pořádáme

25.11.2019

O-Gala 2019

Štítky: klubový život
ZPĚT
--ru-- |

V sobotu 23.11.2019 v nedalekém Jablonci nad Nisou proběhlo, pod názvem O-GALA, vyhlásení nejlepších sportovců ČSOS pro rok 2019. Centrum události bylo v situováno do Eurocentra.

Protože je to do Jablonce co by kamenem dohodil a zbytek doběhl, byla letošní výprava o poznaní početnější než tomu bylo např. loni v Plzni nebo Luhačovicích. Mezi nejlepší orientační sportovce se, bohužel, letos nikdo z VLI nedostal.
   
Součástí O-GALA byla netradičně i taneční soutež orientačních běžců. Ano čtěte dobře, i orientační běžci umí tancovat a nebojí se postavit na start neorientační disciplíny. Na startu soutěže se objevilo celkem 25 párů ze všech koutů republiky, z nejznámějších párů jmenujme Věrku s Petrem Pařízkem, Žita s dcerou Adélou. Náš klub reprezentovaly hned dvě dvojice, Julio a Pablita (Pavel Mokrý se svou ženou Julií)  a  Elin Martanová se svým tanečníkem. Soutěžilo se ve třech tancích: jive, waltz a ve volném stylu.

A jak to celé dopadlo?  Přece úplně nejlépe jak to dopadnou mohlo, Julio s Pablitou byli bezkonkurečně nejlepší, i přes tu skutečnost že Julio krátkodobě přišel o prsa :-)

Záznam taneční soutěže je k dispozici zde: https://share.icloud.com/photos/0RUoDBfq1Pd6PEpj4ZJqJbTPg

Komu nestačil pohyb na tanečním parketu, mohl se vydat poměřit síly v disciplíně nám všem bližším... TrailTour. Drsnější tanečníci se vydali na trať hned z O-Gala, vybavení mapou a čelovkou, ostatní se nejprve přesunuli domů k načerpání sil a na trať TrailTour se vydali až za světla. Jak dopadla TrailTour a kdo se zúčastnil, můžete sledovat na https://www.strava.com/segments/22321781

Oficiálním fotografem O-GALA byl Kade, jeho fotky jsou k nalezení zde: http://kade.cz/ogala2019/index.html


--ru--

Fotky: