VSK Slavia TU Liberec - klub orientačního běhu

30.10. oblastní žeb?í?ek klasická tra? - Žulový vrch

Výsledky závodu


  Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        30.10.2004 20:41:07
                                    Memoriál 17.listopadu
===ČSOB-VLI=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.6km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 C  25.24 0ch         
  2>Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 C  31.44 0ch         
  3>Madarászová Klára        OK Jiskra Nový Bor   BOR9451 C  34.17 0ch         
  4>Kučerová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR9451 C  37.15 0ch         
  5>Rafajová Anna            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9550 B  43.18 0ch         
 
Průběžné výsledky kategorie: D10L        1.3km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Šťovíčková Michaela      SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9551 C  14.48 0ch         
  2>Valešová Martina         OK Chrastava         CHA9651 C  18.45 0ch         
  3>Kučerová Barbora         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9650 C  21.51 0ch         
  4>Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 C  23.35 0ch         
  5>Hovorková Kristýna       OK Chrastava         CHA9650 C  24.52 0ch         
  6>Vopršálová Jindřiška     SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9651 C  28.05 0ch         
  7>Slavíková Silvie         SK Praga Praha       PGP9750 C  28.36 1ch         
  8>Dušková Aneta            VSK Slavia TU Libere VLI        29.00 0ch         
  9>Vydrová Karolína         OK Chrastava         CHA        31.38 2ch         
 10>Posseltová Markéta       TJ Tatran Jablonec n TJN9551 C  43.34 1ch         
 
Průběžné výsledky kategorie: D10LP       1.3km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Poláchova Jana           OK Všeň              VSE        17.38 0ch         
  2>Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C  19.09 0ch         
  3>Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  19.52 0ch         
  4>Košková Barbora          Jizerský klub OB Frý FYD        21.13 0ch         
  5>Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C  22.42 0ch         
  6>Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI     C  26.17 0ch         
  7>Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851    29.56 0ch         
  8>Rychlá Kateřina          OK Všeň              VSE        31.33 0ch         
  9>Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM        35.28 0ch         
 10>Šormová Eliška           OK Chrastava         CHA     C  37.11 0ch         
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         1.9km   65m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 C      21.55  +      0.00
  2>Volná Jitka              VSK Slavia TU Libere VLI9252 C      23.23  +      1.28
  3>Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C      25.00  +      3.05
  4>Vlčková Klára            KOB Děčín            LDC9250 C      26.01  +      4.06
  5>Švábková Anna            SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9351 C      29.40  +      7.45
  6>Černá Dominika           OK Jiskra Nový Bor   BOR9251 C      31.25  +      9.30
  7>Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 C      33.51  +     11.56
  8>Korbelová Tereza         TJ Stadion Nový Bor  STB9398 C      35.44  +     13.49
  9>Špáníková Lucie          VSK Slavia TU Libere VLI9253 C      38.16  +     16.21
 10>Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251        41.51  +     19.56
 11>Vašková Irena            OOB TJ Turnov        TUR9251 C      53.44  +     31.49
 12>Polmová Barbora          OK Jiskra Nový Bor   BOR9250 C      72.22  +     50.27
 13>Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250 C      75.09  +     53.14
 MS Foltýnová Lucie          TJ Lokomotiva Teplic LTP90     MSDISK             
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.5km  130m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 B      32.25  +      0.00
  2>Fólová Zuzana            TJ Tatran Jablonec n TJN9153 C      35.11  +      2.46
  3>Vytinová Monika          OOB TJ Turnov        TUR9150 B      36.59  +      4.34
  4>Horálková Jenka          SK Kotlářka Praha    DKP9150 C      37.23  +      4.58
  5>Polmová Klára            OK Jiskra Nový Bor   BOR9052 B      44.59  +     12.34
  6>Kučerová Lucie           TJ Sparta Doly Kladn DKL9151 C      50.41  +     18.16
  7>Havrdová Barbora         VSK Slavia TU Libere VLI9150 C      53.05  +     20.40
  8>Němečková Hana           SK Praga Praha       PGP9051 C      54.58  +     22.33
  9>Horáková Aneta           OOB TJ Turnov        TUR9051 C      55.07  +     22.42
 10>Dlouhá Tereza            OOB TJ Turnov        TUR            62.36  +     30.11
 11>Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C      65.45  +     33.20
   >Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         4.1km  250m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Knoblochová Jana         OOB TJ Turnov        TUR8851        47.08  +      0.00
  2>Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C      48.27  +      1.19
  3>Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952 A      48.40  +      1.32
  4>Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 B      52.51  +      5.43
  5>Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B      53.11  +      6.03
  6>Kvapilová Marie          TJ Sokol Rovensko po ROT8851 B      58.32  +     11.24
  7>Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 B      58.58  +     11.50
  8>Knesplová Veronika       OK Jiskra Nový Bor   BOR8950 B      61.43  +     14.35
  9>Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C      63.12  +     16.04
 10>Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B      63.55  +     16.47
 11>Kovářová Julie           TJ Lokomotiva Teplic LTP8854 C      64.10  +     17.02
 12>Papežová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B      73.10  +     26.02
 13>Wagner Sabine            Zittau Sud           ZIS8951        92.42  +     45.34
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         5.4km  265m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 B      71.25  +      0.00
  2>Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 B      72.45  +      1.20
  3>Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 B      81.52  +     10.27
  4>Kovářová Josefa          TJ Lokomotiva Teplic LTP8653 B      87.24  +     15.59
  5>Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C      93.06  +     21.41
  6>Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     117.38  +     46.13
   >Mužíčková Veronika       OB Jenišovice        JEN8751    DISK              
   >Benešová Gábina          KOB Kamenický Šenov  KAS8751 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21         6.1km  280m 15k  Ranking:0.8689 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Mališová Barbora         SK Kotlářka Praha    DKP8654 A      63.56  +      0.00  R: 8786b
  2>Waldová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP8154 R      64.37  +      0.41  R: 8694b
  3>Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 A      65.24  +      1.28  R: 8589b
  4>Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 R      66.47  +      2.51  R: 8403b
  5>Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 C      68.37  +      4.41  R: 8156b
  6>Lepšíková Olga           OK Jiskra Nový Bor   BOR7152 E      69.09  +      5.13  R: 8085b
  7>Nováková Kateřina        TJ TŽ Třinec         TRI8251 R      71.52  +      7.56  R: 7719b
  8>Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C      72.12  +      8.16  R: 7675b
  9>Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 A      72.23  +      8.27  R: 7650b
 10>Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C      72.56  +      9.00  R: 7576b
 11>Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C      72.57  +      9.01  R: 7574b
 12>Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C      73.53  +      9.57  R: 7448b
 13>Mikulová Petra           TJ Sokol Rovensko po ROT8052 C      74.42  +     10.46  R: 7339b
 14>Švihovská Kateřina       OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C      74.47  +     10.51  R: 7327b
 15>Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C      75.11  +     11.15  R: 7274b
 16>Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C      76.04  +     12.08  R: 7155b
 17>Košková Silvie           USK Praha            VSP7050 C      76.29  +     12.33  R: 7099b
 18>Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C      79.54  +     15.58  R: 6640b
 18>Kynclová Martina         TJ Loko Liberec      LLI7353 C      79.54  +     15.58  R: 6640b
 20>Kohoutová Andrea         OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C      79.58  +     16.02  R: 6631b
 21>Šaffková Kateřina        OK Chrastava         CHA8150 C      79.59  +     16.03  R: 6628b
 22>Novotná Veronika         OK Jiskra Nový Bor   BOR8052 C      80.05  +     16.09  R: 6615b
 23>Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C      80.39  +     16.43  R: 6539b
 24>Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C      81.24  +     17.28  R: 6438b
 25>Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E      82.46  +     18.50  R: 6254b
 26>Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E      82.47  +     18.51  R: 6252b
 27>Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C      84.41  +     20.45  R: 5997b
 28>Knoblochová Kamila        OOS TJ Spartak Vrch VRL8353        84.45  +     20.49  R: 5988b
 29>Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C      85.11  +     21.15  R: 5930b
 30>Albrechtová Lenka        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C      87.02  +     23.06  R: 5681b
 31>Holasová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR8350 C      87.34  +     23.38  R: 5609b
 32>Vokálová Štěpánka        OK Chrastava         CHA7650 C      88.37  +     24.41  R: 5468b
 33>Kroupová Jana            VSK Přírodověda - or PVP7052 C      90.32  +     26.36  R: 5211b
 34>Dlouhá Michaela          OOB TJ Turnov        TUR8451 C      91.32  +     27.36  R: 5076b
 35>Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C      91.41  +     27.45  R: 5056b
 36>Švábková Lenka           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8752 B      94.37  +     30.41  R: 4662b
 37>Krčmářová Drahomíra      TJ Loko Liberec      LLI5550 C      94.41  +     30.45  R: 4653b
 38>Dudová Jarmila           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8262 C      96.41  +     32.45  R: 4384b
 39>Krätschmerová Kateřina   SK při gymnáziu OOB  VRB8558 B      98.29  +     34.33  R: 4142b
 40>Žďárská Romana           TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     102.27  +     38.31  R: 3609b
 41>Grégrová Jitka           SK OK 24 Praha       OKP7252 C     104.16  +     40.20  R: 3365b
 41>Kolářová Hana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8253 C     104.16  +     40.20  R: 3365b
 43>Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452 C     110.56  +     47.00  R: 2469b
 44>Sedláčková Jana          SK Zbraslav          ZBP7654 C     115.34  +     51.38  R: 1846b
 45>Bajgarová Tereza         VŠTJ Stavební fakult FSP7754 C     140.03  +     76.07  R:    0b
   >Urbanová Edita           SK Univerzity Palack UOL7454 C  DISK              
   >Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C  DISK              
   >Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         5.4km  250m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C      66.35  +      0.00
  2>Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C      67.43  +      1.08
  3>Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C      70.45  +      4.10
  4>Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C      71.12  +      4.37
  5>Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451 C      72.11  +      5.36
  6>Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C      81.49  +     15.14
  7>Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C      82.18  +     15.43
  8>Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C      86.16  +     19.41
  9>Horálková Alice          SK Kotlářka Praha    DKP5750 C      94.37  +     28.02
 10>Švábková Šárka           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6552 C      96.55  +     30.20
 11>Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C      98.35  +     32.00
 12>Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     120.40  +     54.05
   >Andresová Radka          OK Jiskra Nový Bor   BOR6751 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D40         5.4km  250m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C      67.33  +      0.00
  2>Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C      80.27  +     12.54
  3>Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C      81.51  +     14.18
  4>Holasová Jaroslava       OOB TJ Turnov        TUR5750 C      91.15  +     23.42
  5>Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C      93.47  +     26.14
  6>Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C      94.18  +     26.45
  7>Vanerová Marcela         OK Chrastava         CHA5850 C      98.10  +     30.37
  8>Fólová Hana              TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C     100.41  +     33.08
  9>Wagner Martina           Zittau Sud           ZIS6451       100.59  +     33.26
 10>Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     123.24  +     55.51
   >Svobodová Hana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5951 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         4.3km  210m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C      72.17  +      0.00
  2>Kolářová Hana            TJ Tatran Jablonec n TJN5850 C      78.19  +      6.02
  3>Dudová Renata            TJ Tatran Jablonec n TJN5750        79.06  +      6.49
  4>Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C      88.35  +     16.18
  5>Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C      91.38  +     19.21
  6>Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C      96.31  +     24.14
  7>Bohmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     143.38  +     71.21
 
Průběžné výsledky kategorie: D50         4.3km  210m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C      69.03  +      0.00
  2>Kvapilová Helena         OOB TJ Turnov        TUR4751 C      82.09  +     13.06
  3>Kubíková Helena          TJ Loko Liberec      LLI4851 C      85.27  +     16.24
  4>Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C      87.28  +     18.25
  5>Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     142.28  +     73.25
   >Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         3.7km  175m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klusáčková Radovana      OK Jiskra Nový Bor   BOR4850 C      63.52  +      0.00
  2>Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C      64.49  +      0.57
  3>Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C      65.31  +      1.39
  4>Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C      70.05  +      6.13
 
Průběžné výsledky kategorie: D60         3.7km  175m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C      84.10  +      0.00
  2>Haufe Heiderose          Zittau               ZIT4351        90.56  +      6.46
  3>Exnerová Ludmila         SK Praga Praha       PGP4351 C      99.26  +     15.16
   >Vondrová Radmila         VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.6km   50m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krouza Petr              OK Všeň              VSE9401 C  15.39 0ch         
  2>Rychlý Michal            OK Všeň              VSE9402 C  18.21 0ch         
  3>Kašpar Vojtěch           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9500 C  20.08 0ch         
  4>Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 C  21.26 0ch         
  5>Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 C  22.49 0ch         
  6>Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501    24.50 0ch         
  7>Kučera Tomáš             TJ Sparta Doly Kladn DKL9401    25.53 0ch         
  8>Lachman Jaroslav         TJ Lokomotiva Teplic LTP9402    30.33 0ch         
  9>Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C  31.39 0ch         
 10>Jirman Lukáš             OK Všeň              VSE9400 C  32.06 0ch         
 11>Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C  33.38 0ch         
 11>Štádlík Lukáš            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9401 C  33.38 0ch         
 13>Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9600    38.04 0ch         
 14>Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C  39.02 0ch         
 15>Čejka Jiří               TJ Stadion Nový Bor  STB9402 C  39.59 0ch         
 16>Náhlovský Ladislav       OOB TJ Turnov        TUR9400 C  52.52 1ch         
 17>Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP94     102.05 2ch         
 
Průběžné výsledky kategorie: H10L        1.3km   50m 5k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Polách Jan               OK Všeň              VSE         8.16 4ch         
  2>Takáč Dominik            SK Univerzity Palack UOL98      15.21 0ch         
  3>Krouza Daniel            OK Všeň              VSE        17.16 0ch         
  4>Řezník                   VSK Slavia TU Libere VLI        34.32 0ch         
  5>Stojanov                 VSK Slavia TU Libere VLI        40.35 0ch         
  6>Meier Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9501 C  52.45 1ch         
 MS Katrnoška Matouš         OOB TJ Turnov        TUR       MS27.58 0c         
 
Průběžné výsledky kategorie: H10LP       1.3km   50m 5k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ludvík Matýsek           TJ Stadion Nový Bor  STB        15.41 0ch         
  2>Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9701    16.50 0ch         
  3>Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 C  18.45 0ch         
  4>Tichánek Tomáš           OB Jenišovice        JEN        22.13 0ch         
  5>Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001    24.29 0ch         
  6>Kroupa Jakub             VSK Přírodověda - or PVP     C  25.27 0ch         
  7>Vašek Vojta              OOB TJ Turnov        TUR        28.16 1ch         
  8>Melichar Vojta           TJ Loko Liberec      LLI9802    30.22 0ch         
  9>Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C  36.49 0ch         
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.5km  130m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kohout Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR9200 C      39.01  +      0.00
  2>Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 C      39.09  +      0.08
  3>Zelenka Vlastimil        OK Jiskra Nový Bor   BOR9204 C      40.35  +      1.34
  4>Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 C      40.40  +      1.39
  5>Polma Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR9201 C      52.49  +     13.48
  6>Růta                     VSK Slavia TU Libere VLI9300 C      61.09  +     22.08
  7>Čech Pavel               TJ Stadion Nový Bor  STB9304 C      69.17  +     30.16
  8>Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN9204 C      70.09  +     31.08
  9>Meier Lukáš              TJ Loko Liberec      LLI9303 C      81.34  +     42.33
 MS Štark Filip              TJ Lokomotiva Teplic LTP89     MS   72.39  +     33.38
   >Bohm Ondřej              TJ Tatran Jablonec n TJN9300 C  DISK              
   >Vydra Tomáš              OK Chrastava         CHA        DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         4.1km  250m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B      45.26  +      0.00
  2>Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 C      47.45  +      2.19
  3>Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 B      51.07  +      5.41
  4>Brandejský Tomáš         OOB TJ Turnov        TUR9001 C      55.07  +      9.41
  5>Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 B      55.20  +      9.54
  6>Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C      56.26  +     11.00
  7>Beran Lukáš              TJ Tatran Jablonec n TJN9002 B      57.08  +     11.42
  8>Škara Vojtěch            TJ Lokomotiva Teplic LTP9102 C      57.20  +     11.54
  9>Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C      58.51  +     13.25
 10>Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B      59.23  +     13.57
 11>Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B      60.18  +     14.52
 12>Kučera Matěj             OK Chrastava         CHA9104 C      62.14  +     16.48
 13>Jílek Tomáš              TJ Tatran Jablonec n TJN9104 C      63.19  +     17.53
 14>Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C      78.17  +     32.51
 15>Jelenecký Vojtěch        TJ Tatran Jablonec n TJN            80.47  +     35.21
 16>Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C      80.55  +     35.29
 17>Vacek Michal             TJ Stadion Nový Bor  STB9101 C      83.36  +     38.10
 18>Průša Petr               OK Chrastava         CHA9102 C      85.33  +     40.07
 19>Doležal Jiří             VSK Slavia TU Libere VLI     C     125.44  +     80.18
 MS Škapa Jan                VSK Slavia TU Libere VLI9003 C MS   61.02  +     15.36
   >Loup František           OK Všeň              VSE9101 C  DISK              
   >Posselt Hynek            TJ Tatran Jablonec n TJN9106 C  DISK              
   >Eiselt Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP9001 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         5.4km  265m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Srb Tomáš                OK Jiskra Nový Bor   BOR8801 B      62.53  +      0.00
  2>Kudrnáč Aleš             TJ Tatran Jablonec n TJN8803 B      63.18  +      0.25
  3>Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B      78.54  +     16.01
  4>Brož Petr                OK Chrastava         CHA9106 A      84.10  +     21.17
  5>Hradil František         OK Chrastava         CHA8900 B      84.50  +     21.57
  6>Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8901 C      85.59  +     23.06
  7>Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C      90.51  +     27.58
  8>Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C      96.11  +     33.18
  9>Šimáně Jaromír           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8902 C      97.49  +     34.56
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         7.3km  380m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Vlček Petr               KOB Děčín            LDC8701 B      87.56  +      0.00
  2>Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C      90.51  +      2.55
  3>Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 B     100.27  +     12.31
  4>Štencl Václav            OB Jenišovice        JEN8601 C     141.54  +     53.58
  5>Kadečka Dušan            OB Jenišovice        JEN8701 C     143.45  +     55.49
 
Průběžné výsledky kategorie: H21K        6.6km  290m 13k  Ranking:0.6774 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Schroter Pavel           OK Harcov            HAR7203 C      54.27  +      0.00  R: 7306b
  2>Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C      60.27  +      6.00  R: 6618b
  3>Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A      62.22  +      7.55  R: 6399b
  4>Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C      62.25  +      7.58  R: 6393b
  5>Krafka Jiří              OK Jiskra Nový Bor   BOR5500 C      64.30  +     10.03  R: 6154b
  6>Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C      65.02  +     10.35  R: 6093b
  7>Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C      65.12  +     10.45  R: 6074b
  8>Kučera Petr              OOB TJ Turnov        TUR8902 A      67.08  +     12.41  R: 5852b
  9>Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C      67.36  +     13.09  R: 5799b
 10>Kučera Jiří              OOB TJ Turnov        TUR8701 A      67.42  +     13.15  R: 5787b
 11>John Vladimir            SKP OLYMP Praha      OLP5502 C      70.03  +     15.36  R: 5518b
 12>Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB            70.42  +     16.15  R: 5443b
 13>Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C      70.52  +     16.25  R: 5424b
 14>Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C      71.24  +     16.57  R: 5363b
 15>Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN7602 C      71.54  +     17.27  R: 5306b
 16>Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605 C      71.55  +     17.28  R: 5304b
 17>Neumann Josef            OOB TJ Turnov        TUR8407 B      72.57  +     18.30  R: 5185b
 18>Křtěnský Roman           OK Jiskra Nový Bor   BOR7100 C      73.27  +     19.00  R: 5128b
 19>Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C      74.24  +     19.57  R: 5019b
 20>Brádler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7500 C      74.43  +     20.16  R: 4983b
 21>Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C      74.59  +     20.32  R: 4952b
 22>Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C      75.31  +     21.04  R: 4891b
 23>Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C      75.35  +     21.08  R: 4883b
 24>Popjuk Viktor            SKP OLYMP Praha      OLP7614 C      76.29  +     22.02  R: 4780b
 25>Tomášek Jakub            VŠTJ Stavební fakult FSP7613 C      78.26  +     23.59  R: 4557b
 26>Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C      79.27  +     25.00  R: 4440b
 27>Šolc Radim               KOB Pardubice        PPU8102 C      81.23  +     26.56  R: 4218b
 28>Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C      81.31  +     27.04  R: 4203b
 29>Bejček Michal            SK Praga Praha       PGP7710 C      82.33  +     28.06  R: 4085b
 30>Pecháček Libor           TJ Jiskra Svor       SVO7600 C      83.05  +     28.38  R: 4024b
 31>Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7902 C      83.28  +     29.01  R: 3980b
 32>Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C      84.55  +     30.28  R: 3813b
 33>Vaněk Petr               TJ OK Tolar          TJH7302 C      85.06  +     30.39  R: 3792b
 34>Kofroň Jan               KOB Kamenický Šenov  KAS8001 C      86.14  +     31.47  R: 3662b
 35>Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C      86.19  +     31.52  R: 3653b
 36>Hudský Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR7600 C      86.35  +     32.08  R: 3622b
 37>Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C      93.30  +     39.03  R: 2829b
 38>Lukavec Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8001 C      96.19  +     41.52  R: 2506b
 39>Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA7901 C      96.40  +     42.13  R: 2466b
 40>Pecka Vlastimil          OK Harcov            HAR7502 C      97.38  +     43.11  R: 2355b
 41>Stránský Matěj           VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C      98.16  +     43.49  R: 2283b
 42>Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C      99.32  +     45.05  R: 2138b
 43>Bílek Jan                OOB TJ Turnov        TUR           106.47  +     52.20  R: 1306b
 44>Vokál David              TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C     110.14  +     55.47  R:  911b
 45>Kadečka Jakub            OB Jenišovice        JEN7901 C     111.33  +     57.06  R:  760b
   >Rakovec Michal           SOK TJ Turnov        TUV        DISK              
   >Anděl Robert             OK Jiskra Nový Bor   BOR8006 C  DISK              
   >Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  DISK              
   >Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C  DISK              
   >Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H21L        9.7km  410m 22k  Ranking:0.9564 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R      76.35  +      0.00  R: 9764b
  2>Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R      78.25  +      1.50  R: 9540b
  3>Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C      79.39  +      3.04  R: 9389b
  4>Šedivý Jan               VŠTJ Ekonom Praha    EKP8400 R      80.33  +      3.58  R: 9279b
  5>Bradna Václav            OK Chrastava         CHA8000 C      81.59  +      5.24  R: 9103b
  6>Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 A      82.28  +      5.53  R: 9044b
  7>Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C      83.19  +      6.44  R: 8940b
  8>Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 R      84.15  +      7.40  R: 8826b
  9>Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 C      84.23  +      7.48  R: 8810b
 10>Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C      86.01  +      9.26  R: 8610b
 11>Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C      86.48  +     10.13  R: 8514b
 12>Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C      86.59  +     10.24  R: 8492b
 13>Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E      88.03  +     11.28  R: 8362b
 14>Koťátko Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC7701 C      89.07  +     12.32  R: 8231b
 15>Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 R      89.15  +     12.40  R: 8215b
 16>Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C      89.49  +     13.14  R: 8146b
 17>Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C      90.42  +     14.07  R: 8038b
 18>Vodička Jan              Sportcentrum Jičín   SJC8201 R      92.11  +     15.36  R: 7856b
 19>Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 A      92.42  +     16.07  R: 7793b
 20>Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E      93.04  +     16.29  R: 7748b
 21>Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C      93.10  +     16.35  R: 7736b
 22>Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R      93.33  +     16.58  R: 7689b
 23>Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C      93.42  +     17.07  R: 7671b
 24>Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 A      95.05  +     18.30  R: 7502b
 25>Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C      97.22  +     20.47  R: 7222b
 26>Juřina František         Jizerský klub OB Frý FYD7800 C      98.05  +     21.30  R: 7135b
 27>Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C      99.54  +     23.19  R: 6913b
 28>Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 E     104.43  +     28.08  R: 6324b
 29>Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C     105.57  +     29.22  R: 6173b
 30>Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     109.08  +     32.33  R: 5784b
 31>Kroupa Václav            VSK Přírodověda - or PVP6104 C     112.19  +     35.44  R: 5394b
 32>Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     118.43  +     42.08  R: 4612b
 33>Neumann Jaroslav         SK SKI-OB Šternberk  STE5902 C     120.44  +     44.09  R: 4365b
 34>Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     127.18  +     50.43  R: 3562b
 35>Kysela Vojtěch           OOB TJ Turnov        TUR8101 C     131.50  +     55.15  R: 3008b
 36>Kolář Karel              TJ Tatran Jablonec n TJN5701 C     140.41  +     64.06  R: 1926b
 37>Balej Tomáš              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7720 C     144.53  +     68.18  R: 1412b
   >Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 R  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         7.3km  380m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C      70.01  +      0.00
  2>Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C      71.40  +      1.39
  3>Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901 C      91.18  +     21.17
  4>Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601 C      91.23  +     21.22
  5>Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C      99.13  +     29.12
  6>Hovorka Ladislav         KOB Děčín            LDC6802       106.50  +     36.49
  7>Kudrnáč Michal           TJ Tatran Jablonec n TJN6801 C     111.27  +     41.26
  8>Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     111.47  +     41.46
  9>Švábek Karel             SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6501 C     112.13  +     42.12
 10>Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     115.07  +     45.06
   >Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C  DISK              
   >Čech Pavel               TJ Stadion Nový Bor  STB6502 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H40         6.7km  320m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C      76.15  +      0.00
  2>Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C      80.10  +      3.55
  3>Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C      82.12  +      5.57
  4>Dikoš Pavel              KOB Děčín            LDC6002 C      83.21  +      7.06
  5>Vydra Pavel              OK Všeň              VSE6200 C      83.22  +      7.07
  6>Wagner Thomas            Zittau Sud           ZIS6101        85.03  +      8.48
  7>Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C      86.12  +      9.57
  8>Svoboda Slavomír         SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5801 C      92.47  +     16.32
  9>Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C      97.04  +     20.49
 10>Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     101.32  +     25.17
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         6.7km  320m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C      78.28  +      0.00
  2>Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C      82.24  +      3.56
  3>Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C      84.52  +      6.24
  4>Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C      87.52  +      9.24
  5>Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C      97.13  +     18.45
  6>Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C      98.37  +     20.09
  7>Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C     101.40  +     23.12
  8>Vašek Jiří               OOB TJ Turnov        TUR5701 C     103.58  +     25.30
  9>Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     104.07  +     25.39
 10>Nový Jiří                OK Chrastava         CHA5600 C     105.47  +     27.19
 11>Bohm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     107.53  +     29.25
 12>Šulc Miroslav            OOB TJ Turnov        TUR           107.59  +     29.31
 13>Horálek Milan            SK Kotlářka Praha    DKP5200 C     116.44  +     38.16
 MS Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C MSDISK             
 
Průběžné výsledky kategorie: H50         5.4km  250m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C      60.37  +      0.00
  2>Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C      61.07  +      0.30
  3>Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C      65.51  +      5.14
  4>Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C      66.31  +      5.54
  5>Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C      67.16  +      6.39
  6>Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C      68.00  +      7.23
  7>Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C      68.17  +      7.40
  8>Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C      70.22  +      9.45
  9>Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C      77.52  +     17.15
 10>Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C      79.32  +     18.55
 11>Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C      82.04  +     21.27
 12>Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C      93.26  +     32.49
 13>Lusk Karel               OK Chrastava         CHA     C     115.54  +     55.17
 14>Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C     124.16  +     63.39
   >Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  DISK              
   >Franců Jaromír           OOB TJ Turnov        TUR5110 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         4.3km  210m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C      47.19  +      0.00
  2>Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C      56.16  +      8.57
  3>Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C      61.00  +     13.41
  4>Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C      74.02  +     26.43
  5>Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C      90.09  +     42.50
  6>Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     103.32  +     56.13
 
Průběžné výsledky kategorie: H60         4.3km  210m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C      61.25  +      0.00
  2>Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C      67.37  +      6.12
  3>Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C      67.43  +      6.18
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         3.7km  175m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C      55.18  +      0.00
  2>Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C      67.43  +     12.25
  3>Haufe Horst              Zittau               ZIT3401        83.39  +     28.21
  4>Prášil Vladimír          SK Praga Praha       PGP3801 C      87.22  +     32.04
 
Průběžné výsledky kategorie: H70         3.7km  175m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C      71.11  +      0.00
  2>Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C      76.15  +      5.04
  3>Balcar Miroslav          OK Chrastava         CHA3200 C      92.36  +     21.25
  4>Petr Miroslav            TKP Praha            TKP2700 C     108.18  +     37.07
   >Mrňák Josef              TJ Stadion Nový Bor  STB3301 C  DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: T2          1.9km   65m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI        33.01 0ch         
  2>Tišer Matouš             VSK Slavia TU Libere VLI9200    33.53 0ch         
  3>Hnídek Stanislav         Tanvald              TAN        40.57 0ch         
  4>Kábrtová Iva             OK Všeň              VSE        41.37 0ch         
  5>Javorská Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN     C  41.43 0ch         
  6>Vláčilová Michaela       VSK Slavia TU Libere VLI        45.25 0ch         
  7>Pilnáčková Žaneta        TJ Loko Liberec      LLI        47.13 0ch  
  8>Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP        48.25 0ch       
  9>Benšová Lucie            TJ Tatran Jablonec n TJN0000    58.41 0ch         
 10>Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS     C  72.18 0ch         
 11>Zemánková Jana           TJ Tatran Jablonec n TJN91      77.17 0ch         
 12>Toffelová Jitka          TJ Tatran Jablonec n TJN     B  87.57 0ch         
 13>Subotová Michaela        OK Harcov            HAR7951 C  88.36 1ch         
 14>Posseltová Ivana         TJ Tatran Jablonec n TJN6454 C  93.56 0ch         
 
Průběžné výsledky kategorie: T4          4.1km  250m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Štich Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN        60.14 0ch         
  2>Šaffková Blanka          OK Chrastava         CHA8350 C  60.15 0ch         
  3>Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600    67.09 0ch         
  4>Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C  67.26 0ch         
  5>Kučerová Lada            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7450    69.11 0ch         
  6>Špak Zdeněk              Red Lid              RDL        71.12 0ch         
  7>Balzerová Vendula         OOS TJ Spartak Vrch VRL        76.05 0ch         
  8>Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C  76.15 0ch         
  9>Kroupa Štepán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM        78.04 0ch         
 10>Melichar Jaroslav        TJ Loko Liberec      LLI        84.21 0ch         
 11>Sedláček Otakar          SK Zbraslav          ZBP        86.35 6ch         
 12>Nepovímová Petra          OOS TJ Spartak Vrch VRL        92.02 0ch         
 13>Posselt Hynek            TJ Tatran Jablonec n TJN6202 C  94.40 0ch         
 14>Malec Jaroslav           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA6200   106.50 7ch         
 15>Valeš Jan                                               117.2610ch         
 16>Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7451 C 122.29 0ch         
 17>Kraibichová Jitka        OB Jenišovice        JEN0000   135.53 5ch