3. OŽ - VLIčt 12.4.2012 8:20
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

     tegorie Jméno                     Reg. č.  Lic.     Čip     Start 


101 DKP Oddíl OB Kotlářka CZE 

        H21L Tomeš Jaroslav            DKP8109     C  416025     82:00 
        D21L Kovářová Kristýna         DKP8450     E   51755     53:00 



103 EKP VŠTJ Ekonom Praha CZE 

         D12 Koucká Barbora            EKP0050     C  887929     59:00 
        H21K Koucký Roman              EKP6301     C  515195     68:00 
         D40 Koucká Ivana              EKP6850     C  361943     43:00 
         H16 Koucký Martin             EKP9700     C   53179     73:00 



104 FSP VŠTJ Stavební fak CZE 

        H21L Kurfürst Pavel            FSP7400     C  207827     92:00 
        D21K Kurfürstová Magdalena     FSP7852     C  207837     10:00 



106 KBP KBP Praha         CZE 

        D10L Valterová Adéla           KBP            436426           
        H10L Valter Ondra              KBP         C  436404           
          P2 Valterová Ivana           KBP             53543           
        H21K Valter Petr               KBP4500     C    6645     29:00 



110 MFP VŠSK MFF UK Praha CZE 

         H45 Šimek Miroslav            MFP6302     C 2020717      3:00 
        H21K Stránský Matěj            MFP7802     C  232248     65:00 
        D21K Rypáčková Dana            MFP7952     C  218783     82:00 



112 OKP SK OK 24 Praha    CZE 

         DHR Folprechtová Julie        OKP06           51532           
        H21L Semík Luboš               OKP6204     C   52279     56:00 
         D40 Semíková Iva              OKP6852     C 2035702     39:00 
         D35 Folprechtová Kateřina     OKP7451     C  416221      9:00 



115 PGP SK Praga          CZE 

          P2 Čtrnáct Jiří              PGP              8352           
         H10 Čtrnáct Šimon             PGP0001     C 2032143      5:00 
         H10 Čtrnáct František         PGP0401     C  231948     17:00 
         D40 Čtrnáctová Magdalena      PGP7151     C  231924      7:00 
        H21L Matějů Luboš              PGP7601     R  995838     24:00 
        D21K Spurná Martina            PGP8556     E  995832     28:00 



116 PVP VSK Přírodověda   CZE 

         DHR Alblová Zuzana            PVP0650     C  206359           
          P4 Bajer Tomáš               PVP6801     C   51576           
         H40 Izák Pavel                PVP7102     C 2023965      5:00 
        D21L Izáková Ivana             PVP7453     C  361968      8:00 
        D21K Alblová Lucie             PVP7554     C  420448     49:00 
        H21K Albl Miloslav             PVP7605     C  420455     50:00 
        D21K Šimková Markéta           PVP7751     C  416325     91:00 



117 SCP OK Sparta Praha   CZE 

        H10L Kuc David                 SCP         C                   
        H10L Kuc Radim                 SCP         C 1007532           
         D55 Zavadilová Naďa           SCP5450     C  336750     53:00 
        H21L Kovář Miroslav            SCP8103     R  888645     54:00 
        H21L Pospíšil Vít              SCP6800     C  995798     18:00 



119 SJP Slavoj Praha      CZE 

         H65 Hlavatý Karel             SJP4200     C   53507      9:00 



125 TJP OOB TJ Sokol Troj CZE 

         H45 Peterka František         TJP4900     C    8861     59:00 



126 UVP Slovan Praha      CZE 

         H70 Kohout Tomáš              UVP3700     C    7930      6:00 
         D60 Kohoutová Jitřenka        UVP4850     C   51265     72:00 



127 VSP USK Praha         CZE 

         DHR Mencl Josef               VSP0602     C 2021850           
         H40 Mencl Miloslav            VSP6505     C   52277     56:00 
          P4 Menclová Silvie           VSP7050     C   51749           



130 SOB SOBSA             CZE 

         H40 Šašek Luděk               SOB6901     C    4189     44:00 



210 KAM SK Kamenice       CZE 

        H21L Semík Ondřej              KAM9401     A  920383     28:00 



501 BOR OK Jiskra Nový Bo CZE 

         H14 Mareš Vít                 BOR0000     B    4370     80:00 
         H12 Kameník David             BOR0003     C    4364     28:00 
         H12 Kubec Jan                 BOR0004     C    4380     36:00 
        H10L Štědra Petr               BOR0005     C    4387           
         D12 Kopecká Luisa             BOR0051     C    6885     11:00 
         H12 Vávra Pavel               BOR0101     C    4369     60:00 
         H12 Tománek Josef             BOR0102     C    4373     72:00 
         DHR Svobodová Tereza          BOR0150     C    4374           
         D12 Jeřábková Nina            BOR0151     C    4366     63:00 
         DHR Staňa Ondřej              BOR0301     C    4377           
        H10L Socha Ondřej              BOR0302     C  361279           
         DHR Janoušek Slávek           BOR0400     C    4360           
         DHR Rejholcová Tereza         BOR0751     C    4390           
         DHR Göttlich Vít              BOR0800     C    4393           
         H70 Křtěnský Jaroslav         BOR3600     C    4132      0:00 
         H70 Mašek Pavel               BOR3602     C    8544     36:00 
         H70 Beránek Miroslav          BOR3900     C    4131     24:00 
         H70 Úlehla Zdeněk             BOR4001     C    8552     12:00 
         D55 Úlehlová Ivana            BOR5150     C    8553     81:00 
         D55 Bartoňová Marie           BOR5351     C    8433     65:00 
         H50 Průcha Miloslav           BOR5800     C 1958242     48:00 
         H50 Pávek Miloš               BOR5801     C    8436     18:00 
         H50 Dikoš Pavel               BOR6003     C   50000     60:00 
         D50 Šípová Soňa               BOR6150     C  232182     70:00 
         D50 Jedličková Zdena          BOR6250     C    8467     82:00 
        H21L Krejčí Jaroslav           BOR6302     C    8512     62:00 
         H45 Pavlovec Petr             BOR6303     C  219203     19:00 
         H45 Doškář Boris              BOR6400     C    8490     35:00 
        H21L Mareš Martin              BOR6501     C    8487     48:00 
         D45 Pávková Jana              BOR6550     C    8445     29:00 
         H35 Karvánek Petr             BOR6600     C    8485      9:00 
         H40 Průšek Petr               BOR7003     C    8486     59:00 
          P4 Jeřábek Petr              BOR7105     C    8439           
         H40 Svoboda Jan               BOR7200     C    8536     17:00 
          P4 Spejchal Petr             BOR7512     C    8472           
        D21K Jeřábková Tereza          BOR7563     C    8438     76:00 
        D21K Kameníková Kateřina       BOR7758     C    8441     85:00 
        H21L Kolařík Tomáš             BOR7809     R 1302816     74:00 
        H21L Novák Daniel              BOR8702     C  887924      8:00 
        H21K Kořínek Tomáš             BOR9007     C    7761     23:00 
        D21K Hradecká Lucie            BOR9253     B    7764     55:00 
        H21L Krejčí Jaroslav ml.       BOR9300     B    8454     66:00 
        H21L Šákr Vít                  BOR9301     A 2032136     78:00 
        H21L Lomič Šimon               BOR9303     B    8456     12:00 
        H21K Průcha Pavel              BOR9304     B 1993526     56:00 
        H21L Pavlovec Jan              BOR9503     A  887936     84:00 
         D16 Kameníková Andrea         BOR9751     B    8435     49:00 
         H14 Birnbaum Adam             BOR9802     B    4378     14:00 
         D14 Kohoutová Barbora         BOR9850     A    4362     64:00 
         D14 Staňová Karolína          BOR9853     A    4367     10:00 
         D14 Nováková Lucie            BOR9854     B    4368     34:00 
         H14 Ullrich Jakub             BOR9900     B    4359     38:00 
         D14 Řezáčová Veronika         BOR9950     B    4365     46:00 
         D14 Janoušková Lucie          BOR9954     B    4357     76:00 



504 DOK OK Doksy          CZE 

         H12 Šmol Martin               DOK0002     C    7769      4:00 
         H12 Šmol David                DOK0100     C    7771     76:00 
         D12 Šmolová Kateřina          DOK0151     C    7767     15:00 
         D12 Šmolová Adéla             DOK0153     C    7773     47:00 
         D10 Boskovská Tereza          DOK0250     C    7766     57:00 
         D55 Vilimovská Miroslava      DOK5750     C    7757     61:00 
        H21K Hradecký Jaroslav         DOK6300     C  886258     62:00 
        D21L Hradecká Petra            DOK6850     C  897368     29:00 
         H40 Koštejn Pavel             DOK7100     C  887931     74:00 
         H18 Boskovský Tomáš           DOK9400     C    7755      9:00 
         H16 Hradecký Jaroslav         DOK9600     C    7763     25:00 
         H16 Boskovský Vojtěch         DOK9601     B    7768     55:00 
         H16 Koštejn Vít               DOK9800     B  888634     43:00 



506 FYD Jizerský klub OB  CZE 

         D12 Macháčková Barbora        FYD0051     C   49994     39:00 
         H60 Juřina Robert             FYD4900     C    8332     28:00 
         H35 Macháček Aleš             FYD6400     C    8333     17:00 
         D40 Macháčková Michaela       FYD7299     C    8328     15:00 
         D14 Macháčková Eliška         FYD9851     C   49995     88:00 



507 CHA OK Chrastava      CZE 

         DHR Říhová Eliška             CHA         C  331464           
         DHR Houdová Veronika          CHA         C    4213           
         D12 Pavlíková Markéta         CHA0050     B  436447     23:00 
         H12 Bek Jiří                  CHA0103     C  436431     20:00 
        H10L Krupka Štěpán             CHA0201     C  436417           
         D10 Růžičková Vendula         CHA0252     C    8173     33:00 
         DHR Tomanicová Sofie          CHA0450     C    8181           
         DHR Kučera Filip              CHA0501     C  436410           
         DHR Štastná Soňa              CHA0550     C  436430           
         DHR Danková Alice             CHA0551     C    4666           
         DHR Lusk jr. Zdeněk           CHA0600     C  436428           
         D65 Kašková Eva               CHA4650     C    8152     72:00 
         H65 Smetana Radim             CHA4700     C    8153     29:00 
         H55 Kadavý Zdeněk             CHA4901     C    8155     57:00 
         D60 Vokálová Pavla            CHA4951     C    8158     84:00 
         H60 Vokál Jiří                CHA5001     C    8159      1:00 
         H60 Lusk Karel                CHA5002     C    8160     31:00 
         H60 Ševčík Milan              CHA5003     C    8199     16:00 
         H60 Barták Jiří               CHA5100     C    8161     25:00 
         D50 Šaffková Zuzana           CHA5150     C    8162     76:00 
         D55 Ševčíková Alena           CHA5351     C    8165     57:00 
         H55 Pavlík Milan              CHA5400     C   51231      9:00 
         H55 Kaška Rudolf              CHA5500     C    8167     75:00 
         D50 Bradnová Věra             CHA5550     C    8168     58:00 
         H55 Nový Jiří                 CHA5600     C    8169     33:00 
         D55 Lusková Olga              CHA5650     C    8170     69:00 
         D40 Vajcová Hana              CHA5651     C    8566     71:00 
        H21K Gorčica Pavel             CHA6200     C    8174     38:00 
         H45 Kavalek Miroslav          CHA6300     C    8176     11:00 
         D40 Gorčicová Ivana           CHA6550     C    8179     63:00 
         D40 Pavlíková Pavla           CHA6551     C   51533     79:00 
         H40 Švancar Martin            CHA7000     C    8178     35:00 
         D40 Bartáková Eva             CHA7051     C  331779     55:00 
        H21L Schröter Pavel            CHA7203     C  301545     22:00 
         H35 Kočárek Michal            CHA7400     C    4445     21:00 
        D21K Pachnerová Dominika       CHA7750     C    5177     52:00 
        H21L Kadavý Petr               CHA7800     C    8188     36:00 
        D21L Kašková Kateřina          CHA7850     R  887906     26:00 
        H21K Vokál Vojtěch             CHA7900     C    5180     59:00 
        H21L Veselý Marek              CHA8201     C    8066     70:00 
        D21K Slavíková Jana            CHA8251     C    4129      7:00 
        H21K Ježek Lukáš               CHA8604     C   51534     11:00 
        D21K Hlavatá Andrea            CHA8753     C    4127     25:00 
        D21K Gorčicová Barbora         CHA8850     C    4126     58:00 
        D21K Vejstrková Zuzana         CHA8852     C    4662     46:00 
        D21K Brozová Zuzana            CHA8950     A    4664     34:00 
         D18 Smetanová Alžběta         CHA9450     C    8198     34:00 
         H18 Nejman Stanislav          CHA9500     B  330671     39:00 



508 JEN OB Jenišovice     CZE 

         D12 Hájková Anna              JEN0051     B    7782     35:00 
         H12 Zabořil Vojta             JEN0101     C   51543     68:00 
        D10L Kyselová Adéla            JEN0351         51224           
         H10 Zabořil Ondra             JEN0401     C    7780     29:00 
         H60 Richtr Jiří               JEN5001     C    7777     19:00 
         H60 Kadečka Jiří              JEN5002     C  411580     10:00 
         H55 Bárta Miroslav            JEN5201     C    7778     15:00 
         D60 Richtrová Jaroslava       JEN5251     C    7776     66:00 
         H55 Jedlička Miroslav         JEN5301     C  336709     27:00 
         D55 Havlová Jaroslava         JEN5452     C    4631     73:00 
         D55 Kadečková Jana            JEN5651     C  411563     49:00 
         H50 Sucharda Jiří             JEN5801     C   51542     12:00 
         H40 Zabořil Michal            JEN7101     C    7781     26:00 
         D35 Zabořilová Romana         JEN7457     C    7775     15:00 
         H16 Kadečka Adam              JEN9601     C  411527     61:00 
         H16 Hájek Jan                 JEN9703     B  411526     37:00 
         H16 Kočvara Oldřich           JEN9705     B    7786     19:00 



509 KAS KOB Kamenický Šen CZE 

         H70 Štrojsa Josef             KAS4000     C    8230     30:00 
         D65 Štrojsová Jaroslava       KAS4350     C    8228     66:00 
         D65 Nejezchlebová Věra        KAS4551     C   51384     84:00 
         H65 Nejezchleba Jiří          KAS4600     C    8235     17:00 



511 LIT KOB Chemopetrol L CZE 

         H12 Pavlík Ondřej             LIT0101     C    8106     52:00 
        H10L Pavlík Matěj              LIT0401     C    8112           
        D21K Pavlíková Klára           LIT7451     C    8111     67:00 
        H21L Pavlík Libor              LIT7605     C    8124     52:00 
        H21K Kučerka Jan               LIT8002     C    8118     47:00 
        H21K Pavlík Bronislav          LIT8201     C    8119     20:00 
        D21K Pavlíková Jitka           LIT8352     C    8113     19:00 
        H21K Macek Jiří                LIT8401     C    8107     32:00 
        H21K Nerad Jaroslav            LIT9001     C    8108     41:00 
         D55 Neradová Alena            LIT5051     C    8110     93:00 



512 LJN OOB TJ LIAZ Jablo CZE 

         H65 Matoušek Luboš            LJN4700     C    7741     21:00 
         H55 Šikola Alexej             LJN5301     C  446348      3:00 
         D55 Matoušková Marie          LJN5550     C    7742     77:00 



513 LLI TJ Loko Liberec   CZE 

          P2 Melicharová Barbora       LLI         C   51205           
         H12 Melichar Petr             LLI0001     B   51203     48:00 
         H12 Bradáč Jakub              LLI0002     C 2032105     40:00 
         H10 Paroulek Lukáš            LLI0201     C  253135     53:00 
        H10L Burgr Honza               LLI0202     C   51202           
         H10 Bradáč David              LLI0203     C 2032132     41:00 
         DHR Peterka Jakub             LLI0404     C   51201           
         D65 Krausová Marie            LLI4451     C   51214     60:00 
         H65 Kraus Jan                 LLI4501     C   51213     13:00 
         H65 Lukáš Zdeněk              LLI4502     C    8243     33:00 
         H65 Peterka Josef             LLI4702     C   51204      1:00 
         D60 Kubíková Helena           LLI4851     C    8242     60:00 
        D21L Korejčíková Dáďa          LLI5550     C    8546     50:00 
         H50 Hoidekr Pavel             LLI5901     C    8240     36:00 
         H50 Košek Ladislav            LLI5903     C  410732     66:00 
          P4 Melichar Jaromír          LLI6301     C    8503           
         H45 Sobek Pavel               LLI6302     C   51210     27:00 
         D45 Košková Vlasta            LLI6351     C  410719      5:00 
         D40 Fürstová Kateřina         LLI6950     C 2032126     23:00 
         D40 Labská Bohuslava          LLI6951     C  428281     31:00 
          P2 Balcarová Alena           LLI7150     C 1398994           
        D21L Paroulková Iva            LLI7151     C  253147     41:00 
         H40 Bradáč Stanislav          LLI7201     C  434598     11:00 
        H21L Peterka Vojtěch           LLI7502     C  515503     72:00 
         D18 Košková Anička            LLI9550     C             22:00 
         D18 Hoidekrová Lucie          LLI9552     B  410734     10:00 
         H16 Labský Jan                LLI9602     C  428203     49:00 
        H21K Fürst Matouš              LLI9603     A  436960     26:00 
         H16 Procházka Dan             LLI9703     C    8241      7:00 
         D16 Balcarová Barča           LLI9751     C  434595     13:00 
         H14 Košek Jan                 LLI9801     C  253141     26:00 
         H14 Melichar Vojtěch          LLI9802     B   51207      2:00 
         D14 Grulyová Michaela         LLI9851     C   51209     58:00 
         D14 Krausová Hana             LLI9853     C   51211     70:00 
          P2 Fürstová Anna             LLI9854     C    8365           
         D14 Labská Karolína           LLI9952     B  428206     28:00 



514 LTP OOB TJ Lokomotiva CZE 

         D12 Riby Rose                 LTP0051     C  887611     27:00 
         D12 Pavlová Martina           LTP0151     C   52925     55:00 
        H10L Riby Thomas               LTP0202     C  897367           
         DHR Žejdlíková Eliška         LTP0350     C  886252           
         DHR Riby Philip               LTP0702     C  897359           
         H55 Riby Andrew               LTP5501     C   52924     39:00 
         H50 Eiselt Miloš              LTP5802     C   52917     42:00 
         H50 Swoboda Petr              LTP5913     C  232499     30:00 
         H50 Hulha Karel               LTP6001     C   52927      6:00 
         H45 Kovář Karel               LTP6102     C  682080      7:00 
         D45 Kovářová Alena            LTP6151     C  232914     23:00 
         H35 Kučera Martin             LTP6500     C  682112     25:00 
         H45 Bruner Luboš              LTP6501     C  682114     31:00 
         H45 Kovář Boris               LTP6710     C  899153     39:00 
         H40 Bílý Petr                 LTP6805     C   51279     62:00 
         H40 Pavel Petr                LTP6806     C  897351     53:00 
         H40 Žejdlík Michal            LTP7001     C  682100     32:00 
        D21K Kovářová Julie            LTP8854     C  420453     37:00 
         H18 Hulha Lukáš               LTP9405     C  682116     27:00 
        D21K Kovářová Lenka            LTP9750     A  682088     16:00 
         H14 Matějka Lukáš             LTP9802     C  682083     56:00 
         D14 Žejdlíková Karolína       LTP9950     C  232494     82:00 



516 PUL OOB USK Slavie Ús CZE 

          P2 Závorková Adéla           PUL              8366           
          P4 Skoblová Markéta          PUL9152          8367           



518 SMB SKOB Sig-Mat Mlad CZE 

         H60 Hlaváč Jaroslav           SMB4801     C    7718     40:00 
         H45 Šubrt Pavel               SMB6301     C    7703     47:00 
         H35 Žitný Tomáš               SMB6401     C   49971      5:00 
         D45 Pološčuková Monika        SMB6551     C    7722     47:00 
        D21K Pološčuková Lucie         SMB9051     C   49977     79:00 
         D20 Žitná Jana                SMB9251     B   49973     16:00 



520 STB TJ Stadion Nový B CZE 

          P2 Pachnik Stanislaw         STB         C 2025001           
          P2 Semiginovský Šimon        STB         C   52908           
         H12 Šilar Adam                STB0001     C  446362     84:00 
         D12 Dolejší Kateřina          STB0199     C  434808     51:00 
         DHR Jakoubková Anna           STB0498     C   52907           
         DHR Průšková Tereza           STB0499     C  446324           
         DHR Dolejší Jan               STB0601     C  438039           
         H60 Našinec Jiří              STB5003     C   49982     22:00 
          P2 Dolejší Miloš             STB6701     C   52906           
         D45 Abelová Ivana             STB6798     C   52909     17:00 
         H40 Pachnik Dariusz           STB6901     C  504408     68:00 
         D35 Dolejší Lenka             STB7499     C  434839     33:00 
        H21K Bernášek Jiří             STB8101     C   49986     44:00 
        D21K Kučerková Romana          STB8196     C   49983     88:00 
        D21L Bernášková Petra          STB8297     C   49987     47:00 
        H21L Pachnik Wojciech          STB9101     C  504407     10:00 
         H20 Wojnowicz Marek           STB9201     C  505127      0:00 
         D20 Szeliga Malgorzata        STB9399     C 1394898     10:00 
         H18 Wojnowicz Mariusz         STB9401     C 1396723     57:00 
         D18 Hřebřinová Tereza         STB9499     C   52912     28:00 
         H16 Szeliga Bartlomiej        STB9601     C 1396721     31:00 
         H14 Ludvík Matyáš             STB9801     B   52904     74:00 
         H14 Pácl Lukáš                STB9901     C   52910     62:00 
         H14 Plachý Jan                STB9902     C   52911     44:00 



521 SUL OOB TJ Slavoj Sev CZE 

         H60 Dubský Josef              SUL4700     C    8135      7:00 
         H40 Linka Vladislav           SUL5701     C    8141      8:00 
        H21L Hromádka Miroslav         SUL6000     C    8138     16:00 
         H40 Lederer Pavel             SUL6602     C    8147     86:00 



523 TJN OOB TJ Tatran Jab CZE 

         DHR Baloghová Milenka         TJN         C    8368           
         H40 Mrkvička Jiří             TJN         C 2027204     14:00 
          P2 Lange Robert              TJN         C 2027213           
          P2 Tkáč Jan                  TJN         C 2027227           
          P4 Vitebský Mirek            TJN         C 1398973           
         H12 Šmaus Antonín             TJN0001     C 2025357      8:00 
         H12 Němeček Josef             TJN0002     C  436942     16:00 
         H12 Zappe Nicholas            TJN0003     C 2027206     80:00 
         H12 Pavel Martin              TJN0004     C    8369     44:00 
         D12 Lejsková Barbora          TJN0051     C  361924      7:00 
         H12 Růta Matyáš               TJN0102     C    8370     56:00 
         H12 Budský Ondřej             TJN0105     C    8371     64:00 
         H12 Adamec Martin             TJN0106     C    8372     32:00 
         H12 Rokos Michal              TJN0107     C 2027215     24:00 
         H10 Adamec Lukáš              TJN0108     C    8373     23:00 
         D12 Baloghová Lidunka         TJN0150     C 2027211     31:00 
         D12 Rýdlová Adéla             TJN0151     C 2035701     19:00 
         H10 Lange André               TJN0201     C 2027212     59:00 
         D10 Novotná Viktorka          TJN0250     C  425591     21:00 
         D10 Rýdlová Magdaléna         TJN0251     C 2035725      3:00 
        D10L Budská Anna               TJN0253     C    8374           
         H10 Dejnožka Vojtěch          TJN0300     C 2027224     47:00 
         H10 Vitebský Lukáš            TJN0302     C 1398971     35:00 
         D10 Vitebská Eliška           TJN0350     C 1398987     51:00 
         D10 Nováková Marie            TJN0351     C    8375     39:00 
        D10L Kopecká Tamara            TJN0352     C    8376           
        H10L Tkáč Matěj                TJN0401     C 2027207           
         DHR Rokos Marek               TJN0500     C    8377           
        D10L Lejsková Irena            TJN0550     C    8379           
         DHR Dejnožka Martin           TJN0600     C 2035718           
         H70 Petrželka Pavel           TJN3800     C   52900     18:00 
         H55 Böhm Karel                TJN5101     C  416833     51:00 
         D55 Böhmová Eva               TJN5450     C  232515     85:00 
        H21K Kunc Radovan              TJN5549     C    8249     35:00 
         H55 Horák Petr                TJN5602     C    8262     21:00 
         H55 Janata Petr               TJN5603     C  232507     81:00 
         H40 Novotný Otakar            TJN5604     C    8260     41:00 
          P4 Táborský Ondřej           TJN5605     C    8250           
         D45 Kuncová Jiřina            TJN5752     C    8257     11:00 
        H21L Zuzánek Zdeněk            TJN5901     C 1302798     44:00 
         D40 Zuzánková Růžena          TJN6051     C    8256     67:00 
         D45 Večeřová Ivana            TJN6052     C  232618     53:00 
         D50 Jermanová Eva             TJN6150     C  425590     52:00 
         H40 Šmaus Ivan                TJN6249     C    8270     29:00 
         H40 Pustai Josef              TJN6300     C  232643     23:00 
         H45 Picek Jan                 TJN6500     C  416839     43:00 
         H45 Hostaš Petr               TJN6601     C  416829     23:00 
         H45 Žucha Jiří                TJN6603     C 2017687     15:00 
         D40 Šmausová Dana             TJN6750     C  307416     35:00 
         H40 Posselt Martin            TJN6802     C  232256     65:00 
         D40 Rydlová Magda             TJN6850     C    7726     75:00 
         D40 Pustaiová Romana          TJN6851     C  434578     83:00 
         D40 Šmausová Gabriela         TJN6951     C  232510     27:00 
         D40 Picková Helena            TJN6952     C  416843     51:00 
         H40 Rydl Jiří                 TJN7000     C    7750     71:00 
         H40 Novotný Dušan             TJN7002     C  232502     47:00 
         D40 Posseltová Romana         TJN7050     C  410359     59:00 
          P4 Berková Květa             TJN7350     C  232629           
         H35 Balogh Jan                TJN7500     C 2032176     13:00 
          P2 Dejnožka Jiří             TJN7503     C 2027225           
        H21L Vančura Martin            TJN8002     C   51234     50:00 
        H21L Strachota Petr            TJN8700     C  886714     86:00 
        H21L Kobr Tomáš                TJN8901     C 1969696     32:00 
        D21K Posseltová Tereza         TJN9252     B  411767     13:00 
         H20 Pustai David              TJN9301     C  232645      6:00 
        H21L Kočíb Jan                 TJN9303     C  232511     58:00 
        D21K Krpatová Klára            TJN9353     B  416846     40:00 
         D18 Lejsková Martina          TJN9451     B  416850      4:00 
         H18 Vaniš Ondřej              TJN9500     C 2027205     45:00 
         H18 Posselt Martin            TJN9501     B  232512     63:00 
         H18 Hájek Vojtěch             TJN9502     C  896978     33:00 
         H18 Špetlík Martin            TJN9503     C 2027226     15:00 
         H18 Picek Štěpán              TJN9601     A 1302800      3:00 
         H16 Kočíb Jiří                TJN9602     B  416836      1:00 
         D16 Pustaiová Zuzana          TJN9650     C  331527      7:00 
         H16 Šmaus Jan                 TJN9700     C  232505     67:00 
         D16 Žuchová Daniela           TJN9750     C 2020749     37:00 
         D16 Němečková Eliška          TJN9752     C 2027250     25:00 
         H14 Novák Filip               TJN9801     C 2027217     32:00 
         H14 Michek David              TJN9802     C 2027247     50:00 
         H14 Janeček Mirek             TJN9804     C 2027208     86:00 



524 TUR OOB / MTBO TJ Tur CZE 

         D12 Rychlá Kateřina           TUR0050     C    8380     43:00 
         D10 Linková Lucie             TUR0251     C 2032102     27:00 
         DHR Heřmánek Petr             TUR0500     C    8020           
         D65 Folprechtová Marie        TUR4250     C    8212     78:00 
         H65 Folprecht Eduard          TUR4301     C   51815     25:00 
         D65 Šlézrová Eva              TUR4350     C    8211     54:00 
         H60 Jakubec Jindřich          TUR4801     C    8351     34:00 
         H55 Hudský Vlastimil          TUR5100     C    8214     45:00 
         H50 Provazník Jiří            TUR5102     C    8221     54:00 
         D60 Omová Jana                TUR5150     C 2025351     54:00 
         H55 Holas Vladimír            TUR5601     C    8219     69:00 
         D50 Konopáčová Jana           TUR5650     C    8208     64:00 
         H50 Konopáč Jiří              TUR5803     C    8220     72:00 
         H40 Švábek Karel              TUR6501     C    7735     50:00 
         D35 Švábková Šárka            TUR6552     C    7724     21:00 
         D35 Linková Iva               TUR6850     C   51809     39:00 
        D21L Kvapilová Věra            TUR7650     C    8204     32:00 
        H21K Cerha Milan               TUR7703     C 1007531     17:00 
        D21K Heřmánková Pavla          TUR7777     C    8062     31:00 
        D21K Sedláčková Martina        TUR7959     C   53816     64:00 
        H21L Oma Jakub                 TUR8002     C  800320     20:00 
        D21K Rufferová Iva             TUR8354     E  822282     94:00 
        H21L Váňa Martin               TUR8401     C 1840303     40:00 
        H21L Kořínek Jindřich          TUR8406     C  515082      6:00 
        H21L Holas Ondřej              TUR8501     C  515048     30:00 
        D21L Krafková Lucie            TUR8650     R  876522     11:00 
        H21L Hradec Pavel              TUR8801     E  995821     76:00 
        H21L Hostaš Petr               TUR9001     C  887159     46:00 
        H21L Hyka Jan                  TUR9002     C  410746     14:00 
        D21K Uhlíková Tereza           TUR9151     R  995836     22:00 
        D21L Poloprutská Markéta       TUR9252     E 2020750     17:00 
        H21L Zakouřil Vít              TUR9301     A  886823     34:00 
        D21K Pavlovcová Petra          TUR9353     A  995878     73:00 
        D21K Kochová Nikola            TUR9358     A  515087     43:00 
        D21L Štičková Anna             TUR9650     A  253131     38:00 
        H21K Wolf Filip                TUR9701     A  995840      5:00 
         D16 Linková Alena             TUR9751     A   51537     31:00 
         D16 Nejezchlebová Barbora     TUR9755     C  231920      1:00 
         D16 Kohlová Monika            TUR9756     C  231929     19:00 
         H14 Karatsiolis Kryštof       TUR9901     C    8381     20:00 
         D14 Nejezchlebová Martina     TUR9951     C    8223     52:00 



525 TUV SOK TJ Turnov     CZE 

         DHR Hájková Tereza            TUV         C  888626           
         DHR Janoušek Šimon            TUV         C  211395           
          P2 Hladíková Jana            TUV         C  411598           
          P2 Ježek Josef               TUV         C  411364           
          P4 Hájek Jan                 TUV         C  411380           
          P4 Janoušek Jiří             TUV         C  411516           
          P4 Ježková Jana              TUV         C  411430           
          P4 Mellan Martin             TUV         C  411348           
         H12 Hladík Jan                TUV0002     C  411538     12:00 
        H10L Hájek Kryštof             TUV0203     C  886280           
         H10 Jirman Filip              TUV0212     C  231522     11:00 
         D10 Šritrová Lenka            TUV0252     C   51808     45:00 
        H10L Mellan Jonáš              TUV0308     C  888622           
         DHR Mellanová Judita          TUV0559     C  888605           
         H65 Zakouřil Václav           TUV4301     C    8324      5:00 
         H60 Pospíšil Jiří             TUV4701     C    8323     37:00 
         H40 Šritr Martin              TUV6802     C  232388     38:00 
         H35 Folprecht Eduard          TUV7304     C    9056     33:00 
         D18 Zakouřilová Štěpánka      TUV9551     B   51238     16:00 
         H14 Ježek Josef               TUV9901     C  411581     68:00 
         H14 Thoř Tomáš                TUV9903     B    2674      8:00 
         D14 Sokolářová Šárka          TUV9951     B  411616     40:00 
         D14 Thořová Markéta           TUV9952     C  411521     16:00 



526 VLI Slavia Liberec or CZE 

        D10L Podrábská Maruška         VLI0251     C    8306           
        D10L Podrábská Bětuška         VLI0451     C  207860           
         DHR Habán Oliver              VLI0600     C   49333           
         DHR Palán Marek               VLI0601     C    8382           
         DHR Podrábský Ctiborek        VLI0700     C   49962           
         DHR Habán Eduard              VLI0800     C   53226           
         DHR Palán František           VLI0801     C    8383           
        D21L Hyxová Radka              VLI7755     C 2032117     44:00 
        H21L Palán Ondra               VLI8200     C    4658     64:00 
         H18 Rybář Leon                VLI9502     C    9927     51:00 
         D16 Poloprutská Klára         VLI9750     B   49954     43:00 
         D14 Doubková Petra            VLI9853     B  426323     22:00 
         D14 Poloprutská Lucie         VLI9950     B   49951      4:00 
        H21L Škoda Jakub               VLI8800     R    8304     88:00 
        H21K Škoda Přemek              VLI5301     C    8302     71:00 
         H18 Petr Pavel                VLI9400     C    8288     69:00 
        D21L Ehlerová Jana             VLI8055     C    8353     23:00 
         H35 Rubáček Jan               VLI7302     C   49963     29:00 
        H21L Znojemský Jiří            VLI7500     C   49970     80:00 
         H60 Urban Libor               VLI4500     C    8284      4:00 



527 DLT KrOB Rozmarýn Lit CZE 

         D10 Reisingerová Eliška       DLT0151     C  440490      9:00 
         H60 Babický Tomáš             DLT5001     C    8890     13:00 
         D60 Nedvídková Jitka          DLT5151     C    5991     78:00 
         H40 Nosek Petr                DLT6901     C  336778     20:00 
         D40 Reisingerová Martina      DLT7251     C  236061     19:00 



528 LDC KOB Děčín         CZE 

         D65 Pospíšilová Jana          LDC4451     C  232341     48:00 
         H55 Pospíšil Jaromír          LDC5301     C    8346     63:00 
         D40 Burdová Simona            LDC6851     C  440493     47:00 
        H21L Nehasil Vladislav         LDC7101     C  505131      0:00 
        D21L Nehasilová Zuzana         LDC7150     C  347864      2:00 
        D21K Zítová Pavla              LDC8151     C  347881     70:00 
        H21K Zít Jan                   LDC8200     C  222651     53:00 
        D21L Burdová Adéla             LDC9152     C  434894     35:00 
         H16 Burda Matěj               LDC9602     B  435212     13:00 



533 ZAK SK Netopýr Zákupy CZE 

         DHR Kašpar Vojtěch            ZAK0400     C  448931           
         DHR Kašpar Štěpán             ZAK0401     C  448932           
        H21K Kašpar Ludvík             ZAK7200     C  410399      8:00 
         D40 Kašparová Marie           ZAK7250     C  219333     11:00 



537 PEN OK RECO Sport     CZE 

          P2 Dastych Petr              PEN0000     C    8163           
        D10L Vydrová Zuzana            PEN0250     C  230719           
         H50 Vydra Pavel               PEN6200     C   49998     24:00 
         D45 Kábrtová Iva              PEN6350     C  232387     35:00 
         H45 Vydra Ivan                PEN6600     C    8185     51:00 
         D35 Dastychová Alexandra      PEN7450     C  428299     27:00 
          P2 Vydrová Markéta           PEN8950     C    8384           
          P2 Vydrová Anna              PEN9850     C    8180           



608 JIL OK Jilemnice      CZE 

        H21L Kolín Jan                 JIL7701     C   51590     26:00 
        H21L Malý Aleš                 JIL8702     C 1155115     42:00 



615 PHK OK 99 Hradec Král CZE 

         D10 Mašatová Eliška           PHK0201     C  425518     15:00 
        H21L Mašata Roman              PHK7107     C  515050     60:00 
        H21L Potůček Michal            PHK7903     C 2027202      4:00 
        D21L Melounková Lucie          PHK8054     C    9416     14:00 
         H18 Mašata Matěj              PHK9601     A   53163     21:00 



618 SJC Sportcentrum Jičí CZE 

        H21L Švihovský Jaromír         SJC8005     C  500263     90:00 
        H21L Hanzl Tomáš               SJC8205     C    9965     68:00 
        D21L Švihovská Eva             SJC8352     C    9988      5:00 
        H21L Prášil Ondřej             SJC8401     C    9705      2:00 
        H21L Henych Martin             SJC8601     R  886514     38:00 



722 ASU Magnus Orienteeri CZE 

        D21L Hrobařová Lenka           ASU7751     C    9482     20:00 



905 JPV SK Prostějov      CZE 

         DHR Vláčilová Barbora         JPV0456     C   52859           
         H35 Vláčil Daniel             JPV7307     C  887622      1:00 



200 NER neregistrovaní    CZE 

        D10L Kuželová Adéla            NER              8385           
         DHR Matějčíková Dana          NER              8386           
        H10L Jirásek Matyáš            NER              8387           
        H10L Kužel Jiří                NER              8388           
          P2 Matějčík Antonín          NER              8389           
          P2 Matějčík Jan              NER              8392           
          P4 Fišera Ondřej             NER              8393           
        D10L Tužová Barbora            NER02            8394           
         DHR Tuž Jiří                  NER04            8395           
          P4 Kužel Jiří                NER7500          8396           
          P2 Petr Jan                  NER82            8452           



200 ZIS Zittau Süd        CZE 

         D45 Wagner Martina            ZIS6450          6502     41:00 
        D21K Wagner Sophie             ZIS9151          6528     61:00 



200 D01 Planeta Radebeul  CZE 

        H21K Hickethier Manfred        D0152          336118     14:00