7. závod Ještědského žebříčkučt 29.5.2014 11:15
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

 Start         Jméno               Reg.č.    Lic      Čip 


D10  (13)          2.2 km  75 m   10 K     

 58:00         Marková Hana       LLI0450      C  2060281 
 61:00         ms Říhová Eliška   CHA0351      C   436417 
 64:00         Havlová Kateřina   VRL0552      C     8964 
 67:00         Podrábská Alžběta  VLI0451      C    49962 
 70:00         Průšková Tereza    STB0499      C   446324 
 73:00         Synková Barbora    DOK0450      C  2053515 
 76:00         Hošmánková Markét  BOR0499            4384 
 79:00         Martanová Lea      VLI0555      C  2043610 
 82:00         Kubecová Magdalen  STB0550      C  2019212 
 85:00         Vakant                                     
 88:00         Vakant                                     
 91:00         Vakant                                     
 94:00         Vakant                                     



D10L  (19)         3.0 km  95 m   9 K      

 55:00         Heczková Anna      VLI0652      C     7752 
 57:00         Flossmannová Luci  VLI0852      C  4402222 
 59:00         Hubáčková Lucie    TJN0651      C  2056298 
 61:00         Mellanová Judita   TUV0559      C   411518 
 63:00         Řezáčová Lucie     VLI0450      C  4402231 
 65:00         Kodejšová Markéta  VSP0458      C  2021828 
 67:00         Jakoubková Anna    STB0498      C   682369 
 69:00         Štveráková Eliška  CHA0553      C     4440 
 71:00         Sochová Anna       BOR0550      C     4386 
 73:00         Houdová Veronika   CHA0552      C  2070843 
 75:00         Hájková Tereza     TUV0558      C   888626 
 77:00         Skalová Jolana     TJN0653      C  2070854 
 79:00         Matyášová Kristýn  CHA0555      C  2049590 
 81:00         Pecková Tereza     EKP0551      C    51600 
 83:00         Danková Alice      CHA0650      C  2070830 
 85:00         Vakant                                     
 87:00         Vakant                                     
 89:00         Vakant                                     
 91:00         Vakant                                     



D12  (25)          2.7 km  120 m   8 K     

  1:00         Mrkvičková Veroni  TJN0355      C  2069097 
  4:00         Linková Lucie      TUR0251      B  2032102 
  7:00         Nedomlelová Lucie  TJN0256      B  2069091 
 10:00         Podrábská Marie    VLI0251      B   207860 
 13:00         Nováková Marie     TJN0351      C  2067312 
 16:00         Nehasilová Veroni  LDC0350      C   505131 
 19:00         Lišková Adélka     CHA0254      C  2049599 
 22:00         Novotná Viktorie   TJN0250      C   425591 
 25:00         Martanová Elin     VLI0252      B  2043603 
 28:00         Rydlová Magdaléna  TJN0251      B  2035725 
 31:00         Jeřábková Andrea   CHA0253      C     8181 
 34:00         Hornychová Karolí  TJN0254      B   232506 
 37:00         Žejdlíková Eliška  LTP0350      C   886252 
 40:00         Boskovská Tereza   DOK0250      C     7766 
 43:00         Vitebská Eliška    TJN0350      C  1398987 
 46:00         Šritrová Lenka     TUV0252      B    51808 
 49:00         Kopecká Tamara     TJN0352      C  2067318 
 52:00         Halamová Amálie    DOK0252      C  2053240 
 55:00         Růžičková Vendula  CHA0252      C  2070839 
 58:00         Budská Anna        TJN0253      C   416830 
 61:00         Janečková Josefín  EKP0351      C  2067977 
 64:00         Vakant                                     
 67:00         Vakant                                     
 70:00         Vakant                                     
 73:00         Vakant                                     



D14  (16)          3.0 km  130 m   9 K     

  4:00         Stuchlíková Katka  TJN0156      C  2067341 
  8:00         Riby Rose          LTP0051      B  7200323 
 12:00         Baloghová Lída     TJN0150      C  2027211 
 16:00         Hájková Anna       TUR0051      C     7782 
 20:00         Pavlová Martina    LTP0151      B    52925 
 24:00         Mašínová Anna      TJN0152      C  2056303 
 28:00         Jeřábková Nina     BOR0151      B  1333269 
 32:00         Rydlová Adéla      TJN0151      B  2035701 
 36:00         Pavlíková Markéta  CHA0050      B   436447 
 40:00         Mullerová Anička   TUV0051           21645 
 44:00         Kosová Tereza      SRK0151      A  2073747 
 48:00         Dolejší Kateřina   STB0199      B   434808 
 52:00         Zapalačová Petra   DOK0154      C    51496 
 56:00         Vakant                                     
 60:00         Vakant                                     
 64:00         Vakant                                     



D16  (12)          3.9 km  175 m   10 K    

 46:00         Sokolářová Šárka   TUR9999      B   411616 
 50:00         Štemberová Natáli  TJN9851      C   416039 
 54:00         Fürstová Anna      LLI9854      B  2056306 
 58:00         Kubecová Kateřina  BOR9959      A   303919 
 62:00         Žejdlíková Karolí  LTP9950      B  7200332 
 66:00         Nejezchlebová Mar  TUR9951      C     8223 
 70:00         Jeřábková Ema      BOR9957      C  1333177 
 74:00         Labská Karolína    LLI9952      C   428206 
 78:00         Hudská Ludmila     TUR9851      A   232726 
 82:00         Vakant                                     
 86:00         Vakant                                     
 90:00         Vakant                                     



D18  (7)           5.0 km  180 m   10 K    

 60:00         Kovářová Lenka     LTP9750      A  7200344 
 66:00         Linková Alena      TUR9751      A  1403419 
 72:00         Balcarová Barbora  LLI9751      B   434595 
 78:00         Kohlová Monika     TUR9756      B   231929 
 84:00         Němečková Eliška   TJN9752      C  2027250 
 90:00         Vakant                                     
 96:00         Vakant                                     



D20  (4)           4.6 km  175 m   10 K    

  6:00         Würzová Anna       FYD9451      C   515182 
 12:00         Košková Anička     LLI9550      B  1398995 
 18:00         Vakant                                     
 24:00         Vakant                                     



D21K  (23)         4.3 km  175 m   11 K    

 26:00         Zakouřilová Kamil  TUV8557      C    52370 
 29:00         Hanušová Petra     STB8297      C   682356 
 32:00         Knoblochová Kamil  VRL8353      C     8952 
 35:00         Tučková Monika     BOR7650      C  7913579 
 38:00         Nedvídková Iva     DLT8551      C     5642 
 41:00         Martanová Daniela  VLI7452      C     8126 
 44:00         Šákrová Michaela   BOR8850      C     8481 
 47:00         Synková Petra      DOK7950      C  7200372 
 50:00         Kalinová Lucie     DLT8750                 
 53:00         Vydrová Markéta    PEN8950      C     8180 
 56:00         Zurynková Jana     EKP7053      C   515496 
 59:00         Krafková Ita       BOR8156      C     8532 
 62:00         Pěluchová Daniela  CHC8851      C     9549 
 65:00         Švábková Anna      TUR9352      C     7712 
 68:00         Brzáková Kristýna  VLI8650      C  2058475 
 71:00         Uhrová Zuzana      VSP8050      C   232062 
 74:00         Janečková Dagmar   EKP6550      C    51594 
 77:00         Jirků Martina      TUR8750      C     8221 
 80:00         Kvapilová Lenka    TUV8151      C     7707 
 83:00         Vakant                                     
 86:00         Vakant                                     
 89:00         Vakant                                     
 92:00         Vakant                                     



D21L  (18)         6.6 km  285 m   13 K    

  0:00         Hrobařová Lenka    TJN7754      C     9482 
  6:00         Kašková Kateřina   CHA7850      C   887906 
 12:00         Burdová Adéla      BOR9161      C  7434894 
 18:00         Krafková Lucie     TUR8650      E   876522 
 24:00         Hoidekrová Lucie   LLI9552      A   410734 
 30:00         Kochová Nikola     TUR9358      R   515087 
 36:00         Žitná Jana         SMB9251      C    49973 
 42:00         Setínková Eva      DKP8759      C     8946 
 48:00         Sedláčková Martin  TUR7959      C    53816 
 54:00         Hradecká Petra     DOK6850      C   897368 
 60:00         Poloprutská Marké  TUR9252      R  2020750 
 66:00         Soukupová Lucie    SJC8951      C    51180 
 72:00         Rufferová Iva      TUR8354      E   822282 
 78:00         Volfová Julie      VLI8051      C     7710 
 84:00         Vakant                                     
 90:00         Vakant                                     
 96:00         Vakant                                     
 102:00        Vakant                                     



D35  (7)           4.6 km  175 m   10 K    

 36:00         Městková Kateřina  VSP7650      C    51746 
 42:00         Kameníková Kateři  BOR7758      C     8441 
 48:00         Nehasilová Zuzana  LDC7150      C  7121314 
 54:00         Heřmánková Pavla   TUR7777      C     8062 
 60:00         Hyxová Radka       VLI7755      C  2032117 
 66:00         Vakant                                     
 72:00         Vakant                                     



D40  (17)          3.9 km  145 m   10 K    

  0:00         Bartáková Eva      CHA7051      C   331779 
  3:00         Trnková Dana       VSP7351      C  2021823 
  6:00         Mellanová Veronik  TUV7251      C   411597 
  9:00         Pavlíková Pavla    CHA6551      C    51533 
 12:00         Eichlerová Jana    KAS7051      C     8229 
 15:00         Posseltová Romana  TJN7050      C   410359 
 18:00         Linková Iva        TUR6850      C    51809 
 21:00         Kubecová Jana      STB7399      C   206351 
 24:00         Zabořilová Romana  JEN7457      C     7775 
 27:00         Balcarová Alena    LLI7150      C  1398994 
 30:00         Dolejší Lenka      STB7499      C   434839 
 33:00         Kašparová Marie    ZAK7250      C   331399 
 36:00         Riby Kateřina      LTP7252      C   342046 
 39:00         Marková Jana       LLI7152      C  2049529 
 42:00         Vakant                                     
 45:00         Vakant                                     
 48:00         Vakant                                     



D45  (15)          3.9 km  145 m   10 K    

 54:00         Pecková Ivana      EKP6252      C    51601 
 57:00         Rydlová Magda      TJN6850      C     7726 
 60:00         Fürstová Katka     LLI6950      C  2032126 
 63:00         Koucká Ivana       EKP6850      C   515195 
 66:00         Švábková Šárka     TUR6552      C     7724 
 69:00         Šmausová Gabriela  TJN6951      C   232510 
 72:00         Hořáková Petra     LLI6953      C     8547 
 75:00         Šmausová Dana      TJN6750      C   307416 
 78:00         Würzová Kateřina   FYD6952      C   515004 
 81:00         Kuncová Jiřina     TJN5752      C     8257 
 84:00         Kosová Michaela    SRK6752      C   438611 
 87:00         Pávková Jana       BOR6550      C     8445 
 90:00         Picková Helena     TJN6952      C   416843 
 93:00         Vakant                                     
 96:00         Vakant                                     



D50  (15)          3.7 km  135 m   10 K    

  2:00         Benešová Iva       SJC6151      C     9908 
  5:00         Jedličková Zdena   BOR6250      C     8467 
  8:00         Hejtmánková Věra   TUR6260      C   682610 
 11:00         Mrázková Ivana     DKP5650      C    51795 
 14:00         Švarcová Lenka     TUR6457      C   682110 
 17:00         Kubátová Ivana     BOR6152      C     8464 
 20:00         Jermanová Eva      TJN6150      C   425590 
 23:00         Šípová Soňa        BOR6150      C   232182 
 26:00         Kovářová Alena     LTP6151      C   232914 
 29:00         Kábrtová Iva       PEN6350      C   232387 
 32:00         Večeřová Ivana     TJN6052      C   232618 
 35:00         Košková Vlasta     LLI6351      C   410719 
 38:00         Vakant                                     
 41:00         Vakant                                     
 44:00         Vakant                                     



D55  (16)          3.7 km  135 m   10 K    

 50:00         Zavadilová Naďa    SCP5450      C   336750 
 53:00         Korejčíková Dáďa   LLI5550      C     8546 
 56:00         Kadavá Eva         CHA5750      C     8171 
 59:00         Svobodová Hana     SMB5951      C     7705 
 62:00         Lusková Olga       CHA5650      C     8170 
 65:00         Kadečková Jana     JEN5651      C   411563 
 68:00         Úlehlová Ivana     BOR5150      C     8553 
 71:00         Konopáčová Jana    TUR5650      C     8208 
 74:00         Bradnová Věra      CHA5550      C     8168 
 77:00         Balcarová Eva      PHK5952      C   301691 
 80:00         Matoušková Marie   LJN5550      C     7742 
 83:00         Bartoňová Marie    BOR5351      C     8433 
 86:00         Šaffková Zuzana    CHA5150      C     8162 
 89:00         Vakant                                     
 92:00         Vakant                                     
 95:00         Vakant                                     



D60  (7)           3.0 km  120 m   9 K     

  2:00         Böhmová Eva        TJN5450      C   232515 
  8:00         Tvrdková Eva       LBE5150      C   303959 
 14:00         Vokálová Pavla     CHA4951      C     8158 
 20:00         Nedvídková Jitka   DLT5151      C     5991 
 26:00         Ševčíková Alena    CHA5351      C     8165 
 32:00         Vakant                                     
 38:00         Vakant                                     



D65  (7)           2.7 km  105 m   7 K     

  3:00         Štrojsová Jarosla  KAS4350      C     8228 
  9:00         Kubíková Hela      LLI4851      C     8242 
 15:00         Nejezchlebová Věr  KAS4551      C    51384 
 21:00         Křtěnská Leontina  BOR4650      C     8549 
 27:00         Kašková Eva        CHA4650      C     8152 
 33:00         Vakant                                     
 39:00         Vakant                                     



H10  (18)          2.2 km  75 m   10 K     

  1:00         Šašek Martin       SOB0501      C    53026 
  4:00         Just Samuel        CHA0502      C  2059768 
  7:00         Rubáček Jan        VLI0401      C  4402230 
 10:00         ms Žukov Jakub     TJN0305      C  2067345 
 13:00         Kučera Filip       CHA0501      C     4213 
 16:00         Rokos Marek        TJN0500      C  2049534 
 19:00         Zabořil Ondřej     JEN0401      C     7780 
 22:00         Havíř Kryštof      TJN0404      C  2070856 
 25:00         Čtrnáct František  PGP0401      C   231948 
 28:00         Tkáč Matěj         TJN0401      C  2027207 
 31:00         Kolář Šimon        HOR0400      C  2049536 
 34:00         Mašek Matěj        STB0401      C   446338 
 37:00         Pokorný Jan        TJN0400      C  2056302 
 40:00         Kuc Radim          SCP0400      C   682668 
 43:00         Vakant                                     
 46:00         Vakant                                     
 49:00         Vakant                                     
 52:00         Vakant                                     



H10L  (25)         3.0 km  95 m   9 K      

  3:00         Just Matouš        CHA0701      C     4441 
  5:00         Dolejší Jan        STB0601      C   438039 
  7:00         Hubáček David      TJN0602      C  2056269 
  9:00         Kašpar Vojtěch     ZAK0400      C   448931 
 11:00         Hoetzel Hugo       JEN0503         2060291 
 13:00         Heřmánek Petr      TUR0500      C     8020 
 15:00         Mairich Filip      TJN0603      C  2067316 
 17:00         Kašpar Štěpán      ZAK0401      C   448932 
 19:00         Míka Bertík        TJN0601      C  2067319 
 21:00         Mencl Josef        VSP0602      C  2021850 
 23:00         Řehoř Hynek        TJN0700      C  2053559 
 25:00         Žerava František   JEN0502         2060293 
 27:00         Městka Václav      VSP0600      C   416121 
 29:00         Vakant                                     
 31:00         Vakant                                     
 33:00         Vakant                                     
 35:00         Vakant                                     
 37:00         Rubáček Matouš     VLI0602      C  4402227 
 39:00         Kuc David          SCP0600      C  1007532 
 41:00         Heczko Erik        VLI0804      C   302695 
 43:00         Šebelka Matěj      VLI0805      C  4402218 
 45:00         Mareček Ondřej     VLI0703      C  4402225 
 47:00         Čečerle Matouš     74C0001         4402235 
 49:00         Miklas Ondřej      VLI0701      C  4402223 
 51:00         Trávníček Lukáš    74C0001         4402229 



H12  (27)          2.7 km  140 m   8 K     

  2:00         Riby Thomas        LTP0202      C   897367 
  4:00         Socha Ondřej       BOR0302      B   361279 
  6:00         Řehoř Vojta        TJN0303      C  2056291 
  8:00         Burgr Jan          LLI0202      C  2070859 
 10:00         Mellan Jonáš       TUV0308      C   888622 
 12:00         Synek Petr         DOK0200      B  2053519 
 14:00         Staňa Ondřej       BOR0301      C     4377 
 16:00         Danko Štěpán       CHA0301      C   436449 
 18:00         Jirman Filip       TUV0212      C   231522 
 20:00         Matyáš Vojtěch     CHA0202      C  2049595 
 22:00         Zemánek Jakub      TJN1421         2070853 
 24:00         Krupka Štěpán      CHA0201      C     8164 
 26:00         Muller Ondra       TUV0214           23777 
 28:00         Kodejš Ondřej      VSP0200      C  2021827 
 30:00         Hájek Kryštof      TUV0203      C   886280 
 32:00         Ekert Tomáš        VLI0302      C  4402232 
 34:00         Dejnožka Vojtěch   TJN0300      B  2027224 
 36:00         Novotný Jaromír    VLI0300      C  2058474 
 38:00         Hallman Marek      TUV0204      C    22779 
 40:00         Vitebský Lukáš     TJN0302      C  1398971 
 42:00         Bradáč David       LLI0203      B  2032132 
 44:00         Brand Adam         CHA0200      C   331464 
 46:00         Vakant                                     
 48:00         Vakant                                     
 50:00         Vakant                                     
 52:00         Vakant                                     
 54:00         Vakant                                     



H14  (22)          3.9 km  175 m   10 K    

  0:00         Němeček Josef      TJN0002      B   436942 
  2:00         Tománek Josef      BOR0102      C     4373 
  4:00         Budský Ondřej      TJN0105      B  1398985 
  6:00         Bradáč Jakub       LLI0002      B  2032105 
  8:00         Václavů Jan        TJN0005      C  2056267 
 10:00         Synek Antonín      DOK0001      C  2053518 
 12:00         Nagy Josef         TJN0006      B  2069092 
 14:00         Vávra Pavel        BOR0101      B     4369 
 16:00         Rokos Michal       TJN0107      B  2027215 
 18:00         Galbavý Matěj      CHA0000      C  2059764 
 20:00         Pavel Martin       TJN0004      C  2045201 
 22:00         Semík Jakub        VSP0000      C   446363 
 24:00         Šmaus Antonín      TJN0001      C  2025357 
 26:00         Zabořil Vojta      JEN0101      C    51543 
 28:00         ms Hradecký Ondře  CHA9903      C   436430 
 30:00         Adamec Martin      TJN0106      B  2045202 
 32:00         Kubec Jan          BOR0004      C     4381 
 34:00         Bílý Jakub         LTP0104      B   434575 
 36:00         Vakant                                     
 38:00         Vakant                                     
 40:00         Vakant                                     
 42:00         Vakant                                     



H16  (17)          5.0 km  180 m   10 K    

  3:00         Birnbaum Adam      BOR9802      B   682332 
  6:00         Thoř Tomáš         TUR9904      B     2674 
  9:00         Marek Lukáš        LLI9800      C  2070805 
 12:00         Pavlovec Dan       BOR0001      A     4372 
 15:00         Michek David       TJN9802      B  2027247 
 18:00         Bek Ondřej         CHA9904      C  2049592 
 21:00         Mareš Vít          BOR0000      A     4370 
 24:00         Drobník Michal     TUR9903      C  1403053 
 27:00         Kašpar Ludvík      BOR9805      B  7200544 
 30:00         Novotný Marek      TJN9901      B   232325 
 33:00         Melichar Petr      LLI0001      B  1398996 
 36:00         Buchar Ondřej      NNN1606            8307 
 39:00         Novák Filip        TJN9801      B  2027217 
 42:00         Karatsiolis Kryšt  TUR9901      B   888618 
 45:00         Vakant                                     
 48:00         Vakant                                     
 51:00         Vakant                                     



H18  (4)           5.9 km  245 m   13 K    

  8:00         Hlubuček Tomáš     CHA9704      C     5176 
 14:00         Koucký Martin      EKP9700      C  2032158 
 20:00         Vakant                                     
 26:00         Vakant                                     



H20  (4)           7.2 km  270 m   14 K    

  5:00         Hájek Vojtěch      TJN9502      C   896978 
 11:00         Posselt Martin     TJN9501      B   232512 
 17:00         Vakant                                     
 23:00         Vakant                                     



H21K  (32)         6.0 km  250 m   12 K    

  1:00         Vaniš Ondřej       TJN9500      B  2027205 
  4:00         Synek Antonín      DOK7800      C  7200371 
  7:00         Kunc Radovan       TJN5549      C     8249 
 10:00         Cerha Milan        TUR7703      C  1007531 
 13:00         Janata Pavel       TJN8400      C  7200343 
 16:00         Kadavý Petr        CHA7800      C     8188 
 19:00         Šmaus Jan          TJN9700      A  2067320 
 22:00         Srb Tomáš          BOR8801      C    52905 
 25:00         Kunc Štěpán        TJN8449      C  2060256 
 28:00         Eiselt Jan         LTP8801      C   682092 
 31:00         Schindler Jiří     TJN6301      C   416828 
 34:00         Pávek Petr         BOR9008      C     8466 
 37:00         Šmaus Ivan         TJN6249      C     8270 
 40:00         Pesničák Jan       SMR7902      C     8266 
 43:00         Synek Marcel       DOK7600      C  2056288 
 46:00         Krejčí Jaroslav    BOR6302      C  7630319 
 49:00         Picek Štěpán       TJN9601      A  1302800 
 52:00         Kopecký Tomáš      TUR8901      C  1403056 
 55:00         Kašpar Ludvík      ZAK7200      C   410399 
 58:00         Klusáček Radim     BOR7710      C     8516 
 61:00         Kunc Filip         TJN8249         2059775 
 64:00         Žemlík Pavel       TUV7135      C     8893 
 67:00         Sýkora Bohumil     CHC8601      C     9563 
 70:00         Pustai David       TJN9301      C   232645 
 73:00         Melichar Vojtěch   LLI9802      A  7200375 
 76:00         Ekert Vladimír     VLI7600      C  2058477 
 79:00         Vančura Martin     TJN8002      C    51234 
 82:00         Vakant                                     
 85:00         Vakant                                     
 88:00         Vakant                                     
 91:00         Vakant                                     
 94:00         Vakant                                     



H21L  (31)         11.0 km  475 m   17 K   

  0:00         Bernášek Jiří      STB8101      C   682354 
  3:00         Beneš Jan          SJC8703      C   886513 
  6:00         Schröter Pavel     CHA7203      C   301545 
  9:00         Luštický Martin    TUR8700      C  2035709 
 12:00         Škoda Jakub        VLI8800      R  1302790 
 15:00         Nejman Stanislav   TUR9500      B   330671 
 18:00         Kolařík Tomáš      BOR7809      C  1302816 
 21:00         Mokrý Pavel        VLI7501      C  2058479 
 24:00         Hradec Pavel       TUR8801      E   995821 
 27:00         Švihovský Jaromír  SJC8005      C   500263 
 30:00         Nehasil David      BOR7713      C   995805 
 33:00         Čechlovský Jan     CHA9300      C     8200 
 36:00         Váňa Martin        TUR8401      C  1840303 
 39:00         Štryncl Pavel      NNN1604            4439 
 42:00         Koucký Roman       EKP6301      C  2035738 
 45:00         Brož Marek         TUR8402      C   887618 
 48:00         Lepšík Petr        BOR8202      C   515133 
 51:00         Hostaš Petr        TUR9001      C   887159 
 54:00         Kořínek Tomáš      BOR9007      R  7003001 
 57:00         Wolf Daniel        TUR9100      E   515499 
 60:00         Zuzánek Zdeněk     TJN5901      C     8255 
 63:00         Peterka Vojtěch    LLI7502      C   515503 
 66:00         Schulhof Jan       TUR8900      C    51225 
 69:00         Burda Matěj        BOR9608      A  7667667 
 72:00         Vokurka Jan        TJN7501      C   253145 
 75:00         Vakant                                     
 78:00         Vakant                                     
 81:00         Vakant                                     
 84:00         Vakant                                     
 87:00         Zakouřil Tomáš     TUV7500      C    51726 
 90:00         Vakant                                     



H35  (11)          7.2 km  270 m   14 K    

 35:00         Pecka Jan          EKP6800      C   515152 
 41:00         Šašek Luděk        SOB6901      C     4189 
 47:00         Nehasil Vladislav  LDC7101      C  7111213 
 53:00         Čtrnáct Jiří       PGP7603      C  2045241 
 59:00         Píchal Jan         VSP5202      C    52281 
 65:00         Balogh Jan         TJN7500      C  2032176 
 71:00         Žitný Tomáš        SMB6401      C    49971 
 77:00         Dejnožka Jiří      TJN7503      C  2027225 
 83:00         Janeček Jura       EKP6701      C    51587 
 89:00         Vakant                                     
 95:00         Vakant                                     



H40  (21)          6.1 km  240 m   12 K    

  2:00         Kvapil Petr        TUV7402      C     8322 
  5:00         Dikoš Pavel        BOR6003      C    50000 
  8:00         Marek Martin       LLI7000      C  2049593 
 11:00         Jeřábek Petr       BOR7105      C     8439 
 14:00         Švarc Jiří         TUR6204      C   682108 
 17:00         Sucharda Jiří      BOR5802      C    51542 
 20:00         Mrkvička Jiří      TJN7101      C  2020748 
 23:00         Bradáč Stanislav   LLI7201      C   434598 
 26:00         Průšek Petr        STB7000      C     8486 
 29:00         Švábek Karel       TUR6501      C     7735 
 32:00         Kolář Viktor       HOR7300      C  2049537 
 35:00         Žejdlík Michal     LTP7001      C   682100 
 38:00         Provazník Jiří     TUR5102      C  1511127 
 41:00         Novotný Dušan      TJN7002      C   232502 
 44:00         Švancar Martin     CHA7000      C     8178 
 47:00         Kodejš Zdeněk      VSP7202      C  2021822 
 50:00         Novotný Otakar     TJN5604      C     8260 
 53:00         Rubáček Jan        VLI7302      C    49963 
 56:00         Vakant                                     
 59:00         Vakant                                     
 62:00         Vakant                                     



H45  (15)          5.6 km  220 m   10 K    

  7:00         Picek Jan          TJN6500      C   416839 
 10:00         Uher Petr          VSP5001      C    52269 
 13:00         Kos Michal         SRK6802      C   434581 
 16:00         Pavel Petr         LTP6806      C   897351 
 19:00         Kubec Pavel        STB6601      C   682367 
 22:00         Bruner Luboš       LTP6501      C   682114 
 25:00         Macháček Aleš      FYD6400      C     8333 
 28:00         Posselt Martin     TJN6802      C   232256 
 31:00         Vydra Ivan         PEN6600      C     8185 
 34:00         Bílý Petr          LTP6805      C    51279 
 37:00         Semík Jan          VSP6507      C    53572 
 40:00         Hanuš Pavel        LTU6501      C     9632 
 43:00         Kovář Boris        LTP6710      C   899153 
 46:00         Vakant                                     
 49:00         Vakant                                     



H50  (9)           4.7 km  205 m   11 K    

  1:00         Vitebský Mirek     TJN6001      C  1398973 
  5:00         Müller Ota         BOR6101      C     8449 
  9:00         Havel Leoš         VRL6401      C  2060209 
 13:00         Doškář Boris       BOR6400      C     8490 
 17:00         Vydra Pavel        PEN6200      C    49998 
 21:00         Hoidekr Pavel      LLI5901      C    51209 
 25:00         Šubrt Pavel        SMB6301      C     7703 
 29:00         Vakant                                     
 33:00         Vakant                                     



H55  (13)          4.7 km  205 m   11 K    

 39:00         Janata Petr        TJN5603      C   232507 
 43:00         Eiselt Miloš       LTP5802      C   682076 
 47:00         Kaška Rudolf       CHA5500      C     8167 
 51:00         Beneš Josef        SJC5801      C     9907 
 55:00         Hudský Vlastimil   TUR5100      C     8214 
 59:00         Balcar Aleš        PHK5703      C     9354 
 63:00         Horák Petr         TJN5602      C  2056301 
 67:00         Konopáč Jiří       TUR5803      C     8220 
 71:00         Pávek Miloš        BOR5801      C     8436 
 75:00         Böhm Karel         TJN5101      C   416833 
 79:00         Pavlík Milan       CHA5400      C    51231 
 83:00         Vakant                                     
 87:00         Vakant                                     



H60  (16)          4.3 km  165 m   11 K    

  1:00         Ševčík Milan       CHA5003      C     8199 
  4:00         Bárta Miroslav     JEN5201      C     7778 
  7:00         Kadavý Zdeněk      CHA4901      C     8155 
 10:00         Našinec Jiří       STB5003      C    49982 
 13:00         Lusk Karel         CHA5002      C     8160 
 16:00         Šikola Alexej      LJN5301          446348 
 19:00         Švihovský Jarosla  BOR5003      C     8533 
 22:00         Richtr Jiří        JEN5001      C     7777 
 25:00         Barták Jiří        CHA5100      C     8161 
 28:00         Jedlička Miroslav  JEN5301      C   336709 
 31:00         Babický Tomáš      DLT5001      C     8890 
 34:00         Vokál Jiří         CHA5001      C     8159 
 37:00         Kadečka Jiří       JEN5002      C   411580 
 40:00         Vakant                                     
 43:00         Vakant                                     
 46:00         Vakant                                     



H65  (15)          4.3 km  165 m   11 K    

 52:00         Hrobař Rudolf      SRK4702      C     9798 
 55:00         Matoušek Luboš     LJN4700      C     7741 
 58:00         Procházka Aleš     DKP4700      C    49885 
 61:00         Tvrdek Vojtěch     LBE4900      C    51283 
 64:00         Havlík Jaroslav    SJC3601      C  9005225 
 67:00         Jakubec Jindřich   TUR4801      C     8351 
 70:00         Nejezchleba Jiří   KAS4600      C     8235 
 73:00         Edward Bartkowiak  34P4800          412412 
 76:00         Smetana Radim      CHA4700      C     8153 
 79:00         Pospíšil Jiří      TUV4701      C     8323 
 82:00         Lukáš Zdeněk       LLI4502      C     8243 
 85:00         Hlaváč Jaroslav    SMB4801      C     7718 
 88:00         Vakant                                     
 91:00         Vakant                                     
 94:00         Vakant                                     



H70  (10)          3.1 km  135 m   10 K    

  3:00         Úlehla Zdeněk      BOR4001      C     8552 
  9:00         Petrželka Pavel    TJN3800      C    52900 
 15:00         Venuš Jaroslav     BOR3800      C     8426 
 21:00         Folprecht Eduard   TUR4301      C    51815 
 27:00         Beránek Miroslav   BOR3900      C     4131 
 33:00         Štrojsa Josef      KAS4000      C     8230 
 39:00         Picek Jan          TJN4000      C   434577 
 45:00         Křtěnský Jaroslav  BOR3600      C     4132 
 51:00         Vakant                                     
 57:00         Vakant