pořádáme

27.11.2017

Ocenění medailistů z Letní olympiády dětí a mládeže

Ve středu 22. 11. byli na Kraji oceněni medailisti z Letní olympiády dětí a mládeže. Bětka Podrábská získala bronz ve sprintové štafetě s kolegy v mladší kategorii: Kristýna Matyášová CHA, Kuba Petrka LLI a Matěj Tkáč TJN.  Štafeta starších reprezentantů Libereckého kraje sprintové štafety vyhrála: Majda Rýdlová TJN, Lukáš Link STH, Vít Štěfan STH, Anička Karlová JIL.

Zajímavé je, že na VIII. ODM bojovaly o medaile dvě naše členky Bětka a Emma Bednaříková. Ovšem každá za jiný kraj. Dokonce skoro za ty dva nejvzdálenější kraje v ČR - Liberecký a Jihomoravský.  Emma nakonec v nejvyšší soutěži pro kategorii D14, v žebříčku B, obsadila úžasné 8. místo a vyběhla si licenci A. Bětka na 20. místě také dosáhla na licenci A. Mladičká Lea Martanová na 12. místě věkem D12 také má licenci A.

Zimní olympiáda dětí a mládeže se koná poslední týden v lednu v Pardubickém kraji. LOBy se pojedou v Letohradě. Máme v klubu také kandidátky na nominaci. Děvčata, která z lyžování odešla k orienťáku zkusí štěstí v nominačních závodech. 

Fotky: