pořádáme

29.09.2022

Štafety - souhrnný report

Přátelé a kamarádi, ráda bych vám pověděla, jak jsme se měli na štafetách. Krásně. Počasí konečně slunečné, les rychlý a tratě orientačně jednoduché (proč?). 

Celý víkend provázela řada disků, které se nevyhnuly ani VLI. Někdy to byla neštastná náhoda, ale někdy ne! Zlepšit!!

Johanka s Luckou v D14 předvedly stabilní výkony, velká pochvala Terce K., že sebrala odvahu a vydala se na své první štafety nahradit nemocnu Maru. Holky získavají cenu fair play za to, že odmítly převzít bronzové medaile v sobotním mistrovství oblasti a trvaly na tom, že jsou opravdu disk.

Stejně tak stabilní výkony zaběhli Janek a Kuba M. v H14. Tady prosím potlesk pro Matěje za sobotní vítězství na prvním úseku, celkově 10.místo. A nepřehlédněme hochy Guidovi v dresech Ještědské oblasti - výborné výkony!

V H12 není co řešit. Vojta, Max a Jáchym jsou prostě nejlepší v republice, at jim tu štafetu poskládáme jakkoliv. Ale co je hodně dobrý, je 13. místo v sobotu a 12. místo v neděli pro Kubu Š., Bena a Edu. Startovalo 35 štafet!

V H18 jsme bojovali o postup druhé štafety na MČR. Nevyšlo to, konkurence je obří. Ale já oceňuji obrovský posun od jara - hlavně Filip a Ondra. Honzu, Ctíbu a Erika už ani nechválím, ty jsou dobří pořád. Nicméně nedělní 6.místo je pecka. Tleskáme!!

V holkách D18 jsme vyzkoušely (teda já jsem vyzkoušela) jiné složení úseků. Holky se s tím praly statečně, ale raději zůstaneme u starého, moje chyba.

To veteránky rozhodně žádné složení úseků měnit nehodlají a dobře dělají. 2.místo v sobotu i neděli pro D135 (Mery, Madla, Bóda).

V sobotu se v kategorii H105 nenašel lepší tým než Michal, Robert a Marek. V nedělních H21 se pár lepších týmů našlo, nicméně Robertův výkon na prvním úseku zaujal i reprezentační trenéry. Prý ale musí ještě trochu potrénovat :)

Tak zase za 2 týdny na MČR štafet a družstev na viděnou!

Fotky BOR i VLI od Vráťi.

Fotky: