pořádáme

14.04.2019

První monument je za námi: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB + ŽA

Štítky: závody

Zimní počasí a nepřátelský ostružinový les dost prověřil v houževnatosti noční liberecké běžce. Každopádně, zážitky byly silné a některá umístění hodnotná.

Medaile zajistili spolehliví veteráni v čele Miňou a Oldou (zlato) a Lukášem (stříbro) s Mery (bronz). V dorostu Elin brala brambory, Lea osmým místem zajistila alespoň áčko na příští rok.

výsledky VLI noc

tracking H21

Nedělní krátká trať ze stejného shromaždiště měla dvě varianty. Jedna, ta zajímavější, se jmenovala Žebříček A, který se odehrával zejména v uzavřených detailech po těžbě pískovce. Druhá, byla pro zbytek kategorií posunuta víc na západ a ohromila zas bestiální zelenou s ostružinami, kterou jsme mohli užívat už při nočáku.

Vynikla Lea, která vyhrála šestnáctky.

tracking D16A

výsledky VLI den

Subjektivně a osobně mě terén hodně zklamal. Myslím, že MČR by se mělo konat v důstojnějších lesních kulisách. Podobné to bylo i se stavbou nočních tratí, které připomínaly nekonečný midlik.

Ceny (pro veteránské vítěze) a zbylé mapy z neděle mám u sebe, budu je vozit v kufru auta, tak si mě někde chyťte.


Nebývale početná výprava nočních běžců vyráží v sobotu na Vřešťovský chlum vstříc tmě, kontrolám bez reflexů a kose.

Bude to rozhodně bojovka, připravme se na daleké přesuny z parkoviště na shromaždiště a ze shromaždiště na start. A hlavně na to vlezlé nevlídno...

Stan neberu, počítejte s tím. Využijte auta nebo kulturák. A nejen při čekání na formu zkuste tipnout, kolik vytěžíme medajlí. Nejúspěšnější tipař (v komentářích článku), který bude nejblíže realitě, má u mě nějaké pívo! 

startovka

pokyny

Fotky: