pořádáme

17.01.2024

WMOC 2024

Štítky: pozvánka, závody
ZPĚT
Do klubové uzávěrky přihlášek na světovou veteraniádu v OB zbývá poslední týden

Veteráni, kteří se rádi měří se svými vrstevníky nejen v Česku, už jistě zaznamenali, že jejich příští šampionát se bude konat začátkem srpna ve Finsku v okolí Turku. Je to trochu z ruky a taky dost drahé, ale skandinávské terény budou určitě stát za to (mluvím o lesních závodech - ty městské nekomentuji). Reference určitě rádi poskytnou Heczkovi, kteří tam strávili kus života a dres místního pořadatelského klubu si přivezli i s sebou domů :)

Veškeré podrobnosti k závodům najdete na webu WMOC 2024. Včetně odkazu na 5-denní veřejné závody, které budou probíhat v místě i čase závodů WMOC.

Pokud chcete přihlásit přes klub, uzávěrka v našem přihláškovém systému byla stanovena na 24.1.2024. Později musíte už jen sami.
Do poznámky v přihlášce můžete uvést svůj zájem o parkovací lístek případně hromadnou autobusovou dopravu nabízenou pořadatelem.

Speciálně upozorňuji na použitý razicí systém - závodí se s kartami EMIT (nikoli čipy SportIdent). Pořadatel nabízí pronájem EMIT karty za 25 EUR na všechny závody. Do přihlášky prosím nepište žádná irelevantní čísla SI-čipů. Buď skutečné číslo EMIT karty (pokud ji vlastníte anebo vám ji někdo půjčí) anebo č. 0, což znamená zapůjčit od pořadatele.

Fotky: