pořádáme

08.09.2004

Continental Cup v Tisu u Blatna

ZPĚT
Poslední letošní žebříčky E,A,B provázelo pěkné počasí
Poslední letošní žebříčky E,A,B provázelo pěkné počasíOdměnou za dlouhou cestu do západních Čech nám byly pěkné závody na kvalitních mapách v zajímavých terénech M-ČR a MS 1991.
Naše dvacetičlenná výprava se rozhodně neztratila. Michal Horáček, který v pátek odlétá na MS do Švédska, skončil v silně obsazené mužské elitě (startoval kompletní reprezentační tým) na 4. a 5. místě, když mezitím ještě stihnul zařadit horolezeckou vložku. Další úspěchy jsme měli v žákovských a mládežnických kategoriích, na bednu se dostali Tereza Poloprutská, Ondra Henych, Kuba Škoda a Martin Henych. V H21A se dařilo v neděli Pavlu Pachnerovi. Mezi veterány tentokrát Přemek zastínil Oldu.
Z výsledků:

SOBOTA:

D10C  (18)     2.4 km  50 m   8 K          
    1 Poloprutská Tereza        VLI9450               C      49952   25:12  

D12C  (28)     2.9 km  80 m   10 K         
    1 Procházková Klára         LPU9451               C     416265   28:04  
    6 Poloprutská Markéta       VLI9251               C      49951   32:25  

D14B  (57)     3.3 km  85 m   12 K         
    1 Sedláčková Anna           KRL9051                      51474   24:41  
      Volná Jitka               VLI9252               C      49954   nest.  

D21A  (60)     4.4 km  140 m   18 K        
    1 Ptáčková Veronika         TBM7374               R      53240   40:01  
   15 Henychová Zuzana          VLI6151               C       9061   44:32  

D21B  (61)     4.2 km  120 m   18 K        
    1 Junová Lenka              KNC7653               C      51309   36:42  
   16 Škodová Zuzana            VLI5650               C       8303   44:57  
      Nádeníková Martina        VLI7751               C     410389   nest.  

H14B  (69)     3.5 km  80 m   14 K         
    1 Henych Ondřej             VLI9001               A       9056   25:41  
    8 Henych Tomáš              VLI9002               A       9058   31:47  
    9 Kopal Ondřej              VLI9101               B      49965   32:50  

H16B  (35)     3.4 km  105 m   13 K        
    1 Hradec Pavel              CHA8801                       4130   24:12  
    3 Škoda Jakub               VLI8800               B       8305   25:51  

H18A  (41)     4.1 km  90 m   16 K         
    1 Holas Štěpán              SJC8702               A       9987   26:21  
    7 Henych Martin             VLI8601               A       9055   27:59  

H21A  (70)     5.5 km  160 m   21 K        
    1 Kazda Ondřej              SJC8202               R       9982   33:52  
   47 Pachner Pavel             VLI7503               C       8298   41:48  

H21B  (100)    4.9 km  155 m   21 K        
    1 Erlebach Michal           PHK8302               C       9083   33:41  
   26 Horáček Ondřej            VLI8236               C       4214   40:36  
   38 Poloprutský Tomáš         VLI6205               C      51227   42:27  
   63 Crha Jiří                 VLI8000                       8285   45:43  
   80 Urbaník Robert            VLI7002                       8292   51:28  

H21E  (40)     6.3 km  185 m   25 K        
    1 Prášil Marek              SJI7313               E     500580   39:20  
    5 Horáček Michal            VLI7700               E      51230   40:48  
   23 Henych Petr               VLI6001               E       9057   43:47  

H50B  (38)     3.7 km  125 m   16 K        
    1 Kalibán Jaroslav          NPA5101               C       9687   29:21  
    4 Škoda Přemek              VLI5301               C       8302   31:13  
    7 Přinda Oldřich            VLI5101               C       8299   34:17  
   17 Maceček Karel             VLI4100                       6113   39:43  


NEDĚLE:

D10C  (18)     1.9 km  0 m   6 K           
    1 Kučerová Barbora          SLA9650                     515046   17:46
    2 Poloprutská Tereza        VLI9450               C      49952   20:53

D12C  (28)     2.4 km  0 m   7 K           
    1 Novotná Markéta           PHK9451                       9830   19:02
    7 Poloprutská Markéta       VLI9251               C      49951   28:02

D14B  (55)     3.9 km  0 m   8 K           
    1 Mullerová Věra            VAM9052               A      51359   32:26
      Volná Jitka               VLI9252               C      49954   nest.

D21A  (60)     7.7 km  0 m   16 K          
    1 Cigošová Kateřina         TBM7995               C      53252   62:34
   16 Henychová Zuzana          VLI6151               C       9061   69:52

D21B  (68)     6.7 km  0 m   16 K          
    1 Matějová Kateřina         VSP8054               C      51149   60:15
   25 Škodová Zuzana            VLI5650               C       8303   79:36
      Nádeníková Martina        VLI7751               C     410389   nest.

H14B  (70)     5.1 km  0 m   11 K          
    1 Zelenka Tomáš             PHK9001               B     301639   39:57
    4 Henych Ondřej             VLI9001               A       9056   45:29
   26 Henych Tomáš              VLI9002               A       9058   57:32
   42 Kopal Ondřej              VLI9101               B      49965   64:47

H16B  (34)     5.8 km  0 m   14 K          
    1 Hradec Pavel              CHA8801                       4130   48:38
    2 Škoda Jakub               VLI8800               B       8305   52:42

H18A  (41)     9.6 km  0 m   19 K          
    1 Beneš Jan                 SJC8703               A       9909   59:59
    3 Henych Martin             VLI8601               A       9055   62:02

H21A  (69)     12.3 km  0 m   24 K         
    1 Klech Richard             VRB7201               R      51932   78:17
    7 Pachner Pavel             VLI7503               C       8298   81:50

H21B  (99)     10.4 km  0 m   22 K         
    1 Erlebach Michal           PHK8302               C       9083   65:57
   17 Crha Jiří                 VLI8000                       8285   80:55
   23 Horáček Ondřej            VLI8236               C       4214   82:26
   40 Poloprutský Tomáš         VLI6205               C      51227   84:57
   74 Urbaník Robert            VLI7002                       8292   99:50

H21E  (39)     15.5 km  0 m   30 K         
    1 Švihovský Jaromír         DLI8005                       8493   92:37
    4 Horáček Michal            VLI7700               E      51230   96:15
   21 Henych Petr               VLI6001               E       9057  105:04

H50B  (39)     6.5 km  0 m   14 K          
    1 Kalibán Jaroslav          NPA5101               C       9687   48:38
    3 Škoda Přemek              VLI5301               C       8302   53:47
    6 Přinda Oldřich            VLI5101               C       8299   55:55
   22 Maceček Karel             VLI4100                       6113   71:03

Přílohy: