pořádáme

29.11.2020

TUL speed test podruhé

Štítky: pozvánka
virtuální závod, kdo mě předběhne, čokoládu už nedostane, zruinovala bych rodinný rozpočet

ahoj kamarádi,

Ptaaka bavilo to hraní s GPX soubory, datamining a zobrazování... a když vidíte jeho nadšení, musíte mu ty data prostě naběhnout. A proto je tu další výzva!

Předchozí výzvu kilometr se 100 metry převýšení s přehledem vyhrál Hezi, za ním dlouho nic, pak pětice mladých mužů z TUL, na záda jim šlape Kuba Škoda a v těsném závěsu s Erikem. Ženy vyhrála Anička Heczková před ostřílenýma lyžařkama Zuzkou Kocumovou a Kristýnou Kolínovou.

Tak jsme si řekli, že vlastně je hrozně nefér, že Hezi se na trati mačkal 4 minuty a já přes 7. Nová výzva srovnává šance: Běžte 5 minut a zkuste uběhnout co nejvíc a nastoupat co nejvíc. Za tu dobu uběhnete vzdálenost (jedna odvěsna pravoúhlého trojúhelníka) a nastoupáte metry (druhá odvěsna trojúhelníka). Vyhraje ten, jehož trojúhelník bude mít největší obsah.  

Zatím to jistím ze zadních pozic, ale tuším, že klíčové je najít co největší kopec, který jste schopní ještě slupnout ve slušné rychlosti. Zkusili jsme to otestovat na datech Máry Šestáka stoupejícího jako o život pod lanovkou na Ještěd vs. Máry Šestáka běžícího v polovičním stoupání a rozhodně vyhrál ten druhý Mára.

No nic, do neděle otevřeno, nahrávejte kolik záznamů chcete. A nahrávejte i když jste pomalí. Nemám s kým závodit.

-jana

-----------------------------

Doba nepřeje závodění, ale přesto tu je virtuální závod, který si můžete dát do soboty 22.11.

Najděte kopec, nastoupejte v něm 100 metrů na jednom kilometru, uploadujte GPX soubor na http://speedtest.tul.cz/ a koukněte, jak to půjde.

Kdo předběhne mě, dostane malou čokoládu. Kdo Marka Šestáka, dostane velkou.

"Můj" ideální kopec je z Březové aleje na Výšinu, po asfaltu. Marek ale našel určitě lepší, protože mi dal strašnou čočku. Jo a pokusů máte kolik chcete, když jich bude příliš, tak vám je promažem. (Takže jdu hledat další kopec, furt mám takovou teorii, že když začnu zčerstva po rovině a pak zkusím vystoupat větší prďák, tak to skončí lepším výsledkem. Nebo infarktem.)

-jana k.e.

Fotky: