pořádáme

07.10.2019

Družstva a štafety, Tis u Blatna 5.-6. října

Štítky: reportáž
ZPĚT
VLI8055 |
Družením vpřed!

Jak jsme dopadli!

V sobotu jsme oběhli štafety a přiznejme, už jsme měli i lepší výkony.


D18, 30. místo
Bětka, Maruška Šestáková a Adélka Skácelová.


D105, 7. místo
Marná Kolaja Ehlerová běhala zmateně po lese a hledala, za kterým šutrem by mohlo něco být. Nic nesedělo, především hlava. Mery zvládla stáhnout místo a Bohďa běžela jako vichr a to ještě i přesně.


D195, 2. místo
Iva K. odběhla slušně, Jarka se nebála a Zuzka pěkně zakončila.

H105, 10. místo
Míňa slušně rozběhl, Marťan velmi neslušně okomentoval svůj výkon, kdy mu to sice běželo, ale bohužel úplně někam jinam, Ivoš opět slušně zakončil.

H135, 12. místo
Tomáš P. rozběhl v těžké konkurenci dobře rozběhl, Mára Šesták stáhl 6 míst jako vichr z hor a Heňa si zopakoval, že chodit na start včas je o něco lepší než pozdě.

H195, 2. místo
Přemek rozběhl na 5. místo, Petr Karmazín rovnou dva stáhl a Manfred udělal z bronzu stříbro.

Další den jsme nastoupili v bojovnější náladě do slunečného zmrzlého dne a ukázali, že by to mohlo jít i lépe... i hůře.

DH175
Rozběhl Míňa na krásné 6. místo a v lese nechal všechno, především barvu z obličeje. Pak jsem běžela já a náhodou mi ta mapa dávala i smysl, takže jsem zvládla stáhnout místo. Marťan stáhl další. Bohďa se těšila, jak si v lese poběží sama a místo s sebou dostala Katku Mullis a druhou soupeřku si ještě sebraly cestou. S tímto předala Ivošovi, který to se ctí donesl na 4. místo.

DH225
Heňa vyběhl první, zřejmě pro jistotu startovního času, a doběhl na velmi pěkném pátém místě. Mery se prosila o dvě místa vzad, ale Tomáš Poloprutský předběhl tři chlapy jako nic. Madla Podala dost dobrý výkon, ale stála proti nelítostným soupeřkám (za všechny jmenuju třeba Káťu Kaškovou) a Mára zvládl udžet desátou pozici.

DH325
Přemek rozběhl na výbornou druhou pozici, Iva si s lesem nerozumněla, ale Petr to za ni dost vyžehlil. Zuzka Šumberová doběhla na krásném 5. místě a předala Manfredovi. No a Manfred zase ukázal, že v případě potřeby ho zlanaříme do mladších veteránů.

Prý jsou další družstva ve Vidnavě. Takhle dopředu... už mám shánět ubytování?
-jana k.e.

-------------------

update 19.9.:

Chtěla jsem soukromničit a objednala si rovnou ubytování, ale teď mi ho zrušili, tak teda hlesám pro nové pro sebe a spoustu kamarádů. Kdo chce taky ubytování v teple a suchu? Sháním po penzionech a hotýlcích v okolí.

A zítra musíme rozseknout přihlašování, tak směle do toho. Náš klub potřebuje závodníky všeho druhu.

-jana

------------

ahoj kamarádi,

zde samozvaný VA. Je nejvyšší čas se přihlásit na družstva a štafety. Není třeba mít vysoké cíle, stačí mít dostatek nadšení.

Vaše přihlášky zkusíme s Bohunkou probrat s ohledem na váš ranking, ponásobíme koeficientem aktuální formy, odečteme postih za plašanství, zohledníme šediny a dojdeme k dokonalosti. Co vy na to?

-jana k.e.