pořádáme

03.04.2023

Czech O-Tour Plzeň

Štítky: reportáž
Smyli jsme bahno a můžem referovat

V nevelké, ale o to odhodlanější skupině jsme zvládli první week-end Czech O-tour v Plzni.

výsledky soboty (Eliška Horáčková 1. D10, Klárka Čalounová 3. v D14B, 2. Zuzka Šumberová v D70, Iva Karmazínová 3. v D70, Přemek Škoda 1. v H70, Manfred Hickethier 2. v H70, Jára Kolaja 1. v HDR), ob postupy

výsledky neděle (Eliška Horáčková 1. v D10, Zuzka Šumberová 2. v D70, Michal Horáček 1. v H35A, Jára Kolaja 1. v HDR. Kategorii H70 vezmeme rovnou první čtyři: Olda, Přemek, Manfred, Karma), ob postupy

výsledky nočáku (Píchal 1. v H35)

Sobota začala v trnitých pasekách, kontroly se schovávaly v ne úplně přírodních jamách, kupkách a jiných přebagrovaných útvarech. Následoval přeběh lesa a obhlídka skalnatého hřbetu. Ten byl tak krásný, že jsem ho musela obhlédnout celý, ačkoli se šlo kouknout jenom na kontrolu... Přeběh prohnojené louky a prohlídka navážky. Kupky, hliněné srázy, krásná postapokalyptická divočina. Připomnělo mi to krasové útvary Slovinska, akorát s větším množstvím nelegálních skládek. Pak zase skalnatý hřbet a seběh na golfové hřiště. Byla to rychlá krátká.

Neděle nás vrátila do stejných míst (start a cíl stejně), akorát ty hezké skládky jsme jenom probíhali a užili si více porostových lesů. Takhle v předjaří příjemných. Tyhle pozvolné kopce by se měly běhat a asi to i šlo.

-jana


Pokyny jsou zde. Na start je to oba dny 1800m, z parkoviště dalších 1500m. Cíl na shromaždišti.

Vedle prezentace lze vyzvednout obálky se startovními čísly, protože ale neberu stan ani křídlo, nebudu vám složitě brát obálku a někam nosit, navrhuju nechat obálku u prezentace, každý si vezme své číslo a nechá ji tam.


ahoj!

1. a 2. dubna je spousta z nás přihlášená do Plzně.
web závodu, oris,

startovka sobota, startovka neděle

A ještě se těším na pokyny. (Parametry tratí jsem viděla, to těšení mírně pominulo.)

Dva drsní borci se příhlásili i na nočák, zbytek jde normálně spát.

Předběžně ještě hlásím, že nejspíš pojedu se svými kluky dodávkou a máme 4 místa. Tak můžem klidně spolknout jiné auto a pošetřit pohonné hmoty. (Spíme v tělocvičně.)

A jak připomněl Petr, bude o-bazárek, čas prodat za těžké lowe staré buzoly a nepadnoucí boty. Nebo naopak.

-jana k.e.