pořádáme

10.10.2018

Už po OŽ v Mladé Boleslavi - 7.10.2018

Štítky: závody

OŽ v Mladé Boleslavi se z našeho oddílu zúčastnilo 67 běžců. Předběžce našim VLI borcům dělali dopoledne nejlepší světoví závodníci. Kdo tedy přijel už dopoledne a nenechal si ujít závěrečný závod této části Světového poháru, jistě nelitoval. Mohli jsme sledovat starty, postupy i doběhy a inspirovat se na svoji odpolední trať. Kdo byl odvážnější nebo měl štěstí, získal podpis anebo fotku se svým favoritem :-).  

 Nejvíce se z našich dařilo, resp. do třetího místa se umístili (dařilo se totiž jistě i ostatním, i když nestáli na bedně!):

1.místo  D 14 Bětka Podrábská , D 21 K Kristýna Szenczi, H 21 K Jiří Novák

2.místo  H12 Erik Hezcko, H65 Olda Přinda, P Vraný Jiří

3.místo  H 10 L Vojta Votava, T Bohunka Heczková

 Gratuluji všem! 

Počasí vyšlo parádně i vzhledem k celkem omezené „aréně“ či shromaždišti přímo na náměstí, kde by se stany postavit nedaly. Bylo krásně slunečně, chvílema skoro až letně. Mohlo se tedy i teď v říjnu běžet v (ne)sprinterských trenkách a krátkých rukávech. Sice jsme při sprintu nestihli příliš obdivovat historické centrum Mladé Boleslavi, ale kulisy to byly parádní. Tratě byly hezké a rychlé ( jak jinak ve sprintu, že). Mapově byly zajímavé.

Věřím, že jsme si všichni užili krásné závody, potkali se, pokecali :-) a odvezli si i nějaké ty orienťácké zkušenosti. Já třeba teď už vím, že i když je zašrafovaná silnice jako zakázaný prostor…po chodníku běžet můžu :-).  

Přeji vám krásný podzim, K.B.

Fotky: