MTBO

novinky a aktuality


2. 6.
A ještě jedna velká várka fotek do Pindi Meiera, ze sobotního vyhlášení a neděle. K podívání zde.

31. 5.
Sobotní závod v kategorii H19A a D byl také přeborem následujících oblastí: Pražské, Středočeské, Západočeské, Jihočeské, Ještědské a Východočeské. Výsledky přeborů najdete jak jinak než v sekci výsledky.

29. 5.
Další velká (259) várka fotek ze soboty od Pindi Meiera převážně z oblasti motokrosu a sběrky.

29. 5.
Zpráva pro zapomnětlivé: kdo postrádá nějaké svršky nebo spodky a má pocit, že jsou ve ztrátách a nálezech, má dvě možnosti: buďto zavolá Mery Podrábské na tel. 607202373 a domluví se s ní co a jak a nebo vyčká do závodů v Jihlavě, kam Mery všechny tyhle věci poveze - údajně i vyprané! (to znamená připravte úplatky za vyprání).

29. 5.
První fotky ze soboty od Zuzky Stehnové.

29. 5.
Kompletní výsledky obou dnů i s mezičasy. Brzy budou následovat nějaké ty fotky.

26. 5.
Aktualizované startovní listiny obsahují i poslední dohlášky, odhlášky a další hlášky.

26. 5.
information in english for non-czech speaking competitors

26. 5.
Zveřejněny pokyny, v této sekci najdete také plánek s místem ubytování a sobotního vyhlášení. Kromě toho jsme přidali také ukázku z MTBO mapy (hádejte do které sekce?)

25. 5.
Do závodu zbývají dva dny, takže tady jsou startovní listiny. Také jsme přidali několik fotek z lesa i ze shromaždiště.

24. 5.
Chcete vědět jak se dostanete na shromaždiště? Podívejte se na stránku mapa.

23. 5.
Prší prší jen se leje. V sobotu přešla nad Libercem velká průtrž mračen. Včera další. Drobné přeháňky a deštíky nepočítáme. Takže les bohužel asi tak úplně nevyschne a už teď můžeme opravdu všem doporučit. Nefikejte lesem a zvlášť když tam bude potok. Mohl by vás napadnou Jožin z Bažin zde v Sudetech známý jako Helmut fon Sajrajt.

16. 5.
V sekci přihlášky najdete seznam řádně přihlášených závodníků a závodnic.

16. 5.
V neděli na klasické mají právo startu v kategorii H19-39A a D všichni závodníci do 20 let, závod je vypsán jako nominační pro evropský pohár juniorů. Případné změny posílejte na email pro přihlášky.

16. 5.
Pro ty, kteří nečtou pořádně rozpis připomínáme, že v sobotu se na krátké trati pojede kromě ČP také oblastní mistrovství v kategoriích H19-39A a D. Vítězové mají právo startovat na MČR na krátké trati. Právo startu tak v H19-39A mají i závodníci H19-39B a C, jejichž oddílová příslušnost náleží k dané oblasti - více viz prováděcí pokyny MTBO pro rok 2006. Pokud toho tedy chcete využít a ještě se přehlásit v sobotu z B nebo C do Aček na oblastní mistrovství, dejte nám vědět o této změně co nejdřív mailem, adresa je stejná jako pro přihlášky. Vyhneme se tak problémům při sobotní prezentaci. Díky.

15. 5.
Ti, kterým pod trikotem závodníka bije outdoorové srdce, budou moci pro přespání ze soboty na neděli místo tělocvičny použít vlastní stan přímo na shromaždišti. Cena za stan 100 Kč, platí pro stany s kapacitou 4 a méně lidí, hangáry se řeší individuálně. Platba za stany při prezentaci.

10. 5.
před týdnem konečně roztál poslední sníh v prostoru závodu a les začíná pomalu vysychat. Tak doufejme, že tento trend bude pokračovat.

28. 4.
zveřejněn rozpis závodu

podn zvodu podpoili :