              9198    60,00 K 
       26   67:00 Novotn Tereza             D16A              9423   105,00 K 
       27    8:00 Mak Matj                H14C            232647    60,00 K 
       28   16:00 Kamenick Kateina         D14C              9832    60,00 K 
       29   21:00 Novotn Markta            D14C              9830    60,00 K 
       30   61:00 Balcarov Jana             D18A              9355   105,00 K 

                  Startovn                                         3060,00 K 
                  Celkem                                            3060,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       3060,00 K 



ROU SKOB Roudnice nad Labem      

        1   16:00 Lbal Jakub                H14C            232093   120,00 K 
        2    6:00 Svoboda Jakub              H14C            301695   120,00 K 

                  Startovn                                           240,00 K 
                  Celkem                                              240,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         240,00 K 



ROZ OK Roztoky                   

        1   39:00 Brodsk Adla              D12C            207854    60,00 K 
        2   18:00 Klinkerov Tereza          D14C            232427    60,00 K 
        3   58:00 Dank Vojtch              H16A            416136   210,00 K 

                  Startovn                                           330,00 K 
                  Celkem                                              330,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         330,00 K 



SCP OK Sparta Praha              

        1   12:00 emla Tom                H21B             51565   105,00 K 
        2    9:00 stek Daniel              H21B             51566   105,00 K 
        3   30:00 emlov Eva                D21A             52118   105,00 K 
        4   90:00 Mrzek Jan                 H21E             51791   105,00 K 
        5   71:00 Kov Miroslav             H21E            232330   105,00 K 
        6   94:00 Hrazdirov Iva             D21E             51568   105,00 K 
        7   54:00 Modr Marek                H18A             53594   105,00 K 
        8   74:00 Haluzov Jana              D21E             49639   210,00 K 

                  Startovn                                           945,00 K 
                  Celkem                                              945,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         945,00 K 



SHK TJ Slavia Hradec Krlov     

        1   26:00 Hanovec Petr               H21B              9849   105,00 K 
        2   96:00 Hepner David               H21E              9133   105,00 K 
        3   56:00 Svoboda Ondej             H21A              9135   105,00 K 
        4    2:00 Slovk Miroslav            H21B             51500   105,00 K 
        5   16:00 Weiner Jakub               H21A              9140   105,00 K 
        6   93:00 Stehnov Zuzana            D21E             51781   105,00 K 
        7   91:00 Fejlkov Martina           D21E              9142   105,00 K 
        8   45:00 Stulk Jakub               H21A              9153   105,00 K 
        9    6:00 Blha Jan                  H21B              9145   105,00 K 
       10   20:00 Dolealov Lenka           D21A              9148   105,00 K 
       11   37:00 Gazdako Jan               H21A              4352   105,00 K 
       12   92:00 Komanec Vclav             H21E              9151   105,00 K 
       13   52:00 Svoboda Petr               H21A              4351   105,00 K 
       14   22:00 Stulkov Barbora          D21A              9161   105,00 K 
       15   91:00 mehlk Eduard             H20A            515483   105,00 K 
       16   87:00 Tepl Tereza               D18A              9186   105,00 K 
       17   70:00 Hypiusov Tereza           D18A              9187   105,00 K 
       18   58:00 Jirsek Michal             H18A              9188   105,00 K 
       19   67:00 abatka Zdenk             H18A              9189   105,00 K 
       20    4:00 Havlas Jan                 H18C              9847    90,00 K 
       21   91:00 Mdlov Vra               D18A              9191   105,00 K 
       22   72:00 Stulk Matj               H16A              9195   105,00 K 
       23   94:00 Chmela Luk              H16A              9196   105,00 K 
       24   59:00 Chmelaov Michaela        D16A              9197   105,00 K 
       25   55:00 Mervartov Kristna        D16A              9473   105,00 K 

                  Startovn                                         2610,00 K 
                  Celkem                                            2610,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2610,00 K 



SJC Sportcentrum Jin           

        1    3:00 Zlmal Petr                H21A              9962   105,00 K 
        2    8:00 Zlmalov Zdena            D21A              9952   105,00 K 
        3   17:00 Kraus Petr                 H21B              9898   105,00 K 
        4   49:00 Fejk Zbynk                H21A              9911   105,00 K 
        5   40:00 Kotko Zdenk             H21A            500264   105,00 K 
        6   89:00 Svihovsky Jaromir          H21E            500263   105,00 K 
        7   92:00 Brokov Dana              D21E            500266   105,00 K 
        8   65:00 Kazda Ondej               H21E              9982   105,00 K 
        9   82:00 Kalensk Romana            D21E            500556   105,00 K 
       10   97:00 Brokov Radka             D21E            500265   105,00 K 
       11   71:00 Uvizlov Martina           D20A              9082   105,00 K 
       12   87:00 Mikulov Ada               D20A              9924   105,00 K 
       13   85:00 Holas tpn               H20A              9987   105,00 K 
       14   92:00 Soukupov Lucie            D18A              9989   105,00 K 
       15   59:00 Havlk Jaroslav            H65             500268    60,00 K 

                  Startovn                                         1530,00 K 
                  Celkem                                            1530,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1530,00 K 



SJI OK Jihlava                   

        1   32:00 Venhoda Milan              H21A             51770   105,00 K 
        2   79:00 Pril Marek               H21E            500580   105,00 K 
        3   81:00 Lauerman Jan               H21E             51772   105,00 K 
        4   88:00 Chudkov Barbora          D21E             52298   105,00 K 
        5    0:00 Paulkov Renata          D21A            416164   105,00 K 
        6   33:00 Kadlec Jan                 H21B             52331   105,00 K 
        7   78:00 Tvarkov Petra           D21E             51765   105,00 K 
        8   63:00 Kafkov Tereza             D18A             52335   105,00 K 
        9   84:00 Boudov Zuzana             D16A            301266   105,00 K 
       10   51:00 eznkov Tereza          D16A             53452   105,00 K 

                  Startovn                                         1050,00 K 
                  Celkem                                            1050,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1050,00 K 



SLA SKOB STAVIMAT Slan          

        1   23:00 Nosl Stanislav            H55               8805    90,00 K 
        2    8:00 Malec Oldich              H12C              8801    60,00 K 
        3    2:00 Uhl Marek                H12C              8671    60,00 K 
        4    0:00 tdlk Luk              H12C            515025    60,00 K 
        5   44:00 Schagererov Anna          D12C            331238    60,00 K 

                  Startovn                                           330,00 K 
                  Celkem                                              330,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         330,00 K 



SNA TJ Start Nchod              

        1   15:00 Doucha Ji                H21A              9626   105,00 K 
        2   23:00 Pcha Luk                H21B              9617   105,00 K 

                  Startovn                                           210,00 K 
                  Celkem                                              210,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         210,00 K 



SRK SOOB Spartak Rychnov n K     

        1   23:00 Pottejnsk Jan            H21A              9525   105,00 K 
        2   64:00 Klcha Martin              H18A              9510   105,00 K 
        3   60:00 Jirk Ondej              H18A              9507   105,00 K 
        4   71:00 Duslek Adam               H18A              9504   105,00 K 
        5   62:00 Ptek Luk                H18A              9498   105,00 K 
        6   88:00 Jirkov Martina          D18A              9475   105,00 K 
        7   59:00 Ptek Ji                H16A              9491   105,00 K 
        8   83:00 Mllerov Vra             D16A             51359   105,00 K 
        9   88:00 Kosov Denisa              D16A              9471   105,00 K 

                  Startovn                                           945,00 K 
                  4 x typ C, Pa-So                                    200,00 K 
                  Celkem                                            1145,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1145,00 K 



SSU SK Severka umperk           

        1   59:00 Krl Vclav                H21E             52555   105,00 K 
        2   24:00 Strachota Michal           H21B             52545   105,00 K 
        3   92:00 Strachota Petr             H20A             52576   105,00 K 
        4   63:00 Poklop Martin              H18A             52450   105,00 K 
        5   74:00 Kodeda tpn              H18A            515176   105,00 K 
        6   79:00 Krl Vojtch               H18A             52551   105,00 K 
        7   80:00 Stakov tpnka          D18A            301146   105,00 K 
        8   82:00 Bezinov Marie            D16A             52541   105,00 K 
        9   14:00 Chromekov Martina        D14C            301153    60,00 K 

                  Startovn                                           900,00 K 
                  9 x typ C, Pa-So                                    450,00 K 
                  Celkem                                            1350,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1350,00 K 



STB TJ Stadion Nov Bor          

        1   36:00 Ludvk Petr                H45              49990    90,00 K 
        2   16:00 Pavlovec Petr              H35             219203    90,00 K 
        3    1:00 ech Pavel                 H35              52911    90,00 K 
        4   30:00 Abelov Ivana              D35              49988    90,00 K 
        5   27:00 Jedlikov Radka           D21A            336701   105,00 K 
        6   11:00 Bernkov Petra           D21A             49987   105,00 K 
        7   15:00 Ludvk Vojtch             H14C             53565    60,00 K 
        8   17:00 ech Pavel                 H14C             52910    60,00 K 
        9   26:00 Korbelov Tereza           D14C             52909    60,00 K 
       10   17:00 Pavlovcov Petra           D14C             52907    60,00 K 
       11   40:00 Najbrtov Lucie            D12C             52908    60,00 K 
       12    3:00 Pavlovec Jan               H12C             52906    60,00 K 
       13    6:00 Ludvk Maty              H12C             52904    60,00 K 

                  Startovn                                           990,00 K 
                  Celkem                                              990,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         990,00 K 



TAP KOB TRETRA Praha             

        1   20:00 ebesta Petr               H21B             51851   105,00 K 
        2   80:00 Lomkov Iveta             D21E             51553   105,00 K 
        3    3:00 Znamenkov Helena        D21A             51848   105,00 K 
        4   12:00 Hejtmnkov Kateina       D21A             53640   105,00 K 
        5   74:00 Zajc Vtzslav            H20A            232140    90,00 K 
        6    7:00 Hodek Michal               H18C             53644    90,00 K 
        7   26:00 ehoov Magdalna         D18C            416002    90,00 K 
        8   29:00 Tihonov Hana              D16C            232158    90,00 K 
        9   34:00 Jikov Dana              D16C            416004    90,00 K 
       10   69:00 Sinkaja Ta             D16A            416007   105,00 K 
       11   31:00 Mckov Tereza             D16C            416008    90,00 K 
       12   12:00 Hrdlikov Magdalena       D14C            232150    60,00 K 

                  Startovn                                         1125,00 K 
                  Celkem                                            1125,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1125,00 K 



TBM KOS TJ Tesla Brno            

        1   29:00 uler Josef                H45             301235    90,00 K 
        2   77:00 tpnek Martin            H21E             53232   105,00 K 
        3   44:00 Prochzka Ji             H21A             53264   105,00 K 
        4   95:00 Star Zdenka               D21E            515006   105,00 K 
        5   76:00 Macchov Zuzana           D21E            515011   105,00 K 
        6   68:00 Udral Tom               H21E              9229   105,00 K 
        7   99:00 Kozk Osvald               H21E            515009   105,00 K 
        8   65:00 Liinsk Zdenk           H21A             53282   105,00 K 
        9   72:00 Pospek Marek             H18A             53289   105,00 K 
       10   65:00 ulerov Pavlna           D16A            232355   105,00 K 

                  Startovn                                         1035,00 K 
                  7 x Ubytovn - typ A, Pa-                        1050,00 K 
                  Celkem                                            2085,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2085,00 K 



TJN TJ Tatran Jablonec nad N     

        1   37:00 Zuznek Zdenk             H45               8255    90,00 K 
        2   44:00 Zuznkov Rena           D45               8256    90,00 K 
        3   52:00 Kobr Tom                 H18A            416837   105,00 K 
        4   84:00 Svobodov Barbora          D18A              7719   105,00 K 
        5   65:00 Picek Jan                  H16A            416840   105,00 K 
        6   35:00 Tborsk Ondej            H45               8250    90,00 K 

                  Startovn                                           585,00 K 
                  Celkem                                              585,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         585,00 K 



TRC SKOB BETA Tinec             

        1   98:00 abkov Markta            D18A              8778   210,00 K 
        2   81:00 Sedlek Michal            H18A              8766   210,00 K 
        3   90:00 Bialoyt Michal            H20A              8759   210,00 K 

                  Startovn                                           630,00 K 
                  Celkem                                              630,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         630,00 K 



TRI TJ T Tinec                 

        1   89:00 Martynkov Aneta           D20A             53293   105,00 K 
        2   11:00 Legerski Martin            H16C             53176    90,00 K 
        3   84:00 Kantor Ondej              H16A            416125   105,00 K 
        4    1:00 Gazda Viktor               H14C              8661    60,00 K 

                  Startovn                                           360,00 K 
                  5 x Ubytovn - typ A, Pa-                          750,00 K 
                  Celkem                                            1110,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1110,00 K 



TTR OOB Teb                   

        1   88:00 Klusek Matj             H18A            303927   105,00 K 
        2   70:00 Kluskov Zuzana          D16A               116   105,00 K 

                  Startovn                                           210,00 K 
                  Celkem                                              210,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         210,00 K 



TUR OOB TJ Turnov                

        1   25:00 Jakubec Jindich           H45               8351    90,00 K 
        2   34:00 Holas Vladimr             H45               8219    90,00 K 
        3   39:00 Konop Ji               H45               8220    90,00 K 
        4   31:00 Linkov Iva                D35              51809    90,00 K 
        5   41:00 Kvapilov Vra             D21A              8204   105,00 K 
        6   67:00 Va Petr                  H21E             53769   105,00 K 
        7   34:00 Va Martin                H21A             53759   105,00 K 
        8   14:00 Bro Marek                 H21B              8054   105,00 K 
        9   51:00 Konek Jindich           H21A            515082   105,00 K 
       10   69:00 Holas Ondej               H21E            515048   105,00 K 
       11   19:00 Kuera Ji                H21B             51821   105,00 K 
       12   78:00 Vlek Martin               H20A            515047   105,00 K 
       13   90:00 Horkov Veronika          D20A              7785   105,00 K 
       14   89:00 Kuera Petr                H18A             51820   105,00 K 
       15   38:00 urgan tefan              H21A            515024   105,00 K 
       16   66:00 Knoblochov Jana           D18A             51814   210,00 K 

                  Startovn                                         1725,00 K 
                  Celkem                                            1725,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1725,00 K 



TZL SKOB Zln                    

        1   85:00 idla Jan                  H21E             53367   105,00 K 
        2   43:00 Podmolk Tom             H21A            416048   105,00 K 
        3   87:00 Pekrek Even              H21E              8411   105,00 K 
        4   10:00 emlk Pavel               H21A             52221   105,00 K 
        5   39:00 Podmolkov Dagmar         D21A             53853   105,00 K 
        6   55:00 Slovek Tom             H21A             52212   105,00 K 
        7   34:00 Kurfrstov Irena          D21A             53129   105,00 K 
        8   97:00 Smola Michal               H21E            515174   105,00 K 
        9   18:00 Stakov Vra              D21A             53339   105,00 K 
       10   61:00 Krejk Ji               H21E              8931   105,00 K 
       11   66:00 Dlabaja tpn             H21E              8940   105,00 K 
       12   16:00 Krejkov Barbora         D21A             52209   105,00 K 
       13   84:00 Polek Jan                H20A             52340   105,00 K 
       14   86:00 Pibyl Bronk              H20A             53362   105,00 K 
       15   80:00 Hradil Ji                H20A             53361   105,00 K 
       16   84:00 Otrusinov Jana            D20A             52339   105,00 K 
       17   95:00 Kraja Tom               H20A            416042   105,00 K 
       18   77:00 Neas Tom                H18A             53318   105,00 K 
       19   75:00 Polkov Tereza           D18A             53324   105,00 K 
       20   73:00 Filipov Zuzana            D18A             53885   105,00 K 
       21   63:00 Kraja Martin              H16A             53354   105,00 K 
       22   93:00 Kolrik Jan                H16A             53836   105,00 K 
       23   96:00 Neas Ji                 H16A             53317   105,00 K 

                  Startovn                                         2415,00 K 
                  23 x typ C, Pa-So                                 1150,00 K 
                  Celkem                                            3565,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       3565,00 K 



UOL SK Un. Palackho Olomouc     

        1   81:00 Poklopov Lenka            D18A             52452   105,00 K 
        2   67:00 Pilcov Barbora            D18A             52746   105,00 K 
        3   79:00 Jakobov Adlka            D16A             52507   105,00 K 
        4   85:00 trajtov tpnka         D16A             52465   105,00 K 
        5   75:00 Indrkov Adlka           D16A             52454   105,00 K 
        6   57:00 ermkov Magdalena        D16A             52727   105,00 K 

                  Startovn                                           630,00 K 
                  6 x typ C, Pa-So                                    300,00 K 
                  Celkem                                              930,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         930,00 K 



VAM OOB Vamberk                  

        1   59:00 Veverka Tom              H21A              9669   105,00 K 
        2   72:00 Andr Ji                 H20A              9515   105,00 K 
        3   66:00 Smutn Pavla               D20A              9674   105,00 K 
        4   50:00 Petras Tom               H18A              9508   105,00 K 

                  Startovn                                           420,00 K 
                  Celkem                                              420,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         420,00 K 



VBM VSK MZLU Brno                

        1   68:00 Mazal Zdenk               H21A             53285   105,00 K 
        2   88:00 Ko Martin                H20A             53699   105,00 K 
        3   75:00 Braven Adam               H18A            301547   105,00 K 
        4   78:00 Braven Vt                H16A             53576   105,00 K 

                  Startovn                                           420,00 K 
                  4 x typ C, Pa-So                                    200,00 K 
                  Celkem                                              620,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         620,00 K 



VIZ TJ Sokol Vizovice            

        1   69:00 Starosta Pavel             H21A            515037   105,00 K 
        2   57:00 Hladk Ji                H18A              8938   105,00 K 
        3   84:00 Mal Ondej                H18A             51513   105,00 K 
        4   74:00 Bednak Antonn           H16A             51512   105,00 K 
        5   64:00 Pavelka Tom              H16A             53857   105,00 K 

                  Startovn                                           525,00 K 
                  8 x typ C, Pa-So                                    400,00 K 
                  Celkem                                              925,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         925,00 K 



VPM KOS Slavia V Plze          

        1   31:00 Kodeda Oldich             H45              52372   180,00 K 

                  Startovn                                           180,00 K 
                  Celkem                                              180,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         180,00 K 



VRB SK pi gymnziu OOB Vrbn     

        1   87:00 aloudk Ji              H20A             53534   105,00 K 
        2   69:00 Velikov Monika           D18A            232123   105,00 K 
        3   66:00 perlkov Eva             D16A            416150   105,00 K 

                  Startovn                                           315,00 K 
                  Celkem                                              315,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         315,00 K 



VRL OOS TJ Spartak Vrchlab      

        1   58:00 Polk Vlastimil            H21A              9000   105,00 K 
        2   71:00 Pasekov Vladimra         D21E             51599   105,00 K 
        3    1:00 Han Petr                  H21A              8980   105,00 K 
        4   65:00 Gaparikov Petra          D20A              8961   105,00 K 
        5   51:00 Krajek Vojtch           H18A              8988   105,00 K 
        6   53:00 afrnek Michal            H18A              8970   105,00 K 
        7   85:00 Dolealov Hana            D18A              8995   105,00 K 
        8   48:00 Machek Vojta               H16A              9003   105,00 K 
        9   86:00 Kubtov Zuzana            D16A              8991   105,00 K 
       10   31:00 Knoblochov Kamila         D21A              8952   210,00 K 
       11    0:00 Mejznar Radek              H18C              8967   180,00 K 

                  Startovn                                         1335,00 K 
                  Celkem                                            1335,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       1335,00 K 



VSP USK Praha                    

        1   26:00 Uher Petr                  H45              51741    90,00 K 
        2   63:00 Kozak Petr                 H21E             51733   105,00 K 
        3   13:00 Boranek Petr               H21A             51750   105,00 K 
        4   77:00 Borankova Kristyna         D21E            232324   105,00 K 
        5   20:00 Kucera Jan                 H21A             51650   105,00 K 
        6   16:00 Zakouril Vaclav            H21B             51724   105,00 K 
        7   21:00 Zakourilova Helena         D21A            232401   105,00 K 
        8    1:00 Horakova Marie             D21A             53546   105,00 K 
        9   72:00 Mateju Michal              H21E              7981   105,00 K 
       10   86:00 Fialova Pavla              D21E             51619   105,00 K 
       11   32:00 Boumova Irena              D21A             51739   105,00 K 
       12   79:00 Baldrianova Bara           D21E              9784   105,00 K 
       13   19:00 Matejova Katerina          D21A            336783   105,00 K 
       14   38:00 Klichova Jana              D21A              9480   105,00 K 
       15    0:00 Hulec Jakub                H21B             53726   105,00 K 
       16   79:00 Flasar Jan                 H20A             49616   105,00 K 
       17   64:00 Pichalova Ruzena           D18A             52278   105,00 K 
       18   35:00 Borankova Karolina         D12C             53599    60,00 K 
       19   60:00 Nmeek Jan                H21A             52282   105,00 K 
       20   34:00 korpil Martin             H21B             52275   105,00 K 
       21   40:00 Bohat Jana                D21A            211303   105,00 K 
       22   45:00 Bohat Jana                D12C             63416    60,00 K 
       23   43:00 Dvokov Marie            D12C                     120,00 K 

