pořádáme

25.11.2019

Víkend v Jablonci

Štítky: recenze
O víkendu se kromě O-Gala 2019, který si účastníci opravdu užili (fanoušci Julia a Pablity zvlášť!), konal v Jablonci n./N. Metodický seminář trenérů a rozhodčích.

Slyšel jsem na semináři příspěvky v sekci rozhodčích, s trenéry jsme měli jen některé (ale zajímavé) přednášky, tak nemohu hodnotit trenérské prezentace. Nebylo tam informačně hluché místo a jako výstup mohu doporučit všem nový Metodický portál ČSOS. Jeho smyslem je prezentovat na jednom místě informace pro trenéry, rozhodčí, stavitele, organizátory, ale i závodníky tak, aby je nemuseli složitě hledat na stránkách ČSOS v různých sekcích. Portál je ve vývoji, umí vyhledávat podle klíčových slov a v základní verzi je bez přihlášení. Kdo se přihlásí (s uvedením stejného e-mailu z ORISu), dostane navíc interní (komunitní) materiály, ke kterým se nemusí dostat veřejnost.
Úplně na závěr byla představena práce Rady pro podporu inovací. V několika minutové časové dotaci byl prezentován příspěvek o jednotném systému tratí pro veřejnost (princip znají účastníci 4-etapového skalního OB v Tisé 2016 a Sudety Open 2019, kde to fungovalo pro závodníky) a EKO řešení v rámci WOC 2021.

A ještě na doplnění - Trail.

Fotky: