MTBO

novinky a aktuality

14.9. fotografie
Najdete na tomto místě.
14.9. děkujeme všem závodníkům za účast
Výsledky obou sobotních závodů jsou na webu, stejně jako výsledky štafet.
11.9. seznam došlých plateb
Prohlédněte si seznam došlých plateb a doplatků. Pokud jste prováděli platbu převodem a v seznamu uvedena není, připravte si prosím na prezentaci kopii převodního příkazu. Děkujeme.
10.9. pokyny
Pokyny k závodům ve formátech html a pdf.
9.9. amnestie
Ti, co nestihli termín přihlášek nemusí zoufat, vyhlašujeme amnestii pro opozdilce, což znamená, že pro všechny přihlášené do pátku 12.9. platí normální, nezvýšené startovné.
8.9. opis přihlášek
Kombinaci přihlášek z přihláškového systému MTBO a toho co dorailo e-mailem najdete na stránce s příznačným názvem přihlášky. Zkontrolujte si zda je vše jak má.
3.9. - ubytování
Díky tomu, že to k nám mají někteří o něco dál, než by bylo komfortní z hlediska ranního vstávání a včasného příjezdu, zařídíme nocleh v tělocvičně i z pátku na sobotu. Zájemci pište mi prosím na tenhle mail: j.putik(zavináč)seznam.cz, o VIZ vím, ty nemusejí. Podrobnosti pak budou upřesněny v pokynech.
1.9. - technické novinky na shromaždišti
Díky našim partnerům jsme pro vás připravili dvě novinky. První je pokrytí shromaždiště WiFi signálem s možností připojení k internetu, které zajistí U:fon a druhou je použití tzv. Johnnyho fontány od společnosti Johnny servis neboli speciálního zařízení, díky kterému po použití mobilních toalet budou vaše ručky opět voňavé a hygienicky vzato bez poskvrnky.
19.8. - mapa sprintu
Zcela nová mapa pro sprint je hotová. Máte se nač těšit. Závod bude krátký, ale výživný! Jak mapa vznikala informuje Ivoš Habán na své stránce. Krom zajímavého pohledu do mapařské kuchyně, je tam k vidění také hodně fotek závodního prostoru.
28.7. english english informations english
Information about competitions in PDF file.
18.7. - rozpis
Zveřejněn rozpis závodu, k dispozici je i PDF verze.
13.7. - právě začínáme
Byla založena stránka závodu.

podn zvodu podpoili :

Pivovar Kondrd U:Fon johnnyservis msto Liberec Jizersk pekrny TRW