pořádáme

30.06.2020

Soutěž VLI na 3 km v lese v Liďákách

Soutěž pokračuje i o prázdninách.

První kolo soutěže VLI na 3 km vyhrál Erik Heczko  a Jana Kolaja Ehlerová. V tabulce je nový list na dalších 14 dní. Erikův čas je tedy dávno minulostí. Výborných časů dosáhli také Vojta Votava, Ury, Joža Petr, Zdenda Peteráč a především mláďátko Emmička Heczková. Své kolečko na 3 km ve skvělém čase uběhl i Štěpán Vilém a Josífek a Eda Matějů. Hezky, borci!

Gratuluji k zisku bonbónu či jablka vítězům jednotlivých kategorií.

Navrhuji soutěž VLI v běhu na 3 km v lese. Soutěž bych rozdělila do několika kategorií podle věku a pohlaví a jiných schopností. 

V přiložené online tabulce budeme zaznamenávat časy s datumy a vždy po asi 14 dnech vyhlásím vítěze jednotlivých kategorií. Absolutní vítěz a vítězka obdrží po skončení soutěže věcnou cenu vhodnou pro OB. 

Vítězové jednotlivých kategorií vždy 15. a 30. nebo 31. (podle počtu dní v měsíci) dostanou bonbon. Kdo bonbony nejí dostane jablko. 

Takže první  jablka budu s bonbony rozdávat 15. 5. večer.  Další pak 31. 5., 15. 6., 30. 6., 15. 7., 31. 7., 15. 8., 31. 8.. 

K 31. 8. bych soutěž ukončila. A rozdala ty věcné ceny, bonbony a jablka (na štrůdl).

Není potřeba běžet okruh úplně naplno (to se týká menších dětí). Nejmladší účastník a nejstarší účastník budou také odměněni.

Tak hoďte svůj čas do placu. Já - kategorie plazivka loudavá  - dnes 20:26.

Start a cíl je dotykem tohoto stromu. Dotknu se, zapnu stopky a běžím. Běžím 3 km. Doběhnu, dotknu se a zastavím stopky.

Směr okruhu je od startu po rovině za startovací strom.

Tabulka s časy

Až se tě podzimní sezóna zeptá: "Co jsi dělal, když se roušky nosily?" Odpověz pravdu...…...

Soutěže se mohou zúčastnit i nečlenové VLI. Už pracuji na získání času od Vojty Krále a Denisy Kosové. A co holky Martanovi?

Kategorii si přidejte do tabulky podle toho, co umíte a ostatní ne. Ať jste chvilku první. Pak to nějak sloučíme.

Mery

Fotky: