pořádáme

05.04.2021

Pomlázkový orienťák pondělí 5. 4.

výsledky a mezičasy

Děkuji všem koledníkům za koledování a krásně připravené kolednické říkanky. Určitě já ani další děvčata neuschneme. Děkuji koledníkům: Jára, Bedříšek, Vojta, Matěj, Béďa, Standa, Hynek, Mikuláš, Jozífek, Eda, Štěpán, Zdenda, Marek, Jindříšek, Gába, Honza, Michal, Vláďa, David, Matouš , Emilek, ....

Vejce měl někdo rozbitá transportem v kapse. To bylo asi slabou skořápkou. Takže se nakonec nikomu nic nepřičítalo ani neodečítalo. Vyhráli jsme všichni. Vyhráli jsem nad počasím. A už brzy budeme zase v tom lepším stavu. A budeme trénovat společně a budeme se ještě víc radovat. 

Klub KIR (klub ilegálních roznašečů) vás zve na velikonoční trénink. Standa Vilém má připravenou moc pěknou trať 3,6 km nad Veseckým rybníkem. Na kontrolách budou malé lampionky a krabičky a na pár kontrolách bude lampionek a koleda. Místo oražení krabičky, vezmete jeden díl koledy.

Po doběhnutí do cíle si vyčtete a ukážete kolik kusů koledy máte. Na kontrolách bez krabiček budou různé zdravé koledy. Za nepřinesenou koledu vám přičteme 10 minut, za rozbitou koledu vám přičteme 5 minut.

vejce

Kdo přijde ke startu s pomlázkou, odečteme mu 5 minut (i holkám). Kdo řekne nějakou pěknou kolednickou básničku, odečteme mu 5 minut (i holkám). Na koledování si najdete jiný zadeček než pořadatelský.

Absolutní vítěz velikonočního orienťáku kromě zdravého dárku, získá právo lovu největšího zajíce ve veseckém polesí. Lovná zbraň - prak.

Pro šikovné závodníky (na T1 a T2), kteří budou mít v pořádku ražení a komplet všechny druhy koledy, bude připravena malá odměna. 

Bude připravena i dětská trať. 

Sejdeme se ve Vesci za hřbitovem (start, cíl, vyčítání). Parkování zde.

Čas startu: 10:00 - 11:30.

Přihlášky do soboty 20:00.

Standa a Mery

SV-05/04/2021-Přidávám pár fotek z dnešní akce:

1-účastníci přicházeli s nadšením

2-zázemí bylo luxusní

3-nacvičovali jsme 2-metrové rozestupy

4-a moudří běželi s brašničkou

Fotky: