3. OŽ - VLIčt 12.4.2012 8:20
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

     Jméno                        Reg. č. Lic.             Čip         Start 


D10  (14)       2.5 km  65 m   7 K      

     Rýdlová Magdaléna            TJN0251   C          2035725          3:00 
     Reisingerová Eliška          DLT0151   C           440490          9:00 
     Mašatová Eliška              PHK0201   C           425518         15:00 
     Novotná Viktorka             TJN0250   C           425591         21:00 
     Linková Lucie                TUR0251   C          2032102         27:00 
     Růžičková Vendula            CHA0252   C             8173         33:00 
     Nováková Marie               TJN0351   C             8375         39:00 
     Šritrová Lenka               TUV0252   C            51808         45:00 
     Vitebská Eliška              TJN0350   C          1398987         51:00 
     Boskovská Tereza             DOK0250   C             7766         57:00 
     Vakant                                                            63:00 
     Vakant                                                            69:00 
     Vakant                                                            75:00 
     Vakant                                                            81:00 



D12  (18)       2.5 km  75 m   8 K      

     Lejsková Barbora             TJN0051   C           361924          7:00 
     Kopecká Luisa                BOR0051   C             6885         11:00 
     Šmolová Kateřina             DOK0151   C             7767         15:00 
     Rýdlová Adéla                TJN0151   C          2035701         19:00 
     Pavlíková Markéta            CHA0050   B           436447         23:00 
     Riby Rose                    LTP0051   C           887611         27:00 
     Baloghová Lidunka            TJN0150   C          2027211         31:00 
     Hájková Anna                 JEN0051   B             7782         35:00 
     Macháčková Barbora           FYD0051   C            49994         39:00 
     Rychlá Kateřina              TUR0050   C             8380         43:00 
     Šmolová Adéla                DOK0153   C             7773         47:00 
     Dolejší Kateřina             STB0199   C           434808         51:00 
     Pavlová Martina              LTP0151   C            52925         55:00 
     Koucká Barbora               EKP0050   C           887929         59:00 
     Jeřábková Nina               BOR0151   C             4366         63:00 
     Vakant                                                            67:00 
     Vakant                                                            71:00 
     Vakant                                                            75:00 



D14  (17)       3.0 km  105 m   8 K     

     Poloprutská Lucie            VLI9950   B            49951          4:00 
     Staňová Karolína             BOR9853   A             4367         10:00 
     Thořová Markéta              TUV9952   C           411521         16:00 
     Doubková Petra               VLI9853   B           426323         22:00 
     Labská Karolína              LLI9952   B           428206         28:00 
     Nováková Lucie               BOR9854   B             4368         34:00 
     Sokolářová Šárka             TUV9951   B           411616         40:00 
     Řezáčová Veronika            BOR9950   B             4365         46:00 
     Nejezchlebová Martina        TUR9951   C             8223         52:00 
     Grulyová Michaela            LLI9851   C            51209         58:00 
     Kohoutová Barbora            BOR9850   A             4362         64:00 
     Krausová Hana                LLI9853   C            51211         70:00 
     Janoušková Lucie             BOR9954   B             4357         76:00 
     Žejdlíková Karolína          LTP9950   C           232494         82:00 
     Macháčková Eliška            FYD9851   C            49995         88:00 
     Vakant                                                            94:00 
     Vakant                                                           100:00 



D16  (11)       4.3 km  170 m   9 K     

     Nejezchlebová Barbora        TUR9755   C           231920          1:00 
     Pustaiová Zuzana             TJN9650   C           331527          7:00 
     Balcarová Barča              LLI9751   C           434595         13:00 
     Kohlová Monika               TUR9756   C           231929         19:00 
     Němečková Eliška             TJN9752   C          2027250         25:00 
     Linková Alena                TUR9751   A            51537         31:00 
     Žuchová Daniela              TJN9750   C          2020749         37:00 
     Poloprutská Klára            VLI9750   B            49954         43:00 
     Kameníková Andrea            BOR9751   B             8435         49:00 
     Vakant                                                            55:00 
     Vakant                                                            61:00 



D18  (8)        5.3 km  195 m   12 K    

     Lejsková Martina             TJN9451   B           416850          4:00 
     Hoidekrová Lucie             LLI9552   B           410734         10:00 
     Zakouřilová Štěpánka         TUV9551   B            51238         16:00 
     Košková Anička               LLI9550   C                          22:00 
     Hřebřinová Tereza            STB9499   C            52912         28:00 
     Smetanová Alžběta            CHA9450   C             8198         34:00 
     Vakant                                                            40:00 
     Vakant                                                            46:00 



D20  (4)        5.6 km  210 m   13 K    

     Szeliga Malgorzata           STB9399   C          1394898         10:00 
     Žitná Jana                   SMB9251   B            49973         16:00 
     Vakant                                                            22:00 
     Vakant                                                            28:00 



D21K  (33)      5.1 km  195 m   12 K    

     Slavíková Jana               CHA8251   C             4129          7:00 
     Kurfürstová Magdalena        FSP7852   C           207837         10:00 
     Posseltová Tereza            TJN9252   B           411767         13:00 
     Kovářová Lenka               LTP9750   A           682088         16:00 
     Pavlíková Jitka              LIT8352   C             8113         19:00 
     Uhlíková Tereza              TUR9151   R           995836         22:00 
     Hlavatá Andrea               CHA8753   C             4127         25:00 
     Spurná Martina               PGP8556   E           995832         28:00 
     Heřmánková Pavla             TUR7777   C             8062         31:00 
     Brozová Zuzana               CHA8950   A             4664         34:00 
     Kovářová Julie               LTP8854   C           420453         37:00 
     Krpatová Klára               TJN9353   B           416846         40:00 
     Kochová Nikola               TUR9358   A           515087         43:00 
     Vejstrková Zuzana            CHA8852   C             4662         46:00 
     Alblová Lucie                PVP7554   C           420448         49:00 
     Pachnerová Dominika          CHA7750   C             5177         52:00 
     Hradecká Lucie               BOR9253   B             7764         55:00 
     Gorčicová Barbora            CHA8850   C             4126         58:00 
     Wagner Sophie                ZIS9151                 6528         61:00 
     Sedláčková Martina           TUR7959   C            53816         64:00 
     Pavlíková Klára              LIT7451   C             8111         67:00 
     Zítová Pavla                 LDC8151   C           347881         70:00 
     Pavlovcová Petra             TUR9353   A           995878         73:00 
     Jeřábková Tereza             BOR7563   C             8438         76:00 
     Pološčuková Lucie            SMB9051   C            49977         79:00 
     Rypáčková Dana               MFP7952   C           218783         82:00 
     Kameníková Kateřina          BOR7758   C             8441         85:00 
     Kučerková Romana             STB8196   C            49983         88:00 
     Šimková Markéta              PVP7751   C           416325         91:00 
     Rufferová Iva                TUR8354   E           822282         94:00 
     Vakant                                                            97:00 
     Vakant                                                           100:00 
     Vakant                                                           103:00 



D21L  (22)      7.9 km  280 m   17 K    

     Nehasilová Zuzana            LDC7150   C           347864          2:00 
     Švihovská Eva                SJC8352   C             9988          5:00 
     Izáková Ivana                PVP7453   C           361968          8:00 
     Krafková Lucie               TUR8650   R           876522         11:00 
     Melounková Lucie             PHK8054   C             9416         14:00 
     Poloprutská Markéta          TUR9252   E          2020750         17:00 
     Hrobařová Lenka              ASU7751   C             9482         20:00 
     Ehlerová Jana                VLI8055   C             8353         23:00 
     Kašková Kateřina             CHA7850   R           887906         26:00 
     Hradecká Petra               DOK6850   C           897368         29:00 
     Kvapilová Věra               TUR7650   C             8204         32:00 
     Burdová Adéla                LDC9152   C           434894         35:00 
     Štičková Anna                TUR9650   A           253131         38:00 
     Paroulková Iva               LLI7151   C           253147         41:00 
     Hyxová Radka                 VLI7755   C          2032117         44:00 
     Bernášková Petra             STB8297   C            49987         47:00 
     Korejčíková Dáďa             LLI5550   C             8546         50:00 
     Kovářová Kristýna            DKP8450   E            51755         53:00 
     Vakant                                                            56:00 
     Vakant                                                            59:00 
     Vakant                                                            62:00 
     Vakant                                                            65:00 



D35  (8)        5.7 km  210 m   14 K    

     Folprechtová Kateřina        OKP7451   C           416221          9:00 
     Zabořilová Romana            JEN7457   C             7775         15:00 
     Švábková Šárka               TUR6552   C             7724         21:00 
     Dastychová Alexandra         PEN7450   C           428299         27:00 
     Dolejší Lenka                STB7499   C           434839         33:00 
     Linková Iva                  TUR6850   C            51809         39:00 
     Vakant                                                            45:00 
     Vakant                                                            51:00 



D40  (23)       4.8 km  175 m   11 K    

     Čtrnáctová Magdalena         PGP7151   C           231924          7:00 
     Kašparová Marie              ZAK7250   C           219333         11:00 
     Macháčková Michaela          FYD7299   C             8328         15:00 
     Reisingerová Martina         DLT7251   C           236061         19:00 
     Fürstová Kateřina            LLI6950   C          2032126         23:00 
     Šmausová Gabriela            TJN6951   C           232510         27:00 
     Labská Bohuslava             LLI6951   C           428281         31:00 
     Šmausová Dana                TJN6750   C           307416         35:00 
     Semíková Iva                 OKP6852   C          2035702         39:00 
     Koucká Ivana                 EKP6850   C           361943         43:00 
     Burdová Simona               LDC6851   C           440493         47:00 
     Picková Helena               TJN6952   C           416843         51:00 
     Bartáková Eva                CHA7051   C           331779         55:00 
     Posseltová Romana            TJN7050   C           410359         59:00 
     Gorčicová Ivana              CHA6550   C             8179         63:00 
     Zuzánková Růžena             TJN6051   C             8256         67:00 
     Vajcová Hana                 CHA5651   C             8566         71:00 
     Rydlová Magda                TJN6850   C             7726         75:00 
     Pavlíková Pavla              CHA6551   C            51533         79:00 
     Pustaiová Romana             TJN6851   C           434578         83:00 
     Vakant                                                            87:00 
     Vakant                                                            91:00 
     Vakant                                                            95:00 



D45  (11)       4.5 km  175 m   10 K    

     Košková Vlasta               LLI6351   C           410719          5:00 
     Kuncová Jiřina               TJN5752   C             8257         11:00 
     Abelová Ivana                STB6798   C            52909         17:00 
     Kovářová Alena               LTP6151   C           232914         23:00 
     Pávková Jana                 BOR6550   C             8445         29:00 
     Kábrtová Iva                 PEN6350   C           232387         35:00 
     Wagner Martina               ZIS6450                 6502         41:00 
     Pološčuková Monika           SMB6551   C             7722         47:00 
     Večeřová Ivana               TJN6052   C           232618         53:00 
     Vakant                                                            59:00 
     Vakant                                                            65:00 



D50  (8)        4.5 km  155 m   12 K    

     Jermanová Eva                TJN6150   C           425590         52:00 
     Bradnová Věra                CHA5550   C             8168         58:00 
     Konopáčová Jana              TUR5650   C             8208         64:00 
     Šípová Soňa                  BOR6150   C           232182         70:00 
     Šaffková Zuzana              CHA5150   C             8162         76:00 
     Jedličková Zdena             BOR6250   C             8467         82:00 
     Vakant                                                            88:00 
     Vakant                                                            94:00 



D55  (12)       3.8 km  140 m   10 K    

     Kadečková Jana               JEN5651   C           411563         49:00 
     Zavadilová Naďa              SCP5450   C           336750         53:00 
     Ševčíková Alena              CHA5351   C             8165         57:00 
     Vilimovská Miroslava         DOK5750   C             7757         61:00 
     Bartoňová Marie              BOR5351   C             8433         65:00 
     Lusková Olga                 CHA5650   C             8170         69:00 
     Havlová Jaroslava            JEN5452   C             4631         73:00 
     Matoušková Marie             LJN5550   C             7742         77:00 
     Úlehlová Ivana               BOR5150   C             8553         81:00 
     Böhmová Eva                  TJN5450   C           232515         85:00 
     Vakant                                                            89:00 
     Neradová Alena               LIT5051   C             8110         93:00 



D60  (8)        3.5 km  140 m   11 K    

     Omová Jana                   TUR5150   C          2025351         54:00 
     Kubíková Helena              LLI4851   C             8242         60:00 
     Richtrová Jaroslava          JEN5251   C             7776         66:00 
     Kohoutová Jitřenka           UVP4850   C            51265         72:00 
     Nedvídková Jitka             DLT5151   C             5991         78:00 
     Vokálová Pavla               CHA4951   C             8158         84:00 
     Vakant                                                            90:00 
     Vakant                                                            96:00 



D65  (9)        3.4 km  140 m   10 K    

     Pospíšilová Jana             LDC4451   C           232341         48:00 
     Šlézrová Eva                 TUR4350   C             8211         54:00 
     Krausová Marie               LLI4451   C            51214         60:00 
     Štrojsová Jaroslava          KAS4350   C             8228         66:00 
     Kašková Eva                  CHA4650   C             8152         72:00 
     Folprechtová Marie           TUR4250   C             8212         78:00 
     Nejezchlebová Věra           KAS4551   C            51384         84:00 
     Vakant                                                            90:00 
     Vakant                                                            96:00 



H10  (14)       2.5 km  75 m   7 K      

     Čtrnáct Šimon                PGP0001   C          2032143          5:00 
     Jirman Filip                 TUV0212   C           231522         11:00 
     Čtrnáct František            PGP0401   C           231948         17:00 
     Adamec Lukáš                 TJN0108   C             8373         23:00 
     Zabořil Ondra                JEN0401   C             7780         29:00 
     Vitebský Lukáš               TJN0302   C          1398971         35:00 
     Bradáč David                 LLI0203   C          2032132         41:00 
     Dejnožka Vojtěch             TJN0300   C          2027224         47:00 
     Paroulek Lukáš               LLI0201   C           253135         53:00 
     Lange André                  TJN0201   C          2027212         59:00 
     Vakant                                                            65:00 
     Vakant                                                            71:00 
     Vakant                                                            77:00 
     Vakant                                                            83:00 



H12  (24)       2.6 km  85 m   8 K      

     Šmol Martin                  DOK0002   C             7769          4:00 
     Šmaus Antonín                TJN0001   C          2025357          8:00 
     Hladík Jan                   TUV0002   C           411538         12:00 
     Němeček Josef                TJN0002   C           436942         16:00 
     Bek Jiří                     CHA0103   C           436431         20:00 
     Rokos Michal                 TJN0107   C          2027215         24:00 
     Kameník David                BOR0003   C             4364         28:00 
     Adamec Martin                TJN0106   C             8372         32:00 
     Kubec Jan                    BOR0004   C             4380         36:00 
     Bradáč Jakub                 LLI0002   C          2032105         40:00 
     Pavel Martin                 TJN0004   C             8369         44:00 
     Melichar Petr                LLI0001   B            51203         48:00 
     Pavlík Ondřej                LIT0101   C             8106         52:00 
     Růta Matyáš                  TJN0102   C             8370         56:00 
     Vávra Pavel                  BOR0101   C             4369         60:00 
     Budský Ondřej                TJN0105   C             8371         64:00 
     Zabořil Vojta                JEN0101   C            51543         68:00 
     Tománek Josef                BOR0102   C             4373         72:00 
     Šmol David                   DOK0100   C             7771         76:00 
     Zappe Nicholas               TJN0003   C          2027206         80:00 
     Šilar Adam                   STB0001   C           446362         84:00 
     Vakant                                                            88:00 
     Vakant                                                            92:00 
     Vakant                                                            96:00 



H14  (17)       4.0 km  125 m   9 K     

     Melichar Vojtěch             LLI9802   B            51207          2:00 
     Thoř Tomáš                   TUV9903   B             2674          8:00 
     Birnbaum Adam                BOR9802   B             4378         14:00 
     Karatsiolis Kryštof          TUR9901   C             8381         20:00 
     Košek Jan                    LLI9801   C           253141         26:00 
     Novák Filip                  TJN9801   C          2027217         32:00 
     Ullrich Jakub                BOR9900   B             4359         38:00 
     Plachý Jan                   STB9902   C            52911         44:00 
     Michek David                 TJN9802   C          2027247         50:00 
     Matějka Lukáš                LTP9802   C           682083         56:00 
     Pácl Lukáš                   STB9901   C            52910         62:00 
     Ježek Josef                  TUV9901   C           411581         68:00 
     Ludvík Matyáš                STB9801   B            52904         74:00 
     Mareš Vít                    BOR0000   B             4370         80:00 
     Janeček Mirek                TJN9804   C          2027208         86:00 
     Vakant                                                            92:00 
     Vakant                                                            98:00 



H16  (15)       5.1 km  185 m   12 K    

     Kočíb Jiří                   TJN9602   B           416836          1:00 
     Procházka Dan                LLI9703   C             8241          7:00 
     Burda Matěj                  LDC9602   B           435212         13:00 
     Kočvara Oldřich              JEN9705   B             7786         19:00 
     Hradecký Jaroslav            DOK9600   C             7763         25:00 
     Szeliga Bartlomiej           STB9601   C          1396721         31:00 
     Hájek Jan                    JEN9703   B           411526         37:00 
     Koštejn Vít                  DOK9800   B           888634         43:00 
     Labský Jan                   LLI9602   C           428203         49:00 
     Boskovský Vojtěch            DOK9601   B             7768         55:00 
     Kadečka Adam                 JEN9601   C           411527         61:00 
     Šmaus Jan                    TJN9700   C           232505         67:00 
     Koucký Martin                EKP9700   C            53179         73:00 
     Vakant                                                            79:00 
     Vakant                                                            85:00 



H18  (14)       7.0 km  240 m   14 K    

     Picek Štěpán                 TJN9601   A          1302800          3:00 
     Boskovský Tomáš              DOK9400   C             7755          9:00 
     Špetlík Martin               TJN9503   C          2027226         15:00 
     Mašata Matěj                 PHK9601   A            53163         21:00 
     Hulha Lukáš                  LTP9405   C           682116         27:00 
     Hájek Vojtěch                TJN9502   C           896978         33:00 
     Nejman Stanislav             CHA9500   B           330671         39:00 
     Vaniš Ondřej                 TJN9500   C          2027205         45:00 
     Rybář Leon                   VLI9502   C             9927         51:00 
     Wojnowicz Mariusz            STB9401   C          1396723         57:00 
     Posselt Martin               TJN9501   B           232512         63:00 
     Petr Pavel                   VLI9400   C             8288         69:00 
     Vakant                                                            75:00 
     Vakant                                                            81:00 



H20  (4)        7.9 km  280 m   18 K    

     Wojnowicz Marek              STB9201   C           505127          0:00 
     Pustai David                 TJN9301   C           232645          6:00 
     Vakant                                                            12:00 
     Vakant                                                            18:00 



H21K  (26)      7.5 km  290 m   18 K    

     Wolf Filip                   TUR9701   A           995840          5:00 
     Kašpar Ludvík                ZAK7200   C           410399          8:00 
     Ježek Lukáš                  CHA8604   C            51534         11:00 
     Hickethier Manfred             D0152               336118         14:00 
     Cerha Milan                  TUR7703   C          1007531         17:00 
     Pavlík Bronislav             LIT8201   C             8119         20:00 
     Kořínek Tomáš                BOR9007   C             7761         23:00 
     Fürst Matouš                 LLI9603   A           436960         26:00 
     Valter Petr                  KBP4500   C             6645         29:00 
     Macek Jiří                   LIT8401   C             8107         32:00 
     Kunc Radovan                 TJN5549   C             8249         35:00 
     Gorčica Pavel                CHA6200   C             8174         38:00 
     Nerad Jaroslav               LIT9001   C             8108         41:00 
     Bernášek Jiří                STB8101   C            49986         44:00 
     Kučerka Jan                  LIT8002   C             8118         47:00 
     Albl Miloslav                PVP7605   C           420455         50:00 
     Zít Jan                      LDC8200   C           222651         53:00 
     Průcha Pavel                 BOR9304   B          1993526         56:00 
     Vokál Vojtěch                CHA7900   C             5180         59:00 
     Hradecký Jaroslav            DOK6300   C           886258         62:00 
     Stránský Matěj               MFP7802   C           232248         65:00 
     Koucký Roman                 EKP6301   C           515195         68:00 
     Škoda Přemek                 VLI5301   C             8302         71:00 
     Vakant                                                            74:00 
     Vakant                                                            77:00 
     Vakant                                                            80:00 



H21L  (52)      10.4 km  325 m   22 K   

     Nehasil Vladislav            LDC7101   C           505131          0:00 
     Prášil Ondřej                SJC8401   C             9705          2:00 
     Potůček Michal               PHK7903   C          2027202          4:00 
     Kořínek Jindřich             TUR8406   C           515082          6:00 
     Novák Daniel                 BOR8702   C           887924          8:00 
     Pachnik Wojciech             STB9101   C           504407         10:00 
     Lomič Šimon                  BOR9303   B             8456         12:00 
     Hyka Jan                     TUR9002   C           410746         14:00 
     Hromádka Miroslav            SUL6000   C             8138         16:00 
     Pospíšil Vít                 SCP6800   C           995798         18:00 
     Oma Jakub                    TUR8002   C           800320         20:00 
     Schröter Pavel               CHA7203   C           301545         22:00 
     Matějů Luboš                 PGP7601   R           995838         24:00 
     Kolín Jan                    JIL7701   C            51590         26:00 
     Semík Ondřej                 KAM9401   A           920383         28:00 
     Holas Ondřej                 TUR8501   C           515048         30:00 
     Kobr Tomáš                   TJN8901   C          1969696         32:00 
     Zakouřil Vít                 TUR9301   A           886823         34:00 
     Kadavý Petr                  CHA7800   C             8188         36:00 
     Henych Martin                SJC8601   R           886514         38:00 
     Váňa Martin                  TUR8401   C          1840303         40:00 
     Malý Aleš                    JIL8702   C          1155115         42:00 
     Zuzánek Zdeněk               TJN5901   C          1302798         44:00 
     Hostaš Petr                  TUR9001   C           887159         46:00 
     Mareš Martin                 BOR6501   C             8487         48:00 
     Vančura Martin               TJN8002   C            51234         50:00 
     Pavlík Libor                 LIT7605   C             8124         52:00 
     Kovář Miroslav               SCP8103   R           888645         54:00 
     Semík Luboš                  OKP6204   C            52279         56:00 
     Kočíb Jan                    TJN9303   C           232511         58:00 
     Mašata Roman                 PHK7107   C           515050         60:00 
     Krejčí Jaroslav              BOR6302   C             8512         62:00 
     Palán Ondra                  VLI8200   C             4658         64:00 
     Krejčí Jaroslav ml.          BOR9300   B             8454         66:00 
     Hanzl Tomáš                  SJC8205   C             9965         68:00 
     Veselý Marek                 CHA8201   C             8066         70:00 
     Peterka Vojtěch              LLI7502   C           515503         72:00 
     Kolařík Tomáš                BOR7809   R          1302816         74:00 
     Hradec Pavel                 TUR8801   E           995821         76:00 
     Šákr Vít                     BOR9301   A          2032136         78:00 
     Znojemský Jiří               VLI7500   C            49970         80:00 
     Tomeš Jaroslav               DKP8109   C           416025         82:00 
     Pavlovec Jan                 BOR9503   A           887936         84:00 
     Strachota Petr               TJN8700   C           886714         86:00 
     Škoda Jakub                  VLI8800   R             8304         88:00 
     Švihovský Jaromír            SJC8005   C           500263         90:00 
     Kurfürst Pavel               FSP7400   C           207827         92:00 
     Vakant                                                            94:00 
     Vakant                                                            96:00 
     Vakant                                                            98:00 
     Vakant                                                           100:00 
     Vakant                                                           102:00 



H35  (11)       7.8 km  265 m   17 K    

     Vláčil Daniel                JPV7307   C           887622          1:00 
     Žitný Tomáš                  SMB6401   C            49971          5:00 
     Karvánek Petr                BOR6600   C             8485          9:00 
     Balogh Jan                   TJN7500   C          2032176         13:00 
     Macháček Aleš                FYD6400   C             8333         17:00 
     Kočárek Michal               CHA7400   C             4445         21:00 
     Kučera Martin                LTP6500   C           682112         25:00 
     Rubáček Jan                  VLI7302   C            49963         29:00 
     Folprecht Eduard             TUV7304   C             9056         33:00 
     Vakant                                                            37:00 
     Vakant                                                            41:00 



H40  (28)       6.6 km  240 m   16 K    

     Izák Pavel                   PVP7102   C          2023965          5:00 
     Linka Vladislav              SUL5701   C             8141          8:00 
     Bradáč Stanislav             LLI7201   C           434598         11:00 
     Mrkvička Jiří                    TJN   C          2027204         14:00 
     Svoboda Jan                  BOR7200   C             8536         17:00 
     Nosek Petr                   DLT6901   C           336778         20:00 
     Pustai Josef                 TJN6300   C           232643         23:00 
     Zabořil Michal               JEN7101   C             7781         26:00 
     Šmaus Ivan                   TJN6249   C             8270         29:00 
     Žejdlík Michal               LTP7001   C           682100         32:00 
     Švancar Martin               CHA7000   C             8178         35:00 
     Šritr Martin                 TUV6802   C           232388         38:00 
     Novotný Otakar               TJN5604   C             8260         41:00 
     Šašek Luděk                  SOB6901   C             4189         44:00 
     Novotný Dušan                TJN7002   C           232502         47:00 
     Švábek Karel                 TUR6501   C             7735         50:00 
     Pavel Petr                   LTP6806   C           897351         53:00 
     Mencl Miloslav               VSP6505   C            52277         56:00 
     Průšek Petr                  BOR7003   C             8486         59:00 
     Bílý Petr                    LTP6805   C            51279         62:00 
     Posselt Martin               TJN6802   C           232256         65:00 
     Pachnik Dariusz              STB6901   C           504408         68:00 
     Rydl Jiří                    TJN7000   C             7750         71:00 
     Koštejn Pavel                DOK7100   C           887931         74:00 
     Vakant                                                            77:00 
     Vakant                                                            80:00 
     Vakant                                                            83:00 
     Lederer Pavel                SUL6602   C             8147         86:00 



H45  (16)       6.1 km  210 m   15 K    

     Šimek Miroslav               MFP6302   C          2020717          3:00 
     Kovář Karel                  LTP6102   C           682080          7:00 
     Kavalek Miroslav             CHA6300   C             8176         11:00 
     Žucha Jiří                   TJN6603   C          2017687         15:00 
     Pavlovec Petr                BOR6303   C           219203         19:00 
     Hostaš Petr                  TJN6601   C           416829         23:00 
     Sobek Pavel                  LLI6302   C            51210         27:00 
     Bruner Luboš                 LTP6501   C           682114         31:00 
     Doškář Boris                 BOR6400   C             8490         35:00 
     Kovář Boris                  LTP6710   C           899153         39:00 
     Picek Jan                    TJN6500   C           416839         43:00 
     Šubrt Pavel                  SMB6301   C             7703         47:00 
     Vydra Ivan                   PEN6600   C             8185         51:00 
     Vakant                                                            55:00 
     Peterka František            TJP4900   C             8861         59:00 
     Vakant                                                            63:00 



H50  (15)       5.5 km  190 m   13 K    

     Hulha Karel                  LTP6001   C            52927          6:00 
     Sucharda Jiří                JEN5801   C            51542         12:00 
     Pávek Miloš                  BOR5801   C             8436         18:00 
     Vydra Pavel                  PEN6200   C            49998         24:00 
     Swoboda Petr                 LTP5913   C           232499         30:00 
     Hoidekr Pavel                LLI5901   C             8240         36:00 
     Eiselt Miloš                 LTP5802   C            52917         42:00 
     Průcha Miloslav              BOR5800   C          1958242         48:00 
     Provazník Jiří               TUR5102   C             8221         54:00 
     Dikoš Pavel                  BOR6003   C            50000         60:00 
     Košek Ladislav               LLI5903   C           410732         66:00 
     Konopáč Jiří                 TUR5803   C             8220         72:00 
     Vakant                                                            78:00 
     Vakant                                                            84:00 
     Vakant                                                            90:00 



H55  (17)       4.8 km  195 m   14 K    

     Šikola Alexej                LJN5301   C           446348          3:00 
     Pavlík Milan                 CHA5400   C            51231          9:00 
     Bárta Miroslav               JEN5201   C             7778         15:00 
     Horák Petr                   TJN5602   C             8262         21:00 
     Jedlička Miroslav            JEN5301   C           336709         27:00 
     Nový Jiří                    CHA5600   C             8169         33:00 
     Riby Andrew                  LTP5501   C            52924         39:00 
     Hudský Vlastimil             TUR5100   C             8214         45:00 
     Böhm Karel                   TJN5101   C           416833         51:00 
     Kadavý Zdeněk                CHA4901   C             8155         57:00 
     Pospíšil Jaromír             LDC5301   C             8346         63:00 
     Holas Vladimír               TUR5601   C             8219         69:00 
     Kaška Rudolf                 CHA5500   C             8167         75:00 
     Janata Petr                  TJN5603   C           232507         81:00 
     Vakant                                                            87:00 
     Vakant                                                            93:00 
     Vakant                                                            99:00 



H60  (17)       4.5 km  155 m   12 K    

     Vokál Jiří                   CHA5001   C             8159          1:00 
     Urban Libor                  VLI4500   C             8284          4:00 
     Dubský Josef                 SUL4700   C             8135          7:00 
     Kadečka Jiří                 JEN5002   C           411580         10:00 
     Babický Tomáš                DLT5001   C             8890         13:00 
     Ševčík Milan                 CHA5003   C             8199         16:00 
     Richtr Jiří                  JEN5001   C             7777         19:00 
     Našinec Jiří                 STB5003   C            49982         22:00 
     Barták Jiří                  CHA5100   C             8161         25:00 
     Juřina Robert                FYD4900   C             8332         28:00 
     Lusk Karel                   CHA5002   C             8160         31:00 
     Jakubec Jindřich             TUR4801   C             8351         34:00 
     Pospíšil Jiří                TUV4701   C             8323         37:00 
     Hlaváč Jaroslav              SMB4801   C             7718         40:00 
     Vakant                                                            43:00 
     Vakant                                                            46:00 
     Vakant                                                            49:00 



H65  (11)       3.8 km  140 m   10 K    

     Peterka Josef                LLI4702   C            51204          1:00 
     Zakouřil Václav              TUV4301   C             8324          5:00 
     Hlavatý Karel                SJP4200   C            53507          9:00 
     Kraus Jan                    LLI4501   C            51213         13:00 
     Nejezchleba Jiří             KAS4600   C             8235         17:00 
     Matoušek Luboš               LJN4700   C             7741         21:00 
     Folprecht Eduard             TUR4301   C            51815         25:00 
     Smetana Radim                CHA4700   C             8153         29:00 
     Lukáš Zdeněk                 LLI4502   C             8243         33:00 
     Vakant                                                            37:00 
     Vakant                                                            41:00 



H70  (9)        3.5 km  140 m   11 K    

     Křtěnský Jaroslav            BOR3600   C             4132          0:00 
     Kohout Tomáš                 UVP3700   C             7930          6:00 
     Úlehla Zdeněk                BOR4001   C             8552         12:00 
     Petrželka Pavel              TJN3800   C            52900         18:00 
     Beránek Miroslav             BOR3900   C             4131         24:00 
     Štrojsa Josef                KAS4000   C             8230         30:00 
     Mašek Pavel                  BOR3602   C             8544         36:00 
     Vakant                                                            42:00 
     Vakant                                                            48:00