pořádáme

07.12.2017

Klubové zakončení

Pláně (hrr na ně)

Páteční výstup / výběh na Mt. Everest proběhl bez větších potíží, avšak zásobovací šerpové se svými jaky na tom byli o poznání hůře. Zimní pneumatiky byly jistě dobré, jenže v reálu vyžadoval výjezd do základního tábora i řetězy. Vůdci však zachovali chladnou hlavu, takže nakonec vše dobře dopadlo a večer účastníci vše důkladně vyhodnotili. Ti borci, kteří si dali i noční orienťák, si obzvlášť pochvalovali.

Sobotu jsme dopoledne zahájili drsným downhillem, sněhu i bahna bylo dostatečně, takže si nikdo nestěžoval, že by nebyl dostatečně promáchaný. Zato nás hřálo severské slunce a modré nebe. Po krátkém poledním vydechnutí odpoledne herci z divadelního studia Burešovci uspořádali skvělou mozkovou paměťovou hru pro děti i dospělé. Zvláště dětem utkvěly některé zajímavé verše ze života…Sobotní večer se kromě jiného konaly hry pro děti pod vedením Áji spojené např. s úklidem oblečení.

V neděli jsme se všichni opět vrhli do zasněženého lesa při hromadných štafetách a v krásném slunečném odpoledni odjeli, seběhli či sjeli zpět do libereckých nížin.

Závěrem vysvětlení k vyúčtování: klub poskytne na akci aktivním členům příspěvek 190 Kč/noc, ostatním 85 Kč/noc. V přihláškách byla totiž původně uvedena chybná cena zahrnující jen plnou penzi; celková cena činila 470Kč dospělý/den a 400Kč dítě do 10 let/den, za což se omlouváme.

Díky všem účastníkům za pohodový a plodný víkend.