pořádáme

22.06.2004

Jarní sezóna skončila na Třemšíně

ZPĚT
Poslední jarní závody ČSOB proběhly o víkendu v nově zmapovaných terénech v jihozápadní části Brd
Poslední jarní závody ČSOB proběhly o víkendu v nově zmapovaných terénech v jihozápadní části BrdTřetí a zároveň předposlední dvojzávod žebříčku B uspořádala Praga Praha za Rožmitálem pod Třemšínem. V pěkném terénu jihozápadních Brd (místy až přes 800 m.n.m.) se vedlo tradičně dobře našim žákům a veteránům. Tomáš a Ondřej Henychovi vyhráli každý po jednom závodě a upevnili si vedení v celkové klasifikaci H14. Dvojnásobný vítěz veteraniády Olda Přinda v sobotu s přehledem vyhrál svoji kategorii, nabitou bývalými reprezentanty (Uher, Hořínek, Laciga, ...), a jasně potvrdil, kdo je letos králem H50.
Z výsledků:

SOBOTA (krátká trať):

D21B            4.70 km /   0 m / 14 kontrol
  1. Krafková Lucie        BOR 8650  OK Jiskra Nový Bor              37.59
 15. Henychová Zuzana      VLI 6151  VSK Slavia TU Liberec           44.14
 46. Škodová Zuzana        VLI 5650  VSK Slavia TU Liberec           51.11

H14B            3.20 km /   0 m / 12 kontrol
  1. Henych Tomáš          VLI 9002  VSK Slavia TU Liberec           25.33
  5. Henych Ondřej         VLI 9001  VSK Slavia TU Liberec           27.04
  8. Ondřej Kopal          VLI 9101  VSK Slavia TU Liberec           28.56

H16B            4.40 km /   0 m / 14 kontrol
  1. Krajíček Vojtěch      JIL 8805  OK Jilemnice                    32.24
  8. Škoda Jakub           VLI 8800  VSK Slavia TU Liberec           35.57

H21B            6.00 km /   0 m / 17 kontrol
  1. Dlabaja Tomáš         ZBM 8308  SK Žabovřesky Brno              35.52
 48. Henych Petr           VLI 6001  VSK Slavia TU Liberec           44.41

H50B            3.90 km /   0 m / 12 kontrol
  1. Přinda Oldřich        VLI 5101  VSK Slavia TU Liberec           29.02

T2              2.90 km /   0 m / 11 kontrol
  1. Šebesta Petr          TAP 7604  KOB TRETRA Praha                23.24
     Crha Jiří             VLI 8000  VSK Slavia TU Liberec            DISK


NEDĚLE (klasická trať):

D21B            9.80 km / 270 m / 16 kontrol
  1. Novotná Petra         PHK 6651  OK 99 Hradec Králové            80.57
 16. Henychová Zuzana      VLI 6151  VSK Slavia TU Liberec           92.57
 53. Škodová Zuzana        VLI 5650  VSK Slavia TU Liberec          115.43

H14B            4.50 km /  90 m /  9 kontrol
  1. Henych Ondřej         VLI 9001  VSK Slavia TU Liberec           29.55
  3. Henych Tomáš          VLI 9002  VSK Slavia TU Liberec           32.03
 18. Ondřej Kopal          VLI 9101  VSK Slavia TU Liberec           38.11

H16B            6.50 km / 150 m / 13 kontrol
  1. Bořil Tomáš           ZBM 8833  SK Žabovřesky Brno              45.01
 11. Škoda Jakub           VLI 8800  VSK Slavia TU Liberec           55.28

H21B           15.00 km / 420 m / 27 kontrol
  1. Hepner David          SHK 7601  TJ Slavia Hradec Králové        94.57
 25. Henych Petr           VLI 6001  VSK Slavia TU Liberec          110.58

H50B            6.70 km / 170 m / 13 kontrol
  1. Knap Jan              LPU 5101  OK Lokomotiva Pardubice         51.51
  4. Přinda Oldřich        VLI 5101  VSK Slavia TU Liberec           54.03

T2              4.50 km / 110 m / 10 kontrol
  1. Kagaia Juri           XJP                                       31.27
  2. Crha Jiří             VLI 8000  VSK Slavia TU Liberec           31.54

WWW závodu

Přílohy: