3.10.2015

11. závod žebříčku Ještědské oblasti

Oblastní žebříček na KT: Startovka (kategorie)

--------------------------------------------------------------------------
20151003_OZ                                             čt 01.10.2015 8:35
Startovka po kategoriích
----------------OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015----------------

   Start Jméno                     slo čipu Id databá Oddíl                    

D10  (16)       1,7 km  20 m    6 K 

      60 Vakant                                       Vakant                   
      63 Vakant                                       Vakant                   
      66 Mellanová Judita            411518 TUV0559   SOK TJ Turnov            
      69 Stehlíková Adéla              4370 BOR0554   OK Jiskra Nový Bor       
      72 Novotná Barbora            1403057 TUR0552   OOB TJ Turnov            
      75 Štemberová Bára             682375 TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      78 Matyášová Kristýna         2049590 CHA0555   OK Chrastava             
      81 Sochová Anna                  4386 BOR0550   OK Jiskra Nový Bor       
      84 Háková Eliška              2085580 TJN0654   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      87 Pecková Tereza               51600 EKP0551   VŠTJ Ekonom Praha        
      90 Skalová Jolana             2070854 TJN0653   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      93 Hájková Tereza              888626 TUV0558   SOK TJ Turnov            
      96 Sýbová Marika                 4363 BOR0553   OK Jiskra Nový Bor       
      99 Štveráková Eliška          2070841 CHA0553   OK Chrastava             
     102 Lamačová Barbora              4124 BOR0750   OK Jiskra Nový Bor       
     105 Novotná Michaela           1403055 TUR0551   OOB TJ Turnov            


D10L  (17)      2,3 km  30 m    5 K 

      55 Vakant                                       Vakant                   
      58 Vakant                                       Vakant                   
      61 Štveráková Zuzana          4403313 CHA0750   OK Chrastava             
      64 Míková Sofie               2069077 TJN0950   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      67 Koudelková Eliška          2067681 BOR0652   OK Jiskra Nový Bor       
      70 Resslová Veronika                            Jizerský klub OB Frýdlan 
      73 Kocmanová Adéla               4359 BOR0752   OK Jiskra Nový Bor       
      76 Šírlová Markéta            2059768 CHA0653   OK Chrastava             
      79 Houžvičková Daniela        1403063 TUR0751   OOB TJ Turnov            
      82 Rindová Adriana            2060289 LLI0653   TJ Loko Liberec          
      85 Smolová Pavla              4403311 CHA0652   OK Chrastava             
      88 Balcarová Marie                    LLI0652   TJ Loko Liberec          
      91 Klustová Tereza            2070848 CHA0751   OK Chrastava             
      94 Baloghová Mile             2073663 TJN0750   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      97 Lipenská Barbora           2049594 CHA0753   OK Chrastava             
     100 Menclová Anna              2060293           OB Jenišovice            
     103 Burgrová Zuzana            2070846 LLI0650   TJ Loko Liberec          


D12  (23)       2,0 km  35 m    6 K 

       1 Vakant                                       Vakant                   
       4 Vakant                                       Vakant                   
       7 Vakant                                       Vakant                   
      10 Ansorge Eliška                               Mery                     
      13 Žejdlíková Eliška           886252 LTP0350   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      16 Neradová Natálie              4358 BOR0452   OK Jiskra Nový Bor       
      19 Říhová Eliška               436417 CHA0351   OK Chrastava             
      22 Pecháčková Jana            2078463 VLI0351   Slavia Liberec orienteer 
      25 Marková Hana               2060281 LLI0450   TJ Loko Liberec          
      28 Karpíšková Kateřina         232915 LTP0450   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      31 Podrábská Alžběta          2078460 VLI0451   Slavia Liberec orienteer 
      34 Zaňková Natálie            2069089 TJN0450   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      37 Šimonová Magdaléna            8307 VLI0350   Slavia Liberec orienteer 
      40 Nejedlová Josefína         2800308 LLI0350   TJ Loko Liberec          
      43 Průšková Tereza             446324 STB0499   TJ Stadion Nový Bor      
      46 Tomanicová Sofie            436428 CHA0450   OK Chrastava             
      49 Šestáková Marie            2080991 VLI0452   Slavia Liberec orienteer 
      52 Rumlenová Tereza              4367 BOR0453   OK Jiskra Nový Bor       
      55 Andrlová Lea                       VLI0453   Slavia Liberec orienteer 
      58 Hudská Štěpánka            1403054 TUR0450   OOB TJ Turnov            
      61 Divíšková Rebeka           2084450           OK Chrastava             
      64 Čabanová Tereza               8327 FYD0450   Jizerský klub OB Frýdlan 
      67 Mrkvičková Veronika        2069097 TJN0355   OOB TJ Tatran Jablonec n 


D14  (21)       2,5 km  40 m    9 K 

       2 Vakant                                       Vakant                   
       5 Vakant                                       Vakant                   
       8 Tymešová Anna                 4372 BOR0253   OK Jiskra Nový Bor       
      11 Pekařová Jana              2035709 TUR0252   OOB TJ Turnov            
      14 Pavlová Martina              52925 LTP0151   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      17 Rydlová Adéla              2035701 TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      20 Podrábská Marie            2078462 VLI0251   Slavia Liberec orienteer 
      23 Budská Anna                 416830 TJN0253   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      26 Lišková Adélka             2049599 CHA0254   OK Chrastava             
      29 Nedomlelová Lucie          2069091 TJN0256   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      32 Bednaříková Emma           2049578 VLI0359   Slavia Liberec orienteer 
      35 Jeřábková Andrea              8181 CHA0253   OK Chrastava             
      38 Rydlová Magdaléna          2035725 TJN0251   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      41 Nehasilová Veronika         505131 LDC0350   KOB Děčín                
      44 Baloghová Lída             2027211 TJN0150   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      47 Linková Lucie              2032102 TUR0251   OOB TJ Turnov            
      50 Hornychová Karolína         232506 TJN0254   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      53 Dolejší Kateřina           7205007 STB0199   TJ Stadion Nový Bor      
      56 Hejcmanová Monika          2049591 CHA0255   OK Chrastava             
      59 Mašínová Anna              2056303 TJN0152   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      62 Jeřábková Nina             1333269 BOR0151   OK Jiskra Nový Bor       


D16  (8)        3,1 km  70 m   12 K 

       1 Vakant                                       Vakant                   
       7 Dominika Stránská          2056239 DOK0051   OK Doksy                 
      13 Sokolářová Šárka           7202880 TUR9999   OOB TJ Turnov            
      19 Žejdlíková Karolína        7200332 LTP9950   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      25 Kyselová Nela               434804 ROU9951   SKOB Roudnice nad Labem  
      31 Jeřábková Ema              1333177 BOR9957   OK Jiskra Nový Bor       
      37 Riby Rose                  7200323 LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      43 Hájková Anna                  7782 TUR0051   OOB TJ Turnov            


D18  (7)       3,5 km  100 m   13 K 

      70 Vakant                                       Vakant                   
      76 Štemberová Natálie          416039 TJN9851   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      82 Fürstová Anna              2056306 LLI9854   TJ Loko Liberec          
      88 Knížková Šárka             2070852 TJN9852   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      94 Linková Alena              1403419 TUR9751   OOB TJ Turnov            
     100 Janoušková Lucie           1204999 BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       
     106 Žuchová Daniela            2020749 TJN9750   OOB TJ Tatran Jablonec n 


D20  (2)       3,6 km  120 m   10 K 

      28 Vakant                                       Vakant                   
      34 Pustaiová Zuzana            331527 TJN9650   OOB TJ Tatran Jablonec n 


D21K  (22)     3,6 km  120 m   10 K 

      59 Vakant                                       Vakant                   
      61 Vakant                                       Vakant                   
      63 Silovská Hana                      79X8400   Žižkovský tygři          
      65 Bradnová Věra                 8162 CHA5550   OK Chrastava             
      67 Šimková Markéta            2045245 LME7755   SK Los Mělník            
      69 Čechlovská Jana               8175 CHA6250   OK Chrastava             
      71 Würzová Anna                515182 FYD9451   Jizerský klub OB Frýdlan 
      73 Ševčíková Alena               8165 CHA5351   OK Chrastava             
      75 Myslivečková Zuzana        7656540 TUR9253   OOB TJ Turnov            
      77 Vokálová Pavla                8158 CHA4951   OK Chrastava             
      79 Jirků Martina                 8221 TUR8750   OOB TJ Turnov            
      81 Vajcová Hana                  8566 CHA5651   OK Chrastava             
      83 Synková Petra              7200372 DOK7950   OK Doksy                 
      85 Bartáková Eva               331779 CHA7051   OK Chrastava             
      87 Roškotová Lucie            1403414 TUR9753   OOB TJ Turnov            
      89 Kadavá Eva                    8171 CHA5750   OK Chrastava             
      91 Balcarová Barbora           434595 LLI9751   TJ Loko Liberec          
      93 Štveráková Monika          2059761 CHA7852   OK Chrastava             
      95 Kvapilová Lenka               7707 TUV8151   SOK TJ Turnov            
      97 Pavlíková Pavla              51533 CHA6551   OK Chrastava             
      99 Hanajová Káťa               428294 SMR8451   SK SNS Smržovka          
     101 Matyášová Jana             2070836 CHA7652   OK Chrastava             


D21L  (29)     4,2 km  125 m   13 K 

      52 Vakant                                       Vakant                   
      54 Vakant                                       Vakant                   
      56 Omová Michaela              515086 TUR8153   OOB TJ Turnov            
      58 Tomešová Daniela            981842 SJC8451   TJ Sportcentrum Jičín    
      60 Lukavcová Ivana            7201202 SMR8754   SK SNS Smržovka          
      62 Kovářová Lenka             7200344 LTP9750   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      64 Staňová Karolína           2051475 BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       
      66 Zakouřilová Kamila           52370 TUV8557   SOK TJ Turnov            
      68 Štičková Anna              7200361 LLI9651   TJ Loko Liberec          
      70 Soukupová Lucie              51180 SJC8951   TJ Sportcentrum Jičín    
      72 Nehasilová Zuzana          7121314 LDC7150   KOB Děčín                
      74 Šákrová Michaela              8481 BOR8850   OK Jiskra Nový Bor       
      76 Fólová Martina              416834 TJN8853   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      78 Rypáčková Dana              218783           Neregistrovaní           
      80 Nováková Lucie             2051502 BOR9854   OK Jiskra Nový Bor       
      82 Žitná Jana                   49973 SMB9251   SKOB Sig-Mat Mladá Boles 
      84 Kameníková Andrea          2051536 BOR9751   OK Jiskra Nový Bor       
      86 Kučerková Romana            682355 STB8196   TJ Stadion Nový Bor      
      88 Setínková Eva                 8946 DKP8759   Oddíl OB Kotlářka        
      90 Folbrechtová Šárka         1602628 BOR9051   OK Jiskra Nový Bor       
      92 Hrobařová Lenka               9482 TJN7754   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      94 Müller Dorothea            1621997 TUR9758   OOB TJ Turnov            
      96 Kopcová Michaela             52533 KRN8456   KOS TJ Lokomotiva Krnov  
      98 Kolínová Kristýna          9000007 DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        
     100 Posseltová Tereza           411767 TJN9252   OOB TJ Tatran Jablonec n 
     102 Procházková Zuzana            9969 SJC8551   TJ Sportcentrum Jičín    
     104 Valešová Jana              1008144 PHK9154   OK 99 Hradec Králové     
     106 Krafková Lucie              876522 TUR8650   OOB TJ Turnov            
     108 Švihovská Eva                 9988 SJC8352   TJ Sportcentrum Jičín    


D35  (5)       3,3 km  125 m   11 K 

      23 Vakant                                       Vakant                   
      29 Kameníková Kateřina           8441 BOR7758   OK Jiskra Nový Bor       
      35 Heřmánková Pavla              8062 TUR7777   OOB TJ Turnov            
      41 Dejnožková Blanka          2049610 TJN7651   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      47 Tučková Monika             7913579 BOR7650   OK Jiskra Nový Bor       


D40  (13)       3,2 km  75 m   10 K 

      71 Vakant                                       Vakant                   
      74 Vakant                                       Vakant                   
      77 Posseltová Romana           410359 TJN7050   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      80 Marková Jana               2049529 LLI7152   TJ Loko Liberec          
      83 Hájková Magdalena           411543 TUV7351   SOK TJ Turnov            
      86 Dolejší Lenka               434839 STB7499   TJ Stadion Nový Bor      
      89 Mellanová Veronika          411597 TUV7251   SOK TJ Turnov            
      92 Jeřábková Tereza              8438 BOR7563   OK Jiskra Nový Bor       
      95 Zabořilová Romana             7775 JEN7457   OB Jenišovice            
      98 Kašparová Marie             331399 ZAK7250   SK Netopýr Zákupy        
     101 Hornychová Helena          2070802 TJN7150   OOB TJ Tatran Jablonec n 
     104 Houžvičková Karolína       1403053 TUR7254   OOB TJ Turnov            
     107 Balcarová Alena            1398994 LLI7150   TJ Loko Liberec          


D45  (17)       2,9 km  75 m   10 K 

      60 Vakant                                       Vakant                   
      63 Vakant                                       Vakant                   
      66 Kyselová Jana              2043619 ROU7050   SKOB Roudnice nad Labem  
      69 Kuncová Jiřina                8257 TJN5752   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      72 Pecková Ivana                51601 EKP6252   VŠTJ Ekonom Praha        
      75 Pustaiová Romana            434578 TJN6851   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      78 Žihlová Lucie               434597 LLI6952   TJ Loko Liberec          
      81 Svobodová Lenka            2043618 ROU6650   SKOB Roudnice nad Labem  
      84 Koucká Ivana                515195 EKP6850   VŠTJ Ekonom Praha        
      87 Picková Helena              416843 TJN6952   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      90 Miklasová Markéta          4402231 VLI6850   Slavia Liberec orienteer 
      93 Linková Iva                  51809 TUR6850   OOB TJ Turnov            
      96 Würzová Kateřina            515004 FYD6952   Jizerský klub OB Frýdlan 
      99 Vitebská Lenka             2059770 TJN7051   OOB TJ Tatran Jablonec n 
     102 Eichlerová Jana             682641 KAS7051   KOB Kamenický Šenov      
     105 Úlehlová Monika             320310           OK Jiskra Nový Bor       
     108 Rydlová Magda                 7726 TJN6850   OOB TJ Tatran Jablonec n 


D50  (9)        2,9 km  75 m   10 K 

       0 Vakant                                       Vakant                   
       6 Vlčková Jindra                8347 LDC6451   KOB Děčín                
      12 Pávková Jana                  8445 BOR6550   OK Jiskra Nový Bor       
      18 Kovářová Alena              232914 LTP6151   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      24 Kábrtová Iva                232387 PEN6350   OK RECO Sport            
      30 Šípová Soňa                 232182 BOR6150   OK Jiskra Nový Bor       
      36 Kočibová Ivana              307418 TJN6354   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      42 Košková Vlasta             2085634 LLI6351   TJ Loko Liberec          
      48 Jedličková Zdena              8423 BOR6250   OK Jiskra Nový Bor       


D55  (4)        2,7 km  50 m   10 K 

       3 Vakant                                       Vakant                   
       9 Zavadilová Naďa             336750 SCP5450   OK Sparta Praha          
      15 Mrázková Ivana               51795 DKP5650   Oddíl OB Kotlářka        
      21 Tvrdková Eva                303959 TUR5151   OOB TJ Turnov            


D60  (7)        2,7 km  50 m   10 K 

      33 Vakant                                       Vakant                   
      39 Zlesáková Vlasta              9068 JIL5362   OK Jilemnice             
      45 Malá Jitka                  682674 KAS5451   KOB Kamenický Šenov      
      51 Matoušková Marie              7742 LJN5550   OOB TJ LIAZ Jablonec nad 
      57 Havlová Jaroslava             4631 JEN5452   OB Jenišovice            
      63 Úlehlová Ivana                8553 BOR5150   OK Jiskra Nový Bor       
      69 Böhmová Eva                 232515 TJN5450   OOB TJ Tatran Jablonec n 


D65  (8)        2,1 km  30 m    9 K 

       3 Vakant                                       Vakant                   
       9 Nejezchlebová Věra          682619 KAS4551   KOB Kamenický Šenov      
      15 Křtěnská Leontina             8549 BOR4650   OK Jiskra Nový Bor       
      21 Krausová Marie               51214 LLI4451   TJ Loko Liberec          
      27 Kohoutová Jitřenka           51265 UVP4850   Slovan Praha             
      33 Kubíková Hela                 8242 LLI4851   TJ Loko Liberec          
      39 Štrojsová Jaroslava         682607 KAS4350   KOB Kamenický Šenov      
      45 Pospíšilová Jana            232341 LDC4451   KOB Děčín                


H10  (18)       1,7 km  20 m    6 K 

       0 Vakant                                       Vakant                   
       3 Vakant                                       Vakant                   
       6 Just Samuel                2084445 CHA0502   OK Chrastava             
       9 Sork Dominik                  4125           OK Jiskra Nový Bor       
      12 Houžvička David            1403062 TUR0501   OOB TJ Turnov            
      15 Vávra Jan                     4389 BOR0500   OK Jiskra Nový Bor       
      18 Riby Philip                 897359 LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      21 Vaner Filip                2084431 CHA0602   OK Chrastava             
      24 Dejnožka Martin            2035718 TJN0600   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      27 Kuc David                  1007532 SCP0600   OK Sparta Praha          
      30 Blažkovan Matěj               4399 BOR0504   OK Jiskra Nový Bor       
      33 Kučera Filip                  4213 CHA0501   OK Chrastava             
      36 Dolejší Jan                 438039 STB0601   TJ Stadion Nový Bor      
      39 Hoetzel Hugo               2060291 JEN0503   OB Jenišovice            
      42 Šimek Vojtěch               420454 LTP0601   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      45 Studničný Adam                4400 BOR0701   OK Jiskra Nový Bor       
      48 Březina Karel              2059763 CHA0605   OK Chrastava             
      51 Rokos Marek                2049534 TJN0500   OOB TJ Tatran Jablonec n 


H10L  (17)      2,3 km  30 m    5 K 

       1 Vakant                                       Vakant                   
       4 Vakant                                       Vakant                   
       7 Řehoř Hynek                2053559 TJN0700   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      10 Lajtkep Jakub                49985 STB0600   TJ Stadion Nový Bor      
      13 Miklas Ondřej              4402223 VLI0701   Slavia Liberec orienteer 
      16 Mertlík Vojtěch            1403059 TUR0704   OOB TJ Turnov            
      19 Štembera Vítek              682376 TJN0801   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      22 Just Matouš                2084446 CHA0701   OK Chrastava             
      25 Maškarinec Marek            207860           Slavia Liberec orienteer 
      28 Klust Jan                  2070858 CHA0702   OK Chrastava             
      31 Šálek Richard              4406060 TUR0702   OOB TJ Turnov            
      34 Podrábský Ctibor             51232 VLI0700   Slavia Liberec orienteer 
      37 Vávra Tomáš                   4415 BOR0700   OK Jiskra Nový Bor       
      40 Janoušek Adam              4403308 CHA0504   OK Chrastava             
      43 Habán Oliver                       VLI0600   Slavia Liberec orienteer 
      46 Krupka Daniel              4403309 CHA0703   OK Chrastava             
      49 Drahoňovský Tomáš             8080 TUR0701   OOB TJ Turnov            


H12  (29)       2,2 km  40 m    9 K 

       2 Vakant                                       Vakant                   
       5 Vakant                                       Vakant                   
       8 Vakant                                       Vakant                   
      11 Kašpar Vojtěch              448931 BOR0402   OK Jiskra Nový Bor       
      14 Maškarinec Štěpán            49962           Slavia Liberec orienteer 
      17 Kašpar Štěpán               448932 BOR0403   OK Jiskra Nový Bor       
      20 Tkáč Matěj                 2027207 TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      23 Ekert Tomáš                2078461 VLI0302   Slavia Liberec orienteer 
      26 Rind Matyáš                2060282 LLI0400   TJ Loko Liberec          
      29 Hnízdil Matěj               682685 KAS0301   KOB Kamenický Šenov      
      32 Dejnožka Vojtěch           2027224 TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      35 Bednařík Vilém             2049579 VLI0509   Slavia Liberec orienteer 
      38 Peterka Jakub              9101104 LLI0404   TJ Loko Liberec          
      41 Janoušek Slávek               4360 BOR0400   OK Jiskra Nový Bor       
      44 Šašek Jan                    52918 LTP0301   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      47 Hejna Hynek                 682626 LLI0300   TJ Loko Liberec          
      50 Žukov Jakub                2067345 TJN0305   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      53 Danko Štěpán                436449 CHA0301   OK Chrastava             
      56 Mellan Jonáš                888622 TUV0308   SOK TJ Turnov            
      59 Staňa Ondřej                  4377 BOR0301   OK Jiskra Nový Bor       
      62 Novotný Jaromír            2058474 VLI0300   Slavia Liberec orienteer 
      65 Husák Martin                  8173 CHA0300   OK Chrastava             
      68 Řehoř Vojta                2056291 TJN0303   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      71 Socha Ondřej               2800309 BOR0302   OK Jiskra Nový Bor       
      74 Janoušek Albert            2059767 CHA0400   OK Chrastava             
      77 Mertlík Jakub              1403058 TUR0307   OOB TJ Turnov            
      80 Zabořil Ondřej                7780 JEN0401   OB Jenišovice            
      83 Pokorný Jan                2056302 TJN0400   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      86 Henzl Pavel                2059765 CHA0302   OK Chrastava             


H14  (18)       3,2 km  60 m   12 K 

       2 Vakant                                       Vakant                   
       5 Vakant                                       Vakant                   
       8 Rokos Michal               2027215 TJN0107   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      11 Paroulek Lukáš              253135 LLI0201   TJ Loko Liberec          
      14 Bílý Jakub                  434575 LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      17 Zabořil Vojta                51543 JEN0101   OB Jenišovice            
      20 Synek Petr                 2053519 DOK0200   OK Doksy                 
      23 Bradáč David               2032132 LLI0203   TJ Loko Liberec          
      26 Hájek Kryštof               886280 TUV0203   SOK TJ Turnov            
      29 Krupka Štěpán                 8164 CHA0201   OK Chrastava             
      32 Riby Thomas                 897367 LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      35 Matyáš Vojtěch             2049595 CHA0202   OK Chrastava             
      38 Jirman Filip                231522 TUV0212   SOK TJ Turnov            
      41 Hořák Jaroslav             2032134 LLI0102   TJ Loko Liberec          
      44 Adamec Martin              2045202 TJN0106   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      47 Rajn Filip                  436414 CHA0102   OK Chrastava             
      50 Šmol David                 2053509 DOK0100   OK Doksy                 
      53 Burgr Jan                  2070859 LLI0202   TJ Loko Liberec          


H16  (6)        3,2 km  75 m   12 K 

      79 Vakant                                       Vakant                   
      85 Bradáč Jakub               2032105 LLI0002   TJ Loko Liberec          
      91 Nagy Josef                 2069092 TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      97 Marek Jakub                2049589 LLI9900   TJ Loko Liberec          
     103 Synek Antonín              2053518 DOK0001   OK Doksy                 
     109 Pavel Martin               2045201 TJN0004   OOB TJ Tatran Jablonec n 


H18  (4)        3,7 km  70 m   12 K 

      92 Vakant                                       Vakant                   
      98 Melichar Petr              1398996 LLI0001   TJ Loko Liberec          
     104 Koucký Martin              2032158 EKP9700   VŠTJ Ekonom Praha        
     110 Žukov Michal               2067343 TJN9701   OOB TJ Tatran Jablonec n 


H20  (3)       3,9 km  125 m   14 K 

       2 Kadečka Adam                411527 JEN9601   OB Jenišovice            
       8 Zikmund Zdeněk             2045221 SJC9703   TJ Sportcentrum Jičín    
      14 Kočvara Oldřich               7786 JEN9705   OB Jenišovice            


H21K  (55)     3,8 km  115 m   13 K 

       0 Vakant                                       Vakant                   
       2 Vakant                                       Vakant                   
       4 Vakant                                       Vakant                   
       6 Vakant                                       Vakant                   
       8 Vakant                                       Vakant                   
      10 Vakant                                       Vakant                   
      12 Vejstrk Daniel             2049588 CHA9105   OK Chrastava             
      14 Pecka Vlastimil             682640 LLI7501   TJ Loko Liberec          
      16 Just David                 2084441 CHA7602   OK Chrastava             
      18 Lukavec Petr                887930 SMR7800   SK SNS Smržovka          
      20 Danko Tomáš                 436410 CHA7200   OK Chrastava             
      22 Hulha Lukáš                 682116 LTP9405   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      24 Matyáš Libor               2084444 CHA7603   OK Chrastava             
      26 Cerha Milan                1007531 TUR7703   OOB TJ Turnov            
      28 Kadavý Zdeněk                 8155 CHA4901   OK Chrastava             
      30 Michek David               2027247 TJN9802   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      32 Kaška Rudolf               2080917 CHA5500   OK Chrastava             
      34 Synek Marcel               2056288 DOK7600   OK Doksy                 
      36 Březina Jan                2084432 CHA7604   OK Chrastava             
      38 Novotný Marek               232325 TJN9901   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      40 Pachner Pavel              7700075 CHA7501   OK Chrastava             
      42 Hnízdil Jan                 515023 KAS7100   KOB Kamenický Šenov      
      44 Šulcová Veronika              8193 CHA8650   OK Chrastava             
      46 Posselt Martin              232512 TJN9501   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      48 Bek Jiří                    436431 CHA0103   OK Chrastava             
      50 Mokrý Pavel                2058479 VLI7501   Slavia Liberec orienteer 
      52 Barták Jiří                   8161 CHA5100   OK Chrastava             
      54 Hájek Vojtěch               896978 TJN9502   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      56 Tomanica Vojtěch           2070857 CHA7601   OK Chrastava             
      58 Křenek Tomáš               1409872 LLI8300   TJ Loko Liberec          
      60 Hlubuček Tomáš                5176 CHA9704   OK Chrastava             
      62 Kopecký Tomáš                51539 TUR8901   OOB TJ Turnov            
      64 Veselý Marek                  8066 CHA8201   OK Chrastava             
      66 Novák Filip                2027217 TJN9801   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      68 Lankašová Barbora             4212 CHA8050   OK Chrastava             
      70 Hořínek Jaroslav             51643 VSP5000   USK Praha                
      72 Ševčík Milan                  8199 CHA5003   OK Chrastava             
      74 Petr Josef                    8287 VLI6300   Slavia Liberec orienteer 
      76 Pavlík Milan                 51231 CHA5400   OK Chrastava             
      78 Kunc Radovan                  8249 TJN5549   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      80 Pavlíková Markéta           436447 CHA0050   OK Chrastava             
      82 Kučerka Jan                   8118 LIT8002   KOB Chemopetrol Litvínov 
      84 Bek Ondřej                 2049592 CHA9904   OK Chrastava             
      86 Šmaus Ivan                    8270 TJN6249   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      88 Galbavý Matěj              2059764 CHA0000   OK Chrastava             
      90 Kvapil Petr                   8322 TUV7402   SOK TJ Turnov            
      92 Kadavý Petr                   8188 CHA7800   OK Chrastava             
      94 Glaser Frank                  4896           HSG TURBINE ZITTAU       
      96 Kašková Kateřina            887906 CHA7850   OK Chrastava             
      98 Provazník Jiří             1511127 TUR5102   OOB TJ Turnov            
     100 Pachnerová Dominika        7500077 CHA7750   OK Chrastava             
     102 Šmaus Jan                  2067320 TJN9700   OOB TJ Tatran Jablonec n 
     104 Vydra Ivan                    8185 CHA6600   OK Chrastava             
     106 Bernášek Jiří               682354 STB8101   TJ Stadion Nový Bor      
     108 Sychra Zdeněk              2085623 CHA7302   OK Chrastava             


H21L  (52)     5,0 km  160 m   16 K 

       1 Vakant                                       Vakant                   
       3 Vakant                                       Vakant                   
       5 Vakant                                       Vakant                   
       7 Vakant                                       Vakant                   
       9 Nykodým Miloš              1003623 ZBM9005   TJ Zabovresky Brno       
      11 Eiselt Jan                  682092 LTP8801   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      13 Wolf Daniel                 515499 TUR9100   OOB TJ Turnov            
      15 Krtička Jan                2067929 KON7931   KOB Konice               
      17 Černý Ondřej               7205000 88X8500   Aquaklub                 
      19 Vokurka Jan                 253145 TJN7501   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      21 Koucký Roman               2035738 EKP6301   VŠTJ Ekonom Praha        
      23 Čechlovský Jan                8200 CHA9300   OK Chrastava             
      25 Kopec Tomáš                  52641 KRN8203   KOS TJ Lokomotiva Krnov  
      27 Picek Jan                   416840 TJN9101   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      29 Zakouřil Tomáš               51726 TUV7500   SOK TJ Turnov            
      31 Pavlovec Jan               9200728 BOR9503   OK Jiskra Nový Bor       
      33 Balogh Jan                 2032176 TJN7500   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      35 Beneš Jan                   886513 SJC8703   TJ Sportcentrum Jičín    
      37 Döllgast Moritz            1180295 TUR9504   OOB TJ Turnov            
      39 Pavlovec Dan                887936 BOR0001   OK Jiskra Nový Bor       
      41 Horák Patrik               9001001 TUR9502   OOB TJ Turnov            
      43 Koštejn Vít                 888634 DOK9800   OK Doksy                 
      45 Kolín Jan                  9007701 DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        
      47 Švihovský Jaromír           500263 SJC8005   TJ Sportcentrum Jičín    
      49 Baier Martin               7677777 TUR7603   OOB TJ Turnov            
      51 Pávek Petr                    8466 BOR9008   OK Jiskra Nový Bor       
      53 Rufferová Iva               822282 TUR8354   OOB TJ Turnov            
      55 Pospíšil Vítek              681612 PGP6803   SK Praga                 
      57 Luštický Martin            7092626 TUR8700   OOB TJ Turnov            
      59 Špicar Petr                   9998 SJC8801   TJ Sportcentrum Jičín    
      61 Kořínek Jindřich            515082 TUR8406   OOB TJ Turnov            
      63 Schröter Pavel              301545 CHA7203   OK Chrastava             
      65 Peterka Vojtěch             515503 LLI7502   TJ Loko Liberec          
      67 Vlček Martin                515047 TUR8702   OOB TJ Turnov            
      69 Nehasil Vladislav          7111213 LDC7101   KOB Děčín                
      71 Schulhof Jan                 51225 TUR8900   OOB TJ Turnov            
      73 Drobník Michal                9905 SJC8709   TJ Sportcentrum Jičín    
      75 Lepšík Petr                 515133 BOR8202   OK Jiskra Nový Bor       
      77 Svoboda Honza               995876 SMR7901   SK SNS Smržovka          
      79 Fürst Matouš               7003006 LLI9603   TJ Loko Liberec          
      81 Brož Marek                  887618 TUR8402   OOB TJ Turnov            
      83 Pesničák Jan                  8266 SMR7902   SK SNS Smržovka          
      85 Janeček Mirek              2027208 TJN9804   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      87 Nejman Stanislav            330671 TUR9500   OOB TJ Turnov            
      89 Khel Richard               7202899 SCP7500   OK Sparta Praha          
      91 Svoboda Jakub               301695 ROU9301   SKOB Roudnice nad Labem  
      93 Vančura Martin               51234 TJN8002   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      95 Drahoňovský Aleš            888638 TUR7201   OOB TJ Turnov            
      97 Kořínek Tomáš              7003001 BOR9007   OK Jiskra Nový Bor       
      99 Šmol Marcel                2053516 DOK7300   OK Doksy                 
     101 Váňa Martin                1840303 TUR8401   OOB TJ Turnov            
     103 Petr Jan                   2800222 TJN8200   OOB TJ Tatran Jablonec n 


H35  (4)       3,9 km  125 m   14 K 

      26 Vakant                                       Vakant                   
      32 Pecka Jan                   515152 EKP6800   VŠTJ Ekonom Praha        
      38 Žitný Tomáš                  49971 SMB6401   SKOB Sig-Mat Mladá Boles 
      44 Kovář Boris                 899153 LTP6710   OOB TJ Lokomotiva Teplic 


H40  (15)      3,9 km  125 m   14 K 

      62 Vakant                                       Vakant                   
      65 Vakant                                       Vakant                   
      68 Posselt Martin              232256 TJN6802   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      71 Sucharda Jiří                51542 BOR5802   OK Jiskra Nový Bor       
      74 Pavel Jiří                 2070804 TJN7100   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      77 Bradáč Stanislav            434598 LLI7201   TJ Loko Liberec          
      80 Rydl Jiří                     7750 TJN7000   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      83 Štěpán Petr                7007007 LDC7301   KOB Děčín                
      86 Novotný Dušan               232502 TJN7002   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      89 Šašek Jan                   436962 LTP7308   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      92 Dejnožka Jiří              2027225 TJN7503   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      95 Kašpar Ludvík               410399 ZAK7200   SK Netopýr Zákupy        
      98 Hájek Jan                     5788 TUV7301   SOK TJ Turnov            
     101 Mrkvička Jiří              2020748 TJN7101   OOB TJ Tatran Jablonec n 
     104 Tomeš Petr                  896967 SJC7531   TJ Sportcentrum Jičín    


H45  (15)      4,2 km  125 m   13 K 

       0 Vakant                                       Vakant                   
       3 Vakant                                       Vakant                   
       6 Pavel Petr                  897351 LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       9 Eichler Petr                682631 KAS6900   KOB Kamenický Šenov      
      12 Würz Jiří                  7204992 LTP6502   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      15 Fürst Aleš                  436961 LLI6801   TJ Loko Liberec          
      18 Bruner Luboš                682114 LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      21 Žucha Jiří                 2017687 TJN6603   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      24 Hejna Stanislav             682678 LLI6900   TJ Loko Liberec          
      27 Kovář Karel                 682080 LTP6102   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      30 Šritr Martin                232388 TUV6802   SOK TJ Turnov            
      33 Bílý Petr                    51279 LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      36 Průšek Petr                   8486 STB7000   TJ Stadion Nový Bor      
      39 Pustai Josef                232643 TJN6300   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      42 Žejdlík Michal              682100 LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Teplic 


H50  (9)        3,6 km  80 m   13 K 

       0 Vakant                                       Vakant                   
       6 Kavalek Miroslav              8176 CHA6300   OK Chrastava             
      12 Picek Jan                   416839 TJN6500   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      18 Švarc Jiří                  682108 TUR6204   OOB TJ Turnov            
      24 Hoidekr Pavel                51209 LLI5901   TJ Loko Liberec          
      30 Šimek Miroslav             2020717 LME6300   SK Los Mělník            
      36 Vlček Petr                  435220 LDC6401   KOB Děčín                
      42 Mellan Martin               411583 TUV6304   SOK TJ Turnov            
      48 Vydra Pavel                  49998 PEN6200   OK RECO Sport            


H55  (9)        3,6 km  80 m   13 K 

      60 Vakant                                       Vakant                   
      66 Eiselt Miloš                682076 LTP5802   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
      72 Jakubec Jindřich             51816 TUR4801   OOB TJ Turnov            
      78 Böhm Karel                  416833 TJN5101   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      84 Valter Petr                   6645 KBP4500   KBP Praha                
      90 Hudský Vlastimil              8214 TUR5100   OOB TJ Turnov            
      96 Hulha Karel                  52927 LTP6001   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
     102 Horák Petr                 2056301 TJN5602   OOB TJ Tatran Jablonec n 
     108 Pávek Miloš                   8436 BOR5801   OK Jiskra Nový Bor       


H60  (3)        2,7 km  80 m   10 K 

       4 Vakant                                       Vakant                   
      10 Pospíšil Jaromír           7410753 LDC5301   KOB Děčín                
      16 Bárta Miroslav                7778 JEN5201   OB Jenišovice            


H65  (13)       2,7 km  80 m   10 K 

      28 Vakant                                       Vakant                   
      34 Vakant                                       Vakant                   
      40 Hlaváč Jaroslav               7718 SMB4801   SKOB Sig-Mat Mladá Boles 
      46 Peterka Josef                51204 LLI4702   TJ Loko Liberec          
      52 Matoušek Luboš                7741 LJN4700   OOB TJ LIAZ Jablonec nad 
      58 Smetana Radim                 8153 CHA4700   OK Chrastava             
      64 Richtr Jiří                   7777 JEN5001   OB Jenišovice            
      70 Nejezchleba Jiří            682613 KAS4600   KOB Kamenický Šenov      
      76 Babický Tomáš                 8890 DLT5001   KrOB Rozmarýn Litoměřice 
      82 Procházka Aleš               49885 DKP4700   Oddíl OB Kotlářka        
      88 Kraus Jan                    51213 LLI4501   TJ Loko Liberec          
      94 Juřina Robert                 8332 FYD4900   Jizerský klub OB Frýdlan 
     100 Tvrdek Vojtěch               51283 TUR4949   OOB TJ Turnov            


H70  (12)       2,6 km  40 m   10 K 

       1 Vakant                                       Vakant                   
       7 Vakant                                       Vakant                   
      13 Kohout Tomáš                  7930 UVP3700   Slovan Praha             
      19 Úlehla Zdeněk                 8552 BOR4001   OK Jiskra Nový Bor       
      25 Glaser Wolfgang               4805           HSG TURBINE ZITTAU       
      31 Lukáš Zdeněk                  8243 LLI4502   TJ Loko Liberec          
      37 Picek Jan                   434577 TJN4000   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      43 Křtěnský Jaroslav             4132 BOR3600   OK Jiskra Nový Bor       
      49 Holzapfel Manfred          1410964           Zittau                   
      55 Folprecht Eduard             51815 TUR4301   OOB TJ Turnov            
      61 Petrželka Pavel              52900 TJN3800   OOB TJ Tatran Jablonec n 
      67 Štrojsa Josef               682601 KAS4000   KOB Kamenický Šenov      


HDR  (70)       2,3 km  30 m    5 K 

       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Čalounová Klára            4411233 VLI0950   Slavia Liberec orienteer 
       0 Šimková Anežka              416325 LME0950   SK Los Mělník            
       0 Pesničák Daniel                    SMR1100   SK SNS Smržovka          
       0 Novotná Karolína           1403056 TUR0853   OOB TJ Turnov            
       0 Lamač Vítek                   8550 BOR1100   OK Jiskra Nový Bor       
       0 Novotný Dalibor            4402232 VLI0808   Slavia Liberec orienteer 
       0 Šimková Šárka                      LME1150   SK Los Mělník            
       0 Votýpka Štěpán                4384 BOR0900   OK Jiskra Nový Bor       
       0 Pechová Marie              4402228 VLI1050   Slavia Liberec orienteer 
       0 Drahoňovský Jakub          4406061 TUR1006   OOB TJ Turnov            
       0 Zabořilová Anna               7776 JEN0951   OB Jenišovice            
       0 Kučerka Radek                49984 STB1101   TJ Stadion Nový Bor      
       0 Houžvičková Kateřina       1403064 TUR0952   OOB TJ Turnov            
       0 Šestáková Johana           4402234 VLI0853   Slavia Liberec orienteer 
       0 Pechová Alena              4402229 VLI0854   Slavia Liberec orienteer 
       0 Hoetzel Jiří               2060290 JEN0701   OB Jenišovice            
       0                            2060294           OB Jenišovice            
       0 Šašek Jakub                 232917 LTP0801   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0 Pavlova Lenka              2070803 TJN0850   OOB TJ Tatran Jablonec n 
       0 Čábanová Eva                                 Jizerský klub OB Frýdlan 
       0 Holanová Lucie             4403302 CHA0655   OK Chrastava             
       0 Pecka Matěj                   8297 LLI0901   TJ Loko Liberec          
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vilémová Eliška                    VLI0655   Slavia Liberec orienteer 
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Březinová Antonie          4403304 CHA0851   OK Chrastava             
       0 Justová Anika              4403306 CHA1050   OK Chrastava             
       0 Krtičková Ester               8908 CHA0754   OK Chrastava             
       0 Nejedlová Karolína         2088712 LLI0852   TJ Loko Liberec          
       0 Habán Eduard                 53226 VLI0800   Slavia Liberec orienteer 
       0 Kučera Radek               4403301 CHA0700   OK Chrastava             
       0 Slavíková Anna             4403315 CHA1150   OK Chrastava             
       0 Šírlová Zdeňka             2070834 CHA0654   OK Chrastava             
       0 Vanerová Natálie           4403305 CHA0850   OK Chrastava             


P  (70)         2,1 km  40 m    6 K 

       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Juren Lukáš                        LTP9703   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Holan Petr                 2084433 CHA7001   OK Chrastava             
       0 Šírlová Jarmila            2084435 CHA7851   OK Chrastava             
       0 Kučerová Lucie             2084434 CHA7950   OK Chrastava             
       0 Danková Irena              2070830 CHA7551   OK Chrastava             
       0 Švorcová Lenka             2084436 CHA7550   OK Chrastava             
       0 Tomanicová Petra           2084437 CHA7651   OK Chrastava             
       0 Justová Marie              2084442 CHA7853   OK Chrastava             
       0 Lipenská Eva               2084439 CHA7951   OK Chrastava             
       0 Neradová Zuzana               8501 BOR7950   OK Jiskra Nový Bor       
       0 Dolejší Miloš                52907 STB6701   TJ Stadion Nový Bor      
       0 Mencl Jan                  2060292           OB Jenišovice            
       0 Karpíšková Gabriela         232494 LTP7351   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0 Nedvídková Jitka              5991 DLT5151   KrOB Rozmarýn Litoměřice 
       0 Tymeš Jan                     4416 BOR0106   OK Jiskra Nový Bor       
       0 Votýpková Zuzana              8514 BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       
       0 Šimek Stanislav             887611 LTP6602   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0 Žejdlíková Jitka           7200340 LTP7251   OOB TJ Lokomotiva Teplic 
       0 Lipenský Robert            2084440 CHA7201   OK Chrastava             
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Kvasničková Majda                            Mery                     
       0 Hlávková Helena                              Mery                     
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Maškarincová Hana                            Mery                     
       0 Gomolák Jan                2084448           OK Chrastava             
       0 Pokorná Hana               2073666 TJN6950   OOB TJ Tatran Jablonec n 
       0 Březinová Michaela         2084438           OK Chrastava             
       0 Smolová Věra               2084449           OK Chrastava             
       0 Labská Bohuslava            428281 LLI6951   TJ Loko Liberec          
       0 Maškarinec Petr                              Mery                     
       0 Řehořová Lenka             2073661 TJN7250   OOB TJ Tatran Jablonec n 
       0 Čabanová Lenka                               Jizerský klub OB Frýdlan 


T  (50)         3,7 km  70 m   12 K 

       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Rindová Kateřina           2060286 LLI7450   TJ Loko Liberec          
       0 Rind Pavel                 2060283 LLI7400   TJ Loko Liberec          
       0 Karpíšek Tomáš              420432 1ZX6800   Tomzteplic               
       0 Míka Zdeněk                 411582 TJN6700   OOB TJ Tatran Jablonec n 
       0 Štverák Jan                2059762 CHA7301   OK Chrastava             
       0 Burgr Jan                    51202 LLI7500   TJ Loko Liberec          
       0 Bradáčová Marie            2060204 LLI7550   TJ Loko Liberec          
       0 Hořáková Petra                8547 LLI6953   TJ Loko Liberec          
       0 Fürstová Katka             2032126 LLI6950   TJ Loko Liberec          
       0 Zabořil Michal                7781 JEN7101   OB Jenišovice            
       0 Blín Oldřich               2051500 92X6900   Jizerky                  
       0 Pešík Michal               2025338 92X7701   Jizerky                  
       0 Řehoř Jiří                 2059729 TJN7004   OOB TJ Tatran Jablonec n 
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Košek Jan                   253141 LLI9801   TJ Loko Liberec          
       0 Košek Ladislav              410732 LLI5903   TJ Loko Liberec          
       0 Skal Jaroslav              2069076 TJN7504   OOB TJ Tatran Jablonec n 
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant                   
       0 Vakant                                       Vakant