Hohenhabsburg o-laufpá 11.10.2013 19:32
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

    Start      Kat.        Jméno                       Reg.č.          SI průk.       Lic.  


BOR OK Jiskra Nový Bo     

       13      D10L        Hošmánková Markéta          BOR0350             4384       C     
       27      D12         Jeřábková Nina              BOR0151             4366       B     
       14      D14         Jeřábková Ema               BOR9957             4363       C     
       50      D14         Janoušková Lucie            BOR9954             4357       A     
       35      D16         Kameníková Andrea           BOR9751          2051536       A     
       11      D16         Nováková Lucie              BOR9854          2051502       A     
       29      D16         Staňová Karolína            BOR9853          2051475       A     
       17      D21K        Tučková Monika              BOR7650             8550       C     
       11      D21L        Šákrová Michaela            BOR8850             8481       C     
       74      D35         Janoušková Iveta            BOR7457             8431       C     
       50      D35         Koutná Olga                 BOR7152             8506       C     
       86      D35         Kameníková Kateřina         BOR7758             8441       C     
        3      D45         Pávková Jana                BOR6550             8445       C     
       19      D45         Marešová Pavlína            BOR6651             8465       C     
       51      D50         Kubátová Ivana              BOR6152             8464       C     
       67      D50         Šípová Soňa                 BOR6150           232182       C     
       13      D55         Bartoňová Marie             BOR5351             8433       C     
       35      D65         Křtěnská Leontina           BOR4650             8549       C     
       33      H10         Socha Ondřej                BOR0302           361279       C     
       69      H10         Staňa Ondřej                BOR0301             4377       C     
       67      H10L        Janoušek Slávek             BOR0400             4360       C     
       61      H12         Vávra Pavel                 BOR0101             4369       B     
       86      H14         Pavlovec Dan                BOR0001             4372       A     
       74      H14         Mareš Vít                   BOR0000             4370       A     
       80      H14         Kubec Jan                   BOR0004             4380       B     
       92      H14         Ullrich Jakub               BOR9900             4359       A     
       45      H16         Kašpar Ludvík               BOR9805          7200544       C     
       75      H16         Birnbaum Adam               BOR9802           682332       B     
       14      H21K        Srb Tomáš                   BOR8801            52905       C     
        6      H21K        Klusáček Radim              BOR7710             8516       C     
       74      H21K        Stránský Michal             BOR8900            52901       C     
       96      H21L        Kořínek Tomáš               BOR9007          7003001       C     
       55      H40         Svoboda Jan                 BOR7200             8536       C     
       76      H40         Sucharda Jiří               BOR5802            51542       C     
       70      H40         Dikoš Pavel                 BOR6003            50000       C     
       49      H40         Průcha Miloslav             BOR5800          1958242       C     
        6      H45         Doškář Boris                BOR6400             8490       C     
       72      H50         Ullrich Petr                BOR6300             8446       C     
       32      H55         Pávek Miloš                 BOR5801             8436       C     
        6      H70         Úlehla Zdeněk               BOR4001             8552       C     
       34      H70         Venuš Jaroslav              BOR3800             8426       C     
       26      H70         Mašek Pavel                 BOR3602             8544       C     
       42      H70         Beránek Miroslav            BOR3900             4131       C     
       18      H70         Křtěnský Jaroslav           BOR3600             4132       C     
               HDR         Svoboda Matěj               BOR0600             4371       C     
               HDR         Sochová Anna                BOR0550             4386       C     
               HDR         Göttlich Vít                BOR0800             4379       C     
               HDR         Lamačová Barbora            BOR0750             4124       C     
               P2          Úlehlová Ivana              BOR5150             8553       C     
               P4          Spejchal Petr               BOR7512             8472       C     
               HDR         Vávra Tomáš                 BOR1040             2569             
               HDR         Beneš Ondřej                BOR1041             4393             
               HDR         Kredba Filip                BOR1042           320310             
               HDR         Ort Haštal                  BOR1043             4378             
               HDR         Thuma Aleš                  BOR1044             4397             
               HDR         Kyslík Jiří                 BOR1045             4399             
               HDR         Riedlová Adéla              BOR1096             4388             
               HDR         Hovorková Frída             BOR1097             4396             
               HDR         Thumová Marie               BOR1098             4398             
               HDR         Kyslíková Magda             BOR1099             4400             



CTB SK OB Chotěboř        

        3      D21L        Králová Michaela            CTB7959            52139       C     
      108      H21L        Král Aleš                   CTB7801           887613       C     
      103      H10L        Král Adam                   CTB0501            51835       C     



DCE KOB Dobřichovice      

        3      D10         Kándlová Ema                DCE0351             8408       C     
               HDR         Kándl Matěj                 DCE0500             8361       C     



DKP Oddíl OB Kotlářka     

       47      D21L        Setínková Eva               DKP8759             8946       C     



EKP VŠTJ Ekonom Praha     

       15      D45         Koucká Ivana                EKP6850           515195       C     
       57      H16         Koucký Martin               EKP9700          2032158       C     



FSP VŠTJ Stavební fak     

       66      H21K        Borovička Milan             FSP6104           515097       C     



FYD Jizerský klub OB      

      110      D20         Würzová Anna                FYD9451           515182       C     
       44      D14         Macháčková Barbora          FYD0051            49994       C     



CHA OK Chrastava          

       22      D10L        Říhová Eliška               CHA0351           436417       C     
       10      D10L        Matyášová Kristýna          CHA0555          2049590             
        4      D10L        Tomanicová Sofie            CHA0450           436428       C     
        7      D12         Lišková Adélka              CHA0254          2049599       C     
       29      D12         Jeřábková Andrea            CHA0253             8181       C     
        1      D12         Růžičková Vendula           CHA0252             4666       C     
       38      D14         Bartáková Eva               CHA9950           331491       C     
       62      D14         Pavlíková Markéta           CHA0050           436447       B     
       33      D21K        Gorčicová Eliška            CHA9150             8197       C     
       25      D21K        Lankašová Barbora           CHA8050             4212       C     
       51      D21L        Vejstrková Zuzana           CHA8852             4662       C     
        7      D21L        Pachnerová Dominika         CHA7750             5177       C     
       15      D21L        Kašková Kateřina            CHA7850           887906       C     
       12      D40         Čechlovská Jana             CHA6250             8175       C     
       32      D40         Pavlíková Pavla             CHA6551            51533       C     
       18      D40         Gorčicová Ivana             CHA6550             8179       C     
        0      D40         Bartáková Eva               CHA7051           331779       C     
       29      D55         Bradnová Věra               CHA5550             8168       C     
       45      D55         Šaffková Zuzana             CHA5150             8162       C     
       21      D55         Lusková Olga                CHA5650             8170       C     
        9      D55         Kadavá Eva                  CHA5750             8171       C     
       85      D60         Vokálová Pavla              CHA4951             8158       C     
       17      D65         Kašková Eva                 CHA4650             8152       C     
       48      H10         Danko Štěpán                CHA0301           436449       C     
       76      H10L        Kučera Filip                CHA0501             4213       C     
       73      H12         Krupka Štěpán               CHA0201          2049591       C     
       79      H12         Matyáš Vojtěch              CHA0202          2049595       C     
       63      H12         Horna Lukáš                 CHA0105          2049588       C     
       55      H12         Brand Adam                  CHA0200           331464       C     
       41      H12         Rajn Filip                  CHA0102           436414       C     
       38      H21K        Gorčica Pavel               CHA6200             8174       C     
       48      H21L        Nejman Stanislav            CHA9500           330671       B     
       92      H21L        Schröter Pavel              CHA7203           301545       C     
       16      H21L        Kadavý Petr                 CHA7800             8188       C     
       40      H21L        Čechlovský Jan              CHA9300             8200       B     
       12      H45         Kavalek Miroslav            CHA6300             8176       C     
       24      H55         Pavlík Milan                CHA5400            51231       C     
       36      H55         Kaška Rudolf                CHA5500             8167       C     
       68      H60         Kadavý Zdeněk               CHA4901             8155       C     
       80      H60         Barták Jiří                 CHA5100             8161       C     
       60      H60         Lusk Karel                  CHA5002             8160       C     
       52      H60         Vokál Jiří                  CHA5001             8159       C     
       94      H65         Smetana Radim               CHA4700             8153       C     
               HDR         Klustová Tereza             CHA0751             8365       C     
               HDR         Brandová Anna Marie         CHA0651             8409       C     
               HDR         Danková Alice               CHA0650          2059764       C     
               HDR         Šťastná Soňa                CHA0550             8367       C     
               HDR         Houda Lukáš                 CHA0800             8368             
               HDR         Houdová Veronika            CHA0552          2049596       C     
               HDR         Klust Jan                   CHA0702             8369       C     
               HDR         Lusk Zdeněk                 CHA0600          2059766       C     
               HDR         Kučera Radek                CHA0700             8370       C     
               P2          Tomanicová Petra            CHA7651           760913             
               P2          Kučerová Lucie              CHA7950          2059763             
               P2          Švorcová Lenka              CHA7550          2049586             
               P4          Tomanica Vojtěch            CHA7601          2049587             
               P4          Danko Tomáš                 CHA7200           436410       C     
       30      H10         Henzl Pavel                 CHA0302           436430             
               HDR         Jeřábková Tereza            CHA0752             8406             
               HDR         Močárková Amálie            CHA0556          2059765             
               P2          Matyáš Libor                CHA7603          2059767             
               P2          Matyášová Jana              CHA7652          2059768             
       37      D10L        Štveráková Eliška           CHA0553             8352       C     
               HDR         Štveráková Zuzana           CHA0750             8353       C     
               P4          Štverák Jan                 CHA7301          2059762             
       70      H10L        Janoušek Albert             CHA0400          2049594       C     



JEN OB Jenišovice         

       56      H60         Kadečka Jiří                JEN5002           411580       C     
       64      H60         Bárta Miroslav              JEN5201             7778       C     
      100      H60         Jedlička Miroslav           JEN5301           336709       C     
               P4          Zabořil Michal              JEN7101             7781       C     
               P4          Kadečka Adam                JEN9601           411527       C     
       45      H12         Zabořil Vojta               JEN0101            51543       C     
       63      H10         Zabořil Ondřej              JEN0401             7780       C     
        5      D55         Havlová Jaroslava           JEN5452             4631       C     
       17      D55         Kadečková Jana              JEN5651           411563       C     
       56      D35         Zabořilová Romana           JEN7457             7775       C     
               HDR         Zabořilová Anna             JEN0951             7787             
       77      D60         Richtrová Jaroslava         JEN5251             7776       C     



KAM SK Kamenice           

       26      D40         Nováková Eva                KAM7251          2051503       C     
       88      H10L        Novák Jáchym                KAM0502          2051528       C     
       10      H35         Novák Ondřej                KAM7300          2051545       C     
       88      H21L        Semík Ondřej                KAM9401           920683             



KAS KOB Kamenický Šen     

       10      H70         Štrojsa Josef               KAS4000             8230       C     
       23      D65         Štrojsová Jaroslava         KAS4350             8228       C     
       11      D65         Nejezchlebová Věra          KAS4551            51384       C     
       78      H65         Nejezchleba Jiří            KAS4600             8235       C     
       33      D55         Klímová Jitka               KAS5451             8166       C     
       61      H40         Eichler Petr                KAS6900            51385       C     
        4      D40         Eichlerová Jana             KAS7051             8229       C     
       57      H10         Hnízdil Matěj               KAS0301            51382       C     
        4      H21L        Hnízdil Jan                 KAS7100           515023       C     
        7      D45         Slezáčková Věra             KAS6550            51381       C     



KBP KBP Praha             

       88      H60         Valter Petr                 KBP4500             6645       C     



KON KOB Konice            

       10      H21K        Krtička Jan                 KON7931             8908       C     
       37      D21K        Krtičková Michaela          KON7975             8897       C     



KRN KOS TJ Lokomotiva     

      104      H21L        Peths Jan                   KRN8101            51933       C     



LCE OOB TJ Slovan Luh     

               P2          Savelieva Natalia           LCE7853            52684       C     



LDC KOB Děčín             

       80      H21L        Burda Matěj                 LDC9602          7667667       A     
       18      H45         Vlček Petr                  LDC6401           435220       C     
       23      D45         Vlčková Jindra              LDC6451             8347       C     



LIT KOB Chemopetrol L     

       26      H21K        Kučerka Jan                 LIT8002             8118       C     
       42      H21K        Pavlík Bronislav            LIT8201             8119       C     
               HDR         Pavlík Tobiáš               LIT1111             8109       C     
       49      D55         Neradová Alena              LIT5051             8110       C     
       34      H21K        Moutvička Ondřej            LIT8301             8125       C     
       21      D21K        Neradová Eva                LIT8951             8115       C     
       84      H21L        Macek Jiří                  LIT8401             8107       C     
       76      H21L        Pavlík Libor                LIT7605             8124       C     
       51      H12         Pavlík Ondřej               LIT0101             8106       C     
       60      H10         Pavlík Matěj                LIT0401             8112       C     
       13      D21K        Pavlíková Klára             LIT7451             8111       C     
       69      D60         Ondrůjová Anna              LIT5351           336715       C     
       50      H21K        Kučerka David               LIT8202             8105       C     



LJN OOB TJ LIAZ Jablo     

       86      H65         Matoušek Luboš              LJN4700             7741       C     
       25      D55         Matoušková Marie            LJN5550             7742       C     
               HDR         Langer Lukáš                LJN0800             7744       C     
       96      H60         Šikola Alexej               LJN5301           446348             



LLI TJ Loko Liberec       

       70      H65         Kraus Jan                   LLI4501            51213       C     
       29      D65         Krausová Marie              LLI4451            51214       C     
       26      D16         Krausová Hana               LLI9853            51211       C     
       63      H16         Kraus Jakub                 LLI9702            51208       C     
       41      D65         Kubíková Hela               LLI4851             8242       C     
      102      H65         Lukáš Zdeněk                LLI4502             8243       C     
       24      H45         Fürst Aleš                  LLI6801           436961       C     
       44      H21L        Fürst Matouš                LLI9603          7003006       A     
        8      D16         Fürstová Anna               LLI9854           436960       C     
       16      D40         Fürstová Katka              LLI6950          2032126       C     
       58      H40         Bradáč Stanislav            LLI7201           434598       C     
       56      H14         Bradáč Jakub                LLI0002          2032105       B     
       67      H12         Bradáč David                LLI0203          2032132       B     
               HDR         Bradáč Václav               LLI0600          2049555       C     
               P2          Bradáčová Marie             LLI7550          2060204             
       22      D40         Labská Bohuslava            LLI6951           428281       C     
        2      D14         Labská Karolína             LLI9952           428206       C     
      102      H18         Labský Jan                  LLI9602           428203       B     
       30      D40         Žihlová Lucie               LLI6952           434597       C     
       20      D16         Žihlová Anna                LLI9852           428241       C     
       77      H14         Marek Jakub                 LLI9900          2049589       C     
               HDR         Marková Hana                LLI0450          2049593             
       51      H16         Procházka Daniel            LLI9703             8241       C     
       75      D50         Košková Vlasta              LLI6351           410719       C     
      106      D18         Košková Anička              LLI9550          1398995       B     
               P4          Košek Ladislav              LLI5903           410732       C     
        2      D16         Balcarová Barbora           LLI9751           434595       B     
       71      H14         Melichar Petr               LLI0001          1398996       B     
       36      H10         Peterka Jakub               LLI0404            51201       C     
               P4          Melichar Jaromír            LLI6301             8503       C     
       52      H21L        Melichar Vojtěch            LLI9802          7200375       A     
               P2          Melicharová Barbora         LLI7252            51203       C     
       45      D21K        Peterková Viktorie          LLI7551            51205       C     
       78      H50         Hoidekr Pavel               LLI5901            51209       C     
               P2          Rindová Kateřina            LLI7450             8356       C     
       91      H10L        Rind Matyáš                 LLI0400             8357       C     
               P4          Rind Pavel                  LLI7400             8358       C     
       71      H12         Paroulek Lukáš              LLI0201           253135       B     



LTP OOB TJ Lokomotiva     

        0      H55         Eiselt Miloš                LTP5802           682076       C     
       60      H21L        Eiselt Jan                  LTP8801           682092       C     
       30      H45         Pavel Petr                  LTP6806           897351       C     
       11      D12         Pavlová Martina             LTP0151            52925       B     
        1      D10L        Žejdlíková Eliška           LTP0350           886252       C     
       20      D14         Žejdlíková Karolína         LTP9950           232494       C     
       57      H12         Clark Oskar William         LTP0103           420417       C     
       79      H10L        Clark Arthur                LTP0401           420408       C     
       32      D14         Riby Rose                   LTP0051          7200323       B     
       47      H12         Riby Thomas                 LTP0202           897367       C     
               HDR         Riby Philip                 LTP0702           897359       C     
        2      D40         Riby Kateřina               LTP7252           342046       C     
               P2          Riby Andrew                 LTP5501            52924       C     
        3      H45         Bruner Luboš                LTP6501           682114       C     
       31      D21L        Kovářová Lenka              LTP9750          7200344       A     
        9      H45         Kovář Boris                 LTP6710           899153       C     
       15      H45         Bílý Petr                   LTP6805            51279       C     
       54      H50         Hulha Karel                 LTP6001            52927       C     
       58      H21K        Hulha Lukáš                 LTP9405           682116       C     



PGP SK Praga              

       72      H21L        Matějů Luboš                PGP7601           995838       C     
       23      D21L        Spurná Martina              PGP8556           995832       R     
       59      D21L        Westin Kjersti              PGP9255                        C     



SCP OK Sparta Praha       

       53      D55         Zavadilová Naďa             SCP5450           336750       C     
       52      H10L        Kuc David                   SCP0600          1007532       C     
       64      H10L        Kuc Radim                   SCP0400           682668       C     
       12      H21L        Pospíšil Vítek              SCP6800           681612       C     
      112      H21L        Khel Richard                SCP7500           416140       C     



SJC Sportcentrum Jičí     

       43      D21L        Švihovská Eva               SJC8352             9988       C     
       32      H21L        Švihovský Jaromír           SJC8005           500263       C     



SJP KČT Slavoj Praha      

        2      H70         Hlavatý Karel               SJP4200            53507       C     



SMB SKOB Sig-Mat Mlad     

       27      D45         Pološčuková Monika          SMB6551             7722       C     
       19      H35         Žitný Tomáš                 SMB6401            49971       C     
       62      H65         Hlaváč Jaroslav             SMB4801             7718       C     
        9      D21K        Pološčuková Lucie           SMB9051            49977       C     
       66      H50         Šubrt Pavel                 SMB6301             7703       C     
       39      D21L        Žitná Jana                  SMB9251            49973       C     



SMR SK SNS Smržovka       

      100      H21L        Pesničák Jan                SMR7902             8266       C     
       25      H35         Hons Miši                   SMR7700             8268       C     
               P4          Gavendová Hana              SMR2052            53330             
               P4          Rolná Jana                  SMR2051           428212             
               P4          Hanajová Katka              SMR2053          2042524             
               HDR         Honsová Andrea              SMR0399             8269             



SOB SOBSA                 

       64      H40         Šašek Luděk                 SOB6901             4189       C     
       77      H12         Šašek Adam                  SOB0200             4186             
       54      H10         Šašek Martin                SOB0501             8407             



STB TJ Stadion Nový B     

       35      D45         Abelová Ivana               STB6798           682366       C     
       15      D12         Dolejší Kateřina            STB0199           434808       B     
       55      H10L        Mašek Matěj                 STB0401           446338       C     
        7      D10L        Jakoubková Anna             STB0498           682369       C     
       16      D10L        Průšková Tereza             STB0499           446324       C     
               HDR         Dolejší Jan                 STB0601           438039       C     
               HDR         Mašková Lucie               STB0751           682368       C     
               HDR         Kučerka Radek               STB1101            49984       C     
       84      H60         Našinec Jiří                STB5003            49982       C     
               P2          Dolejší Miloš               STB6701            52907       C     
       73      H40         Průšek Petr                 STB7000             8486       C     
       68      D35         Dolejší Lenka               STB7499           434839       C     
        5      D21K        Stanojkovičová Ljuba        STB8099            49983       C     
       49      D21K        Kučerková Romana            STB8196           682355       C     
       61      H10L        Procházka Lukáš             STB0200            52913             
       34      D10L        Vlková Adéla                STB0650            52908             
               HDR         Sluková Jindřiška           STB0551            52909             



TJN OOB TJ Tatran Jab     

       59      H14         Šmaus Antonín               TJN0001          2025357       B     
       65      H14         Němeček Josef               TJN0002           436942       B     
       49      H12         Pavel Martin                TJN0004          2045201       B     
       53      H12         Václavů Jan                 TJN0005          2056267       C     
       26      D14         Lejsková Barbora            TJN0051           361924       B     
       81      H12         Budský Ondřej               TJN0105          1398985       B     
       69      H12         Adamec Martin               TJN0106          2045202       B     
       65      H12         Rokos Michal                TJN0107          2027215       B     
       13      D12         Baloghová Lída              TJN0150          2027211       C     
        5      D12         Rydlová Adéla               TJN0151          2035701       B     
       21      D12         Mašínová Anna               TJN0152             8371       C     
       25      D12         Šklíbová Míša               TJN0153          2053560       C     
       17      D12         Budská Anna                 TJN0253           416830       C     
        9      D12         Hornychová Karolína         TJN0254             8372       C     
               P2          Hornychová Helena           TJN5052                              
       59      H12         Dejnožka Vojtěch            TJN0300          2027224       C     
       21      H10         Vitebský Lukáš              TJN0302          1398971       C     
               P2          Vitebská Lenka              TJN5051                              
       66      H10         Řehoř Vojta                 TJN0303          2056291       C     
        0      D10         Vitebská Eliška             TJN0350          1398987       C     
       48      H50         Vitebský Mirek              TJN5001          1398973             
        6      D10         Kopecká Tamara              TJN0352             8373       C     
               P2          Kopecká Mirka               TJN5050                              
       51      H10         Tkáč Matěj                  TJN0401          2027207       C     
               P2          Tkáč Jan                    TJN5000          2027227             
       73      H10L        Rokos Marek                 TJN0500          2049534       C     
       94      H10L        Dejnožka Martin             TJN0600          2035718       C     
      100      H10L        Míka Bertík                 TJN0601             8374       C     
               HDR         Mairich Filip               TJN1001             8375             
               HDR         Štemberová Bára             TJN0650           682375       C     
               HDR         Řehoř Hynek                 TJN0700             8376       C     
               HDR         Štembera Vítek              TJN0801           682376       C     
               HDR         Pavlova Lenka               TJN0850             8377       C     
               HDR         Pecka Matěj                 TJN0901             8297       C     
       14      H70         Petrželka Pavel             TJN3800            52900       C     
       30      H70         Picek Jan                   TJN4000           434577       C     
       92      H60         Lukavec Míla                TJN4901          2060202       C     
       28      H55         Böhm Karel                  TJN5101           416833       C     
       41      D55         Lukavcová Lenka             TJN5452             8259       C     
       78      H21K        Kunc Radovan                TJN5549             8249       C     
       16      H55         Horák Petr                  TJN5602          2056301       C     
        8      H55         Janata Petr                 TJN5603           232507       C     
       31      D45         Kuncová Jiřina              TJN5752             8257       C     
       59      D50         Večeřová Ivana              TJN6052           232618       C     
       46      H21K        Šmaus Ivan                  TJN6249             8270       C     
        0      H45         Picek Jan                   TJN6500           416839       C     
       33      H45         Žucha Jiří                  TJN6603          2017687       C     
       27      H45         Míka Zdeněk                 TJN6700           411582       C     
       21      H45         Posselt Martin              TJN6802           232256       C     
        6      D40         Rydlová Magda               TJN6850             7726       C     
       14      D40         Picková Helena              TJN6952           416843       C     
       52      H40         Novotný Dušan               TJN7002           232502       C     
       85      H40         Mrkvička Jiří               TJN7101          2020748       C     
       10      D40         Pařízková Věrka             TJN7151             8254       C     
       24      D40         Míková Markéta              TJN7351           411593       C     
        4      H35         Balogh Jan                  TJN7500          2032176       C     
       16      H35         Pecka Vlastimil             TJN7502           682640       C     
       31      H35         Dejnožka Jiří               TJN7503          2027225       C     
               P2          Dejnožková Blanka           TJN7651          2049610       C     
               P4          Pešík Michal                TJN7701          2025338       C     
       28      H21L        Francke Michal              TJN8600          2045203       C     
       18      H21K        Večeřa Martin               TJN9105           232641       C     
      103      H20         Pustai David                TJN9301           232645       B     
      104      D20         Lejsková Martina            TJN9451           416850       B     
       96      H18         Posselt Martin              TJN9501           232512       B     
      108      H18         Hájek Vojtěch               TJN9502           896978       B     
       30      H21K        Picek Štěpán                TJN9601          1302800       A     
       62      H21K        Šmaus Jan                   TJN9700           232505       A     
       38      D16         Žuchová Daniela             TJN9750          2020749       C     
       81      H16         Novák Filip                 TJN9801          2027217       B     
       69      H16         Císař Radim                 TJN9803          2032173       C     
       70      H21K        Janeček Mirek               TJN9804          2027208       B     
       23      D16         Šikolová Tereza             TJN9850          2027223       C     
       32      D16         Štemberová Natálie          TJN9851           416039       C     
       53      H14         Novotný Marek               TJN9901           232325       C     
       20      H21L        Vokurka Jan                 TJN7501           253145       C     
       55      D21L        Vokurková Marta             TJN7950           253111       C     
               HDR         Vokurka Antonín             TJN0800           253145       C     
               HDR         Vokurka Ota                 TJN1200           253111       C     
               P2          Pfeuffer Elias              TJN0099          2049580             



TUR OOB TJ Turnov         

       23      D12         Linková Lucie               TUR0251          2032102       B     
       49      H10L        Heřmánek Petr               TUR0500             8020       C     
       97      H10L        Nejezchleb Vojtěch          TUR0501          1403060             
       58      H10L        Vřešťál Antonín             TUR0604          1403051       C     
               HDR         Vřešťál František           TUR0906          1403052       C     
       72      H60         Jakubec Jindřich            TUR4801             8351       C     
       20      H55         Hudský Vlastimil            TUR5100             8214       C     
        4      H55         Provazník Jiří              TUR5102          1511127       C     
       93      D60         Omová Jana                  TUR5150          2025351       C     
       37      D55         Konopáčová Jana             TUR5650             8208       C     
       12      H55         Konopáč Jiří                TUR5803             8220       C     
       79      H40         Švábek Karel                TUR6501             7735       C     
       11      D45         Švábková Šárka              TUR6552             7724       C     
       28      D40         Linková Iva                 TUR6850            51809       C     
       88      H40         Vřešťál Jan                 TUR7301           416120       C     
       44      D35         Vřešťálová Lucie            TUR7450           416139       C     
       24      H21L        Baier Martin                TUR7603          1403057       R     
       13      H35         Heřmánek Michal             TUR7702            51124       C     
       19      D21L        Sedláčková Martina          TUR7959            53816       C     
       64      H21L        Oma Jakub                   TUR8002           800320       C     
       36      H21L        Váňa Martin                 TUR8401          1840303       C     
        1      D21K        Jirků Martina               TUR8750             8221       C     
       56      H21L        Hradec Pavel                TUR8801           995821       E     
       41      D21K        Švábková Anna               TUR9352             7712       C     
       27      D21L        Pavlovcová Petra            TUR9353           995878       E     
        5      D16         Linková Alena               TUR9751            51537       A     
       29      D21K        Nejezchlebová Barbora       TUR9755           231920       B     
       68      H14         Karatsiolis Kryštof         TUR9901           888618       C     
       62      H14         Drobník Michal              TUR9903          1403053       C     
       17      D16         Nejezchlebová Martina       TUR9951             8223       C     
        0      H21L        Moravec Jan                 TUR9000            52385       C     
      116      H21L        Rufferová Iva               TUR8354           822282       E     
       38      H70         Folprecht Eduard            TUR4301            51815       C     



TUV SOK TJ Turnov         

       31      D12         Šritrová Lenka              TUV0252            51808       C     
       67      H40         Šritr Martin                TUV6802           232388       C     
               P2          Zítková Michaela            TUV8551                              
       28      D10L        Hájková Tereza              TUV0558           888626       C     
       75      H12         Hájek Kryštof               TUV0203           886280       C     
       20      D40         Hájková Magdalena           TUV7351           411543       C     
       28      H35         Hájek Jan                   TUV7301             5788       C     
       24      H10         Hallman Marek               TUV0204           411348       C     
       76      H60         Pospíšil Jiří               TUV4701             8323       C     
       43      H12         Jirman Filip                TUV0212           231522       C     
               HDR         Vařeková Anna               TUV0651           411346       C     
       22      H21K        Horáček Matěj               TUV8501             8067       C     
       18      H10         Mellan Jonáš                TUV0308           888622       C     
       19      D10L        Mellanová Judita            TUV0559           411518       C     
               P2          Ježek Josef                 TUV6701           411364             
       83      H14         Ježek Josef                 TUV9901           411380       C     
               P2          Ježková Jana                TUV9456           411430             
        7      H35         Folprecht Eduard            TUV7304             9056       C     
        1      H35         Kvapil Petr                 TUV7402             8322       C     
       53      D21K        Kvapilová Lenka             TUV8151             7707       C     
               HDR         Kvapilová Kristýna          TUV0999           411591       C     
       56      D14         Sokolářová Šárka            TUV9951           411616       A     
       89      H14         Thoř Tomáš                  TUV9903             2674       B     
        8      D14         Thořová Markéta             TUV9952           411521       C     
       22      H70         Zakouřil Václav             TUV4301             8324       C     
       85      H10L        Trojan Tomáš                TUV1301           411519             
               HDR         Hallmanová Lada             TUV1351           411516             



TZL SKOB Zlín             

       68      H21L        Žemlík Pavel                TZL7135             8893       C     
               HDR         Žemlík Eduard               TZL0901                              



VLI Slavia Liberec or     

               HDR         Podrábský Ctibor            VLI0700          2032117       C     
       25      D10L        Podrábská Alžběta           VLI0451            49962       C     
       19      D12         Podrábská Marie             VLI0251           207860       C     
               HDR         Přinda Jan                  VLI0803             8299       C     
               HDR         Přinda Vojtěch              VLI1000             8299       C     
               HDR         Hyxa Jan                    VLI0707          2032117             
               HDR         Habán Eduard                VLI0800             8379       C     
               HDR         Habán Oliver                VLI0600            49333       C     
        2      H21K        Henych Tomáš                VLI9002           515132             
       45      H10         Novotný Jaromír             VLI0300          2058474             
               HDR         Heczková Anna                                   8862             
               HDR         Heczko Erik                                     7752             
               P2          Šebelková Štěpánka                                               
               HDR         Šebelka Matěj                                                    
               HDR         Flossmannová Lucie                                               



VSP USK Praha             

               HDR         Meier David                 VSP0606           232246       C     
       31      D10L        Folprechtová Julie          VSP0653            51532       C     
       62      D35         Folprechtová Kateřina       VSP7460           416221       C     
       27      H10         Zakouřil Matyáš             VSP0400           232616       C     
       82      H10L        Mencl Josef                 VSP0602          2021850       C     
               HDR         Zakouřilová Klára           VSP0850          2032113       C     
       82      H40         Mencl Miloslav              VSP6505            52277       C     
               P4          Menclová Silvie             VSP7050            51749       C     
       80      D35         Zakouřilová Helena          VSP7453           232401       C     
       22      H35         Zakouřil Václav             VSP7401            51724       C     
       15      H10         Hejna Igor                  VSP0407                        C     
       39      H10         Hejna Viktor                VSP0408                        C     
               HDR         Hejnová Barbora             VSP0851                        C     
               P4          Hejna Vladimír              VSP7404                        C     



ZAK SK Netopýr Zákupy     

       54      H21K        Kašpar Ludvík               ZAK7200           410399       C     
               HDR         Kašpar Vojtěch              ZAK0400           448931       C     
               HDR         Kašpar Štěpán               ZAK0401           448932       C     
       34      D40         Kašparová Marie             ZAK7250           331399       C     



LME SK Los Mělník         

       46      H40         Bejvl Jakub                 LME7100          2056265       C     
       42      H10         Bejvl Marek                 LME0400          2056261       C     
        3      D12         Bejvlová Karolína           LME0250          2058463       C     



NNN Neregistrovaní        

        8      H21L        Štryncl Pavel               NNN9009             8362             
               P4          Vykuka Lukáš                NNN8900             8364             
               P4          Kopalová Markéta            NNN8888            49966             



19N Porsgrunn OL          

       60      H50         Westin Kjeil                19N6300                              
        8      D40         Westin Lenka                19N7350                              
       14      D16         Westin Emilie               19N9750