Rückertova smrtso 31.5.2008 22:23
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                      Reg.č.       Lic.  Klub                              Čas 



D10  (5)                  1.8 km  30 m   6 K      

    1 Staňová Karolína           BOR9853      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          25:57 
    2 Kohoutová Barbora          BOR9850      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          28:13 
    3 Macháčková Eliška          FYD9851      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   33:53 
    4 Nováková Lucie             BOR9854      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          34:10 

      Řezáčová Veronika          BOR9950      C     BOR OK Jiskra Nový Bor           disk 



D12  (10)                 1.9 km  50 m   6 K      

    1 Kovářová Lenka             LTP9750      B     LTP TJ Lokomotiva Teplice       22:04 
    2 Vydrová Karolína           PEN9650      B     PEN OK Reco Sport               24:36 
    3 Nejezchlebová Barbora      TUR9755      C     TUR OOB TJ Turnov               26:02 
    4 Linková Alena              TUR9751      C     TUR OOB TJ Turnov               29:34 
    5 Králíková Jana             LTP9751      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       31:09 
    6 Kohlová Monika             TUR9756      C     TUR OOB TJ Turnov               32:00 
    7 Jankowska Joanna           PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   34:33 
    8 Pustaiová Zuzana           TJN9651      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   43:41 
    9 Poláková Denisa            TUR9621            TUR OOB TJ Turnov               47:12 

      Kameníková Andrea          BOR9751      C     BOR OK Jiskra Nový Bor           disk 



D14  (12)                 3.4 km  60 m   8 K      

    1 Štičková Anna              LLI9651      B     LLI TJ Loko Liberec             26:43 
    2 Gotvaldová Dominika        BOR9551      B     BOR OK Jiskra Nový Bor          35:24 
    3 Hanušová Michaela          TUR9554      C     TUR OOB TJ Turnov               37:26 
    4 Lejsková Martina           TJN9451      B     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   38:00 
    5 Čepelková Nikola           TUR9551      C     TUR OOB TJ Turnov               42:26 
    6 Šormová Eliška             CHA9453            CHA OK Chrastava                44:23 
    7 Körberová Andrea           TUR9455      C     TUR OOB TJ Turnov               46:24 
    8 Brožová Aneta              TUR9453      C     TUR OOB TJ Turnov               49:52 
    9 Najbrtová Lucie            STB9498      C     STB TJ Stadion Nový Bor         52:08 
   10 Ciesielska Amanda          PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   55:03 
   11 Madarászová Klára          BOR9451      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          57:26 
   12 Göttlichová Adéla          BOR9452      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          58:07 



D16  (14)                 4.6 km  85 m   10 K     

    1 Švábková Anna              TUR9352      B     TUR OOB TJ Turnov               47:24 
    2 Lejsková Pavlína           TJN9251      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   52:19 
    3 Posseltová Tereza          TJN9252      B     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   54:13 
    4 Žitná Jana                 SMB9251      C     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   59:24 
    5 Černá Dominika             BOR9251      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          62:59 
    6 Hradecká Lucie             BOR9253      B     BOR OK Jiskra Nový Bor          64:21 
    7 Vašková Irena              TUR9251      C     TUR OOB TJ Turnov               66:36 
    8 Krpatová Klára             TJN          C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   67:37 
    9 Veselská Gabriela          VLI9250      C     VLI VSK Slavia TU Liberec       72:48 
   10 Machovičová Tereza         FYD9251      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   86:52 
   11 Sivčáková Petra            CHA9251            CHA OK Chrastava                90:50 
   12 Rucinska Katarzyna         PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   92:53 
   13 Szwedo Monika              PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora  110:37 

      Žuchová Nikola             TJN          C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni    disk 



D18  (2)                  5.2 km  140 m   11 K    

    1 Mervartová Kristýna        SHK9155            VCO Východočeká Oblast          60:57 
    2 Pološčuková Lucie          SMB9001      C     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   91:37 



D21K  (10)                5.9 km  160 m   14 K    

    1 Pavlovcová Petra           TUR9353      A     TUR OOB TJ Turnov               58:31 
    2 Sedláčková Martina         TUR7959      C     TUR OOB TJ Turnov               60:59 
    3 Šimšová Jana               MFP7651      C     MFP VŠSK MFF UK Praha           64:18 
    4 Zabořilová Romana          JEN7457      C     JEN OB Jenišovice               65:33 
    5 Rančáková Barbora          TUR8151      C     TUR OOB TJ Turnov               65:36 
    6 Gorčicová Eliška           CHA9150            CHA OK Chrastava                66:03 
    7 Pelcová Pavla              CST7454      C     CST TJ ČZ Strakonice            67:56 
    8 Kučerková Romana           STB8196      C     STB TJ Stadion Nový Bor         89:13 
    9 Marešová Pavlína           BOR6651      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          97:21 

      Menclova Silvie            VSP7050      C     VSP USK Praha                    disk 



D21L  (12)                7.9 km  230 m   19 K    

    1 Janatová Lucie             DKP8154      R     DKP Oddíl OB Kotlářka           69:41 
    2 Krafková Lucie             TUR8650      E     TUR OOB TJ Turnov               69:42 
    3 Mádlová Věra               SHK8951      A     VCO Východočeká Oblast          70:27 
    4 Kovářová Kristýna          DKP8450      E     DKP Oddíl OB Kotlářka           73:00 
    5 Hradecká Petra             DOK6850      C     DOK OK Doksy                    78:22 
    6 Svobodová Jana             SMB8753      A     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   85:08 
    7 Pachnerová Dominika        CHA7750            CHA OK Chrastava                87:22 
    8 Bernášková Petra           STB8297      C     STB TJ Stadion Nový Bor         88:16 
    9 Sehnalová Tereza           TUR8852      A     TUR OOB TJ Turnov               89:49 
   10 Paroulková Iva             LLI7151      C     LLI TJ Loko Liberec             98:57 
   11 Korejčíková Dáďa           LLI5550      C     LLI TJ Loko Liberec            125:47 

      Svobodová Barbora          TJN8952      A     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni    disk 



D35  (9)                  5.2 km  140 m   11 K    

    1 Macháčková Michaela        FYD7299      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   49:09 
    2 Rydlová Magda              TJN6850      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   50:40 
    3 Zuzánková Růžena           TJN6051      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   52:27 
    4 Linková Iva                TUR6850      C     TUR OOB TJ Turnov               56:02 
    5 Pustaiová Romana           TJN6851      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   65:22 
    6 Posseltová Romana          TJN7050      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   70:06 
    7 Nehasilová Zuzana          LDC7150            LDC KOB Děčín                   73:50 
    8 Picková Helena             TJN6952      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   76:03 
    9 Berková Květa              TJN7350            TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   92:10 



D40  (7)                  5.9 km  160 m   14 K    

    1 Abelová Ivana              STB6798      C     STB TJ Stadion Nový Bor         67:02 
    2 Gorčicová Ivana            CHA6550            CHA OK Chrastava                76:27 
    3 Švábková Šárka             TUR6552      C     TUR OOB TJ Turnov               80:26 
    4 Pavlíková Pavla            CHA6551            CHA OK Chrastava                85:41 
    5 Koucká Ivana               EKP6850      C     EKP VŠTJ Ekonom Praha           86:32 
    6 Pološčuková Monika         SMB6551      C     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   93:02 

      Večeřová Ivana             TJN6052      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni    disk 



D45  (9)                  5.1 km  155 m   11 K    

    1 Kuncová Jiřina             TJN5752      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   63:09 
    2 Kratochvílová Zdena        BOR6250      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          69:12 
    3 Kočíbová Iva               TJN6354      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   72:48 
    4 Čechlovská Jana            CHA6250            CHA OK Chrastava                73:00 
    5 Krafková Ita               BOR5950            BOR OK Jiskra Nový Bor          80:14 
    6 Kábrtová Iva               PEN6350      C     PEN OK Reco Sport               83:59 
    7 Kovářová Alena             LTP6151      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       90:34 
    8 Svobodová Hana             SMB5951      C     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   91:02 
    9 Jermanová Eva              TJN6150      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   93:22 



D50  (18)                 4.8 km  120 m   9 K     

    1 Úlehlová Ivana             BOR5150      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          53:42 
    2 Omová Jana                 TUR5150      C     TUR OOB TJ Turnov               55:48 
    3 Ševčíková Alena            CHA5351            CHA OK Chrastava                56:29 
    4 Konopáčová Jana            TUR5650      C     TUR OOB TJ Turnov               62:17 
    5 Kadavá Eva                 CHA5750            CHA OK Chrastava                62:47 
    6 Bradnová Věra              CHA5550            CHA OK Chrastava                63:12 
    7 Kašková Eva                CHA4650            CHA OK Chrastava                70:05 
    8 Horáčková Stanislava       CHA4950            CHA OK Chrastava                70:46 
    9 Lukavcová Lenka            TJN5452            TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   71:04 
   10 Vokálová Pavla             CHA4951            CHA OK Chrastava                77:32 
   11 Lusková Olga               CHA5650            CHA OK Chrastava                80:58 
   12 Horčíková Marie            CHA4350            CHA OK Chrastava                83:50 
   13 Matoušková Marie           LJN5550      C     LJN TJ LIAZ Jablonec nad Niso   84:15 
   14 Kadečková Jana             JEN5651            JEN OB Jenišovice               92:17 
   15 Šaffková Zuzana            CHA5150            CHA OK Chrastava               100:22 
   16 Böhmová Eva                TJN5450      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni  111:37 

      Havlová Jaroslava          JEN5452            JEN OB Jenišovice                disk 
      Klímová Jitka              KAS5451      C     KAS KOB Kamenický Šenov          disk 



D55  (5)                  3.4 km  60 m   8 K      

    1 Pospíšilová Jana           LDC4451            LDC KOB Děčín                   49:05 
    2 Kubíková Hela              LLI4851      C     LLI TJ Loko Liberec             49:38 
    3 Křtěnská Leontina          BOR4650      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          49:47 
    4 Nedvídková Jitka           DLT5151      C     DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice    61:31 
    5 Klusáčková Radka           BOR4850      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          63:40 



D60  (3)                  3.4 km  60 m   8 K      

    1 Štrojsová Jaroslava        KAS4350      C     KAS KOB Kamenický Šenov         57:58 
    2 Šlézrová Eva               TUR4350      C     TUR OOB TJ Turnov               63:59 
    3 Nejezchlebová Věra         KAS4551      C     KAS KOB Kamenický Šenov         76:03 



H10  (5)                  1.8 km  30 m   6 K      

    1 Ludvík Matyáš              STB9801      C     STB TJ Stadion Nový Bor         20:24 
    2 Mareš Vít                  BOR0000      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          22:31 
    3 Koštejn Vít                DOK                DOK OK Doksy                    27:09 
    4 Ježek Josef                TUV9901      C     TUV SOK TJ Turnov               31:24 
    5 Pavlovec Dan               BOR0001      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          41:47 



H12  (20)                 1.9 km  50 m   6 K      

    1 Picek Štěpán               TJN9601      B     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   17:41 
    2 Nowak Maciej               PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   17:52 
    3 Kučera Jindřich            LTP9600      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       18:01 
    4 Kočíb Jiří                 TJN9602      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   20:23 
    5 Meisner Jiří               BOR9602      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          21:02 
    6 Boskovský Vojtěch          DOK9601      C     DOK OK Doksy                    22:21 
    7 Wolf Filip                 TUR9701      C     TUR OOB TJ Turnov               25:34 
    8 Maršál Jiří                VLI9701      C     VLI VSK Slavia TU Liberec       25:36 
    9 Hájek Jan                  JEN9703            JEN OB Jenišovice               27:36 
   10 Sokolář Ondřej             TUV9601      C     TUV SOK TJ Turnov               27:49 
   11 Labský Jan                 LLI9602            LLI TJ Loko Liberec             30:54 
   12 Koucký Martin              EKP9700      C     EKP VŠTJ Ekonom Praha           33:25 
   13 Hradecký Jaroslav          DOK9600      C     DOK OK Doksy                    37:33 
   14 Kadečka Adam               JEN9601            JEN OB Jenišovice               38:10 
   15 Šádek Jakub                CHA9702            CHA OK Chrastava                41:17 
   16 Měkota Ondřej              FYD9600      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   43:20 
   17 Šebor Lukáš                VLI9601      C     VLI VSK Slavia TU Liberec       61:17 
   18 Jakubec Lukáš              VLI                VLI VSK Slavia TU Liberec       65:30 
   19 Novák Jan                  VLI                VLI VSK Slavia TU Liberec       69:33 

      Koutský Pavel              JEN9706            JEN OB Jenišovice                disk 



H14  (12)                 4.6 km  85 m   10 K     

    1 Stránský Martin            BOR9400      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          45:09 
    2 Boskovský Tomáš            DOK9400      C     DOK OK Doksy                    51:34 
    3 Lepšík Jan ml.             BOR9500      B     BOR OK Jiskra Nový Bor          53:19 
    4 Grošup Tadeáš              BOR9403      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          54:38 
    5 Pavlovec Jan               BOR9503      B     BOR OK Jiskra Nový Bor          57:41 
    6 Dzioba Mateusz             PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   60:49 
    7 Petr Pavel                 VLI9400      C     VLI VSK Slavia TU Liberec       78:28 
    8 Hulha Lukáš                LTP9405      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       83:28 
    9 Rybář Leon                 VLI9502      C     VLI VSK Slavia TU Liberec       87:59 
   10 Nejman Stanislav           CHA9500            CHA OK Chrastava                97:58 
   11 Holub Krysztof             PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   98:35 

      Posselt Martin             TJN9501      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni    disk 



H16  (11)                 6.5 km  205 m   16 K    

    1 Lomič Šimon                BOR9303      B     BOR OK Jiskra Nový Bor          53:20 
    2 Pustai David               TJN9301      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   69:45 
    3 Matyja Tadeusz             PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   73:15 
    4 Čechlovský Jan             CHA9300            CHA OK Chrastava                76:18 
    5 Průcha Pavel               BOR9304      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          80:13 
    6 Klimkiewicz Kacper         PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   89:41 
    7 Látal Dominik              LTP9300      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       90:25 
    8 Čech Pavel                 STB9304      C     STB TJ Stadion Nový Bor         95:09 
    9 Egrt Martin                SHK9203      B     VCO Východočeká Oblast          97:22 
   10 Novák Tomáš                TJN                TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni  139:00 

      Kočíb Jan                  TJN9303      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni    disk 



H18  (4)                  8.2 km  240 m   14 K    

    1 Škara Vojtěch              LTP9102      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       81:56 
    2 Franců Adam                TUR9004      B     TUR OOB TJ Turnov               87:42 
    3 Vejstrk Daniel             CHA9105            CHA OK Chrastava               108:27 
    4 Večeřa Martin              TJN9105      B     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni  126:31 



H21K  (33)                8.5 km  220 m   20 K    

    1 Nowak Michal               PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   62:54 
    2 Matyja Rafal               PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   64:02 
    3 Martan Jiří                HAR7301      C     HAR OK Harcov                   66:36 
    4 Wolf Daniel                TUR9100      A     TUR OOB TJ Turnov               67:27 
    5 Ludvík Vojtěch             STB9301      A     STB TJ Stadion Nový Bor         68:10 
    6 Stárek Filip               TUR6602      C     TUR OOB TJ Turnov               70:16 
    7 Mostek Lukasz              PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   70:31 
    8 Vydra Ivan                 PEN6600      C     PEN OK Reco Sport               71:15 
    9 Picek Jan                  TJN9101      B     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   73:00 
   10 Kobr Tomáš                 TJN8901      B     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   74:12 
   11 Dutkiewicz Damian          PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   74:19 
   12 Ludvík Petr                STB5701      C     STB TJ Stadion Nový Bor         76:16 
   13 Konieczny Pavel            PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   77:43 
   14 Táborský Ondřej            TJN5605      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   77:46 
   15 Khel Richard               SCP7500      C     SCP OK Sparta Praha             77:57 
   16 Horinek Jaroslav           VSP5000      C     VSP USK Praha                   78:18 
   17 Šimša Jaromír              MFP7100      C     MFP VŠSK MFF UK Praha           79:48 
   18 Kunc Radovan               TJN5549      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   82:39 
   19 Kučerka Jan                LIT8002      C     LIT KOB CHemopetrol Litvínov    86:32 
   20 Mencl Miloslav             VSP6505      C     VSP USK Praha                   91:57 
   21 Kolorenč Pavel             LDC8601            LDC KOB Děčín                   93:20 
   22 Zakouril Vaclav            VSP7401      C     VSP USK Praha                   93:51 
   23 Klusáček Radim             BOR7710      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          99:59 
   24 Cerman Lukáš               STB8102      C     STB TJ Stadion Nový Bor        101:50 
   25 Doškář Boris               BOR6400      C     BOR OK Jiskra Nový Bor         102:00 
   26 Vokál Vojtěch              CHA7900            CHA OK Chrastava               106:29 
   27 Eiselt Jan                 LTP8801      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice      116:32 
   28 Bajer Jiří                 SPT                SPT Telecom                    118:06 
   29 Krejčí Jaroslav ml.        BOR9300      A     BOR OK Jiskra Nový Bor         126:23 
   30 Rulc Zdeněk                LJN7201      C     LJN TJ LIAZ Jablonec nad Niso  133:35 
   31 Matoušek Jan               LJN8900      C     LJN TJ LIAZ Jablonec nad Niso  142:49 
   32 Rataj Jan                  SPT                SPT Telecom                    162:58 

      Jedruch Stanislav          TZL7307            TZL SKOB Zlín                    disk 



H21L  (16)                10.1 km  330 m   19 K   

    1 Žemlík Pavel               TZL7135      R     TZL SKOB Zlín                   68:11 
    2 Hradec Pavel               CHA8801            CHA OK Chrastava                69:28 
    3 Zuzánek Zdeněk             TJN5901      R     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   71:52 
    4 Kořínek Jindřich           TUR8406      C     TUR OOB TJ Turnov               72:47 
    5 Mareš Martin               BOR6501      R     BOR OK Jiskra Nový Bor          73:08 
    6 Peterka Vojtěch            LLI7502      C     LLI TJ Loko Liberec             73:47 
    7 Janata Martin              DKP8306      E     DKP Oddíl OB Kotlářka           81:43 
    8 Dikoš Pavel                BOR6003      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          83:49 
    9 Jirásek Michal             SHK8901      A     VCO Východočeká Oblast          84:49 
   10 Škoda Jakub                VLI8800      R     VLI VSK Slavia TU Liberec       86:00 
   11 Kadavý Petr                CHA7800            CHA OK Chrastava                91:54 
   12 Najman Jaroslav            BOR7909      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          93:01 
   13 Vajc Jan                   CHA8605            CHA OK Chrastava                98:07 
   14 Hostaš Petr                TJN9001      B     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   98:28 
   15 Nehasil David              LDC7700            LDC KOB Děčín                  101:20 
   16 Kubíček Zdeněk             TUR7202      C     TUR OOB TJ Turnov              108:31 



H35  (7)                  10.3 km  250 m   21 K   

    1 Nehasil Vladislav          LDC7101            LDC KOB Děčín                   83:58 
    2 Žejdlík Michal             LTP7001      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       96:59 
    2 Novotný Dušan              TJN7002      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   96:59 
    4 Peterka František          TJP4900            TJP Sokol Troja                 97:19 
    5 Žitný Tomáš                SMB6401      C     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl  100:54 
    6 Šašek Luděk                SOB6901      C     SOB Sdružení bankéřů           109:31 
    7 Štěpán Petr                LDC7301            LDC KOB Děčín                  129:12 



H40  (14)                 7.9 km  230 m   19 K    

    1 Novotný Otakar             TJN5604      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   70:21 
    2 Macháček Aleš              FYD6400      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   72:55 
    3 Doležal Miloš              BOR6601      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          73:02 
    4 Koucký Roman               EKP6301      C     EKP VŠTJ Ekonom Praha           74:30 
    5 Picek Jan                  TJN6500      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   77:08 
    6 Machovič Ivo               FYD6200      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   80:26 
    7 Švábek Karel               TUR6501      C     TUR OOB TJ Turnov               88:07 
    8 Kovář Karel                LTP6102      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       90:08 
    9 Bruner Luboš               LTP6501      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       90:46 
   10 Kubíček Zdeněk             TUR4802      C     TUR OOB TJ Turnov               95:55 
   11 Čech Pavel                 STB6502      C     STB TJ Stadion Nový Bor        105:59 
   12 Pustai Josef               TJN6300      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni  112:40 
   13 Pavel Petr                 LTP6806      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice      115:19 

      Sobek Pavel                LLI6302      C     LLI TJ Loko Liberec              disk 



H45  (10)                 7.4 km  210 m   18 K    

    1 Pavlovec Petr              BOR6303      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          80:19 
    2 Gorčica Pavel              CHA6200            CHA OK Chrastava                82:45 
    3 Hoidekr Pavel              LLI5901      C     LLI TJ Loko Liberec             84:27 
    4 Eiselt Miloš               LTP5802      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       86:00 
    5 Konopáč Jiří               TUR5803      C     TUR OOB TJ Turnov               87:29 
    6 Šubrt Pavel                SMB6301      C     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesl   97:21 
    7 Mádle Petr                 SRK6101            VCO Východočeká Oblast         102:54 
    8 Vlk Josef                  LDC5801            LDC KOB Děčín                  112:52 
    9 Vydra Pavel                PEN6200      C     PEN OK Reco Sport              114:27 
   10 Hulha Karel                LTP6001      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice      210:39 



H50  (10)                 6.5 km  205 m   16 K    

    1 Provazník Jiří             TUR5102      C     TUR OOB TJ Turnov               65:22 
    2 Kaška Rudolf               CHA5500            CHA OK Chrastava                65:46 
    3 Kadavý Zdeněk              CHA4901            CHA OK Chrastava                70:17 
    4 Pospíšil Jaromír           LDC5301            LDC KOB Děčín                   71:18 
    5 Janata Petr                TJN5603      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   74:22 
    6 Vokál Jiří                 CHA5001            CHA OK Chrastava                77:38 
    7 Horák Petr                 TJN5602      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   78:48 
    8 Šulc Miroslav              TUR5804            TUR OOB TJ Turnov               87:52 
    9 Vašek Jiří                 TUR5701      C     TUR OOB TJ Turnov               92:34 
   10 Böhm Karel                 TJN5101      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   92:37 



H55  (14)                 5.2 km  140 m   11 K    

    1 Pospíšil Jiří              TUV4701      C     TUV SOK TJ Turnov               50:22 
    2 Jakubec Jindřich           TUR4801      C     TUR OOB TJ Turnov               52:04 
    3 Lukavec Miloslav           TJN4901      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   52:52 
    4 Kolorenč Pavel             LDC5101            LDC KOB Děčín                   56:46 
    5 Barták Jiří                CHA5100            CHA OK Chrastava                56:54 
    6 Bárta Miroslav             JEN5201            JEN OB Jenišovice               62:10 
    7 Smetana Radim              CHA4700            CHA OK Chrastava                62:45 
    8 Hudský Vlastimil           TUR5100      C     TUR OOB TJ Turnov               62:51 
    9 Ševčík Milan               CHA5003            CHA OK Chrastava                63:39 
   10 Babický Tomáš              DLT5001      C     DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice    64:44 
   11 Lusk Karel                 CHA5002            CHA OK Chrastava                66:49 
   12 Našinec Jiří               STB5003      C     STB TJ Stadion Nový Bor         84:34 
   13 Kadečka Jiří               JEN5002            JEN OB Jenišovice               89:43 

   ms Přinda Oldřich             VLI5101      C     VLI VSK Slavia TU Liberec       44:32 



H60  (6)                  5.1 km  155 m   11 K    

    1 Bogulak Adam               PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   78:59 
    2 Úlehla Zdeněk              BOR4001      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          81:10 
    3 Nejezchleba Jiří           KAS4600      C     KAS KOB Kamenický Šenov         87:08 
    4 Lukáš Zdeněk               LLI4502      C     LLI TJ Loko Liberec             91:50 
    5 Pachner Jan                VLI                VLI VSK Slavia TU Liberec       96:37 
    6 Matoušek Luboš             LJN4700      C     LJN TJ LIAZ Jablonec nad Niso  124:25 



H65  (6)                  4.6 km  85 m   10 K     

    1 Křtěnský Jaroslav          BOR3600      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          57:33 
    2 Zakouřil Václav            TUV4301      C     TUV SOK TJ Turnov               58:33 
    3 Beránek Miroslav           BOR3900      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          59:07 
    4 Mašek Pavel                BOR3602      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          65:37 
    5 Rejpal Petr                SCP4100      C     SCP OK Sparta Praha             68:53 
    6 Štrojsa Josef              KAS4000      C     KAS KOB Kamenický Šenov         69:32 



H70  (2)                  4.3 km  135 m   10 K    

    1 Balcar Miroslav            CHA3200            CHA OK Chrastava                72:51 
    2 Langr Jan                  BOR3601      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          76:40 



HDL  (20)                 2.0 km  45 m   6 K      

    1 Thoř Tomáš                 TUV9903      C     TUV SOK TJ Turnov               28:13 
    2 Labská Karolína            LLI9952      C     LLI TJ Loko Liberec             29:17 
    3 Stárková Johana            TUR9950      C     TUR OOB TJ Turnov               29:24 
    4 Janoušková Lucie           BOR9954      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          29:53 
    5 Thořová Markéta            TUV9952      C     TUV SOK TJ Turnov               32:39 
    6 Král Jakub                 STB9901      C     STB TJ Stadion Nový Bor         33:04 
    7 Zakouřil Jonáš             TUV0001      C     TUV SOK TJ Turnov               33:22 
    8 Munzar Martin              XCL                PRI příchozí                    34:49 
    9 Machovič Jan               FYD9800      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   35:30 
   10 Macháčková Barbora         FYD0051      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   35:55 
   11 Sokolářová Šárka           TUV9951      C     TUV SOK TJ Turnov               37:29 
   12 Kochan Filip               FYD0100      C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   39:20 
   13 Borecký Tomáš              FYD          C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   41:23 
   14 Wierzba Wiktoria           PJG                PJG MKS Paulinum Jelenia Gora   41:27 
   15 Berková Monika             TJN9851      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   42:38 
   16 Pečený František           STB9802      C     STB TJ Stadion Nový Bor         43:53 
   17 Marek Kryštof              TUV0003      C     TUV SOK TJ Turnov               47:40 
   18 Černík Milan               BOR                BOR OK Jiskra Nový Bor          56:28 
   19 Vydrová Anna               PEN9850      C     PEN OK Reco Sport               64:45 

      Ullrich Jakub              BOR                BOR OK Jiskra Nový Bor           disk 



HDR  (22)                 2.0 km  45 m   6 K      

    1 Stárek Matěj               TUR0101      C     TUR OOB TJ Turnov               21:09 
    2 Marek Matyáš               TUV0202      C     TUV SOK TJ Turnov               23:39 
    3 Dastych Petr               PEN                PEN OK Reco Sport               27:45 
    4 Koucká Barbora             EKP0050            EKP VŠTJ Ekonom Praha           28:40 
    5 Linková Lucie              TUR0251            TUR OOB TJ Turnov               30:52 
    6 Paroulek Lukáš             LLI0201      C     LLI TJ Loko Liberec             34:04 
    7 Novotná Viktorka           TJN0250      C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni   34:37 
    8 Munzar Jakub               XCL                PRI příchozí                    35:34 
    9 Munzar Vít                 XCL                PRI příchozí                    36:23 
   10 Pavlíková Markéta          CHA0050            CHA OK Chrastava                39:18 
   11 Peterka Jakub              LLI0404      C     LLI TJ Loko Liberec             41:27 
   12 Borecký David              FYD          C     FYD Jizerský klub OB Frýdlant   42:06 
   13 Jedruchová+3 Štěpánka      TZL                TZL SKOB Zlín                   42:07 
   14 Zakouril Matyas            VSP0400      C     VSP USK Praha                   42:20 
   15 Janoušek Slávek            BOR                BOR OK Jiskra Nový Bor          46:53 
   16 Zabořil Vojta              JEN0101            JEN OB Jenišovice               50:00 
   17 Šimša Martin               MFP0300      C     MFP VŠSK MFF UK Praha           53:15 
   18 Šimšová Barbora            MFP0150      C     MFP VŠSK MFF UK Praha           55:13 
   19 Vydrová Zuzana             PEN0250      C     PEN OK Reco Sport               55:32 
   20 Rydlová Magdaléna          TJN          C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni  757:52 
   21 Rydlová Adéla              TJN          C     TJN TJ Tatran Jablonec nad Ni  758:18 

      Šašek Adam                 SOB0000            SOB Sdružení bankéřů             Disk 



P2  (12)                  1.9 km  40 m   6 K      

    1 Sokolářová Jitka           TUV          C     TUV SOK TJ Turnov               22:23 
    2 Thoř Miloš                 TUV          C     TUV SOK TJ Turnov               25:01 
    3 Peterková Viktorie         LLI7551      C     LLI TJ Loko Liberec             25:27 
    4 Dastychová Alexandra       PEN          C     PEN OK Reco Sport               26:08 
    5 Labská Bohuslava           LLI6951      C     LLI TJ Loko Liberec             27:10 
    6 Zeman Adam                 VLI                VLI VSK Slavia TU Liberec       29:24 
    7 Ježek Josef                TUV          C     TUV SOK TJ Turnov               32:30 
    8 Ježková Jana               TUV          C     TUV SOK TJ Turnov               39:38 
    9 Spejchal Petr              BOR7512      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          39:42 
   10 Mesiarkinová Kamila        STB                STB TJ Stadion Nový Bor         40:11 
   11 Dastychová Vendula         PEN                PEN OK Reco Sport               40:43 
   12 Eiseltová Jitka            LTP6450      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice       44:19 



P4  (11)                  6.2 km  210 m   13 K    

    1 Ropek Rudolf               SJC7002            SJC Sportcentrum Jičín          60:39 
    2 Pávek Petr                 BOR9008      C     BOR OK Jiskra Nový Bor          77:05 
    3 Contreras Manuel           SPT                SPT Telecom                    130:26 
    4 Sluková Hana               LLI5951      C     LLI TJ Loko Liberec            133:01 
    5 Englová Eva                XCL                PRI příchozí                   156:44 
    6 Langer Roman               LJN7206      C     LJN TJ LIAZ Jablonec nad Niso  157:15 
    7 Uhlířová Lucie             SPT                SPT Telecom                    161:17 

      Bartáková Eva              CHA                CHA OK Chrastava                 disk 
      Eiselt Tomáš               LTP9001      C     LTP TJ Lokomotiva Teplice        disk 
      Černý Ladislav             SPT                SPT Telecom                      disk 
      Kratochvíla Petr           SPT                SPT Telecom                      disk