pořádáme

07.01.2019

Výsledky štafety LOB Muhu

Doporučený příjezd je od Jablonce směr Tanvald, u oranžového domu asi 3 km za Jabloncem doleva.

Parkování před vchodem na louce.

V případě sněhové bouře u Muhu si pustíme Daniela Hubmana nebo Tove Alexandersonovou a dáme si svařák.

V pátek v 17:30 se bude po skupinkách odjíždět na kolečko v Břízkách. Optimální trasa pro přesun je v příloze. (Od Muhu doprava po louce pod vedením až na cestu, po které vede žlutá turistická značka až ke kolečku. V místě, kde se na cestě dáte doleva, bude Maxipes Fík se dvěma odrazkami). Budou k dispozici orienťácké mapy pro hladkou cestu ke kolečku. Kolečko je osvětleno a je dlouhé asi 1,8 km. Podle chuti dáte 1 - 3 nebo 4 kolečka a s dospělým, který vás dostane na starost, se vrátíte zpět na Muhu. Nezapomeňte čelovky. Cestou můžete potkat nějakou pohádkovou postavu. Určitě ji neminete, protože bude označena odrazkou. Postavy budou na stromech jen cestou ke kolečku. Kdo pozná pohádky a po večeři je pošeptá Mery, bude odměněn. Kdo umí psát, může je napsat.  

Nejmladší běžkaři ( Ella, Kryštof, Josef, Josef,Eda + event. další mladí borci) budou mít v pátek odpoledne seznámení s terénem jen okolo chaty MUHU  s Katkou.  Odjezd  taky cca v 17:30 od chaty, na pohodu. Další dny se malým dětem  pokusíme najít  také mírnější alternativu k profesionálnímu programu , který jinak na MUHU poběží. k. 

Večeře bude v 19:00.

Rozcvička v 7:30.

Snídaně v 8:00.

Proběhne také přebor VLI v biatlonu (jednotlivci, štafety).

Platba soustředění proběhne na místě hotově. Částka se nebude strhávat z konta.

Nezapomeňte běhací boty na ranní rozcvičku. Lenka Kosková si pro vás připravila jógové strečování, takže KARIMATKY s sebou.

Návrh rozložení do pokojů. 

rozpis pokojů - již bez potřeby povolovat přístup

Radek Kunc (Jindřichov 132) říká, že Norové slibují v novém roce sněžení i u Muhu. Takže se necháme příjemně překvapit. Každopádně se bude lyžovat, cvičit (KARIMATKY S SEBOU) a slavit.

pátek 20:00 - přednáška reprezentanta Pavla Kubáta 

sobota odpoledne - LOB jednotlivci, start a cíl u Muhu

neděle dopoledne- LOB štafety, start a cíl na stadiónku v Břízkách

Program soustředění může být upraven podle počasí.

Fotky:

Přílohy: