3.10.2015

11. závod žebříčku Ještědské oblasti

Oblastní žebříček na KT: Startovka (kluby)

---------------------------------------------------------------
20151003_OZ                                  čt 01.10.2015 8:35
Startovka po oddílech
----------OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015-----------

   Start Kategorie  Jméno                        slo čipu Id databá 

    14 BOR     OK Jiskra Nový Bor  (50) CZE 

      30 H10        Blažkovan Matěj                  4399 BOR0504   
      90 D21L       Folbrechtová Šárka            1602628 BOR9051   
      41 H12        Janoušek Slávek                  4360 BOR0400   
     100 D18        Janoušková Lucie              1204999 BOR9954   
      48 D50        Jedličková Zdena                 8423 BOR6250   
      31 D16        Jeřábková Ema                 1333177 BOR9957   
      62 D14        Jeřábková Nina                1333269 BOR0151   
      92 D40        Jeřábková Tereza                 8438 BOR7563   
      84 D21L       Kameníková Andrea             2051536 BOR9751   
      29 D35        Kameníková Kateřina              8441 BOR7758   
      17 H12        Kašpar Štěpán                  448932 BOR0403   
      11 H12        Kašpar Vojtěch                 448931 BOR0402   
      73 D10L       Kocmanová Adéla                  4359 BOR0752   
      97 H21L       Kořínek Tomáš                 7003001 BOR9007   
      67 D10L       Koudelková Eliška             2067681 BOR0652   
      15 D65        Křtěnská Leontina                8549 BOR4650   
      43 H70        Křtěnský Jaroslav                4132 BOR3600   
       0 HDR        Lamač Vítek                      8550 BOR1100   
     102 D10        Lamačová Barbora                 4124 BOR0750   
      75 H21L       Lepšík Petr                    515133 BOR8202   
      16 D12        Neradová Natálie                 4358 BOR0452   
       0 P          Neradová Zuzana                  8501 BOR7950   
      80 D21L       Nováková Lucie                2051502 BOR9854   
     108 H55        Pávek Miloš                      8436 BOR5801   
      51 H21L       Pávek Petr                       8466 BOR9008   
      12 D50        Pávková Jana                     8445 BOR6550   
      39 H21L       Pavlovec Dan                   887936 BOR0001   
      31 H21L       Pavlovec Jan                  9200728 BOR9503   
      52 D12        Rumlenová Tereza                 4367 BOR0453   
      71 H12        Socha Ondřej                  2800309 BOR0302   
      81 D10        Sochová Anna                     4386 BOR0550   
       9 H10        Sork Dominik                     4125           
      59 H12        Staňa Ondřej                     4377 BOR0301   
      64 D21L       Staňová Karolína              2051475 BOR9853   
      69 D10        Stehlíková Adéla                 4370 BOR0554   
      45 H10        Studničný Adam                   4400 BOR0701   
      71 H40        Sucharda Jiří                   51542 BOR5802   
      96 D10        Sýbová Marika                    4363 BOR0553   
      74 D21L       Šákrová Michaela                 8481 BOR8850   
      30 D50        Šípová Soňa                    232182 BOR6150   
      47 D35        Tučková Monika                7913579 BOR7650   
       0 P          Tymeš Jan                        4416 BOR0106   
       8 D14        Tymešová Anna                    4372 BOR0253   
      19 H70        Úlehla Zdeněk                    8552 BOR4001   
      63 D60        Úlehlová Ivana                   8553 BOR5150   
     105 D45        Úlehlová Monika                320310           
      15 H10        Vávra Jan                        4389 BOR0500   
      37 H10L       Vávra Tomáš                      4415 BOR0700   
       0 HDR        Votýpka Štěpán                   4384 BOR0900   
       0 P          Votýpková Zuzana                 8514 BOR7958   


    27 DKP     Oddíl OB Kotlářka  (5)   CZE 

      45 H21L       Kolín Jan                     9007701 DKP7701   
      98 D21L       Kolínová Kristýna             9000007 DKP8450   
      15 D55        Mrázková Ivana                  51795 DKP5650   
      82 H65        Procházka Aleš                  49885 DKP4700   
      88 D21L       Setínková Eva                    8946 DKP8759   


    28 DLT     KrOB Rozmarýn Litoměřice CZE 

      76 H65        Babický Tomáš                    8890 DLT5001   
       0 P          Nedvídková Jitka                 5991 DLT5151   


    30 DOK     OK Doksy  (8)            CZE 

       7 D16        Dominika Stránská             2056239 DOK0051   
      43 H21L       Koštejn Vít                    888634 DOK9800   
     103 H16        Synek Antonín                 2053518 DOK0001   
      34 H21K       Synek Marcel                  2056288 DOK7600   
      20 H14        Synek Petr                    2053519 DOK0200   
      83 D21K       Synková Petra                 7200372 DOK7950   
      50 H14        Šmol David                    2053509 DOK0100   
      99 H21L       Šmol Marcel                   2053516 DOK7300   


    34 EKP     VŠTJ Ekonom Praha  (6)   CZE 

      84 D45        Koucká Ivana                   515195 EKP6850   
     104 H18        Koucký Martin                 2032158 EKP9700   
      21 H21L       Koucký Roman                  2035738 EKP6301   
      32 H35        Pecka Jan                      515152 EKP6800   
      72 D45        Pecková Ivana                   51601 EKP6252   
      87 D10        Pecková Tereza                  51600 EKP0551   


    38 FYD     Jizerský klub OB Frýdlan CZE 

       0 HDR        Čábanová Eva                                    
       0 P          Čabanová Lenka                                  
      64 D12        Čabanová Tereza                  8327 FYD0450   
      94 H65        Juřina Robert                    8332 FYD4900   
      70 D10L       Resslová Veronika                               
      71 D21K       Würzová Anna                   515182 FYD9451   
      96 D45        Würzová Kateřina               515004 FYD6952   


    46 CHA     OK Chrastava  (88)       CZE 

      52 H21K       Barták Jiří                      8161 CHA5100   
      85 D21K       Bartáková Eva                  331779 CHA7051   
      48 H21K       Bek Jiří                       436431 CHA0103   
      84 H21K       Bek Ondřej                    2049592 CHA9904   
      65 D21K       Bradnová Věra                    8162 CHA5550   
      36 H21K       Březina Jan                   2084432 CHA7604   
      48 H10        Březina Karel                 2059763 CHA0605   
       0 HDR        Březinová Antonie             4403304 CHA0851   
       0 P          Březinová Michaela            2084438           
      69 D21K       Čechlovská Jana                  8175 CHA6250   
      23 H21L       Čechlovský Jan                   8200 CHA9300   
      53 H12        Danko Štěpán                   436449 CHA0301   
      20 H21K       Danko Tomáš                    436410 CHA7200   
       0 P          Danková Irena                 2070830 CHA7551   
      61 D12        Divíšková Rebeka              2084450           
      88 H21K       Galbavý Matěj                 2059764 CHA0000   
       0 P          Gomolák Jan                   2084448           
      56 D14        Hejcmanová Monika             2049591 CHA0255   
      86 H12        Henzl Pavel                   2059765 CHA0302   
      60 H21K       Hlubuček Tomáš                   5176 CHA9704   
       0 P          Holan Petr                    2084433 CHA7001   
       0 HDR        Holanová Lucie                4403302 CHA0655   
      65 H12        Husák Martin                     8173 CHA0300   
      40 H10L       Janoušek Adam                 4403308 CHA0504   
      74 H12        Janoušek Albert               2059767 CHA0400   
      35 D14        Jeřábková Andrea                 8181 CHA0253   
      16 H21K       Just David                    2084441 CHA7602   
      22 H10L       Just Matouš                   2084446 CHA0701   
       6 H10        Just Samuel                   2084445 CHA0502   
       0 HDR        Justová Anika                 4403306 CHA1050   
       0 P          Justová Marie                 2084442 CHA7853   
      89 D21K       Kadavá Eva                       8171 CHA5750   
      92 H21K       Kadavý Petr                      8188 CHA7800   
      28 H21K       Kadavý Zdeněk                    8155 CHA4901   
      32 H21K       Kaška Rudolf                  2080917 CHA5500   
      96 H21K       Kašková Kateřina               887906 CHA7850   
       6 H50        Kavalek Miroslav                 8176 CHA6300   
      28 H10L       Klust Jan                     2070858 CHA0702   
      91 D10L       Klustová Tereza               2070848 CHA0751   
       0 HDR        Krtičková Ester                  8908 CHA0754   
      46 H10L       Krupka Daniel                 4403309 CHA0703   
      29 H14        Krupka Štěpán                    8164 CHA0201   
      33 H10        Kučera Filip                     4213 CHA0501   
       0 HDR        Kučera Radek                  4403301 CHA0700   
       0 P          Kučerová Lucie                2084434 CHA7950   
      68 H21K       Lankašová Barbora                4212 CHA8050   
      97 D10L       Lipenská Barbora              2049594 CHA0753   
       0 P          Lipenská Eva                  2084439 CHA7951   
       0 P          Lipenský Robert               2084440 CHA7201   
      26 D14        Lišková Adélka                2049599 CHA0254   
      24 H21K       Matyáš Libor                  2084444 CHA7603   
      35 H14        Matyáš Vojtěch                2049595 CHA0202   
     101 D21K       Matyášová Jana                2070836 CHA7652   
      78 D10        Matyášová Kristýna            2049590 CHA0555   
      40 H21K       Pachner Pavel                 7700075 CHA7501   
     100 H21K       Pachnerová Dominika           7500077 CHA7750   
      76 H21K       Pavlík Milan                    51231 CHA5400   
      80 H21K       Pavlíková Markéta              436447 CHA0050   
      97 D21K       Pavlíková Pavla                 51533 CHA6551   
      47 H14        Rajn Filip                     436414 CHA0102   
      19 D12        Říhová Eliška                  436417 CHA0351   
      63 H21L       Schröter Pavel                 301545 CHA7203   
       0 HDR        Slavíková Anna                4403315 CHA1150   
      58 H65        Smetana Radim                    8153 CHA4700   
      85 D10L       Smolová Pavla                 4403311 CHA0652   
       0 P          Smolová Věra                  2084449           
     108 H21K       Sychra Zdeněk                 2085623 CHA7302   
      72 H21K       Ševčík Milan                     8199 CHA5003   
      73 D21K       Ševčíková Alena                  8165 CHA5351   
       0 P          Šírlová Jarmila               2084435 CHA7851   
      76 D10L       Šírlová Markéta               2059768 CHA0653   
       0 HDR        Šírlová Zdeňka                2070834 CHA0654   
       0 T          Štverák Jan                   2059762 CHA7301   
      99 D10        Štveráková Eliška             2070841 CHA0553   
      93 D21K       Štveráková Monika             2059761 CHA7852   
      61 D10L       Štveráková Zuzana             4403313 CHA0750   
      44 H21K       Šulcová Veronika                 8193 CHA8650   
       0 P          Švorcová Lenka                2084436 CHA7550   
      56 H21K       Tomanica Vojtěch              2070857 CHA7601   
       0 P          Tomanicová Petra              2084437 CHA7651   
      46 D12        Tomanicová Sofie               436428 CHA0450   
      81 D21K       Vajcová Hana                     8566 CHA5651   
      21 H10        Vaner Filip                   2084431 CHA0602   
       0 HDR        Vanerová Natálie              4403305 CHA0850   
      12 H21K       Vejstrk Daniel                2049588 CHA9105   
      64 H21K       Veselý Marek                     8066 CHA8201   
      77 D21K       Vokálová Pavla                   8158 CHA4951   
     104 H21K       Vydra Ivan                       8185 CHA6600   


    50 JEN     OB Jenišovice  (15)      CZE 

       0 HDR                                      2060294           
      16 H60        Bárta Miroslav                   7778 JEN5201   
      57 D60        Havlová Jaroslava                4631 JEN5452   
      39 H10        Hoetzel Hugo                  2060291 JEN0503   
       0 HDR        Hoetzel Jiří                  2060290 JEN0701   
       2 H20        Kadečka Adam                   411527 JEN9601   
      14 H20        Kočvara Oldřich                  7786 JEN9705   
       0 P          Mencl Jan                     2060292           
     100 D10L       Menclová Anna                 2060293           
      64 H65        Richtr Jiří                      7777 JEN5001   
       0 T          Zabořil Michal                   7781 JEN7101   
      80 H12        Zabořil Ondřej                   7780 JEN0401   
      17 H14        Zabořil Vojta                   51543 JEN0101   
       0 HDR        Zabořilová Anna                  7776 JEN0951   
      95 D40        Zabořilová Romana                7775 JEN7457   


    54 JIL     OK Jilemnice  (1)        CZE 

      39 D60        Zlesáková Vlasta                 9068 JIL5362   


    60 KAS     KOB Kamenický Šenov  (9) CZE 

       9 H45        Eichler Petr                   682631 KAS6900   
     102 D45        Eichlerová Jana                682641 KAS7051   
      42 H21K       Hnízdil Jan                    515023 KAS7100   
      29 H12        Hnízdil Matěj                  682685 KAS0301   
      45 D60        Malá Jitka                     682674 KAS5451   
      70 H65        Nejezchleba Jiří               682613 KAS4600   
       9 D65        Nejezchlebová Věra             682619 KAS4551   
      67 H70        Štrojsa Josef                  682601 KAS4000   
      39 D65        Štrojsová Jaroslava            682607 KAS4350   


    61 KBP     KBP Praha  (1)           CZE 

      84 H55        Valter Petr                      6645 KBP4500   


    64 KON     KOB Konice  (1)          CZE 

      15 H21L       Krtička Jan                   2067929 KON7931   


    68 KRN     KOS TJ Lokomotiva Krnov  CZE 

      96 D21L       Kopcová Michaela                52533 KRN8456   
      25 H21L       Kopec Tomáš                     52641 KRN8203   


    83 LDC     KOB Děčín  (8)           CZE 

      69 H21L       Nehasil Vladislav             7111213 LDC7101   
      41 D14        Nehasilová Veronika            505131 LDC0350   
      72 D21L       Nehasilová Zuzana             7121314 LDC7150   
      10 H60        Pospíšil Jaromír              7410753 LDC5301   
      45 D65        Pospíšilová Jana               232341 LDC4451   
      83 H40        Štěpán Petr                   7007007 LDC7301   
      36 H50        Vlček Petr                     435220 LDC6401   
       6 D50        Vlčková Jindra                   8347 LDC6451   


    85 LIT     KOB Chemopetrol Litvínov CZE 

      82 H21K       Kučerka Jan                      8118 LIT8002   


    87 LJN     OOB TJ LIAZ Jablonec nad CZE 

      52 H65        Matoušek Luboš                   7741 LJN4700   
      51 D60        Matoušková Marie                 7742 LJN5550   


    89 LLI     TJ Loko Liberec  (46)    CZE 

     107 D40        Balcarová Alena               1398994 LLI7150   
      91 D21K       Balcarová Barbora              434595 LLI9751   
      88 D10L       Balcarová Marie                       LLI0652   
      23 H14        Bradáč David                  2032132 LLI0203   
      85 H16        Bradáč Jakub                  2032105 LLI0002   
      77 H40        Bradáč Stanislav               434598 LLI7201   
       0 T          Bradáčová Marie               2060204 LLI7550   
      53 H14        Burgr Jan                     2070859 LLI0202   
       0 T          Burgr Jan                       51202 LLI7500   
     103 D10L       Burgrová Zuzana               2070846 LLI0650   
      15 H45        Fürst Aleš                     436961 LLI6801   
      79 H21L       Fürst Matouš                  7003006 LLI9603   
      82 D18        Fürstová Anna                 2056306 LLI9854   
       0 T          Fürstová Katka                2032126 LLI6950   
      47 H12        Hejna Hynek                    682626 LLI0300   
      24 H45        Hejna Stanislav                682678 LLI6900   
      24 H50        Hoidekr Pavel                   51209 LLI5901   
      41 H14        Hořák Jaroslav                2032134 LLI0102   
       0 T          Hořáková Petra                   8547 LLI6953   
       0 T          Košek Jan                      253141 LLI9801   
       0 T          Košek Ladislav                 410732 LLI5903   
      42 D50        Košková Vlasta                2085634 LLI6351   
      88 H65        Kraus Jan                       51213 LLI4501   
      21 D65        Krausová Marie                  51214 LLI4451   
      58 H21K       Křenek Tomáš                  1409872 LLI8300   
      33 D65        Kubíková Hela                    8242 LLI4851   
       0 P          Labská Bohuslava               428281 LLI6951   
      31 H70        Lukáš Zdeněk                     8243 LLI4502   
      97 H16        Marek Jakub                   2049589 LLI9900   
      25 D12        Marková Hana                  2060281 LLI0450   
      80 D40        Marková Jana                  2049529 LLI7152   
      98 H18        Melichar Petr                 1398996 LLI0001   
      40 D12        Nejedlová Josefína            2800308 LLI0350   
       0 HDR        Nejedlová Karolína            2088712 LLI0852   
      11 H14        Paroulek Lukáš                 253135 LLI0201   
       0 HDR        Pecka Matěj                      8297 LLI0901   
      14 H21K       Pecka Vlastimil                682640 LLI7501   
      38 H12        Peterka Jakub                 9101104 LLI0404   
      46 H65        Peterka Josef                   51204 LLI4702   
      65 H21L       Peterka Vojtěch                515503 LLI7502   
      26 H12        Rind Matyáš                   2060282 LLI0400   
       0 T          Rind Pavel                    2060283 LLI7400   
      82 D10L       Rindová Adriana               2060289 LLI0653   
       0 T          Rindová Kateřina              2060286 LLI7450   
      68 D21L       Štičková Anna                 7200361 LLI9651   
      78 D45        Žihlová Lucie                  434597 LLI6952   


    94 LTP     OOB TJ Lokomotiva Teplic CZE 

      14 H14        Bílý Jakub                     434575 LTP0104   
      33 H45        Bílý Petr                       51279 LTP6805   
      18 H45        Bruner Luboš                   682114 LTP6501   
      11 H21L       Eiselt Jan                     682092 LTP8801   
      66 H55        Eiselt Miloš                   682076 LTP5802   
      96 H55        Hulha Karel                     52927 LTP6001   
      22 H21K       Hulha Lukáš                    682116 LTP9405   
       0 P          Juren Lukáš                           LTP9703   
       0 P          Karpíšková Gabriela            232494 LTP7351   
      28 D12        Karpíšková Kateřina            232915 LTP0450   
      44 H35        Kovář Boris                    899153 LTP6710   
      27 H45        Kovář Karel                    682080 LTP6102   
      18 D50        Kovářová Alena                 232914 LTP6151   
      62 D21L       Kovářová Lenka                7200344 LTP9750   
       6 H45        Pavel Petr                     897351 LTP6806   
      14 D14        Pavlová Martina                 52925 LTP0151   
      18 H10        Riby Philip                    897359 LTP0702   
      37 D16        Riby Rose                     7200323 LTP0051   
      32 H14        Riby Thomas                    897367 LTP0202   
       0 HDR        Šašek Jakub                    232917 LTP0801   
      89 H40        Šašek Jan                      436962 LTP7308   
      44 H12        Šašek Jan                       52918 LTP0301   
       0 P          Šimek Stanislav                887611 LTP6602   
      42 H10        Šimek Vojtěch                  420454 LTP0601   
      12 H45        Würz Jiří                     7204992 LTP6502   
      42 H45        Žejdlík Michal                 682100 LTP7001   
      13 D12        Žejdlíková Eliška              886252 LTP0350   
       0 P          Žejdlíková Jitka              7200340 LTP7251   
      19 D16        Žejdlíková Karolína           7200332 LTP9950   


   121 PEN     OK RECO Sport  (2)       CZE 

      24 D50        Kábrtová Iva                   232387 PEN6350   
      48 H50        Vydra Pavel                     49998 PEN6200   


   123 PGP     SK Praga  (1)            CZE 

      55 H21L       Pospíšil Vítek                 681612 PGP6803   


   124 PHK     OK 99 Hradec Králové  (1 CZE 

     104 D21L       Valešová Jana                 1008144 PHK9154   


   134 ROU     SKOB Roudnice nad Labem  CZE 

      66 D45        Kyselová Jana                 2043619 ROU7050   
      25 D16        Kyselová Nela                  434804 ROU9951   
      91 H21L       Svoboda Jakub                  301695 ROU9301   
      81 D45        Svobodová Lenka               2043618 ROU6650   


   140 SCP     OK Sparta Praha  (3)     CZE 

      89 H21L       Khel Richard                  7202899 SCP7500   
      27 H10        Kuc David                     1007532 SCP0600   
       9 D55        Zavadilová Naďa                336750 SCP5450   


   145 SJC     TJ Sportcentrum Jičín  ( CZE 

      35 H21L       Beneš Jan                      886513 SJC8703   
      73 H21L       Drobník Michal                   9905 SJC8709   
     102 D21L       Procházková Zuzana               9969 SJC8551   
      70 D21L       Soukupová Lucie                 51180 SJC8951   
      59 H21L       Špicar Petr                      9998 SJC8801   
     108 D21L       Švihovská Eva                    9988 SJC8352   
      47 H21L       Švihovský Jaromír              500263 SJC8005   
     104 H40        Tomeš Petr                     896967 SJC7531   
      58 D21L       Tomešová Daniela               981842 SJC8451   
       8 H20        Zikmund Zdeněk                2045221 SJC9703   


   154 SMB     SKOB Sig-Mat Mladá Boles CZE 

      40 H65        Hlaváč Jaroslav                  7718 SMB4801   
      82 D21L       Žitná Jana                      49973 SMB9251   
      38 H35        Žitný Tomáš                     49971 SMB6401   


   155 SMR     SK SNS Smržovka  (6)     CZE 

      99 D21K       Hanajová Káťa                  428294 SMR8451   
      60 D21L       Lukavcová Ivana               7201202 SMR8754   
      18 H21K       Lukavec Petr                   887930 SMR7800   
       0 HDR        Pesničák Daniel                       SMR1100   
      83 H21L       Pesničák Jan                     8266 SMR7902   
      77 H21L       Svoboda Honza                  995876 SMR7901   


   162 STB     TJ Stadion Nový Bor  (10 CZE 

     106 H21K       Bernášek Jiří                  682354 STB8101   
      36 H10        Dolejší Jan                    438039 STB0601   
      53 D14        Dolejší Kateřina              7205007 STB0199   
      86 D40        Dolejší Lenka                  434839 STB7499   
       0 P          Dolejší Miloš                   52907 STB6701   
       0 HDR        Kučerka Radek                   49984 STB1101   
      86 D21L       Kučerková Romana               682355 STB8196   
      10 H10L       Lajtkep Jakub                   49985 STB0600   
      36 H45        Průšek Petr                      8486 STB7000   
      43 D12        Průšková Tereza                446324 STB0499   


   174 TJN     OOB TJ Tatran Jablonec n CZE 

      44 H14        Adamec Martin                 2045202 TJN0106   
      33 H21L       Balogh Jan                    2032176 TJN7500   
      44 D14        Baloghová Lída                2027211 TJN0150   
      94 D10L       Baloghová Mile                2073663 TJN0750   
      78 H55        Böhm Karel                     416833 TJN5101   
      69 D60        Böhmová Eva                    232515 TJN5450   
      23 D14        Budská Anna                    416830 TJN0253   
      92 H40        Dejnožka Jiří                 2027225 TJN7503   
      24 H10        Dejnožka Martin               2035718 TJN0600   
      32 H12        Dejnožka Vojtěch              2027224 TJN0300   
      41 D35        Dejnožková Blanka             2049610 TJN7651   
      76 D21L       Fólová Martina                 416834 TJN8853   
      54 H21K       Hájek Vojtěch                  896978 TJN9502   
      84 D10        Háková Eliška                 2085580 TJN0654   
     102 H55        Horák Petr                    2056301 TJN5602   
     101 D40        Hornychová Helena             2070802 TJN7150   
      50 D14        Hornychová Karolína            232506 TJN0254   
      92 D21L       Hrobařová Lenka                  9482 TJN7754   
      85 H21L       Janeček Mirek                 2027208 TJN9804   
      88 D18        Knížková Šárka                2070852 TJN9852   
      36 D50        Kočibová Ivana                 307418 TJN6354   
      78 H21K       Kunc Radovan                     8249 TJN5549   
      69 D45        Kuncová Jiřina                   8257 TJN5752   
      59 D14        Mašínová Anna                 2056303 TJN0152   
      30 H21K       Michek David                  2027247 TJN9802   
       0 T          Míka Zdeněk                    411582 TJN6700   
      64 D10L       Míková Sofie                  2069077 TJN0950   
     101 H40        Mrkvička Jiří                 2020748 TJN7101   
      67 D12        Mrkvičková Veronika           2069097 TJN0355   
      91 H16        Nagy Josef                    2069092 TJN0006   
      29 D14        Nedomlelová Lucie             2069091 TJN0256   
      66 H21K       Novák Filip                   2027217 TJN9801   
      86 H40        Novotný Dušan                  232502 TJN7002   
      38 H21K       Novotný Marek                  232325 TJN9901   
      74 H40        Pavel Jiří                    2070804 TJN7100   
     109 H16        Pavel Martin                  2045201 TJN0004   
       0 HDR        Pavlova Lenka                 2070803 TJN0850   
     103 H21L       Petr Jan                      2800222 TJN8200   
      61 H70        Petrželka Pavel                 52900 TJN3800   
      12 H50        Picek Jan                      416839 TJN6500   
      37 H70        Picek Jan                      434577 TJN4000   
      27 H21L       Picek Jan                      416840 TJN9101   
      87 D45        Picková Helena                 416843 TJN6952   
       0 P          Pokorná Hana                  2073666 TJN6950   
      83 H12        Pokorný Jan                   2056302 TJN0400   
      46 H21K       Posselt Martin                 232512 TJN9501   
      68 H40        Posselt Martin                 232256 TJN6802   
      77 D40        Posseltová Romana              410359 TJN7050   
     100 D21L       Posseltová Tereza              411767 TJN9252   
      39 H45        Pustai Josef                   232643 TJN6300   
      75 D45        Pustaiová Romana               434578 TJN6851   
      34 D20        Pustaiová Zuzana               331527 TJN9650   
      51 H10        Rokos Marek                   2049534 TJN0500   
       8 H14        Rokos Michal                  2027215 TJN0107   
      80 H40        Rydl Jiří                        7750 TJN7000   
      17 D14        Rydlová Adéla                 2035701 TJN0151   
     108 D45        Rydlová Magda                    7726 TJN6850   
      38 D14        Rydlová Magdaléna             2035725 TJN0251   
       7 H10L       Řehoř Hynek                   2053559 TJN0700   
       0 T          Řehoř Jiří                    2059729 TJN7004   
      68 H12        Řehoř Vojta                   2056291 TJN0303   
       0 P          Řehořová Lenka                2073661 TJN7250   
       0 T          Skal Jaroslav                 2069076 TJN7504   
      90 D10        Skalová Jolana                2070854 TJN0653   
      86 H21K       Šmaus Ivan                       8270 TJN6249   
     102 H21K       Šmaus Jan                     2067320 TJN9700   
      19 H10L       Štembera Vítek                 682376 TJN0801   
      75 D10        Štemberová Bára                682375 TJN0650   
      76 D18        Štemberová Natálie             416039 TJN9851   
      20 H12        Tkáč Matěj                    2027207 TJN0401   
      93 H21L       Vančura Martin                  51234 TJN8002   
      99 D45        Vitebská Lenka                2059770 TJN7051   
      19 H21L       Vokurka Jan                    253145 TJN7501   
      34 D12        Zaňková Natálie               2069089 TJN0450   
      21 H45        Žucha Jiří                    2017687 TJN6603   
     106 D18        Žuchová Daniela               2020749 TJN9750   
      50 H12        Žukov Jakub                   2067345 TJN0305   
     110 H18        Žukov Michal                  2067343 TJN9701   


   180 TUR     OOB TJ Turnov  (48)      CZE 

      49 H21L       Baier Martin                  7677777 TUR7603   
      81 H21L       Brož Marek                     887618 TUR8402   
      26 H21K       Cerha Milan                   1007531 TUR7703   
      37 H21L       Döllgast Moritz               1180295 TUR9504   
      95 H21L       Drahoňovský Aleš               888638 TUR7201   
       0 HDR        Drahoňovský Jakub             4406061 TUR1006   
      49 H10L       Drahoňovský Tomáš                8080 TUR0701   
      55 H70        Folprecht Eduard                51815 TUR4301   
      43 D16        Hájková Anna                     7782 TUR0051   
      35 D35        Heřmánková Pavla                 8062 TUR7777   
      41 H21L       Horák Patrik                  9001001 TUR9502   
      12 H10        Houžvička David               1403062 TUR0501   
      79 D10L       Houžvičková Daniela           1403063 TUR0751   
     104 D40        Houžvičková Karolína          1403053 TUR7254   
       0 HDR        Houžvičková Kateřina          1403064 TUR0952   
      58 D12        Hudská Štěpánka               1403054 TUR0450   
      90 H55        Hudský Vlastimil                 8214 TUR5100   
      72 H55        Jakubec Jindřich                51816 TUR4801   
      79 D21K       Jirků Martina                    8221 TUR8750   
      62 H21K       Kopecký Tomáš                   51539 TUR8901   
      61 H21L       Kořínek Jindřich               515082 TUR8406   
     106 D21L       Krafková Lucie                 876522 TUR8650   
      94 D18        Linková Alena                 1403419 TUR9751   
      93 D45        Linková Iva                     51809 TUR6850   
      47 D14        Linková Lucie                 2032102 TUR0251   
      57 H21L       Luštický Martin               7092626 TUR8700   
      77 H12        Mertlík Jakub                 1403058 TUR0307   
      16 H10L       Mertlík Vojtěch               1403059 TUR0704   
      94 D21L       Müller Dorothea               1621997 TUR9758   
      75 D21K       Myslivečková Zuzana           7656540 TUR9253   
      87 H21L       Nejman Stanislav               330671 TUR9500   
      72 D10        Novotná Barbora               1403057 TUR0552   
       0 HDR        Novotná Karolína              1403056 TUR0853   
     105 D10        Novotná Michaela              1403055 TUR0551   
      56 D21L       Omová Michaela                 515086 TUR8153   
      11 D14        Pekařová Jana                 2035709 TUR0252   
      98 H21K       Provazník Jiří                1511127 TUR5102   
      87 D21K       Roškotová Lucie               1403414 TUR9753   
      53 H21L       Rufferová Iva                  822282 TUR8354   
      71 H21L       Schulhof Jan                    51225 TUR8900   
      13 D16        Sokolářová Šárka              7202880 TUR9999   
      31 H10L       Šálek Richard                 4406060 TUR0702   
      18 H50        Švarc Jiří                     682108 TUR6204   
     100 H65        Tvrdek Vojtěch                  51283 TUR4949   
      21 D55        Tvrdková Eva                   303959 TUR5151   
     101 H21L       Váňa Martin                   1840303 TUR8401   
      67 H21L       Vlček Martin                   515047 TUR8702   
      13 H21L       Wolf Daniel                    515499 TUR9100   


   181 TUV     SOK TJ Turnov  (14)      CZE 

      98 H40        Hájek Jan                        5788 TUV7301   
      26 H14        Hájek Kryštof                  886280 TUV0203   
      83 D40        Hájková Magdalena              411543 TUV7351   
      93 D10        Hájková Tereza                 888626 TUV0558   
      38 H14        Jirman Filip                   231522 TUV0212   
      90 H21K       Kvapil Petr                      8322 TUV7402   
      95 D21K       Kvapilová Lenka                  7707 TUV8151   
      56 H12        Mellan Jonáš                   888622 TUV0308   
      42 H50        Mellan Martin                  411583 TUV6304   
      66 D10        Mellanová Judita               411518 TUV0559   
      89 D40        Mellanová Veronika             411597 TUV7251   
      30 H45        Šritr Martin                   232388 TUV6802   
      29 H21L       Zakouřil Tomáš                  51726 TUV7500   
      66 D21L       Zakouřilová Kamila              52370 TUV8557   


   186 UVP     Slovan Praha  (2)        CZE 

      13 H70        Kohout Tomáš                     7930 UVP3700   
      27 D65        Kohoutová Jitřenka              51265 UVP4850   


   194 VLI     Slavia Liberec orienteer CZE 

      55 D12        Andrlová Lea                          VLI0453   
      35 H12        Bednařík Vilém                2049579 VLI0509   
      32 D14        Bednaříková Emma              2049578 VLI0359   
       0 HDR        Čalounová Klára               4411233 VLI0950   
      23 H12        Ekert Tomáš                   2078461 VLI0302   
       0 HDR        Habán Eduard                    53226 VLI0800   
      43 H10L       Habán Oliver                          VLI0600   
      25 H10L       Maškarinec Marek               207860           
      14 H12        Maškarinec Štěpán               49962           
      13 H10L       Miklas Ondřej                 4402223 VLI0701   
      90 D45        Miklasová Markéta             4402231 VLI6850   
      50 H21K       Mokrý Pavel                   2058479 VLI7501   
       0 HDR        Novotný Dalibor               4402232 VLI0808   
      62 H12        Novotný Jaromír               2058474 VLI0300   
      22 D12        Pecháčková Jana               2078463 VLI0351   
       0 HDR        Pechová Alena                 4402229 VLI0854   
       0 HDR        Pechová Marie                 4402228 VLI1050   
      74 H21K       Petr Josef                       8287 VLI6300   
      31 D12        Podrábská Alžběta             2078460 VLI0451   
      20 D14        Podrábská Marie               2078462 VLI0251   
      34 H10L       Podrábský Ctibor                51232 VLI0700   
       0 HDR        Šestáková Johana              4402234 VLI0853   
      49 D12        Šestáková Marie               2080991 VLI0452   
      37 D12        Šimonová Magdaléna               8307 VLI0350   
       0 HDR        Vilémová Eliška                       VLI0655   


   199 VSP     USK Praha  (1)           CZE 

      70 H21K       Hořínek Jaroslav                51643 VSP5000   


   203 ZAK     SK Netopýr Zákupy  (2)   CZE 

      95 H40        Kašpar Ludvík                  410399 ZAK7200   
      98 D40        Kašparová Marie                331399 ZAK7250   


   219 LME     SK Los Mělník  (4)       CZE 

      30 H50        Šimek Miroslav                2020717 LME6300   
       0 HDR        Šimková Anežka                 416325 LME0950   
      67 D21K       Šimková Markéta               2045245 LME7755   
       0 HDR        Šimková Šárka                         LME1150   


   224 11D     HSG TURBINE ZITTAU  (2)  GER 

      94 H21K       Glaser Frank                     4896           
      25 H70        Glaser Wolfgang                  4805           


   236 NNN     Neregistrovaní  (1)      CZE 

      78 D21L       Rypáčková Dana                 218783           


   942 75D     Zittau  (1)              GER 

      49 H70        Holzapfel Manfred             1410964           


  1079 92X     Jizerky  (2)             CZE 

       0 T          Blín Oldřich                  2051500 92X6900   
       0 T          Pešík Michal                  2025338 92X7701   


  1455 79X     Žižkovský tygři  (1)     CZE 

      63 D21K       Silovská Hana                         79X8400   


  1456 83X     Mery  (5)                CZE 

      10 D12        Ansorge Eliška                                  
       0 P          Hlávková Helena                                 
       0 P          Kvasničková Majda                               
       0 P          Maškarincová Hana                               
       0 P          Maškarinec Petr                                 


  1459 88X     Aquaklub  (1)            CZE 

      17 H21L       Černý Ondřej                  7205000 88X8500   


  1468 1ZX     Tomzteplic  (1)          CZE 

       0 T          Karpíšek Tomáš                 420432 1ZX6800   


 90001 ZBM     TJ Zabovresky Brno  (1)      

       9 H21L       Nykodým Miloš                 1003623 ZBM9005