logo portrait

Liberecký kraj

Národní sportovní agentura

Statutární město Liberec

Děti K+B: Výsledky

 

7. ročník

dětských rybářských závodů

na Kateřinsko-Radčickém koupališti

 

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Kateřinky Vás zve na 7. ročník dětských rybářských závodů na Kateřinsko-Radčickém koupališti, které se uskuteční

 

v neděli 8. října 2017

od 9:00 hodin (sraz účastníků v 8:30 hodin)

  

POZOR- je nutné se přihlásit předem, protože počet míst je omezen!!!

   

Pravidla rybářských závodů:

 

Zúčastnit se mohou mladí rybáři do 15 let. Lovit se bude ve dvojicích (výjimečně lze i ve trojicích po dohodě s pořadateli), ke každé dvojici je potřeba 1 dospělý jako dozor a pomocník J. Děti se budou střídat dle pokynů dospělého dozoru u jednoho prutu. Důvodem této změny je omezené množství dobrých míst k chytání na základě zkušeností z minulých let (lovit se bude jen z hráze). Cílem je, aby každá dvojice dětí měla velkou šanci nějakou rybu chytit.

 

Pořadatelé pro zájemce zajistí v omezeném množství rybářské náčiní (nutno domluvit předem!) i nástrahy pro lov ryb, vlastní prut je upřednostňován. Lovit se budou opět především pstruzi jako v minulých letech. Dále je v rybníce několik kaprů, línů a také menší ryby- karasi a perlíni. Vítězem se stane ta dvojice, která nachytá nejvíce centimetrů ryb, tedy s nejvyšším součtem délek všech ulovených ryb. Samostatně bude vyhlášena ještě soutěž o největší rybu. Přítomen bude rozhodčí s přesným metrem a podběrákem, který bude také dohlížet na šetrné zacházení s rybami.

 

Lovit se bude do 11 hodin, bezprostředně poté bude následovat vyhlášení vítězů. 

 

Občerstvení je zajištěno na místě pro všechny.

 

Počet míst k rybolovu je omezen, proto neváhejte s přihláškami! Prosíme- přihlašujte rovnou dvojice dětí!!! Pokud někdo nemá druhého do týmu, pomůžeme mu ho sehnat J, ovšem pokud se přihlásí včas.

Vítáni budou samozřejmě též všichni diváci a příznivci této akce. 

Prosíme všechny o vstřícnost k omezeným možnostem parkování (max. cca 10 aut), jinými slovy kdo může, nechť přijde pěšky.

 Přihlášky a veškeré informace včetně možnosti zapůjčení rybářského náčiní- Martin Dušek, tel. 724 166 133 (v pracovní dny zejména SMS), e-mail: martin.dusek72@gmail.com

   

Petrův zdar!