pořádáme

19.11.2012

Memoriál a Derby

ZPĚT
--lb-- |
Zakončení sezóny bylo velkolepé. Derby LI+JN spojeného s 50.výročím Memoriálu 17.11. se zúčastnilo téměř 200 závodníků.

Ohromné díky všem za tuhle akci. Odjel jsem sice brzy, ale každý, s kým jsem mluvil (s jednou výjimkou), byl velice spokojen. Bylo skvělé, že se sešla skoro celá o-parta z LI a JN okresů.

Člověk, který je tou výjimkou, si neudělal čas, aby se dostavil na povinnou schůzku závodníků (s někým drbal v hospodě) a díky chybějícím informacím nepochopil na čem se bude odehrávat závod a o co při tom závodě vlastně jde. Jedinou omluvou mu může být snad to, že není z naši okresů. Ale omluvou mu rozhodně není, že několikrát porušil slib závodníků, přestože ho sám nevyslovil.

Speciální dík Stáně a Mirkovi za výstavku reminiscence Memoriálu a map v prostoru. Bylo to hodně zajímavé a zaujalo to řadu účastníků. Asi by stálo udělat na tohle téma článek do nějakého časopisu. Jeden nabídl Ivošek – regionální historie a druhý je OB.

Díky všem, kteří pořádali (Stáňa, Mirek, Katka, Michal, Jeřáb, Tomáš, Věrka, Libor). A dík i všem dalším, kteří se akce zúčastnili a svou přítomností vytvářeli atmosféru, která byla opravdu úžasná. Bylo skvělé se setkat s řadou lidí, kteří už jsou z různých důvodů mimo náš klub, ale stále patří mezi naše přátele.

Výsledky nejsou podstatné. To, že VLI vyhrálo Derby 2012 bylo jasné už několik týdnů předem a pak už šlo hlavně o ty stovky vzájemných milých setkání.

Byl to krásně strávený den.