Přebor škol a mládeže ZŠ a SŠ v OB, krajské kolo, Liberec 14.5.2008

Výsledková listina

Kategorie D5, 1400m, 8 kontrol

Por Zavodník Škola Nar Start Cíl Čas Body
1 Šemberová Kristýna ZŠ a MŠ Studenec 1997 51 64,49 13,49 8
2 Koubová Lenka ZŠ Jablonec, Mozartova 1997 45 58,54 13,54 7
3 Roškotová Lucie ZŠ Turnov, Skálova 1997 33 48,45 15,45 6
4 Linková Alena ZŠ Turnov, Skálova 1997 39 55,43 16,43 5
5 Běhounková Olívie ZŠ a MŠ Studenec 1996 27 46,53 19,53 4
6 Jezdínská Petra ZŠ a MŠ Studenec 1997 12 36,17 24,17 -
7 Poláková Denisa ZŠ Turnov, Skálova 1996 54 78,28 24,28 -
8 Růžičková Barbora ZŠ Jablonec, Mozartova 1997 30 60,44 30,44 3
9 Zakouřilová Eliška ZŠ Turnov, II 1996 9 41,08 32,08 2
10 Šimůnková Barbora ZŠ a MŠ Studenec 1997 3 36,14 33,14 -
11 Fišerová Veronika ZŠ Jablonec, Mozartova 1998 6 41,04 35,04 -
12 Křelinová Michaela ZŠ Jablonec, Mozartova 1997 0 41,05 41,05 -
13 Zárubová Kristýna ZŠ Jablonec, Mozartova 1997 15 71,03 56,03 -
14 Skrbková Monika ZŠ Turnov, II 1997 18 78,31 60,31 1
Hladíková Daniela ZŠ Jablonec, Mozartova 1998 36 Disk Disk
Koucká Tereza ZŠ Turnov, II 1996 24 Disk Disk
Nejezchlebová Barbora ZŠ Turnov, II 1997 48 Disk Disk

 

Kategorie D7, 1500m, 10 kontrol

Por Zavodník Škola Nar Start Cíl Čas Body
1 Hanušová Michaela ZŠ Turnov, Skálova 1995 45 58,36 13,36 16  
2 Zakouřilová Štěpánka ZŠ Turnov, II 1998 31 45,27 14,27 15  
3 Körberová Andrea ZŠ Turnov, II 1994 21 35,38 14,38 14  
4 Pacholíková Lucie ZŠ a MŠ Studenec 1995 25 42,30 17,30 13  
5 Čepelková Nikola ZŠ Turnov, II 1995 1 18,45 17,45 -  
6 Plocová Michaela Gymnazium Turnov 1994 5 22,48 17,48 12  
7 Šmausová Róza Gymnazium Randy Jablonec 37 59,33 22,33 11  
8 Kaucká Karolína Gymnazium Turnov 1995 35 59,28 24,28 10  
9 Hemmerová Michaela ZŠ Turnov, Skálova 1994 17 42,05 25,05 9  
10 Hamáčková Simona ZŠ a MŠ Studenec 1996 13 42,37 29,37 8  
11 Brožová Aneta Gymnazium Turnov 1994 11 42,04 31,04 -  
12 Podhájecká Karolína Podještědské gymnázium Liberec 3 35,38 32,38 7  
13 Kvapilová Tereza ZŠ Liberec, 5.květen 47 81,47 34,47 6  
14 Bartoňová Markéta Gymnazium Randy Jablonec 7 42,33 35,33 5  
15 Štalzerová Michaela ZŠ Liberec, 5.květen 33 81,43 48,43 4  
16 Režná Lenka ZŠ Liberec, Aloisina výšina 9 59,30 50,30 3  
17 Turková Petra ZŠ Liberec, Aloisina výšina 41 92,03 51,03 2  
18 Lipčejová Jana ZŠ Liberec, 5.květen 23 82,25 59,25 1  
19 Pluhařová Veronika Gymnazium Randy Jablonec 19 82,24 63,24 -  
20 Danyiová Michaela ZŠ Liberec, 5.květen 15 81,43 66,43 -  
Grasslová Ivana Podještědské gymnázium Liberec 49 Disk Disk -  
Tauchmanová Karolína ZŠ a MŠ Studenec 1996 29 Disk Disk -  

 

Kategorie D9, 1700m, 14 kontrol

Por Zavodník Škola Nar Start Cíl Čas Body
1 Poloprutská Markéta ZŠ Česká Liberec 56 72,01 16,01 16  
2 Jíšová Barbora ZŠ Turnov, Skálova 1992 24 41,57 17,57 15  
3 Nosková Štěpánka Gymnazium Randy Jablonec 36 54,48 18,48 14  
4 Poloprutská Tereza ZŠ Česká Liberec 58 77,00 19,00 13  
5 Lejsková Martina Gymnazium Randy Jablonec 54 73,51 19,51 12  
6 Bartoňová Eva ZŠ a MŠ Studenec 1993 26 47,28 21,28 11  
7 Veselská Gábina Gymnázium Jeronýmova Liberec 60 82,58 22,58 10  
8 Tilňáková Karolína Gymnazium Randy Jablonec 50 73,58 23,58 -  
9 Kalenská Vendula ZŠ a MŠ Studenec 1993 48 72,33 24,33 9  
10 Truxová Veronika ZŠ a MŠ Studenec 1993 34 59,50 25,50 8  
11 Lenčová Jana ZŠ Turnov, Skálova 1992 16 47,18 31,18 7  
12 Žuchová Nikola Gymnazium Randy Jablonec 20 51,19 31,19 -  
13 Würzová Anna Gymnazium Randy Jablonec 30 62,17 32,17 -  
14 Kuříková Václava ZŠ a MŠ Studenec 1993 12 44,40 32,40 -  
15 Kultová Anda Gymnazium Randy Jablonec 0 32,57 32,57 -  
16 Vašková Irena ZŠ Turnov, II 1992 40 73,54 33,54 6  
17 Smetanová Alžběta Podještědské gymnázium Liberec 8 42,25 34,25 5  
18 Krpatová Klára Gymnazium Randy Jablonec 14 51,13 37,13 -  
19 Grofová Aneta ZŠ a MŠ Studenec 1993 18 55,17 37,17 -  
20 Podlipná Zuzana Podještědské gymnázium Liberec 4 42,27 38,27 4  
21 Strašáková Tereza Podještědské gymnázium Liberec 28 71,30 43,30 -  
22 Kučerová Lucie ZŠ Turnov, II 1994 6 55,48 49,48 3  
23 Špánková Lucie ZŠ Liberec, 5.květen 32 82,23 50,23 2  
24 Čápová Michaela ZŠ Liberec, 5.květen 2 82,24 80,24 1  
Grofová Lucie ZŠ a MŠ Studenec 1993 38 Disk Disk -  

 

Kategorie DS, 2200m, 17 kontrol

Por Zavodník Škola Nar Start Cíl Čas Body
1 Mechlová Lenka Gymnazium Jilemnice 1990 13 28,56 15,56 12  
2 Valešová Jana Gymnazium F.X.Šaldy 1991 28 45,06 17,06 11  
3 Doškářová Tereza Gymnazium Jilemnice 1991 31 48,11 17,11 10  
4 Svobodová Barbora Gymnazium Randy Jablonec 10 28,15 18,15 9  
5 Folbrechtová Šárka SPŠ Stavební Liberec 37 55,47 18,47 8  
6 Viková Vendula Gymnazium Jilemnice 1989 46 69,18 23,18 -  
7 Brozová Zuzana Gymnazium F.X.Šaldy 1989 4 27,32 23,32 7  
8 Dlouhá Tereza Gymnazium Turnov 1991 43 66,59 23,59 6  
9 Lejsková Pavlína Gymnazium Randy Jablonec 16 42,17 26,17 5  
10 Volná Jitka Gymnázium Jeronýmova Liberec 49 75,24 26,24 4  
11 Sivčáková Petra Gymnazium F.X.Šaldy 1992 7 36,03 29,03 3  
12 Rabasová Tereza Gymnazium Randy Jablonec 1 31,52 30,52 2  
13 Vaničková Petra SPŠ Stavební Liberec 22 55,50 33,50 1  
14 Lehká Eva Gymnazium Randy Jablonec 25 60,29 35,29 -  
Veselá Anna Gymnazium Jilemnice 1992 19 Disk Disk -  

 

Kategorie H5, 1500m, 9 kontrol

Por Zavodník Škola Nar Start Cíl Čas Body
1 Wolf Filip ZŠ Turnov, II 1997 25 41,13 16,13 10  
2 Vlášek Jakub ZŠ Jablonec, Mozartova 1997 22 41,16 19,16 9  
3 Kalenský Aleš ZŠ a MŠ Studenec 1998 31 52,22 21,22 8  
4 Ježek Petr ZŠ Turnov, II 1996 16 46,45 30,45 7  
5 Pěknic Patrik ZŠ Liberec, 5.květen 28 62,09 34,09 6  
6 Záhorka Jakub ZŠ Turnov, II 1996 10 46,51 36,51 -  
7 Křeček Jaroslav ZŠ Turnov, Skálova 1996 34 72,59 38,59 5  
8 Šebor Lukáš ZŠ Liberec, 5.květen 1 43,03 42,03 4  
9 Jezdinský Petr ZŠ a MŠ Studenec 1996 4 46,46 42,46 3  
10 Novák Jan ZŠ Liberec, 5.květen 19 62,07 43,07 -  
11 Grzinčič Filip ZŠ Liberec, 5.květen 13 62,15 49,15 -  

 

Kategorie H7, 1700m, 11 kontrol

Por Zavodník Škola Nar Start Cíl Čas Body
1 Horák Patrik Gymnazium Turnov 1995 6 18,46 12,46 20  
2 Kučera Štěpán ZŠ a MŠ Studenec 1994 38 52,03 14,03 19  
3 Kučera Tomáš ZŠ a MŠ Studenec 1994 0 15,53 15,53 18  
4 Petr Pavel Podještědské gymnázium Liberec 40 58,33 18,33 17  
5 Rybář Leon ZŠ Perštýn Liberec 54 72,48 18,48 16  
6 Bárta Jan Gymnazium Turnov 1995 2 22,05 20,05 15  
7 Prade Albert ZŠ Liberec, 5.květen 52 72,46 20,46 14  
8 Malina Ondřej Gymnazium Turnov 1996 20 41,23 21,23 -  
9 Mach Lukáš ZŠ Turnov, II 1995 50 72,43 22,43 13  
10 Mika Petr Gymnazium Randy Jablonec 24 53,05 29,05 12  
11 Buchar Ondřej Podještědské gymnázium Liberec 46 80,39 34,39 11  
12 Klíma Zdeněk ZŠ a MŠ Studenec 1996 26 63,12 37,12 -  
13 Svoboda Jaroslav Gymnazium Randy Jablonec 32 69,28 37,28 10  
14 Zeman Adam Podještědské gymnázium Liberec 14 53,16 39,16 -  
15 Kunst Tomáš ZŠ Turnov, Skálova 1994 16 55,59 39,59 9  
16 Krásný Martin Gymnazium Randy Jablonec 28 69,26 41,26 8  
17 Papoušek Ondřej Gymnazium Randy Jablonec 10 53,15 43,15 -  
18 Buček Michal Gymnazium Turnov 1996 36 79,30 43,30 -  
19 Malena Jonáš Podještědské gymnázium Liberec 8 53,15 45,15 -  
20 Volný Martin Podještědské gymnázium Liberec 34 80,36 46,36 -  
21 Šťastný Jaroslav ZŠ Turnov, II 1995 56 116,28 60,28 7  
22 Krčil Marek ZŠ Liberec, Aloisina výšina 44 106,03 62,03 6  
23 Třmínek Jan Podještědské gymnázium Liberec 18 80,43 62,43 -  
24 Šich Zdeněk ZŠ Turnov, II 1996 30 116,25 86,25 -  
25 Stanovský Michal ZŠ Liberec, 5.květen 12 106,01 94,01 5  
Novák Martin ZŠ Liberec, 5.květen 4 Disk Disk -  
Volek Jakub ZŠ Vrchlického Liberec 22 Disk Disk -  

 

Kategorie H9, 2200m, 14 kontrol

Por Zavodník Škola Nar Start Cíl Čas Body
1 Zakouřil Vít Gymnazium Turnov 1993 13 30,52 17,52 14  
2 Klouček Martin ZŠ a MŠ Studenec 1993 29 48,15 19,15 13  
3 Vancl Lukáš ZŠ a MŠ Studenec 1993 41 63,18 22,18 12  
4 Vágenknecht Jakub Gymnazium Turnov 1992 49 71,42 22,42 11  
5 Müller Tomáš Gymnazium Randy Jablonec 25 51,00 26,00 10  
6 Stehlík Michal ZŠ a MŠ Studenec 1994 37 63,20 26,20 -  
7 Kadlec Vítězslav ZŠ Liberec, Aloisina výšina 11 39,50 28,50 9  
8 Lenča Jiří ZŠ Turnov, Skálova 1994 9 39,53 30,53 8  
9 Kulhánek Michael ZŠ a MŠ Studenec 1994 23 54,38 31,38 -  
10 Novák Tomáš Gymnazium Randy Jablonec 51 82,40 31,40 7  
11 Rúta Vojtěch ZŠ Liberec, 5.květen 43 78,38 35,38 6  
12 Pacholík Jakub ZŠ a MŠ Studenec 1993 19 54,44 35,44 -  
13 Príslupský Martin ZŠ Liberec, 5.květen 39 78,41 39,41 5  
14 Černík Martin ZŠ Liberec, 5.květen 5 52,03 47,03 -  
15 Gabčan Rudolf ZŠ Liberec, 5.květen 1 51,42 50,42 -  
16 Dlask Václav Podještědské gymnázium Liberec 7 62,52 55,52 4  
17 Pouč David ZŠ Liberec, 5.květen 17 79,46 62,46 -  
18 Forst Petr ZŠ Liberec, 5.květen 31 117,02 86,02 -  
Rychlý Erik ZŠ Liberec, 5.květen 21 Disk Disk -  
Volprecht Pavel ZŠ Liberec, Aloisina výšina 27 Disk Disk -  
Bláha Martin ZŠ Liberec, Aloisina výšina 33 Disk Disk -  
Škoda Dominik Podještědské gymnázium Liberec 47 Disk Disk -  

 

Kategorie HS, 2700m, 17 kontrol

Por Zavodník Škola Nar Start Cíl Čas Body
1 Henych Ondřej Gymnázium Jeronýmova Liberec 69 86,31 17,31 14  
2 Klouček Tomáš Gymnazium Jilemnice 1990 0 18,32 18,32 13  
3 Škoda Jakub Gymnazium F.X.Šaldy 1988 15 33,34 18,34 12  
4 Exner Jan Gymnazium Jilemnice 1990 36 55,20 19,20 11  
5 Kučera Michal Gymnazium Jilemnice 1992 66 87,22 21,22 -  
6 Uvizl Marek Gymnazium Jilemnice 1992 42 64,05 22,05 -  
7 Hostaš Petr Gymnazium Randy Jablonec 60 82,17 22,17 10  
8 Vik Martin Gymnazium Jilemnice 1992 27 50,00 23,00 -  
9 Lopota Martin SOU nábytkářské 63 86,33 23,33 9  
10 Večeřa Martin Gymnazium Randy Jablonec 9 33,02 24,02 8  
11 Hladík František Gymnazium Jilemnice 1992 12 38,07 26,07 -  
12 Stránský Michal Gymnazium F.X.Šaldy 1989 57 84,14 27,14 7  
13 Stach Jan Gymnazium Jilemnice 1991 54 82,26 28,26 -  
14 Vejstrk Daniel SPŠ Stavební Liberec 45 73,29 28,29 6  
15 Černý Vojtěch Gymnazium Jilemnice 1990 21 50,09 29,09 -  
16 Drahoňovský Tomáš Gymnazium F.X.Šaldy 1991 30 61,13 31,13 -  
17 Lehký Tonda Gymnazium Randy Jablonec 18 49,14 31,14 -  
18 Škapa Jan SPŠ Stavební Liberec 33 66,12 33,12 5  
19 Motl Pavel SOU nábytkářské 32 66,21 34,21 4  
20 Augusta Petr SOU nábytkářské 50 89,37 39,37 -  
21 Vavera Daniel SOU nábytkářské 39 84,58 45,58 -  
22 Náhlovský Lukáš SOU nábytkářské 14 66,14 52,14 -  
23 Burkoň Martin SOU nábytkářské 6 74,59 68,59 -  
24 Špecián Jiří SOU nábytkářské 38 120,05 82,05 -  
25 Šnajdr Pavel SOU nábytkářské 2 84,59 82,59 -  
26 Wágner Jakub SOU nábytkářské 26 119,53 93,53 -  
27 Dobson Thomas Gymnazium Turnov 1989 3 101,53 98,53 3  
28 Harant Josef SOU nábytkářské 20 119,52 99,52 -  
29 Bílý Jan SOU nábytkářské 8 119,59 111,59 -  
Zahradník Daniel SOU nábytkářské 44 Disk Disk -  
Wolf Dan Gymnazium Turnov 1991 51 Nekl -