pořádáme
ZPĚT
29.06.2024 09:08   jana k.e.   janakolaja.info

takže ne bug, ale vlastnost!

smiley ahaa, tak to je. IMHO je spolujízda teď dobře nastavená, protože rovnou píšu, ke komu jdu, když nemám je komu, kouknu se později. maximálně jako řidiči se mi občas stane, že nevím, že mám někoho vézt, nebo na jaře jsme měli najednou 5místné auto místo 8místného a bylo z toho mrzení. takže zodpovědnost převevším na pasažérovi je ale dobrá vlastnost.
28.06.2024 12:18 (upraveno 28.06.2024 12:22)   Petr H.   petr.henychtiscali.cz

Přemkovi, Janě a ostatním

1. Přemkovi:
Propojení s ORIS funguje tak, jak už bylo mnohokrát popisováno. Systém vždy zkouší přihlášku do ORIS přeposlat a to i dodatečnou. Když má ale závod po posledním termínu (v tomhle případě 19.6.), tak se na něj nikdo nepřihlásí - ať už přes web ORIS nebo přes náš systém.
2. Janě K/E:
Asi se brzo urazím - nazvat můj neotřelý způsob implementace dopravy (last come - first served) štěnicí smiley
Vyšoupnout by tě nikdo neměl, nový spolucestující by se měl zařadit jako nadbytečný k požadovanému řidiči. Více možností organizovat dopravu může jen někdo s vyššími právy, např. příslušný VA.
U spolujízdy jsem dlouho váhal, jak má vypadat. Jestli má mít spolucestující možnost zvolit svého řidiče anebo naopak řidič zvolit své spolucestující. případně kombinaci obojího. Nápady na vylepšení uvítám.
3. Ostatním:
Na sobotu máme stále 2-3 volná místa v autě, zájemci vítáni.
28.06.2024 09:16   Markéta   marmiklseznam.cz

doprava Max

Ahoj, Maxe můžu vzít já, vezu i Láďu J.
27.06.2024 20:56   Radka   radka.benesovagmail.com

Omluva a díky

Ahoj, omlouvám se za pozdní přihlášku pro Maxe. Spolujízdu si kdyžtak domluví s někým jiným, pokud budou chtít Kolajovi trávit romantický výlet bez Maxe.
27.06.2024 18:27   jana k.e.   janakolaja.info

spolujizda

houby ze jsem se pozde prihlasila, napsala jsem se tam 31.5., kdyz jsem hlasila sebe a ptaaka, ale mame v planovani dopravy bug (nebo vlastnost), kde me max z auta vysedl smiley
kazdopadne kdyby byla potreba, tak my s ptaakem budem mit nakonec na nedeli tri mista tam i zpet. jen jsme planovali nejaky vylet mozna, ale nic neni tesano v kameni.