pořádáme

20.03.2023

M ČR NOB + ŽA 15.–16. 4. ubytování, čelovky

Děkuji všem za doplnění přihlášek. Je nás na spaní celkem 16. Rezervovala jsem ještě jednu chatku pro 4 ve vedlejším kempu (ATC Jesenice, spali jsem tam na podzim). Ta je teda bez snídaně, ale v chatce je kuchyňský koutek. Takže se všichni někam vejdeme :-)


Termín platby za chatky se blíží - všichni kdo mají zájem o společné ubytování jsou přihlášení? Pokud ne, přihlašte se prosím co nejdřív! Díky.


Závodní sezóna se blíží a už v půlce dubna proběhne první letošní mistrovtví, na které navazuje první závod ŽA. Na přihlášky se ještě nějaký čas, ALE do 20.3. je potřeba potvrdit ubytování! Heňa zabukoval 2x šestilůžkovou chatku v Jesenici, 8 km od centra, cena 2190 Kč za chatku (365 Kč/lůžko včetně snídaně). Kdo máte v plánu se těchto závodů zúčastnit a využít ubytování v chatce, přihlašte se prosím co nejdříve a v přihlášce vyberte možnost "ubytování chatka Jesenice. Do "Poznámky do knihy" můžete navíc připsat "ubytování ANO".

(Pokud někdo preferuje tělocvičnu, nevytápěnou, je možné objednat jí v doplňkových službách - DS3.)


Ještě doplnění - kdo máte pochybnosti o svítivosti své čelovky, nebo si chcete vyzkoušet jinou, Lucifer nabízí za poplatek  zapůjčení čelovky na závod. Ještě jich je pár k dispozici. Info a rezervace zde