logo portrait

Ministerstvo školství a tělovýchovy

Statutární město Liberec

Děti K+B: Aktuality

HOLA HOLA TRÉNINK VOLÁ , HEJ HOLA HEJ , BĚHÁNÍ JE NEJ.

ORIENŤÁK DĚLÁM RÁD, NAUČÍM SE MAPOVAT!

BUZOLU, MAPU NA SEVER, NAJÍT JEDNIČKU, 

NARAZIT DVOJKU, NEMINOUT TROJČIČKU, 

DOHLEDAT  ČTYŘKU, PĚTKU, SBĚRKU, CÍL , 

HURÁ!!! MAPOVAT JSEM SE NAUČIL!

poslední aktualizace 23/10/ 2019

Čtvrteční trénink (24.10.) od 17 hod stadion


Středeční strečink zrušen. Přihlásilo se málo dětí. A cílem je naučit protahovat právě je. 

Naše fyzioterapeutky budou docházet přímo na tréninky do tělocvičen. :-) Nikdo se strečinku nevyhne!


Dopište prosím děti v přihláškovém systému na rozpis tělocvičen, v přihláškách ho ponecháme do konce září.


Na podzim si rezervujte víkend 28.-29.9. - 3 oblastní žebříčky + 1 veřejný závod (Staré Splavy a Rumburk) a víkend 19.-20.10. - 2 oblastní žebříčky. Očekávám hojnou účast při novém bojovém tanci čipy-čipy. 


Na webu se časem   také obejví akutální informace k trénování dětí na příští sezónu. Můžete počítat se stejnými  dny a časy jako letos , tělocvična bude opět na Kunratické.

Atletika také bude jako letos, navíc budou mít  rychlí kluci  možnost trénovat s Honzou i v tělocvičně přes zimu.( úterky, místo našich tréninků).

Rozmyslete se, kdo bude mít o jaký trénink  zájem,  přihlásit se  na tréninky  2019/2020 budete moci přes přihláškový systém, až nastane ten správný čas. Madla Dvorská dětem postupně doplňuje vyčtené záznamy z hodinek  na OB postupy, ideálně, pokud se to naučíte časem sami. Můžete tam občas třeba i kouknout na konkurenty v kategorii.  Záznam lze dokreslit i přimo do PC, netřeba ani GPS hodinky.   http://www.obpostupy.cz/


 Nezapomínejte na www.obpostupy.cz    


Na klubových stránkách najdete odkaz na areál pevných kontrol v Lidových sadech a v ZOO. I s mapami ke stažení! Díky Mery!!!


Program QuickRoute ke stažení zde  . Zajímavé stránky o OB: http://o-news.cz

 A zde máte studium na dlouhé zimní večery, aneb vše co jste chtěli vědět o základní taktice OB  a báli jste se zeptat.-)

http://www.orientacnibeh.cz/upload/dokumenty/sekce-ob/mdtaktikatechnikaob_20141102032755.pdf

http://www.orientacnibeh.cz/upload/dokumenty/sekce-ob/piktogramyiof2004_20150123101224.pdf

  

Změny mapových značek ISOM 2017, kdo chce být napřed, může studovat.... změny zde

 

Kroužkovné jen  pro nečleny= 400 kč/pololetí splatné na podzim.

 

Osobní konta: č.účtu je 2200006975/2010, v.s. je číselná část registračního čísla.

 

Členské příspěvky:    odkaz zde

Q&A ZÁVODY 2017

1. Kde najdu informace o závodech?

Přehled všech závodů v ČR je na http://oris.orientacnisporty.cz/. Přehled důležitých závodů a závodů Ještědské oblasti je zároveň na vlio.cz  (po přihlášení - odkaz přihlášky) a to včetně všech informací. Můžete se přihlásit na jakékoliv závody - v tuto chvíli snad kromě Mistrovství ČR, ale tam se určitě časem taky dopracujeme.

 

2. Jak se přihlásím na závody?

Vždy přes hlavní stránku vlio.cz po přihlášení - odkaz přihlášky. Toto platí pouze pro členy oddílu. Ostatní se musí přihlásit sami přímo pořadateli, je zbytečné psát do poznámky "přihlásit i XY do kategorie T", nikdo vás nepřihlásí. Konec přihlášek bývá 7 dní před závodem.

 

3. Do které kategorie se hlásit?

HDR - rodič běží s dítětem, fáborkované, možnost zkratek, možnost startovat kdykoliv

H10L (kluci), D10L (holky) - bez rodičů, fáborkované, možnost zkratek (většinou stejná trat´jako HDR), pevně daný startovní čas 

H10 (kluci), D10 (holky) - bez rodičů, do věku 10 let, jednoduchá trat´ po cestách, bez fáborků, pevně daný startovní čas 

Pro všechny jsou kategorie P (příchozí) a T (tréninková). Lze se přihlásit  a zaplatit na místě, možnost startovat kdykoliv.

 

4. Kdo to platí?

Členům oddílu platí startovné, cestu (pokud to vyznačí v přihláškách) a případné ubytování oddíl. Peníze za cestu přijdou na osobní konto. Toto neplatí u prázdninových vícedenních závodů, které si platí každý sám - nejjednodušší je přihlásit se přes vlio.cz, peníze vám strhnou z osobního konta.