mtbo2010: Aktuality

29.6. 9:35 Díky Michalu Švarcbachovi zvěřejněna první fotogalerie.

27.6. 22:15 Zveřejněny kompletní výsledky s mezičasy a protokol.

25.6. bulletin 2 is available in pdf format

25.6. Krom prezentace bude již dnes otevřený i bufet, kde na vás čeká spousta jídla a pití. Takže hlady a žízní vás zemřít rozhodně nenecháme.

24.6. Vložena startovní listina pro sprint a aktualizovány přihlášky a přehled plateb.

24.6. Kvíz...

S sebou se vám bude hodit:

  1. Flekpelent
  2. Repelent
  3. Tutypelent

Nápověda pro ty, co nehrají mariáš - b je správně.

24.6. Pro štafetový závod byly vypsány i kategorie H20 a D20 (informace v pokynech). Zájemci o start v těchto kategoriích pošlete mail na adresu Libora Bednaříka nebo to oznamte co nejdříve při prezentaci.

24.6. - Pokyny na webu, i ve formátu pdf.

22.6. Zasílejte soupisky štafet na adresu Libora Bednaříka

21.6. Publikovány přehledy přihlášených závodníků na jednotlivé závody, přehled ubytování a přehled očekávaných plateb. Vše v sekci Přihlášení.

18.6. Chatky v kempu jsou momentálně obsazeny pro termín sobota/neděle, pokud se uvolní nějaké místo, tak zde zveřejníme. Stále je možné ubytování v centru ve stanech. Další ubytování možno v Hamru na Jezeře, připadně ve Stráži pod Ralskem (penziony, hotel, ubytovna).

17.6. Ještě ke kolizi prostorů s Ruskou Ruletou. Kolizní kontroly s naším závodem, budou před startem RR vem závodníkům v rámci rozprav i na vzorových mapách v prostoru centra RR zveřejněny. Podle organizátorů RR bude možné závod vyhrát i bez zajíždění na kontroly v kolizním prostoru.

17.6. Upozorňujeme závodniky, kteří mají v plánu zúčastnit se našich závodů i závodu Ruská Ruleta, že část kontrol tohoto závodu leží v zakázaném prostoru ČP. Návštěva těchto kontrol během závodu, stejně jako samotného zakázaného prostoru do doby konání závodu, je porušením pravidel MTBO v bodě 5.4 - získání podstatné výhody ve znalosti terénu. V lese finišují poslední přípravy na závody ČP, zanášejí se lístečky a tak dále. Spoléháme na čest a fair play vás závodníků!

16.6. Prezentace je možná i v pátek 25.6. od 1900 v centru závodů.

16.6. Původní mapa 92U Hamr - prostor vymezený touto mapou je zakázaným prostorem pro trénink MTBO do 27.6.

8.6. Do rozpisu bylo doplněno číslo bankovního účtu pro platbu startovného, prosím posílejte platby za startovné a za ubytování na účet č. 2300069527/2010, pro platby ze Slovenska je za lomítkem 8330.

8.6. - english bulletin available (pdf)

20.5. - založeny stránky závodů a zveřejněn rozpis. K dispozici je také rozpis ke stažení (pdf).

Citrix

Pivovar Konrád

Nutriproduct

Tarmac CZ a.s.

obec Hamr na Jezeře