Hohenhabsburg o-laufso 12.10.2013 15:31
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

místo Jméno                      Reg.č.      Klub                                       Lic.        Čas 



D10  (3)       1.5 km  70 m   7 K          

    1 Vitebská Eliška            TJN0350     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         20:05 
    2 Kopecká Tamara             TJN0352     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         34:56 
    3 Kándlová Ema               DCE0351     DCE KOB Dobřichovice                       C         37:57 



D10L  (15)     2.7 km  70 m   7 K          

    1 Žejdlíková Eliška          LTP0350     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         20:47 
    2 Podrábská Alžběta          VLI0451     VLI Slavia Liberec orienteering            C         21:26 
    3 Hájková Tereza             TUV0558     TUV SOK TJ Turnov                          C         21:48 
    4 Matyášová Kristýna         CHA0555     CHA OK Chrastava                                     21:55 
    5 Průšková Tereza            STB0499     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         24:03 
    6 Mellanová Judita           TUV0559     TUV SOK TJ Turnov                          C         27:58 
    7 Hošmánková Markéta         BOR0350     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         28:01 
    8 Štveráková Eliška          CHA0553     CHA OK Chrastava                           C         32:36 
    9 Jakoubková Anna            STB0498     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         32:59 
   10 Říhová Eliška              CHA0351     CHA OK Chrastava                           C         33:51 
   11 Tomanicová Sofie           CHA0450     CHA OK Chrastava                           C         36:52 
   12 Mrkvičková Veronika                    TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   40:56 
   13 Folprechtová Julie         VSP0653     VSP USK Praha                              C         45:15 
   14 Vlková Adéla               STB0650     STB TJ Stadion Nový Bor                              56:23 

      Šimonová Majda                         VLI Slavia Liberec orienteering                       disk 



D12  (18)      1.9 km  100 m   9 K         

    1 Rýdlová Magdalena          TJN0251     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   23:22 
    2 Mašínová Anna              TJN0152     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         23:25 
    3 Linková Lucie              TUR0251     TUR OOB TJ Turnov                          B         24:03 
    4 Šritrová Lenka             TUV0252     TUV SOK TJ Turnov                          C         25:22 
    5 Rydlová Adéla              TJN0151     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         25:45 
    6 Bejvlová Karolína          LME0250     LME SK Los Mělník                          C         26:31 
    7 Jeřábková Andrea           CHA0253     CHA OK Chrastava                           C         27:26 
    8 Jeřábková Nina             BOR0151     BOR OK Jiskra Nový Bor                     B         27:57 
    9 Dolejší Kateřina           STB0199     STB TJ Stadion Nový Bor                    B         28:04 
   10 Šklíbová Míša              TJN0153     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         29:57 
   11 Pavlová Martina            LTP0151     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              B         32:54 
   12 Růžičková Vendula          CHA0252     CHA OK Chrastava                           C         42:18 
   13 Podrábská Marie            VLI0251     VLI Slavia Liberec orienteering            C         46:42 
   14 Lišková Adélka             CHA0254     CHA OK Chrastava                           C         46:57 
   15 Hornychová Karolína        TJN0254     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         47:41 
   16 Budská Anna                TJN0253     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         48:41 
   17 Baloghová Lída             TJN0150     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         52:53 

   ms Vodrážková Markéta                     VLI Slavia Liberec orienteering                      38:31 



D14  (12)      2.1 km  110 m   10 K        

    1 Janoušková Lucie           BOR9954     BOR OK Jiskra Nový Bor                     A         21:34 
    2 Pavlíková Markéta          CHA0050     CHA OK Chrastava                           B         21:58 
    3 Riby Rose                  LTP0051     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              B         22:52 
    4 Sokolářová Šárka           TUV9951     TUV SOK TJ Turnov                          A         25:10 
    5 Žejdlíková Karolína        LTP9950     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         26:41 
    6 Rychlá Kateřina            TUR0050     TUR OOB TJ Turnov                          C         26:53 
    7 Lejsková Barbora           TJN0051     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         28:47 
    8 Labská Karolína            LLI9952     LLI TJ Loko Liberec                        C         34:48 
    9 Jeřábková Ema              BOR9957     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         35:28 
   10 Thořová Markéta            TUV9952     TUV SOK TJ Turnov                          C         38:32 
   11 Macháčková Barbora         FYD0051     FYD Jizerský klub OB Frýdlant              C         45:29 

      Bartáková Eva              CHA9950     CHA OK Chrastava                           C         nest. 



D16  (10)      2.3 km  115 m   11 K        

    1 Linková Alena              TUR9751     TUR OOB TJ Turnov                          A         30:14 
    2 Fürstová Anna              LLI9854     LLI TJ Loko Liberec                        C         31:28 
    3 Balcarová Barbora          LLI9751     LLI TJ Loko Liberec                        B         32:00 
    4 Westin Emilie              19N9750     19N Porsgrunn OL                                     32:28 
    5 Šikolová Tereza            TJN9850     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         35:49 
    6 Nejezchlebová Martina      TUR9951     TUR OOB TJ Turnov                          C         47:05 

      Krausová Hana              LLI9853     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 
      Žihlová Anna               LLI9852     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 
      Žuchová Daniela            TJN9750     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         nest. 
      Štemberová Natálie         TJN9851     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         nest. 



D18  (1)       2.8 km  160 m   15 K        

    1 Košková Anička             LLI9550     LLI TJ Loko Liberec                        B         42:51 



D20  (2)       2.8 km  145 m   13 K        

    1 Lejsková Martina           TJN9451     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         47:00 
    2 Würzová Anna               FYD9451     FYD Jizerský klub OB Frýdlant              C         60:39 



D21K  (14)     2.8 km  150 m   15 K        

    1 Lankašová Barbora          CHA8050     CHA OK Chrastava                           C         40:58 
    2 Kvapilová Lenka            TUV8151     TUV SOK TJ Turnov                          C         41:53 
    3 Nejezchlebová Barbora      TUR9755     TUR OOB TJ Turnov                          B         43:22 
    4 Stanojkovičová Ljuba       STB8099     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         46:46 
    5 Pavlíková Klára            LIT7451     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         48:22 
    6 Neradová Eva               LIT8951     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         49:55 
    7 Tučková Monika             BOR7650     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         51:19 
    8 Jirků Martina              TUR8750     TUR OOB TJ Turnov                          C         53:56 
    9 Švábková Anna              TUR9352     TUR OOB TJ Turnov                          C         58:57 
   10 Pološčuková Lucie          SMB9051     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav            C         69:03 
   11 Peterková Viktorie         LLI7551     LLI TJ Loko Liberec                        C         71:51 

      Kučerková Romana           STB8196     STB TJ Stadion Nový Bor                    C          disk 
      Gorčicová Eliška           CHA9150     CHA OK Chrastava                           C         nest. 
      Krtičková Michaela         KON7975     KON KOB Konice                             C         nest. 



D21L  (19)     3.4 km  200 m   16 K        

    1 Kašková Kateřina           CHA7850     CHA OK Chrastava                           C         37:07 
    2 Spurná Martina             PGP8556     PGP SK Praga                               R         39:44 
    3 Pavlovcová Petra           TUR9353     TUR OOB TJ Turnov                          E         39:47 
    4 Staňová Karolína           BOR9853     BOR OK Jiskra Nový Bor                     A         41:40 
    5 Kochová Nikola             TUR9358     TUR OOB TJ Turnov                                    42:55 
    6 Nováková Lucie             BOR9854     BOR OK Jiskra Nový Bor                     A         42:57 
    7 Pachnerová Dominika        CHA7750     CHA OK Chrastava                           C         47:29 
    8 Švábková Lenka                         TUR OOB TJ Turnov                                    49:21 
    9 Šákrová Michaela           BOR8850     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         50:20 
   10 Kameníková Andrea          BOR9751     BOR OK Jiskra Nový Bor                     A         50:26 
   11 Švihovská Eva              SJC8352     SJC Sportcentrum Jičín                     C         50:38 
   12 Kovářová Lenka             LTP9750     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              A         53:36 
   13 Žitná Jana                 SMB9251     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav            C         54:38 
   14 Westin Kjersti             PGP9255     PGP SK Praga                               C         56:14 
   15 Králová Michaela           CTB7959     CTB SK OB Chotěboř                         C         57:17 
   16 Vejstrková Zuzana          CHA8852     CHA OK Chrastava                           C         62:04 
   17 Sedláčková Martina         TUR7959     TUR OOB TJ Turnov                          C         62:58 
   18 Vokurková Marta            TJN7950     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         65:25 

      Setínková Eva              DKP8759     DKP Oddíl OB Kotlářka                      C         nest. 



D35  (8)       2.8 km  145 m   13 K        

    1 Koutná Olga                BOR7152     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         36:59 
    2 Zakouřilová Helena         VSP7453     VSP USK Praha                              C         38:20 
    3 Zabořilová Romana          JEN7457     JEN OB Jenišovice                          C         39:28 
    4 Dolejší Lenka              STB7499     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         41:02 
    5 Folprechtová Kateřina      VSP7460     VSP USK Praha                              C         42:40 
    6 Kameníková Kateřina        BOR7758     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         50:13 
    7 Vřešťálová Lucie           TUR7450     TUR OOB TJ Turnov                          C         53:25 
    8 Janoušková Iveta           BOR7457     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         67:52 



D40  (18)      2.8 km  145 m   13 K        

    1 Linková Iva                TUR6850     TUR OOB TJ Turnov                          C         39:30 
    2 Pařízková Věrka            TJN7151     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         40:01 
    3 Nováková Eva               KAM7251     KAM SK Kamenice                            C         42:45 
    4 Gorčicová Ivana            CHA6550     CHA OK Chrastava                           C         44:47 
    5 Eichlerová Jana            KAS7051     KAS KOB Kamenický Šenov                    C         46:05 
    6 Čechlovská Jana            CHA6250     CHA OK Chrastava                           C         49:23 
    7 Fürstová Katka             LLI6950     LLI TJ Loko Liberec                        C         53:26 
    8 Míková Markéta             TJN7351     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         54:01 
    9 Bartáková Eva              CHA7051     CHA OK Chrastava                           C         54:34 
   10 Westin Lenka               19N7350     19N Porsgrunn OL                                     55:00 
   11 Picková Helena             TJN6952     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         55:16 
   12 Riby Kateřina              LTP7252     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         59:44 
   13 Žihlová Lucie              LLI6952     LLI TJ Loko Liberec                        C         60:52 
   14 Kašparová Marie            ZAK7250     ZAK SK Netopýr Zákupy                      C         63:40 
   15 Hájková Magdalena          TUV7351     TUV SOK TJ Turnov                          C         66:45 
   16 Pavlíková Pavla            CHA6551     CHA OK Chrastava                           C         76:03 

      Labská Bohuslava           LLI6951     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 
      Rydlová Magda              TJN6850     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         nest. 



D45  (9)       2.4 km  110 m   12 K        

    1 Abelová Ivana              STB6798     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         32:37 
    2 Vlčková Jindra             LDC6451     LDC KOB Děčín                              C         34:09 
    3 Marešová Pavlína           BOR6651     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         35:10 
    4 Kuncová Jiřina             TJN5752     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         36:44 
    5 Švábková Šárka             TUR6552     TUR OOB TJ Turnov                          C         38:57 
    6 Koucká Ivana               EKP6850     EKP VŠTJ Ekonom Praha                      C         42:07 
    7 Pávková Jana               BOR6550     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         45:13 
    8 Pološčuková Monika         SMB6551     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav            C         50:36 

      Slezáčková Věra            KAS6550     KAS KOB Kamenický Šenov                    C          disk 



D50  (5)       2.4 km  110 m   12 K        

    1 Šípová Soňa                BOR6150     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         35:19 
    2 Košková Vlasta             LLI6351     LLI TJ Loko Liberec                        C         41:56 
    3 Jedličková Zdena           BOR6299     BOR OK Jiskra Nový Bor                               42:10 
    4 Večeřová Ivana             TJN6052     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         44:06 
    5 Kubátová Ivana             BOR6152     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         62:31 



D55  (14)      1.9 km  90 m   10 K         

    1 Konopáčová Jana            TUR5650     TUR OOB TJ Turnov                          C         31:48 
    2 Zavadilová Naďa            SCP5450     SCP OK Sparta Praha                        C         32:34 
    3 Neradová Alena             LIT5051     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         36:43 
    4 Kadavá Eva                 CHA5750     CHA OK Chrastava                           C         39:19 
    5 Šaffková Zuzana            CHA5150     CHA OK Chrastava                           C         40:54 
    6 Bradnová Věra              CHA5550     CHA OK Chrastava                           C         42:25 
    7 Lukavcová Lenka            TJN5452     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         44:47 
    8 Matoušková Marie           LJN5550     LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou         C         51:39 
    9 Bartoňová Marie            BOR5351     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         55:52 
   10 Lusková Olga               CHA5650     CHA OK Chrastava                           C         55:54 
   11 Franckeová Libuše                      NNN Neregistrovaní                                   56:36 
   12 Kadečková Jana             JEN5651     JEN OB Jenišovice                          C         69:18 

      Klímová Jitka              KAS5451     KAS KOB Kamenický Šenov                    C          disk 
      Havlová Jaroslava          JEN5452     JEN OB Jenišovice                          C          disk 



D60  (4)       1.9 km  90 m   10 K         

    1 Omová Jana                 TUR5150     TUR OOB TJ Turnov                          C         40:50 
    2 Richtrová Jaroslava        JEN5251     JEN OB Jenišovice                          C         48:06 
    3 Vokálová Pavla             CHA4951     CHA OK Chrastava                           C         52:00 
    4 Ondrůjová Anna             LIT5351     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         82:30 



D65  (6)       1.6 km  75 m   8 K          

    1 Kašková Eva                CHA4650     CHA OK Chrastava                           C         37:03 
    2 Nejezchlebová Věra         KAS4551     KAS KOB Kamenický Šenov                    C         44:12 
    3 Štrojsová Jaroslava        KAS4350     KAS KOB Kamenický Šenov                    C         44:41 
    4 Křtěnská Leontina          BOR4650     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         45:04 

      Krausová Marie             LLI4451     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 
      Kubíková Hela              LLI4851     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 



H10  (20)      1.5 km  70 m   7 K          

    1 Vitebský Lukáš             TJN0302     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         15:39 
    2 Novotný Jaromír            VLI0300     VLI Slavia Liberec orienteering                      18:21 
    3 Mellan Jonáš               TUV0308     TUV SOK TJ Turnov                          C         18:46 
    4 Peterka Jakub              LLI0404     LLI TJ Loko Liberec                        C         18:56 
    5 Socha Ondřej               BOR0302     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         20:08 
    6 Tkáč Matěj                 TJN0401     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         20:14 
    7 Staňa Ondřej               BOR0301     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         22:34 
    8 Řehoř Vojta                TJN0303     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         24:24 
    9 Henzl Pavel                CHA0302     CHA OK Chrastava                                     28:16 
   10 Zakouřil Matyáš            VSP0400     VSP USK Praha                              C         31:28 
   11 Danko Štěpán               CHA0301     CHA OK Chrastava                           C         33:19 
   12 Ekert Tomáš                            VLI Slavia Liberec orienteering                      36:25 
   13 Pavlík Matěj               LIT0401     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         37:14 
   14 Šašek Martin               SOB0501     SOB SOBSA                                            38:40 
   15 Hnízdil Matěj              KAS0301     KAS KOB Kamenický Šenov                    C         40:04 
   16 Hejna Viktor               VSP0408     VSP USK Praha                              C         41:58 
   17 Bejvl Marek                LME0400     LME SK Los Mělník                          C         54:57 
   18 Hejna Igor                 VSP0407     VSP USK Praha                              C         59:29 

      Zabořil Ondřej             JEN0401     JEN OB Jenišovice                          C          disk 
   ms Hallman Marek              TUV0204     TUV SOK TJ Turnov                          C         80:23 



H10L  (24)     2.7 km  70 m   7 K          

    1 Mašek Matěj                STB0401     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         19:29 
    2 Heřmánek Petr              TUR0500     TUR OOB TJ Turnov                          C         21:35 
    3 Husák Ondřej               SLA0600     SLA SKOB Slaný                             C         22:47 
    4 Janoušek Slávek            BOR0400     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         22:53 
    5 Clark Arthur               LTP0401     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         25:06 
    6 Nejezchleb Vojtěch         TUR0501     TUR OOB TJ Turnov                                    25:22 
    7 Kučera Filip               CHA0501     CHA OK Chrastava                           C         25:40 
    8 Kuc David                  SCP0600     SCP OK Sparta Praha                        C         26:12 
    9 Trojan Tomáš               TUV1301     TUV SOK TJ Turnov                                    26:39 
   10 Rokos Marek                TJN0500     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         27:25 
   11 Mairich Filip              TJN1001     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   29:04 
   12 Mencl Josef                VSP0602     VSP USK Praha                              C         29:39 
   13 Janoušek Albert            CHA0400     CHA OK Chrastava                           C         30:41 
   14 Král Adam                  CTB0501     CTB SK OB Chotěboř                         C         31:43 
   15 Rubáček Jan                            VLI Slavia Liberec orienteering                      32:43 
   16 Zoubek Viktor                          TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   33:00 
   17 Dejnožka Martin            TJN0600     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         34:46 
   18 Kuc Radim                  SCP0400     SCP OK Sparta Praha                        C         36:00 
   19 Vřešťál Antonín            TUR0604     TUR OOB TJ Turnov                          C         40:14 
   20 Míka Bertík                TJN0601     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         48:01 

      Rind Matyáš                LLI0400     LLI TJ Loko Liberec                        C          disk 
      Rubáček Matouš                         VLI Slavia Liberec orienteering                       disk 
      Novák Jáchym               KAM0502     KAM SK Kamenice                            C         nest. 
   ms Procházka Lukáš            STB0200     STB TJ Stadion Nový Bor                              23:03 



H12  (23)      1.9 km  100 m   9 K         

    1 Paroulek Lukáš             LLI0201     LLI TJ Loko Liberec                        B         19:56 
    2 Adamec Martin              TJN0106     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         21:17 
    3 Dejnožka Vojtěch           TJN0300     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         21:59 
    4 Budský Ondřej              TJN0105     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         22:43 
    5 Bílý Jakub                             LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         22:56 
    6 Hájek Kryštof              TUV0203     TUV SOK TJ Turnov                          C         28:58 
    7 Jirman Filip               TUV0212     TUV SOK TJ Turnov                          C         29:22 
    8 Vávra Pavel                BOR0101     BOR OK Jiskra Nový Bor                     B         29:37 
    9 Krupka Štěpán              CHA0201     CHA OK Chrastava                           C         31:10 
   10 Bradáč David               LLI0203     LLI TJ Loko Liberec                        B         31:20 
   11 Rokos Michal               TJN0107     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         33:35 
   12 Zabořil Vojta              JEN0101     JEN OB Jenišovice                          C         39:09 
   13 Clark Oskar William        LTP0103     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         41:30 
   14 Matyáš Vojtěch             CHA0202     CHA OK Chrastava                           C         45:13 
   15 Riby Thomas                LTP0202     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         46:34 
   16 Husák Zdeněk               SLA0201     SLA SKOB Slaný                             C         46:41 
   17 Rajn Filip                 CHA0102     CHA OK Chrastava                           C         49:33 
   18 Brand Adam                 CHA0200     CHA OK Chrastava                           C         57:42 
   19 Pavlík Ondřej              LIT0101     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         61:50 
   20 Šašek Adam                 SOB0200     SOB SOBSA                                            77:35 

   ms Pavel Martin               TJN0004     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         32:02 
   ms Václavů Jan                TJN0005     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         40:27 
   ms Vodrážka Matěj                         VLI Slavia Liberec orienteering                      38:31 



H14  (14)      2.3 km  115 m   11 K        

    1 Ullrich Jakub              BOR9900     BOR OK Jiskra Nový Bor                     A         17:32 
    2 Pavlovec Dan               BOR0001     BOR OK Jiskra Nový Bor                     A         20:07 
    3 Thoř Tomáš                 TUV9903     TUV SOK TJ Turnov                          B         20:35 
    4 Mareš Vít                  BOR0000     BOR OK Jiskra Nový Bor                     A         22:26 
    5 Němeček Josef              TJN0002     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         25:30 
    6 Bradáč Jakub               LLI0002     LLI TJ Loko Liberec                        B         26:59 
    7 Karatsiolis Kryštof        TUR9901     TUR OOB TJ Turnov                          C         28:27 
    8 Šmaus Antonín              TJN0001     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         29:05 
    9 Novotný Marek              TJN9901     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         30:39 
   10 Drobník Michal             TUR9903     TUR OOB TJ Turnov                          C         34:20 
   11 Marek Jakub                LLI9900     LLI TJ Loko Liberec                        C         38:39 

      Ježek Josef                TUV9901     TUV SOK TJ Turnov                          C         nest. 
      Melichar Petr              LLI0001     LLI TJ Loko Liberec                        B         nest. 
      Kubec Jan                  BOR0004     BOR OK Jiskra Nový Bor                     B         nest. 



H16  (7)       2.8 km  160 m   15 K        

    1 Novák Filip                TJN9801     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         31:54 
    2 Birnbaum Adam              BOR9802     BOR OK Jiskra Nový Bor                     B         33:29 
    3 Kašpar Ludvík              BOR9805     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         38:01 
    4 Procházka Daniel           LLI9703     LLI TJ Loko Liberec                        C         39:07 
    5 Koucký Martin              EKP9700     EKP VŠTJ Ekonom Praha                      C         50:56 
    6 Císař Radim                TJN9803     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         53:37 

      Kraus Jakub                LLI9702     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 



H18  (3)       3.3 km  180 m   16 K        

    1 Posselt Martin             TJN9501     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         45:31 
    2 Hájek Vojtěch              TJN9502     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         52:44 
    3 Labský Jan                 LLI9602     LLI TJ Loko Liberec                        B         61:38 



H20  (1)       3.6 km  190 m   18 K        

    1 Pustai David               TJN9301     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         53:44 



H21K  (20)     3.5 km  160 m   17 K        

    1 Picek Štěpán               TJN9601     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         A         37:34 
    2 Šmaus Jan                  TJN9700     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         A         41:28 
    3 Kunc Radovan               TJN5549     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         42:39 
    4 Gorčica Pavel              CHA6200     CHA OK Chrastava                           C         43:06 
    5 Henych Tomáš               VLI9002     VLI Slavia Liberec orienteering                      43:49 
    6 Srb Tomáš                  BOR8801     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         44:49 
    7 Janeček Mirek              TJN9804     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         B         45:38 
    8 Kučerka David              LIT8202     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         45:39 
    9 Šmaus Ivan                 TJN6249     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         48:43 
   10 Horáček Matěj              TUV8501     TUV SOK TJ Turnov                          C         54:11 
   11 Kašpar Ludvík              ZAK7200     ZAK SK Netopýr Zákupy                      C         55:09 
   12 Borovička Milan            FSP6104     FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha            C         61:44 
   13 Pavlík Bronislav           LIT8201     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         64:03 
   14 Kučerka Jan                LIT8002     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         64:13 
   15 Hulha Lukáš                LTP9405     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         69:13 
   16 Moutvička Ondřej           LIT8301     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         82:00 

      Klusáček Radim             BOR7710     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         nest. 
      Stránský Michal            BOR8900     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         nest. 
      Večeřa Martin              TJN9105     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         nest. 
      Krtička Jan                KON7931     KON KOB Konice                             C         nest. 



H21L  (30)     4.6 km  220 m   22 K        

    1 Hradec Pavel               TUR8801     TUR OOB TJ Turnov                          E         37:21 
    2 Oma Jakub                  TUR8002     TUR OOB TJ Turnov                          C         38:03 
    3 Baier Martin               TUR7603     TUR OOB TJ Turnov                          R         38:33 
    4 Švihovský Jaromír          SJC8005     SJC Sportcentrum Jičín                     C         40:08 
    5 Váňa Martin                TUR8401     TUR OOB TJ Turnov                          C         40:39 
    6 Semík Ondřej               KAM9401     KAM SK Kamenice                                      41:13 
    7 Kořínek Tomáš              BOR9007     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         42:32 
    8 Schröter Pavel             CHA7203     CHA OK Chrastava                           C         44:13 
    9 Melichar Vojtěch           LLI9802     LLI TJ Loko Liberec                        A         46:19 
   10 Macek Jiří                 LIT8401     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         46:32 
   11 Rufferová Iva              TUR8354     TUR OOB TJ Turnov                          E         47:20 
   12 Kadavý Petr                CHA7800     CHA OK Chrastava                           C         49:18 
   13 Nejman Stanislav           CHA9500     CHA OK Chrastava                           B         50:22 
   14 Matějů Luboš               PGP7601     PGP SK Praga                               C         50:23 
   15 Burda Matěj                LDC9602     LDC KOB Děčín                              A         50:30 
   16 Khel Richard               SCP7500     SCP OK Sparta Praha                        C         51:25 
   17 Čechlovský Jan             CHA9300     CHA OK Chrastava                           B         53:24 
   18 Král Aleš                  CTB7801     CTB SK OB Chotěboř                         C         55:24 
   19 Štryncl Pavel              NNN9009     NNN Neregistrovaní                                   57:18 
   20 Vokurka Jan                TJN7501     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         62:21 
   21 Francke Michal             TJN8600     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         65:36 
   22 Pavlík Libor               LIT7605     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         66:38 
   23 Eiselt Jan                 LTP8801     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         72:05 
   24 Moravec Jan                TUR9000     TUR OOB TJ Turnov                          C         75:58 

      Fürst Matouš               LLI9603     LLI TJ Loko Liberec                        A         nest. 
      Hnízdil Jan                KAS7100     KAS KOB Kamenický Šenov                    C         nest. 
      Pesničák Jan               SMR7902     SMR SK SNS Smržovka                        C         nest. 
      Peths Jan                  KRN8101     KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov                C         nest. 
      Pospíšil Vítek             SCP6800     SCP OK Sparta Praha                        C         nest. 
      Žemlík Pavel               TZL7135     TZL SKOB Zlín                              C         nest. 



H35  (11)      3.6 km  190 m   18 K        

    1 Hons Miši                  SMR7700     SMR SK SNS Smržovka                        C         39:03 
    2 Folprecht Eduard           TUV7304     TUV SOK TJ Turnov                          C         45:23 
    3 Zakouřil Václav            VSP7401     VSP USK Praha                              C         45:24 
    4 Kvapil Petr                TUV7402     TUV SOK TJ Turnov                          C         49:40 
    5 Balogh Jan                 TJN7500     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         55:53 
    6 Žitný Tomáš                SMB6401     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav            C         56:55 
    7 Dejnožka Jiří              TJN7503     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         63:56 
    8 Pecka Vlastimil            TJN7502     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         70:52 
    9 Novák Ondřej               KAM7300     KAM SK Kamenice                            C         74:15 

      Hájek Jan                  TUV7301     TUV SOK TJ Turnov                          C          disk 
      Heřmánek Michal            TUR7702     TUR OOB TJ Turnov                          C          disk 



H40  (17)      3.6 km  190 m   18 K        

    1 Vřešťál Jan                TUR7301     TUR OOB TJ Turnov                          C         42:48 
    2 Mrkvička Jiří              TJN7101     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         44:19 
    3 Sucharda Jiří              BOR5802     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         44:27 
    4 Šritr Martin               TUV6802     TUV SOK TJ Turnov                          C         44:30 
    5 Novotný Dušan              TJN7002     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         46:35 
    6 Svoboda Jan                BOR7200     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         48:27 
    7 Průcha Miloslav            BOR5800     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         49:30 
    8 Dikoš Pavel                BOR6003     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         50:24 
    9 Průšek Petr                STB7000     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         52:20 
   10 Bejvl Jakub                LME7100     LME SK Los Mělník                          C         52:37 
   11 Eichler Petr               KAS6900     KAS KOB Kamenický Šenov                    C         56:52 
   12 Šašek Luděk                SOB6901     SOB SOBSA                                  C         61:49 
   13 Gebouský Petr                          NNN Neregistrovaní                                   66:17 
   14 Švábek Karel               TUR6501     TUR OOB TJ Turnov                          C         67:41 

      Mencl Miloslav             VSP6505     VSP USK Praha                              C          disk 
      Flossmann Petr                         NNN Neregistrovaní                              Přes limit 
      Bradáč Stanislav           LLI7201     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 



H45  (12)      3.3 km  180 m   16 K        

    1 Bílý Petr                  LTP6805     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         37:42 
    2 Bruner Luboš               LTP6501     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         46:24 
    3 Fürst Aleš                 LLI6801     LLI TJ Loko Liberec                        C         48:14 
    4 Picek Jan                  TJN6500     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         49:20 
    5 Pavel Petr                 LTP6806     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         50:38 
    6 Vlček Petr                 LDC6401     LDC KOB Děčín                              C         53:57 
    7 Žucha Jiří                 TJN6603     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         54:10 
    8 Kovář Boris                LTP6710     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         61:53 
    9 Doškář Boris               BOR6400     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         62:33 
   10 Posselt Martin             TJN6802     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         66:05 
   11 Míka Zdeněk                TJN6700     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         70:00 
   12 Kavalek Miroslav           CHA6300     CHA OK Chrastava                           C         83:15 



H50  (6)       3.3 km  180 m   16 K        

    1 Westin Kjeil               19N6300     19N Porsgrunn OL                                     39:53 
    2 Hoidekr Pavel              LLI5901     LLI TJ Loko Liberec                        C         52:24 
    3 Šubrt Pavel                SMB6301     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav            C         58:51 
    4 Ullrich Petr               BOR6300     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         68:52 
    5 Hulha Karel                LTP6001     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         87:02 

      Vitebský Mirek             TJN5001     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis              Přes limit 



H55  (11)      2.6 km  130 m   12 K        

    1 Konopáč Jiří               TUR5803     TUR OOB TJ Turnov                          C         31:25 
    2 Kaška Rudolf               CHA5500     CHA OK Chrastava                           C         32:35 
    3 Janata Petr                TJN5603     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         35:33 
    4 Pávek Miloš                BOR5801     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         38:17 
    5 Provazník Jiří             TUR5102     TUR OOB TJ Turnov                          C         39:23 
    6 Horák Petr                 TJN5602     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         40:08 
    7 Eiselt Miloš               LTP5802     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         45:55 
    8 Pavlík Milan               CHA5400     CHA OK Chrastava                           C         46:46 
    9 Böhm Karel                 TJN5101     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         50:49 
   10 Francke Karel                          NNN Neregistrovaní                                   54:08 

      Hudský Vlastimil           TUR5100     TUR OOB TJ Turnov                          C         nest. 



H60  (13)      2.6 km  130 m   12 K        

    1 Jakubec Jindřich           TUR4801     TUR OOB TJ Turnov                          C         37:37 
    2 Lukavec Míla               TJN4901     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         37:51 
    3 Šikola Alexej              LJN5301     LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou                   45:30 
    4 Barták Jiří                CHA5100     CHA OK Chrastava                           C         46:05 
    5 Vokál Jiří                 CHA5001     CHA OK Chrastava                           C         46:06 
    6 Kadavý Zdeněk              CHA4901     CHA OK Chrastava                           C         48:22 
    7 Pospíšil Jiří              TUV4701     TUV SOK TJ Turnov                          C         49:54 
    8 Lusk Karel                 CHA5002     CHA OK Chrastava                           C         62:35 
    9 Jedlička Miroslav          JEN5301     JEN OB Jenišovice                          C         66:11 
   10 Našinec Jiří               STB5003     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         69:40 

      Kadečka Jiří               JEN5002     JEN OB Jenišovice                          C          disk 
      Bárta Miroslav             JEN5201     JEN OB Jenišovice                          C         nest. 
      Valter Petr                KBP4500     KBP KBP Praha                              C         nest. 



H65  (6)       2.2 km  100 m   11 K        

    1 Hlaváč Jaroslav            SMB4801     SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav            C         41:21 
    2 Smetana Radim              CHA4700     CHA OK Chrastava                           C         43:06 
    3 Nejezchleba Jiří           KAS4600     KAS KOB Kamenický Šenov                    C         50:44 
    4 Kraus Jan                  LLI4501     LLI TJ Loko Liberec                        C         54:22 

      Lukáš Zdeněk               LLI4502     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 
      Matoušek Luboš             LJN4700     LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou         C         nest. 



H70  (11)      2.2 km  100 m   11 K        

    1 Křtěnský Jaroslav          BOR3600     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         41:49 
    2 Úlehla Zdeněk              BOR4001     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         42:06 
    3 Zakouřil Václav            TUV4301     TUV SOK TJ Turnov                          C         42:22 
    4 Beránek Miroslav           BOR3900     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         45:08 
    5 Petrželka Pavel            TJN3800     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         45:55 
    6 Štrojsa Josef              KAS4000     KAS KOB Kamenický Šenov                    C         50:17 
    7 Venuš Jaroslav             BOR3800     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         53:24 
    8 Folprecht Eduard           TUR4301     TUR OOB TJ Turnov                          C         54:07 
    9 Mašek Pavel                BOR3602     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         58:11 
   10 Hlavatý Karel              SJP4200     SJP KČT Slavoj Praha                       C         58:58 
   11 Picek Jan                  TJN4000     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         61:18 



HDR  (80)      2.7 km  70 m   7 K          

    1 Schroterová Adéla                      CHA OK Chrastava                                     16:03 
    2 Houdová Veronika           CHA0552     CHA OK Chrastava                           C         17:04 
    3 Klust Jan                  CHA0702     CHA OK Chrastava                           C         18:13 
    4 Nebusová Norika                        NNN Neregistrovaní                                   20:13 
    5 Lamačová Barbora           BOR0750     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         20:47 
    6 Dolejší Jan                STB0601     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         20:49 
    7 Heczková Anna                          VLI Slavia Liberec orienteering                      20:59 
    7 Heczko Erik                            VLI Slavia Liberec orienteering                      20:59 
    9 Kučera Radek               CHA0700     CHA OK Chrastava                           C         21:00 
   10 Svatošová Bára                         NNN Neregistrovaní                                   21:47 
   11 Hušková Veronika                       NNN Neregistrovaní                                   22:29 
   12 Riby Philip                LTP0702     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         22:58 
   13 Štemberová Bára            TJN0650     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         23:28 
   13 Habán Eduard               VLI0800     VLI Slavia Liberec orienteering            C         23:28 
   15 Štveráková Zuzana          CHA0750     CHA OK Chrastava                           C         23:30 
   16 Habán Oliver               VLI0600     VLI Slavia Liberec orienteering            C         23:56 
   17 Přinda Jan                 VLI0803     VLI Slavia Liberec orienteering            C         23:59 
   18 Šebelka Matěj                          VLI Slavia Liberec orienteering                      24:24 
   19 Lusk Zdeněk                CHA0600     CHA OK Chrastava                           C         24:38 
   20 Vřešťál František          TUR0906     TUR OOB TJ Turnov                          C         25:14 
   21 Mašková Lucie              STB0751     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         25:16 
   22 Řezáčová Lucie                         NNN Neregistrovaní                                   25:20 
   23 Hušková Zuzana                         NNN Neregistrovaní                                   26:22 
   24 Pavlova Lenka              TJN0850     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         27:11 
   25 Sochová Anna               BOR0550     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         28:22 
   26 Langer Lukáš               LJN0800     LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou         C         28:49 
   27 Riedelová Adéla            BOR1096     BOR OK Jiskra Nový Bor                               29:18 
   28 Thumová Marie              BOR1098     BOR OK Jiskra Nový Bor                               29:23 
   29 Kašpar Vojtěch             ZAK0400     ZAK SK Netopýr Zákupy                      C         29:29 
   30 Rejholcová Tereza          BOR0751     BOR OK Jiskra Nový Bor                               29:43 
   31 Sluková Jindřiška          STB0551     STB TJ Stadion Nový Bor                              30:13 
   32 Flossmannová Lucie                     NNN Neregistrovaní                                   30:20 
   33 Kándl Matěj                DCE0500     DCE KOB Dobřichovice                       C         30:22 
   34 Meier David                VSP0606     VSP USK Praha                              C         30:53 
   35 Kvapilová Kristýna         TUV0999     TUV SOK TJ Turnov                          C         30:55 
   36 Vávra Tomáš                BOR1040     BOR OK Jiskra Nový Bor                               31:30 
   37 Bartoš Ondřej              BOR1041     BOR OK Jiskra Nový Bor                               32:06 
   38 Vávra Jan                  BOR1045     BOR OK Jiskra Nový Bor                               32:14 
   39 Hallmanová Lada            TUV1351     TUV SOK TJ Turnov                                    32:18 
   40 Jiroutek Jakub                         NNN Neregistrovaní                                   32:25 
   41 Vařeková Anna              TUV0651     TUV SOK TJ Turnov                          C         32:45 
   42 Mareček Ondřej             VLI0700     VLI Slavia Liberec orienteering            C         32:45 
   43 Řezáčová Daniela                       NNN Neregistrovaní                                   32:54 
   44 Zabořilová Anna            JEN0951     JEN OB Jenišovice                                    33:38 
   44 Houda Hugo                             NNN Neregistrovaní                                   33:38 
   46 Nebusová Bety                          NNN Neregistrovaní                                   34:01 
   47 Ort Haštal                 BOR1043     BOR OK Jiskra Nový Bor                               34:30 
   48 Thuma Aleš                 BOR1044     BOR OK Jiskra Nový Bor                               34:31 
   49 Kyslíková Magda            BOR1099     BOR OK Jiskra Nový Bor                               34:32 
   50 Hejnová Barbora            VSP0851     VSP USK Praha                              C         34:34 
   51 Nejedlová Karolína                     NNN Neregistrovaní                                   35:47 
   52 Přinda Vojtěch             VLI1000     VLI Slavia Liberec orienteering            C         36:00 
   53 Šťastná Soňa               CHA0550     CHA OK Chrastava                           C         36:35 
   54 Štembera Vítek             TJN0801     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         36:54 
   55 Zakouřilová Klára          VSP0850     VSP USK Praha                              C         37:06 
   56 Göttlich Vít               BOR0800     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         37:27 
   57 Jeřábková Tereza           CHA0752     CHA OK Chrastava                                     37:30 
   58 Svoboda Matěj              BOR0600     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         38:19 
   59 Klustová Tereza            CHA0751     CHA OK Chrastava                           C         41:48 
   60 Folprecht Lukáš                        TUV SOK TJ Turnov                                    41:59 
   61 Brandová Anna Marie        CHA0651     CHA OK Chrastava                           C         42:15 
   62 Danková Alice              CHA0650     CHA OK Chrastava                           C         44:55 
   63 Vacková Denisa                         NNN Neregistrovaní                                   46:52 
   64 Houda Lukáš                CHA0800     CHA OK Chrastava                                     48:08 
   65 Močárková Amálie           CHA0556     CHA OK Chrastava                                     48:10 
   66 Hrdlička Jan                           NNN Neregistrovaní                                   49:24 
   67 Rafaj Mikuláš                          NNN Neregistrovaní                                   49:36 
   68 Kučerka Radek              STB1101     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         51:51 
   69 Honsová Andrea             SMR0399     SMR SK SNS Smržovka                                  54:07 
   70 Pavlík Tobiáš              LIT1111     LIT KOB Chemopetrol Litvínov               C         66:10 

      Pecka Matěj                TJN0901     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C          disk 
      Kredba Filip               BOR1042     BOR OK Jiskra Nový Bor                                disk 
      Jirásek Richard            NNN0002     NNN Neregistrovaní                                    disk 
      Kašpar Štěpán              ZAK0401     ZAK SK Netopýr Zákupy                      C         nest. 
      Bradáč Václav              LLI0600     LLI TJ Loko Liberec                        C         nest. 
      Marková Hana               LLI0450     LLI TJ Loko Liberec                                  nest. 
      Vokurka Antonín            TJN0800     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         nest. 
      Vokurka Ota                TJN1200     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         nest. 
      Žemlík Eduard              TZL0901     TZL SKOB Zlín                                        nest. 
      Řehoř Hynek                TJN0700     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         nest. 



P2  (41)       2.1 km  95 m   10 K         

    1 Erert Vladimir                         NNN Neregistrovaní                                   25:58 
    2 Nebusová Babeta                        NNN Neregistrovaní                                   26:32 
    3 Zítková Michaela           TUV8551     TUV SOK TJ Turnov                                    27:35 
    4 Úlehlová Ivana             BOR5150     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C         31:44 
    5 Berka Miroslav                         NNN Neregistrovaní                                   31:50 
    6 Rajn Aleš                              NNN Neregistrovaní                                   31:52 
    7 Ježek Josef                TUV6701     TUV SOK TJ Turnov                                    32:31 
    8 Dolejší Miloš              STB6701     STB TJ Stadion Nový Bor                    C         32:50 
    9 Pfeuffer Elias             TJN0099     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   34:08 
   10 Svatošová Jana                         NNN Neregistrovaní                                   34:14 
   11 Tomanicová Petra           CHA7651     CHA OK Chrastava                                     35:48 
   12 Berková Monika                         NNN Neregistrovaní                                   35:50 
   13 Melicharová Barbora        LLI7252     LLI TJ Loko Liberec                        C         36:01 
   14 Semerádová Lenka                       NNN Neregistrovaní                                   36:07 
   15 Dejnožková Blanka          TJN7651     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         37:12 
   16 Nejedlo Matouš                         NNN Neregistrovaní                                   37:49 
   17 Švarc Tomáš                            NNN Neregistrovaní                                   38:55 
   18 Rindová Kateřina           LLI7450     LLI TJ Loko Liberec                        C         39:05 
   19 Šebelková Štěpánka                     VLI Slavia Liberec orienteering                      41:18 
   20 Matyášová Jana             CHA7652     CHA OK Chrastava                                     42:53 
   21 Rubáčková Kateřina                     NNN Neregistrovaní                                   43:31 
   22 Hejtmánková Věrka                      NNN Neregistrovaní                                   44:27 
   23 Vitebská Lenka             TJN5051     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   44:37 
   24 Řehoř Jiří                 NNN0004     NNN Neregistrovaní                                   44:42 
   25 Švarcová Lenka                         NNN Neregistrovaní                                   45:22 
   26 Matyáš Libor               CHA7603     CHA OK Chrastava                                     49:48 
   27 Pacltová Jitka                         NNN Neregistrovaní                                   54:07 
   28 Fólová Hana                TJN6353     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         55:18 
   29 Benháková Dagmar                       NNN Neregistrovaní                                   58:20 
   30 Kučerová Lucie             CHA7950     CHA OK Chrastava                                     58:48 
   30 Hornychová Helena          TJN5052     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   58:48 
   32 Kopecká Mirka              TJN5050     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   59:26 
   33 Nejedlová Magdaléna                    NNN Neregistrovaní                                   70:26 
   34 Nejedlová Jasefina                     NNN Neregistrovaní                                   70:30 

      Švorcová Lenka             CHA7550     CHA OK Chrastava                                      disk 
      Steinbauerová Helena       NNN0003     NNN Neregistrovaní                                    disk 
      Bradáčová Marie            LLI7550     LLI TJ Loko Liberec                                  nest. 
      Riby Andrew                LTP5501     LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice              C         nest. 
      Ježková Jana               TUV9456     TUV SOK TJ Turnov                                    nest. 
      Tkáč Jan                   TJN5000     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis                   nest. 
      Savelieva Natalia          LCE7853     LCE OOB TJ Slovan Luhačovice               C         nest. 



P4  (34)       3.0 km  145 m   14 K        

    1 Pešík Marek                            NNN Neregistrovaní                                   34:25 
    2 Fólová Martina             TJN8853     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         38:39 
    3 Husáková Petra                         SLA SKOB Slaný                                       42:15 
    4 Tišerová Ivana                         NNN Neregistrovaní                                   42:22 
    5 Rolná Jana                 SMR2051     SMR SK SNS Smržovka                                  42:48 
    6 Francke Pavla              NNN0001     NNN Neregistrovaní                                   43:32 
    7 Pešík Michal               TJN7701     TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis         C         43:38 
    8 Menclová Silvie            VSP7050     VSP USK Praha                              C         44:47 
    9 Gavendová Hana             SMR2052     SMR SK SNS Smržovka                                  47:04 
   10 Peteráč Zdeněk                         NNN Neregistrovaní                                   48:33 
   11 Tomanica Vojtěch           CHA7601     CHA OK Chrastava                                     52:17 
   12 Zabořil Michal             JEN7101     JEN OB Jenišovice                          C         53:44 
   13 Hanajová Katka             SMR2053     SMR SK SNS Smržovka                                  54:30 
   14 Paclt Jiří                             NNN Neregistrovaní                                   55:00 
   15 Švarc Jiří                             NNN Neregistrovaní                                   55:56 
   16 Kopalová Markéta           NNN8888     NNN Neregistrovaní                                   56:05 
   17 Štverák Jan                CHA7301     CHA OK Chrastava                                     59:11 
   18 Košek Ladislav             LLI5903     LLI TJ Loko Liberec                        C         59:14 
   19 Hrobař Petr                            NNN Neregistrovaní                                   60:00 
   20 Novotná Jana                           NNN Neregistrovaní                                   62:22 
   21 Rind Pavel                 LLI7400     LLI TJ Loko Liberec                        C         62:33 
   22 Mokrý Pavel                            NNN Neregistrovaní                                   63:52 
   23 Karel Jaroslav                         NNN Neregistrovaní                                   65:36 
   24 Hejna Vladimír             VSP7404     VSP USK Praha                              C         70:36 
   25 Danko Tomáš                CHA7200     CHA OK Chrastava                           C         75:24 
   26 Novák Jiří                             NNN Neregistrovaní                                   76:38 
   27 Kadečka Adam               JEN9601     JEN OB Jenišovice                          C         78:33 
   28 Semerád Martin                         NNN Neregistrovaní                                   84:43 
   29 Drahoňovský Radek                      NNN Neregistrovaní                                   89:05 
   30 Nejedlo Tomáš                          NNN Neregistrovaní                                   89:33 

      Melichar Jaromír           LLI6301     LLI TJ Loko Liberec                        C          disk 
      Spejchal Petr              BOR7512     BOR OK Jiskra Nový Bor                     C          disk 
      Bartoš Jiří                            NNN Neregistrovaní                                    disk 
      Vykuka Lukáš               NNN8900     NNN Neregistrovaní                              Přes limit