                  Startovn                                         2325,00 K 
                  Celkem                                            2325,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2325,00 K 



ZBM SK abovesky Brno           

        1   80:00 Zdkavesel Libor         H21E               101   105,00 K 
        2   70:00 Gebauerov Jana            D21E             52002   105,00 K 
        3   86:00 Bukovac Palo               H21E              4771   105,00 K 
        4   48:00 Otrusina Ji              H21A            410337   105,00 K 
        5   33:00 Stehlk Martin             H21A             49689   105,00 K 
        6   95:00 Rajnoek Zdenk            H21E            515128   105,00 K 
        7   93:00 Palas Jan                  H21E            500267   105,00 K 
        8   36:00 Jindikov Martina        D21A             53111   105,00 K 
        9   77:00 Pracn Jakub               H20A            416225   105,00 K 
       10   88:00 Paltov Petra             D20A             52330   105,00 K 
       11   83:00 Zelinka Ji               H20A            232019   105,00 K 
       12   74:00 Stratilov Marie           D20A             52075   105,00 K 
       13   56:00 Boil Tom                H18A             52136   105,00 K 
       14   87:00 Ddic Filip                H18A            301212   105,00 K 
       15   69:00 Chrom Adam                H18A            515127   105,00 K 
       16   82:00 Rambouskov Hana           D18A             52025   105,00 K 
       17   74:00 tpnsk Adla            D18A             52064   105,00 K 
       18   90:00 Hjek Daniel               H18A             52085   105,00 K 
       19   83:00 Zimmermann Jakub           H18A             49686   105,00 K 
       20   93:00 Kabthov Eva              D18A             49376   105,00 K 
       21   87:00 Nykodm Milo              H16A            515163   105,00 K 
       22   81:00 Zimmermann tpn          H16A            232031   105,00 K 
       23   91:00 Jemelk Hynek              H16A             53489   105,00 K 

                  Startovn                                         2415,00 K 
                  Celkem                                            2415,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                       2415,00 K 



ZLH TJ Zlat Hory                

        1   73:00 Streko Marek              H16A             52656   105,00 K 

                  Startovn                                           105,00 K 
                  1 x typ C, Pa-So                                     50,00 K 
                  Celkem                                              155,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         155,00 K 



ZVO OB Zvole                     

        1   20:00 Hjek Adam                 H14C            232531    60,00 K 

                  Startovn                                            60,00 K 
                  Celkem                                               60,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                          60,00 K 



JAM Jamnice                      

        1   60:00 Korek Pavel              H21E             52296   105,00 K 
        2   73:00 Besta Michal               H21E             52290   105,00 K 
        3   27:00 Holua Jakub               H21B            232185   105,00 K 

                  Startovn                                           315,00 K 
                  3 x typ C, Pa-So                                    150,00 K 
                  Celkem                                              465,00 K 
                  Placeno                                               0,00 K 
                  Nezaplaceno                                         465,00 K 




       Souty                                   

       Startovn                   62550,00 K 
       Poplatek za pjen SI pr       0,00 K 
     1 Ubytovn - typ A, Pa-So     6000,00 K 
     2 typ B, Pa-So                     0,00 K 
     3 typ C, Pa-So                 3800,00 K 
     4 Poplatek . 4                    0,00 K 
     5 Poplatek . 5                    0,00 K 

       Celkem                      72350,00 K 
       Placeno                          0,00 K 
       Nezaplaceno                 72350,00 K 

sponzoi zvodu :

Partnei a sponzoi SOB :

CasopisOB.gif, 1 kB