Konrdova ze

novinky a aktuality

20.10.06
I nám pořadatelům zbývá už jen smazat resty a sumarizivat....
Slibované postupy nejlepších závodníků H21L jsou k náhledu zde. Dobrý pocit z odvedené pořadatelské práce nám zkazilo počínání neznámého vandala, které nás stálo dvě SI jednotky. Razantnost jeho zvědavosti je až ohromující - torzo kontroly 31. Přibližovánjí OB veřejnosti holt něco stojí.
Incident naštěstí nijak neovlivnil průběh závodu a ani naše pořadatelské odhodlání do dalších let. Již nyní se můžete těšit na závody v roce 2007, které pro Vás opět rádi připravíme.
22.10.06
Závody nám proběhly v příjemně domácí atmosféře pivovaru Konrád (kterému patří určitě velký dík za poskytnutí azylu orientačním sportovcům) - vůně sladu se prolínala s vůní potu a podzimního bahna, slunce svítilo, vítr vál... Nemá velkého smyslu pokoušet se popsat všechny proběhlé zážitky, skutečnosti a pocity, které svým zabarvením až nápadně připomínají scény z kultovního pivovarského snímku Postřižiny. Nuže zasedněme raději do pohodlných sedaček a sofa svého teplého zšeřelého domova a nechme se zlehýnka unášet vzpomínkami na ten krásný čas. Hynku, Konráde, Jarmilo .....
22.10.06
Kompletní výsledky a také mezičasy.
20.10.06
Co je ještě důležité vědět? No přeci, že počasí bude nadmíru přívětivé - žádný sníh, teploty nad deset a na vyhlášení se dokonce vyjasní! Více informací o "pohodě", včetně té jaký vítr do plachet můžete čekat, najdete na stránkách pogody.
19.10.06
Hurá, hurá, máme tady startovky. Takže vážení závodníci - kontrolujte, kontrolujte - případné chyby oznamujte na přihláškovém mailu: vliob@seznam.cz co nejdříve. Později dohlášení (zatím je vás 9) se najdou až v aktualizovaných startovkách v sobotu. A jaké je heslo dne, otče Fura? - Kolik vypiješ Konrádů, tolikrát jsi člověkem!
18.10.06
Teda já mám hroznou žízeň - už aby byla neděle. A co vy? Máte taky žízeň? ...A co teprv Konrád...
18.10.06
Tak přibyly nám tu pokyny s mapkou příjezdu na shromaždiště a ještě jednou veledůležitou věcí pro ty z vás, kdo stále ještě neví, co to je FREE ORDER (neplést s free odér) - ukázkou free order tratě na mapě Žulák - vše v sekci pokyny.
17.10.06 17:32
Počet závodníků přihlášených v řádném termínu se ustálil na čísle 314. Pokud toto číslo vydělíme čislem 100, dostaneme číslo 3,14 - tedy pí. No není to úžasně symbolické? Kruh se uzavírá...
17.10.06 0:00
Pozor, pozor! Právě uplynul stop-termín přihlášek za jednoduché startovné. Odteď tedy už jenom za dvojnásobek dle možností pořadatele. :-( /kromě DHL, DHLP a T3.
9.10.06
Prvnimi prihlasenymi zavodniky jsou Haufe Heiderose a Haufe Horst ze Zitavy.
4.10.06
Dnes byly spuštěny stránky závodu a zveřejněn rozpis závodu.

sponzoi zvodu :