pořádáme

03.01.2021

Členská schůze

Štítky: klubový život
Po dohodě Výboru a v souladu se Stanovami našeho spolku si Vás dovoluji pozvat na členskou schůzi, která by se měla konat v úterý 26. 1. 2021 od 17 hodin v prostorách TUL.

Všichni ale velmi dobře víme, jaká je hygienicko-epidemiologická situace teď (3. 1.) a nejspíš tušíme, že na konci ledna to nebude o moc lepší. Oficiální pozvánku pošlu všem členům na e-mail v pondělí 11. 1.. Bude obsahovat termín, místo, čas konání a program schůze. Je velmi pravděpodobné, že bude přiloženo i rozhodnutí o odložení tohoto termínu. 

Členská schůze má ale některé působnosti, které přímo ovlivňují fungování klubu. Jedná se především o schválení výše a splatnosti členských příspěvků (Výbor bude navrhovat stejné částky, jako v roce 2020), schválení výsledku hospodaření (jsme v přebytku) a schválení změny vnitřního předpisu (Pravidla klubu - aktivní / neaktivní členství dle disciplíny, podpora aktivních členů), kterou Výbor provedl. Máme připravené i další body k projednání (organizace tréninků, problematika přestupů, příprava nových map, pořádání v roce 2021 a 2023, nové dresy,…).

Vše budeme muset řešit operativně, podle aktuálních podmínek a nezbývá nám zatím nic jiného, než si přát brzké uklidnění té zvláštní situace.    

Fotky: