pořádáme

17.10.2022

Poděkování pořadatelům - aktualizace 17.10.

Štítky: závody
Aktualizace: Prosba o zpětnou vazbu. Jsem rád, že mohu být neoriginální a znovu psát článek velmi tomu ze začátku května... Mé VELKÉ DÍKY všem, kteří dnes přišli a pomohli s organizací závodu. A speciální díky dětem, které nejen závodily, ale také pomáhaly s čím bylo zrovna potřeba.

Aktualizace: Včera, když jsem v euforii z toho, že "už to máme za sebou" psal původní článek, tak jsem zapomněl na důležitou věc, prosbu o vaši zpětnou vazbu. Především tu negativní, co nebylo úplně dotažené, domyšlené, co by stálo zato dělat příště jinak a lépe, prostě, kde je prostor ke zlepšování. Teď je na to správný čas, dokud to všichni máme v živé paměti.

Druhá prosba se týká klubového materiálu: Pokud jste měli včera pocit, že něco z klubového materiálu by stálo zato vyměnit, doplnit, či nakoupit, tak dejte vědět. Do příštích našich závodů to spolehlivě zapomeneme...


Nechci a nebudu se příliš rozepisovat, můj pocit ze dneška je ten, že vše šlo hladce, bez stresů a bez větších problémů a těch pár menších, které se přeci jen nutně vyskytly se podařilo vyřešit. Kéž by to tak bylo pokaždé.

A nebo se vám ty velké průšvihy přede mnou podařilo utajit tak dokonale, že o nich nevím, a to se počítá dvojnásob. V tom případě jste ještě lepší a nechci o ničem vědět :-)))) 

Doufám, že i pro vás to byl prima den a že únava rychle pomine.

Ještě jenou díky,

Otto