VSK Slavia TU Liberec - klub orientačního běhu

30.10. oblastní žeb?í?ek klasická tra? - Žulový vrch

Výsledky s mezičasy


  Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                               30.10.2004 20:41:55
                                                                                                                             Memoriál 17.listopadu
===ČSOB-VLI===========================================================================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.6km   50m 6k
---------------
                                          1-76      2-83      3-65      4-81      5-64      6-100   
  1 Procházková Marie          25.24 0ch  2.39/2    7.03/2   10.03/2   16.05/1*  21.36/1*  24.36/1*  25.24/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.39/2    4.24/3    3.00/3    6.02/1*   5.31/5    3.00/1*   0.48/5  
  2 Poloprutská Tereza         31.44 0ch  2.10/1*   4.37/1*   8.19/1*  26.03/2   27.30/2   31.12/2   31.44/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.10/1*   2.27/1*   3.42/4   17.44/5    1.27/1*   3.42/2    0.32/1* 
  3 Madarászová Klára          34.17 0ch  4.33/4    7.20/3   15.03/3   27.23/3   29.34/3   33.44/3   34.17/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.33/4    2.47/2    7.43/5   12.20/3    2.11/2    4.10/4    0.33/2  
  4 Kučerová Lucie             37.15 0ch  3.01/3   15.46/4   17.59/4   30.16/4   32.27/4   36.36/4   37.15/4  
    OOB TJ Turnov                         3.01/3   12.45/4    2.13/2   12.17/2    2.11/2    4.09/3    0.39/4  
  5 Rafajová Anna              43.18 0ch  8.31/5   21.44/5   23.41/5   36.12/5   38.30/5   42.42/5   43.18/5  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   8.31/5   13.13/5    1.57/1*  12.31/4    2.18/4    4.12/5    0.36/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        1.3km   50m 5k
---------------
                                          1-76      2-83      3-65      4-84      5-100   
  1 Šťovíčková Michaela        14.48 0ch  2.52/6    5.47/3    8.32/2   12.18/1*  14.15/1*  14.48/1* 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.52/6    2.55/1*   2.45/2    3.46/1*   1.57/2    0.33/3  
  2 Valešová Martina           18.45 0ch  2.20/3    6.24/4   11.02/3   16.10/2   18.05/2   18.45/2  
    OK Chrastava                          2.20/3    4.04/5    4.38/3    5.08/4    1.55/1*   0.40/6  
  3 Kučerová Barbora           21.51 0ch  2.18/2    5.31/1*   7.56/1*  19.04/3   21.19/3   21.51/4  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.18/2    3.13/2    2.25/1*  11.08/8    2.15/3    0.32/1* 
  4 Kovářová Lenka             23.35 0ch  2.40/5    9.05/7   15.43/6   20.22/4   23.00/4   23.35/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.40/5    6.25/9    6.38/8    4.39/2    2.38/5    0.35/5  
  5 Hovorková Kristýna         24.52 0ch  2.38/4    6.40/5   16.59/9   21.58/6   24.20/5   24.52/7  
    OK Chrastava                          2.38/4    4.02/4   10.19/9    4.59/3    2.22/4    0.32/1* 
  6 Vopršálová Jindřiška       28.05 0ch  4.10/9    9.29/8   15.44/7   24.29/8   27.21/6   28.05/8  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.10/9    5.19/8    6.15/7    8.45/7    2.52/6    0.44/8  
  7 Slavíková Silvie           28.36 1ch  3.23/7    7.43/6   13.27/4   20.39/5        /    23.36/6  
    SK Praga Praha                        3.23/7    4.20/6    5.44/6    7.12/5        /         /   
  8 Dušková Aneta              29.00 0ch  4.40/10   9.41/9   14.49/5   22.31/7   28.20/7   29.00/9  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.40/10   5.01/7    5.08/4    7.42/6    5.49/7    0.40/6  
  9 Vydrová Karolína           31.38 2ch  2.12/1*   5.40/2   16.26/8        /         /    21.38/3  
    OK Chrastava                          2.12/1*   3.28/3   10.46/10       /         /         /   
 10 Posseltová Markéta         43.34 1ch  3.41/8   13.04/10  18.32/10       /    38.01/8   38.34/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.41/8    9.23/10   5.28/5        /         /     0.33/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10LP       1.3km   50m 5k
---------------
                                          1-76      2-83      3-65      4-84      5-100   
  1 Poláchova Jana             17.38 0ch  2.12/2    5.08/2    9.35/2   14.32/2   16.54/1*  17.38/1* 
    OK Všeň                               2.12/1*   2.56/1*   4.27/4    4.57/6    2.22/1*   0.44/2  
  2 Linková Alena              19.09 0ch  2.59/3    6.55/3   10.38/3   15.10/3   18.20/2   19.09/2  
    OOB TJ Turnov                         2.59/2    3.56/3    3.43/2    4.32/3    3.10/5    0.49/3  
  3 Nováková Adéla             19.52 0ch  3.15/4    7.15/4   11.03/4   15.17/4   19.03/4   19.52/3  
    SK OK 24 Praha                        3.15/3    4.00/4    3.48/3    4.14/2    3.46/6    0.49/3  
  4 Košková Barbora            21.13 0ch-12.55/1*  -4.53/1*  -0.36/1*   9.31/1*  18.54/3   21.13/4  
    Jizerský klub OB Frýdlant                 /     7.58/10   9.11/9   10.07/10   9.23/10   2.19/10 
  5 Poloprutská Klára          22.42 0ch  3.39/5    8.21/5   14.08/5   19.03/5   21.44/5   22.42/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.39/4    4.42/7    5.47/6    4.55/5    2.41/4    0.58/6  
  6 Poloprutská Lucie          26.17 0ch  4.25/8    8.53/6   15.28/7   21.18/6   25.14/6   26.17/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.25/7    4.28/6    6.35/7    5.50/7    3.56/8    1.03/7  
  7 Macháčková Eliška          29.56 0ch  4.07/7    9.17/7   14.40/6   23.41/7   28.49/7   29.56/7  
    Jizerský klub OB Frýdlant             4.07/6    5.10/8    5.23/5    9.01/9    5.08/9    1.07/8  
  8 Rychlá Kateřina            31.33 0ch 10.13/9   14.25/9   23.20/9   28.13/8   30.38/8   31.33/8  
    OK Všeň                              10.13/8    4.12/5    8.55/8    4.53/4    2.25/2    0.55/5  
  9 Kroupová Eliška            35.28 0ch  3.48/6    9.41/8   21.11/8   30.08/9   33.59/9   35.28/9  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.48/5    5.53/9   11.30/10   8.57/8    3.51/7    1.29/9  
 10 Šormová Eliška             37.11 0ch 24.31/10  28.08/10  31.03/10  34.12/10  36.38/10  37.11/10 
    OK Chrastava                         24.31/9    3.37/2    2.55/1*   3.09/1*   2.26/3    0.33/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.9km   65m 9k
---------------
                                          1-76      2-78      3-52      4-65      5-49      6-81      7-82      8-70      9-100   
  1 Poloprutská Markéta            21.55  2.16/4    4.15/1*   6.27/1*   7.56/1*  12.59/3   14.41/2   16.23/1*  19.49/1*  21.20/1*  21.55/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.16/4    1.59/1*   2.12/1*   1.29/1*   5.03/9    1.42/1*   1.42/2    3.26/5    1.31/4    0.35/10 
  2 Volná Jitka                    23.23  1.40/1*   5.00/2    9.06/3   10.37/3   12.28/2   14.37/1*  17.41/3   20.56/2   22.47/2   23.23/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.40/1*   3.20/5    4.06/8    1.31/2    1.51/1*   2.09/4    3.04/8    3.15/1*   1.51/7    0.36/11 
  3 Nováková Kateřina              25.00  4.42/11   7.07/7    9.30/4   11.05/4   16.02/4   17.47/4   19.27/4   22.52/3   24.32/3   25.00/3  
    SK OK 24 Praha                        4.42/11   2.25/2    2.23/2    1.35/4    4.57/8    1.45/2    1.40/1*   3.25/4    1.40/5    0.28/1* 
  4 Vlčková Klára                  26.01  2.18/5    5.10/3    7.59/2    9.51/2   11.59/1*  14.42/3   17.22/2   24.08/4   25.32/4   26.01/4  
    KOB Děčín                             2.18/5    2.52/3    2.49/3    1.52/6    2.08/2    2.43/6    2.40/6    6.46/8    1.24/1*   0.29/2  
  5 Švábková Anna                  29.40  2.08/2    6.45/5   13.19/9   16.07/8   18.33/7   20.47/6   23.57/7   27.14/5   29.02/5   29.40/5  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.08/2    4.37/8    6.34/11   2.48/10   2.26/5    2.14/5    3.10/9    3.17/2    1.48/6    0.38/12 
  6 Černá Dominika                 31.25  2.31/6    8.08/9   12.14/8   14.10/6   16.25/5   20.05/5   23.07/5   28.52/6   30.53/6   31.25/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.31/6    5.37/9    4.06/8    1.56/7    2.15/4    3.40/9    3.02/7    5.45/7    2.01/8    0.32/6  
  7 Mrázová Pavla                  33.51  2.57/7    7.13/8   10.23/5   17.49/10  20.17/9   26.09/10  28.25/9   31.48/7   33.18/7   33.51/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.57/7    4.16/7    3.10/4    7.26/13   2.28/6    5.52/11   2.16/4    3.23/3    1.30/3    0.33/7  
  8 Korbelová Tereza               35.44  3.05/8    6.01/4   10.41/7   12.24/5   17.42/6   21.02/7   23.24/6   32.06/8   35.14/8   35.44/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.05/8    2.56/4    4.40/10   1.43/5    5.18/10   3.20/7    2.22/5    8.42/13   3.08/12   0.30/4  
  9 Špáníková Lucie                38.16  3.47/10  10.10/11  13.45/10  16.32/9   19.58/8   23.32/8   26.54/8   35.35/9   37.42/9   38.16/9  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.47/10   6.23/10   3.35/7    2.47/9    3.26/7    3.34/8    3.22/10   8.41/12   2.07/9    0.34/8  
 10 Žitná Jana                     41.51  3.07/9    6.52/6   10.24/6   14.47/7   20.21/10  24.26/9   30.53/10  37.54/10  41.20/10  41.51/10 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.07/9    3.45/6    3.32/6    4.23/11   5.34/11   4.05/10   6.27/12   7.01/9    3.26/13   0.31/5  
 11 Vašková Irena                  53.44  7.47/12  25.48/12  29.12/12  31.11/12  33.25/12  40.51/12  43.05/11  50.42/11  53.10/11  53.44/11 
    OOB TJ Turnov                         7.47/12  18.01/13   3.24/5    1.59/8    2.14/3    7.26/12   2.14/3    7.37/10   2.28/10   0.34/8  
 12 Polmová Barbora                72.22  2.10/3    8.41/10  18.13/11  19.44/11  26.05/11  28.03/11  62.15/12  70.26/12  71.53/12  72.22/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.10/3    6.31/11   9.32/13   1.31/2    6.21/12   1.58/3   34.12/13   8.11/11   1.27/2    0.29/2  
 13 Hradecká Lucie                 75.09 19.55/13  31.01/13  38.14/13  45.01/13  53.34/13  62.46/13  66.47/13  71.28/13  74.31/13  75.09/13 
    OK Doksy                             19.55/13  11.06/12   7.13/12   6.47/12   8.33/13   9.12/13   4.01/11   4.41/6    3.03/11   0.38/12 
    Foltýnová Lucie           MSDISK      7.28/    26.12/    50.54/    56.51/         /         /         /         /    89.26/    90.03/   
    TJ Lokomotiva Teplice                 7.28/    18.44/    24.42/     5.57/         /         /         /         /         /     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.5km  130m 10k
---------------
                                          1-76      2-65      3-80      4-79      5-47      6-60      7-64      8-84      9-77     10-100   
  1 Valešová Jana                  32.25  1.51/3    4.27/2   10.02/1*  10.48/1*  17.52/1*  21.28/1*  25.50/1*  28.38/1*  30.12/1*  31.54/1*  32.25/1* 
    OK Chrastava                          1.51/3    2.36/2    5.35/3    0.46/4    7.04/2    3.36/4    4.22/1*   2.48/7    1.34/1*   1.42/11   0.31/8  
  2 Fólová Zuzana                  35.11  3.52/8    6.29/5   12.00/5   12.57/5   20.18/3   23.31/2   28.05/2   31.51/2   33.34/2   34.37/2   35.11/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.52/8    2.37/3    5.31/1*   0.57/9    7.21/3    3.13/3    4.34/2    3.46/10   1.43/2    1.03/4    0.34/9  
  3 Vytinová Monika                36.59  1.49/2    5.10/3   10.42/2   11.24/2   22.40/5   25.40/4   30.54/3   33.27/3   35.27/3   36.34/3   36.59/3  
    OOB TJ Turnov                         1.49/2    3.21/8    5.32/2    0.42/1*  11.16/7    3.00/1*   5.14/4    2.33/3    2.00/3    1.07/5    0.25/2  
  4 Horálková Jenka                37.23  2.39/5    5.19/4   11.54/4   12.43/4   18.38/2   24.58/3   31.27/4   33.54/4   35.57/4   36.53/4   37.23/4  
    SK Kotlářka Praha                     2.39/5    2.40/4    6.35/5    0.49/6    5.55/1*   6.20/7    6.29/7    2.27/1*   2.03/5    0.56/1*   0.30/6  
  5 Polmová Klára                  44.59  5.07/11   8.06/8   15.19/8   16.14/8   24.28/7   29.43/5   36.28/5   40.02/5   43.39/5   44.35/5   44.59/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.07/11   2.59/7    7.13/7    0.55/8    8.14/5    5.15/5    6.45/9    3.34/9    3.37/8    0.56/1*   0.24/1* 
  6 Kučerová Lucie                 50.41  4.37/10   7.24/7   14.06/7   15.00/7   29.06/8   35.44/6   42.08/6   44.45/6   48.45/6   50.11/6   50.41/6  
    TJ Sparta Doly Kladno                 4.37/10   2.47/6    6.42/6    0.54/7   14.06/10   6.38/8    6.24/6    2.37/6    4.00/9    1.26/8    0.30/6  
  7 Havrdová Barbora               53.05  2.31/4   15.22/11  24.00/10  24.47/10  38.50/10  41.50/9   46.56/9   49.29/8   51.30/7   52.39/7   53.05/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.31/4   12.51/11   8.38/9    0.47/5   14.03/9    3.00/1*   5.06/3    2.33/3    2.01/4    1.09/6    0.26/3  
  8 Němečková Hana                 54.58  4.20/9    7.01/6   12.51/6   13.33/6   21.41/4   39.21/7   46.03/7   48.38/7   52.48/8   54.19/8   54.58/8  
    SK Praga Praha                        4.20/9    2.41/5    5.50/4    0.42/1*   8.08/4   17.40/11   6.42/8    2.35/5    4.10/11   1.31/9    0.39/10 
  9 Horáková Aneta                 55.07  1.42/1*   3.55/1*  11.45/3   12.27/3   24.03/6   39.38/8   46.32/8   50.05/9   53.36/9   54.38/9   55.07/9  
    OOB TJ Turnov                         1.42/1*   2.13/1*   7.50/8    0.42/1*  11.36/8   15.35/10   6.54/10   3.33/8    3.31/6    1.02/3    0.29/5  
 10 Dlouhá Tereza                  62.36  3.10/6    9.40/10  26.04/11  27.04/11  41.32/11  47.51/11  54.11/10  56.42/10  60.47/10  62.08/10  62.36/10 
    OOB TJ Turnov                         3.10/6    6.30/10  16.24/11   1.00/10  14.28/11   6.19/6    6.20/5    2.31/2    4.05/10   1.21/7    0.28/4  
 11 Posseltová Tereza              65.45  3.26/7    9.15/9   21.28/9   23.00/9   33.42/9   47.23/10  55.38/11  59.52/11  63.27/11  65.03/11  65.45/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.26/7    5.49/9   12.13/10   1.32/11  10.42/6   13.41/9    8.15/11   4.14/11   3.35/7    1.36/10   0.42/11 
    Folbrechtová Šárka         DISK       2.10/     4.59/    11.44/    12.41/    21.41/    27.14/    34.58/    37.57/    40.13/         /    42.17/   
    OK Jiskra Nový Bor                    2.10/     2.49/     6.45/     0.57/     9.00/     5.33/     7.44/     2.59/     2.16/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.1km  250m 13k
---------------
                                          1-54      2-52      3-79      4-47      5-59      6-46      7-43      8-42      9-71     10-60     11-69     12-67     13-100   
  1 Knoblochová Jana               47.08  3.34/6    5.01/6   10.18/5   15.26/4   21.26/4   24.45/3   29.30/3   31.45/3   34.45/1*  37.46/1*  43.22/1*  44.49/1*  46.38/1*  47.08/1* 
    OOB TJ Turnov                         3.34/6    1.27/3    5.17/5    5.08/3    6.00/3    3.19/2    4.45/2    2.15/1*   3.00/3    3.01/1*   5.36/3    1.27/2    1.49/1*   0.30/4  
  2 Fólová Martina                 48.27  3.19/5    4.54/5   10.16/4   15.17/3   20.26/2   23.39/2   29.23/2   31.42/2   35.05/2   38.30/2   43.50/2   45.40/2   47.56/2   48.27/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.19/5    1.35/4    5.22/6    5.01/2    5.09/2    3.13/1*   5.44/5    2.19/3    3.23/6    3.25/4    5.20/2    1.50/4    2.16/4    0.31/9  
  3 Svobodová Barbora              48.40  2.18/1*   3.40/1*   8.54/2   13.27/1*  18.23/1*  23.03/1*  27.44/1*  30.37/1*  35.29/3   39.42/3   44.35/3   46.01/3   48.10/3   48.40/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.18/1*   1.22/1*   5.14/4    4.33/1*   4.56/1*   4.40/11   4.41/1*   2.53/10   4.52/12   4.13/11   4.53/1*   1.26/1*   2.09/3    0.30/4  
  4 Sehnalová Tereza               52.51  2.37/2    3.59/2    8.53/1*  14.43/2   21.15/3   25.22/4   31.20/4   33.37/4   37.34/4   41.05/4   46.55/4   48.53/4   52.13/4   52.51/4  
    OOB TJ Turnov                         2.37/2    1.22/1*   4.54/2    5.50/4    6.32/4    4.07/6    5.58/6    2.17/2    3.57/8    3.31/5    5.50/6    1.58/6    3.20/11   0.38/12 
  5 Brozová Zuzana                 53.11  2.54/3    4.46/3    9.38/3   16.34/5   23.32/6   27.41/5   32.32/5   34.57/5   38.09/5   41.27/5   47.27/5   49.30/5   52.45/5   53.11/5  
    OK Chrastava                          2.54/3    1.52/8    4.52/1*   6.56/9    6.58/7    4.09/7    4.51/3    2.25/4    3.12/5    3.18/3    6.00/8    2.03/8    3.15/10   0.26/1* 
  6 Kvapilová Marie                58.32  4.24/11   8.28/11  14.41/10  20.59/9   28.30/9   32.43/9   39.00/9   41.34/8   44.33/9   47.38/7   53.44/6   55.59/6   58.06/6   58.32/6  
    TJ Sokol Rovensko pod Troskami        4.24/11   4.04/12   6.13/11   6.18/6    7.31/9    4.13/8    6.17/8    2.34/5    2.59/2    3.05/2    6.06/9    2.15/10   2.07/2    0.26/1* 
  7 Šákrová Michaela               58.58  3.04/4    4.53/4   10.44/6   16.51/6   23.23/5   31.02/8   37.02/7   39.44/6   44.02/7   48.20/9   54.11/7   56.02/7   58.28/7   58.58/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.04/4    1.49/7    5.51/8    6.07/5    6.32/4    7.39/13   6.00/7    2.42/7    4.18/11   4.18/12   5.51/7    1.51/5    2.26/5    0.30/4  
  8 Knesplová Veronika             61.43  3.43/9    7.58/10  13.00/9   19.22/8   27.01/8   30.56/7   38.59/8   41.44/9   44.30/8   48.18/8   55.42/8   58.22/8   61.13/8   61.43/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.43/9    4.15/13   5.02/3    6.22/7    7.39/11   3.55/4    8.03/11   2.45/8    2.46/1*   3.48/9    7.24/10   2.40/13   2.51/7    0.30/4  
  9 Vejstrková Zuzana              63.12  7.20/12  10.04/12  16.14/12  23.39/12  31.14/11  35.41/11  40.58/11  43.44/11  48.01/11  51.45/11  57.25/9   59.37/9   62.44/9   63.12/9  
    OK Chrastava                          7.20/12   2.44/11   6.10/10   7.25/10   7.35/10   4.27/10   5.17/4    2.46/9    4.17/9    3.44/8    5.40/4    2.12/9    3.07/9    0.28/3  
 10 Neradová Eva                   63.55  3.40/8    6.04/8   14.54/11  21.35/10  28.50/10  33.08/10  40.53/10  43.31/10  46.42/10  50.24/10  58.01/10  60.18/10  63.22/10  63.55/10 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.40/8    2.24/9    8.50/13   6.41/8    7.15/8    4.18/9    7.45/10   2.38/6    3.11/4    3.42/7    7.37/12   2.17/11   3.04/8    0.33/11 
 11 Kovářová Julie                 64.10  3.47/10   5.30/7   11.27/7   18.58/7   25.45/7   29.42/6   36.26/6   40.17/7   43.49/6   47.20/6   58.55/11  60.53/11  63.38/11  64.10/11 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.47/10   1.43/6    5.57/9    7.31/11   6.47/6    3.57/5    6.44/9    3.51/12   3.32/7    3.31/5   11.35/13   1.58/6    2.45/6    0.32/10 
 12 Papežová Anna                  73.10 10.21/13  12.03/13  17.29/13  25.24/13  35.33/13  40.36/13  50.52/12  53.47/12  58.04/12  61.53/12  67.36/12  69.20/12  72.40/12  73.10/12 
    OOB TJ Turnov                        10.21/13   1.42/5    5.26/7    7.55/12  10.09/13   5.03/12  10.16/12   2.55/11   4.17/9    3.49/10   5.43/5    1.44/3    3.20/11   0.30/4  
 13 Wagner Sabine                  92.42  3.37/7    6.17/9   12.33/8   23.05/11  31.52/12  35.41/11  59.34/13  65.25/13  71.34/13  77.25/13  84.53/13  87.21/13  91.57/13  92.42/13 
    Zittau Sud                            3.37/7    2.40/10   6.16/12  10.32/13   8.47/12   3.49/3   23.53/13   5.51/13   6.09/13   5.51/13   7.28/11   2.28/12   4.36/13   0.45/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.4km  265m 15k
---------------
                                          1-78      2-52      3-56      4-32      5-57      6-63      7-61      8-75      9-74     10-59     11-41     12-60     13-82     14-77     15-100   
  1 Svobodová Jana                 71.25  3.45/2    5.50/1*  11.26/1*  13.13/1*  27.42/1*  33.57/1*  40.05/1*  44.55/2   50.53/1*  53.37/1*  56.48/1*  60.52/1*  63.42/1*  69.37/1*  70.49/1*  71.25/1* 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.45/2    2.05/1*   5.36/1*   1.47/2   14.29/4    6.15/2    6.08/1*   4.50/3    5.58/2    2.44/1*   3.11/2    4.04/2    2.50/2    5.55/4    1.12/4    0.36/6  
  2 Horáková Veronika              72.45  5.03/5    8.16/4   15.03/3   17.17/3   28.37/2   34.24/2   40.50/2   44.49/1*  53.16/2   57.14/2   60.22/2   63.50/2   66.29/2   71.19/2   72.13/2   72.45/2  
    OOB TJ Turnov                         5.03/5    3.13/4    6.47/3    2.14/4   11.20/1*   5.47/1*   6.26/2    3.59/1*   8.27/5    3.58/5    3.08/1*   3.28/1*   2.39/1*   4.50/2    0.54/1*   0.32/2  
  3 Brozová Veronika               81.52  4.07/3    6.18/2   16.46/5   18.45/5   32.07/4   39.12/5   47.38/4   52.20/4   58.26/3   61.43/3   66.08/3   70.17/3   74.31/3   80.01/3   81.19/3   81.52/3  
    OK Chrastava                          4.07/3    2.11/3   10.28/6    1.59/3   13.22/2    7.05/4    8.26/4    4.42/2    6.06/3    3.17/3    4.25/4    4.09/3    4.14/6    5.30/3    1.18/5    0.33/4  
  4 Kovářová Josefa                87.24  4.33/4    6.40/3   13.46/2   17.16/2   31.03/3   38.15/3   46.36/3   51.38/3   63.22/5   67.01/5   70.44/4   76.43/4   79.56/4   85.55/4   86.57/4   87.24/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.33/4    2.07/2    7.06/4    3.30/6   13.47/3    7.12/5    8.21/3    5.02/4   11.44/6    3.39/4    3.43/3    5.59/5    3.13/4    5.59/5    1.02/2    0.27/1* 
  5 Hradilová Jana                 93.06  3.25/1*   9.48/5   15.59/4   17.43/4   32.46/5   39.04/4   47.55/5   57.24/5   62.41/4   65.30/4   73.21/5   83.30/5   86.39/5   91.26/5   92.34/5   93.06/5  
    OOB TJ Turnov                         3.25/1*   6.23/6    6.11/2    1.44/1*  15.03/5    6.18/3    8.51/5    9.29/5    5.17/1*   2.49/2    7.51/6   10.09/6    3.09/3    4.47/1*   1.08/3    0.32/2  
  6 Hlavatá Andrea                117.38  6.20/6   10.19/6   18.55/6   21.58/6   44.38/6   55.36/6   68.21/6   78.08/6   85.44/6   90.12/6   97.38/6  102.16/6  105.54/6  115.29/6  117.03/6  117.38/6  
    OK Chrastava                          6.20/6    3.59/5    8.36/5    3.03/5   22.40/6   10.58/6   12.45/6    9.47/6    7.36/4    4.28/6    7.26/5    4.38/4    3.38/5    9.35/6    1.34/6    0.35/5  
    Mužíčková Veronika         DISK       7.02/     9.42/    18.41/    25.09/    45.58/    53.26/         /         /         /         /         /         /         /         /    78.05/    78.39/   
    OB Jenišovice                         7.02/     2.40/     8.59/     6.28/    20.49/     7.28/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.34/   
    Benešová Gábina            DISK      10.05/    12.30/    23.14/    26.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    73.28/    74.29/    74.59/   
    KOB Kamenický Šenov                  10.05/     2.25/    10.44/     2.50/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.01/     0.30/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         6.1km  280m 15k
---------------
                                          1-53      2-52      3-50      4-56      5-42      6-62      7-44      8-45      9-73     10-33     11-47     12-48     13-64     14-51     15-100   
  1 Mališová Barbora               63.56  3.08/6    4.38/13   7.16/9   12.10/1*  24.40/2   34.28/3   40.54/4   43.58/4   45.48/3   51.25/1*  56.42/2   59.43/3   60.40/1*  61.49/1*  63.29/1*  63.56/1* 
    SK Kotlářka Praha                     3.08/6    1.30/27   2.38/9    4.54/1*  12.30/5    9.48/8    6.26/16   3.04/1*   1.50/2    5.37/1*   5.17/4    3.01/7    0.57/2    1.09/4    1.40/6    0.27/1* 
  2 Waldová Lucie                  64.37  2.54/1*   3.59/2    6.41/2   12.36/4   25.02/3   33.50/2   39.00/1*  42.25/1*  45.15/2   51.46/2   57.02/3   59.33/2   61.21/2   62.26/2   64.05/2   64.37/2  
    SK Kotlářka Praha                     2.54/1*   1.05/10   2.42/14   5.55/8   12.26/4    8.48/2    5.10/2    3.25/8    2.50/31   6.31/9    5.16/3    2.31/2    1.48/32   1.05/2    1.39/5    0.32/11 
  3 Krafková Lucie                 65.24  2.55/2    3.54/1*   6.20/1*  13.19/6   24.33/1*  32.27/1*  39.04/2   42.30/2   44.30/1*  52.04/3   56.39/1*  58.55/1*  62.07/3   63.23/3   64.55/3   65.24/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.55/2    0.59/5    2.26/2    6.59/20  11.14/1*   7.54/1*   6.37/22   3.26/9    2.00/3    7.34/23   4.35/1*   2.16/1*   3.12/39   1.16/10   1.32/2    0.29/3  
  4 Krafková Ita                   66.47  3.18/10   4.19/7    8.40/26  14.24/13  26.41/6   35.55/5   42.25/7   46.12/7   48.29/7   54.12/4   59.43/5   62.30/4   63.26/4   64.37/4   66.15/4   66.47/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.18/10   1.01/7    4.21/43   5.44/7   12.17/3    9.14/5    6.30/18   3.47/13   2.17/11   5.43/2    5.31/5    2.47/6    0.56/1*   1.11/7    1.38/4    0.32/11 
  5 Kovářová Kristýna              68.37  3.16/9    4.17/4    7.22/10  12.52/5   26.52/8   36.50/8   43.14/9   46.37/8   48.49/8   54.37/6   60.22/6   63.35/6   64.43/5   65.59/5   68.03/5   68.37/5  
    SK Kotlářka Praha                     3.16/9    1.01/7    3.05/24   5.30/4   14.00/16   9.58/12   6.24/15   3.23/6    2.12/6    5.48/3    5.45/8    3.13/11   1.08/7    1.16/10   2.04/23   0.34/20 
  6 Lepšíková Olga                 69.09  3.22/14   4.17/4    6.56/5   12.23/2   26.21/5   36.26/7   41.46/6   45.05/5   47.32/5   54.19/5   59.29/4   62.52/5   64.57/6   66.46/6   68.35/6   69.09/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.22/14   0.55/2    2.39/11   5.27/3   13.58/15  10.05/14   5.20/3    3.19/4    2.27/19   6.47/14   5.10/2    3.23/15   2.05/36   1.49/29   1.49/11   0.34/20 
  7 Nováková Kateřina              71.52  3.08/6    4.19/7    7.00/6   14.00/9   26.47/7   36.09/6   41.43/5   45.28/6   47.49/6   56.44/7   62.39/7   66.19/8   67.55/7   69.18/7   71.16/7   71.52/7  
    TJ TŽ Třinec                          3.08/6    1.11/15   2.41/12   7.00/21  12.47/6    9.22/6    5.34/4    3.45/11   2.21/15   8.55/38   5.55/11   3.40/28   1.36/28   1.23/15   1.58/18   0.36/26 
  8 Hradecká Petra                 72.12  2.58/3    4.17/4    6.51/3   15.30/21  30.31/19  39.20/16  44.15/10  48.20/11  50.32/9   57.15/9   62.48/8   66.23/9   68.29/8   69.50/8   71.40/8   72.12/8  
    OK Doksy                              2.58/3    1.19/19   2.34/6    8.39/35  15.01/23   8.49/3    4.55/1*   4.05/16   2.12/6    6.43/12   5.33/6    3.35/24   2.06/37   1.21/12   1.50/12   0.32/11 
  9 Neradová Alena                 72.23  4.22/32   5.19/22   7.56/15  14.03/10  28.00/12  39.00/14  45.05/12  48.29/12  50.49/11  56.46/8   63.03/9   66.09/7   69.26/11  70.25/9   71.55/9   72.23/9  
    KOB Chemopetrol Litvínov              4.22/32   0.57/4    2.37/8    6.07/9   13.57/14  11.00/21   6.05/12   3.24/7    2.20/13   5.57/6    6.17/18   3.06/9    3.17/40   0.59/1*   1.30/1*   0.28/2  
 10 Hlubučková Dominika            72.56  3.03/4    4.15/3    8.04/17  15.01/19  28.22/14  38.19/10  44.19/11  47.47/9   52.34/14  59.14/12  65.11/12  67.47/11  68.47/10  70.39/10  72.23/10  72.56/10 
    OK Chrastava                          3.03/4    1.12/17   3.49/38   6.57/19  13.21/10   9.57/11   6.00/9    3.28/10   4.47/42   6.40/11   5.57/12   2.36/3    1.00/3    1.52/30   1.44/8    0.33/15 
 11 Kožinová Jana                  72.57  3.35/19   4.31/11   6.53/4   12.29/3   25.18/4   34.46/4   40.21/3   43.40/3   46.42/4   58.20/10  64.07/10  67.34/10  68.42/9   70.39/10  72.27/11  72.57/11 
    SK Praga Praha                        3.35/19   0.56/3    2.22/1*   5.36/6   12.49/7    9.28/7    5.35/5    3.19/4    3.02/37  11.38/42   5.47/10   3.27/17   1.08/7    1.57/35   1.48/10   0.30/6  
 12 Kašková Barbora                73.53  4.54/37   6.15/34  11.10/37  16.43/26  30.10/18  39.23/17  45.25/15  49.33/13  51.51/12  58.26/11  64.35/11  68.31/12  69.56/12  71.24/12  73.21/12  73.53/12 
    OK Chrastava                          4.54/37   1.21/22   4.55/45   5.33/5   13.27/11   9.13/4    6.02/11   4.08/17   2.18/12   6.35/10   6.09/15   3.56/32   1.25/22   1.28/20   1.57/17   0.32/11 
 13 Mikulová Petra                 74.42  3.20/11   4.46/16   7.14/8   14.49/16  28.31/15  38.22/11  47.14/18  51.41/16  54.16/16  60.36/15  66.47/15  69.51/15  71.22/16  72.36/15  74.13/14  74.42/13 
    TJ Sokol Rovensko pod Troskami        3.20/11   1.26/25   2.28/4    7.35/29  13.42/12   9.51/10   8.52/38   4.27/20   2.35/22   6.20/8    6.11/17   3.04/8    1.31/24   1.14/8    1.37/3    0.29/3  
 14 Švihovská Kateřina             74.47  4.44/35   6.10/33   8.39/25  15.11/20  29.35/17  39.45/19  45.51/16  53.22/19  55.38/19  61.28/16  67.27/16  70.06/16  71.11/15  72.21/14  74.11/13  74.47/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.44/35   1.26/25   2.29/5    6.32/17  14.24/20  10.10/15   6.06/13   7.31/39   2.16/9    5.50/4    5.59/13   2.39/4    1.05/4    1.10/6    1.50/12   0.36/26 
 15 Tahalová Lenka                 75.11  3.54/27   5.33/26   8.11/21  13.29/7   27.50/10  38.26/12  45.10/14  49.50/14  52.11/13  59.27/14  66.01/13  69.09/13  70.16/13  71.45/13  74.40/15  75.11/15 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.54/27   1.39/33   2.38/9    5.18/2   14.21/18  10.36/17   6.44/23   4.40/26   2.21/15   7.16/19   6.34/24   3.08/10   1.07/6    1.29/21   2.55/39   0.31/9  
 16 Nováková Marie                 76.04  3.24/15   4.30/10   7.32/12  14.56/18  29.19/16  39.09/15  45.09/13  48.19/10  50.42/10  59.18/13  66.16/14  69.46/14  70.59/14  73.07/16  75.27/16  76.04/16 
    SK OK 24 Praha                        3.24/15   1.06/13   3.02/23   7.24/26  14.23/19   9.50/9    6.00/9    3.10/2    2.23/18   8.36/36   6.58/27   3.30/22   1.13/14   2.08/38   2.20/31   0.37/31 
 17 Košková Silvie                 76.29  3.42/24   5.33/26   8.22/23  17.37/31  30.55/23  40.54/20  47.23/19  52.17/17  54.38/17  61.50/19  67.52/17  71.19/17  72.28/17  74.01/17  75.55/17  76.29/17 
    USK Praha                             3.42/24   1.51/36   2.49/19   9.15/38  13.18/9    9.59/13   6.29/17   4.54/30   2.21/15   7.12/17   6.02/14   3.27/17   1.09/11   1.33/23   1.54/16   0.34/20 
 18 Městková Kateřina              79.54  4.27/34   5.58/30   9.21/30  15.38/22  30.34/20  41.24/21  48.47/21  53.22/19  56.15/20  63.31/20  70.16/20  73.35/19  74.49/18  76.59/19  79.13/18  79.54/18 
    USK Praha                             4.27/34   1.31/29   3.23/32   6.17/10  14.56/22  10.50/19   7.23/31   4.35/24   2.53/35   7.16/19   6.45/25   3.19/14   1.14/16   2.10/39   2.14/29   0.41/39 
 18 Kynclová Martina               79.54  3.21/12   6.25/35   9.40/34  16.46/27  31.06/26  42.34/23  49.09/22  53.54/22  56.42/23  63.52/21  70.39/21  74.22/20  75.37/20  77.04/20  79.21/19  79.54/18 
    TJ Loko Liberec                       3.21/12   3.04/42   3.15/27   7.06/22  14.20/17  11.28/24   6.35/20   4.45/27   2.48/30   7.10/16   6.47/26   3.43/30   1.15/18   1.27/17   2.17/30   0.33/15 
 20 Kohoutová Andrea               79.58  3.41/23   4.43/14   7.40/13  14.49/16  31.01/25  41.39/22  48.15/20  52.23/18  54.51/18  61.34/17  68.02/19  71.31/18  75.01/19  76.56/18  79.23/20  79.58/20 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.41/23   1.02/9    2.57/21   7.09/24  16.12/31  10.38/18   6.36/21   4.08/17   2.28/20   6.43/12   6.28/22   3.29/20   3.30/42   1.55/34   2.27/33   0.35/24 
 21 Šaffková Kateřina              79.59  3.05/5    4.57/20   7.24/11  13.48/8   26.53/9   37.16/9   43.07/8   50.50/15  53.06/15  61.41/18  68.00/18  74.43/22  75.57/21  77.27/21  79.26/21  79.59/21 
    OK Chrastava                          3.05/5    1.52/37   2.27/3    6.24/13  13.05/8   10.23/16   5.51/7    7.43/40   2.16/9    8.35/35   6.19/19   6.43/45   1.14/16   1.30/22   1.59/19   0.33/15 
 22 Novotná Veronika               80.05  4.05/30   5.50/29   9.22/32  16.54/28  32.17/28  44.18/26  49.57/24  53.48/21  56.30/22  64.50/22  71.11/22  74.49/23  76.01/22  77.27/21  79.26/21  80.05/22 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.05/30   1.45/34   3.32/35   7.32/27  15.23/25  12.01/27   5.39/6    3.51/14   2.42/27   8.20/33   6.21/20   3.38/27   1.12/13   1.26/16   1.59/19   0.39/34 
 23 Bernášková Petra               80.39  3.12/8    4.20/9    7.02/7   14.09/11  27.53/11  39.23/17  49.31/23  54.03/23  56.23/21  65.07/23  71.16/23  74.32/21  76.21/23  77.58/23  80.00/23  80.39/23 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.12/8    1.08/14   2.42/14   7.07/23  13.44/13  11.30/25  10.08/43   4.32/22   2.20/13   8.44/37   6.09/15   3.16/13   1.49/34   1.37/24   2.02/22   0.39/34 
 24 Linková Iva                    81.24  3.21/12   4.56/19   7.42/14  19.01/36  33.48/32  44.49/27  51.21/25  55.55/24  58.29/24  65.44/24  72.11/24  75.47/24  76.52/24  78.34/24  80.41/24  81.24/24 
    OOB TJ Turnov                         3.21/12   1.35/31   2.46/17  11.19/42  14.47/21  11.01/22   6.32/19   4.34/23   2.34/21   7.15/18   6.27/21   3.36/25   1.05/4    1.42/27   2.07/24   0.43/40 
 25 Brožková Radka                 82.46  4.06/31   7.26/36  10.02/35  16.24/24  28.02/13  38.57/13  46.00/17  61.27/32  63.32/31  69.43/30  75.21/27  78.04/26  79.12/26  80.18/25  82.11/26  82.46/25 
    Sportcentrum Jičín                    4.06/31   3.20/43   2.36/7    6.22/12  11.38/2   10.55/20   7.03/25  15.27/45   2.05/4    6.11/7    5.38/7    2.43/5    1.08/7    1.06/3    1.53/15   0.35/24 
 26 Brožková Dana                  82.47  3.51/26   5.06/21   9.21/30  15.50/23  30.51/22  51.58/39  57.54/36  61.04/31  62.51/30  68.42/27  74.27/26  77.42/25  79.02/25  80.29/26  82.09/25  82.47/26 
    Sportcentrum Jičín                    3.51/26   1.15/18   4.15/42   6.29/14  15.01/23  21.07/45   5.56/8    3.10/2    1.47/1*   5.51/5    5.45/8    3.15/12   1.20/19   1.27/17   1.40/6    0.38/32 
 27 Zabořilová Romana              84.41  3.25/16   4.45/15   8.00/16  14.17/12  30.56/24  45.35/29  52.53/29  56.52/25  59.39/25  67.23/26  73.56/25  78.22/27  80.00/27  81.53/27  84.05/27  84.41/27 
    OB Jenišovice                         3.25/16   1.20/21   3.15/27   6.17/10  16.39/34  14.39/40   7.18/30   3.59/15   2.47/29   7.44/27   6.33/23   4.26/35   1.38/29   1.53/33   2.12/26   0.36/26 
 28 Knoblochová Kamila             84.45  3.29/18   4.48/18   8.05/19  14.46/15  31.56/27  43.38/25  51.50/26  57.37/26  60.20/26  67.21/25  76.05/28  79.41/28  80.54/28  82.15/28  84.15/28  84.45/28 
     OOS TJ Spartak Vrchlabí              3.29/18   1.19/19   3.17/30   6.41/18  17.10/36  11.42/26   8.12/34   5.47/33   2.43/28   7.01/15   8.44/42   3.36/25   1.13/14   1.21/12   2.00/21   0.30/6  
 29 Kadavá Jana                    85.11  3.35/19   4.46/16   8.04/17  16.31/25  32.54/30  44.57/28  52.08/27  58.32/27  61.23/27  69.06/28  76.14/29  79.42/29  81.05/29  82.47/29  84.37/29  85.11/29 
    OK Chrastava                          3.35/19   1.11/15   3.18/31   8.27/32  16.23/33  12.03/29   7.11/28   6.24/35   2.51/33   7.43/26   7.08/30   3.28/19   1.23/21   1.42/27   1.50/12   0.34/20 
 30 Albrechtová Lenka              87.02  4.58/38   5.49/28   8.38/24  22.18/41  37.44/37  49.10/33  55.19/32  59.04/28  61.44/28  69.38/29  76.38/30  80.29/30  83.35/31  84.44/30  86.31/30  87.02/30 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.58/38   0.51/1*   2.49/19  13.40/45  15.26/26  11.26/23   6.09/14   3.45/11   2.40/26   7.54/29   7.00/28   3.51/31   3.06/38   1.09/4    1.47/9    0.31/9  
 31 Holasová Lenka                 87.34  3.49/25   5.26/24   8.42/27  17.08/30  32.36/29  47.48/32  54.51/30  61.27/32  63.36/32  71.22/33  78.27/32  82.00/31  83.08/30  84.49/31  87.01/31  87.34/31 
    OOB TJ Turnov                         3.49/25   1.37/32   3.16/29   8.26/31  15.28/27  15.12/41   7.03/25   6.36/37   2.09/5    7.46/28   7.05/29   3.33/23   1.08/7    1.41/25   2.12/26   0.33/15 
 32 Vokálová Štěpánka              88.37  3.25/16   6.09/32   8.57/28  18.04/32  35.31/34  49.11/34  56.24/33  61.03/30  63.40/33  71.15/32  78.49/33  82.31/32  84.19/32  85.46/32  87.58/32  88.37/32 
    OK Chrastava                          3.25/16   2.44/40   2.48/18   9.07/37  17.27/37  13.40/37   7.13/29   4.39/25   2.37/23   7.35/24   7.34/33   3.42/29   1.48/32   1.27/17   2.12/26   0.39/34 
 33 Kroupová Jana                  90.32  3.37/22   6.02/31   9.25/33  16.58/29  33.46/31  46.37/30  55.02/31  59.31/29  62.40/29  70.43/31  78.17/31  83.44/33  85.16/33  87.08/33  89.46/33  90.32/33 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.37/22   2.25/39   3.23/32   7.33/28  16.48/35  12.51/34   8.25/36   4.29/21   3.09/38   8.03/30   7.34/33   5.27/43   1.32/25   1.52/30   2.38/37   0.46/43 
 34 Dlouhá Michaela                91.32  6.19/40   8.18/39  11.24/38  18.45/35  36.13/35  51.51/38  58.54/38  65.33/37  67.47/37  75.12/36  82.21/35  85.50/35  87.11/35  88.52/35  90.59/34  91.32/34 
    OOB TJ Turnov                         6.19/40   1.59/38   3.06/25   7.21/25  17.28/38  15.38/42   7.03/25   6.39/38   2.14/8    7.25/21   7.09/31   3.29/20   1.21/20   1.41/25   2.07/24   0.33/15 
 35 Posseltová Romana              91.41  6.10/39   7.40/38  12.34/42  20.59/39  37.09/36  50.19/35  57.17/34  62.05/35  64.57/34  72.30/34  80.18/34  85.11/34  86.46/34  88.07/34  91.02/35  91.41/35 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.10/39   1.30/27   4.54/44   8.25/30  16.10/30  13.10/35   6.58/24   4.48/28   2.52/34   7.33/22   7.48/37   4.53/39   1.35/27   1.21/12   2.55/39   0.39/34 
 36 Švábková Lenka                 94.37  4.01/29   5.25/23   8.09/20  14.39/14  30.35/21  43.18/24  52.30/28  61.52/34  67.35/36  76.07/37  83.49/37  87.12/36  88.45/36  91.12/37  93.53/36  94.37/36 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.01/29   1.24/23   2.44/16   6.30/16  15.56/29  12.43/32   9.12/41   9.22/41   5.43/45   8.32/34   7.42/36   3.23/15   1.33/26   2.27/44   2.41/38   0.44/41 
 37 Krčmářová Drahomíra            94.41  4.23/33   8.28/40  11.29/39  20.01/38  38.30/38  50.31/36  58.13/37  62.31/36  65.25/35  73.39/35  82.46/36  87.42/37  89.10/37  91.07/36  94.03/37  94.41/37 
    TJ Loko Liberec                       4.23/33   4.05/44   3.01/22   8.32/33  18.29/41  12.01/27   7.42/32   4.18/19   2.54/36   8.14/31   9.07/44   4.56/40   1.28/23   1.57/35   2.56/41   0.38/32 
 38 Dudová Jarmila                 96.41  8.26/44   9.31/44  13.23/44  22.01/40  39.43/42  54.15/43  62.31/43  68.02/41  70.52/40  79.09/38  86.23/38  90.44/38  92.35/38  93.49/38  96.11/38  96.41/38 
    VŠTJ Ekonom Praha                     8.26/44   1.05/10   3.52/39   8.38/34  17.42/39  14.32/39   8.16/35   5.31/31   2.50/31   8.17/32   7.14/32   4.21/34   1.51/35   1.14/8    2.22/32   0.30/6  
 39 Krätschmerová Kateřina         98.29  3.36/21   4.36/12   8.17/22  18.27/33  39.19/41  53.47/42  61.39/40  66.31/38  69.09/38  80.00/39  87.48/39  91.45/39  92.55/39  95.21/39  97.53/39  98.29/39 
    SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.        3.36/21   1.00/6    3.41/36  10.10/39  20.52/45  14.28/38   7.52/33   4.52/29   2.38/25  10.51/41   7.48/37   3.57/33   1.10/12   2.26/43   2.32/35   0.36/26 
 40 Žďárská Romana                102.27  6.26/41   7.31/37  10.12/36  19.14/37  38.38/39  51.21/37  59.57/39  69.57/43  75.12/43  82.54/42  90.50/42  95.34/42  97.20/40  99.12/40 101.42/40 102.27/40 
    TJ Stadion Nový Bor                   6.26/41   1.05/10   2.41/12   9.02/36  19.24/43  12.43/32   8.36/37  10.00/42   5.15/44   7.42/25   7.56/39   4.44/38   1.46/31   1.52/30   2.30/34   0.45/42 
 41 Grégrová Jitka                104.16  3.58/28   5.30/25   9.16/29  22.43/42  38.55/40  52.26/40  62.19/41  67.51/39  70.28/39  80.49/40  88.58/40  93.39/40  98.01/41 100.14/41 103.28/41 104.16/41 
    SK OK 24 Praha                        3.58/28   1.32/30   3.46/37  13.27/44  16.12/31  13.31/36   9.53/42   5.32/32   2.37/23  10.21/39   8.09/40   4.41/37   4.22/44   2.13/40   3.14/44   0.48/44 
 41 Kolářová Hana                 104.16  4.49/36   9.05/43  12.15/41  18.44/34  34.38/33  47.02/31  57.30/35  68.01/40  71.39/41  82.05/41  90.21/41  95.00/41  98.29/42 100.35/42 103.36/42 104.16/41 
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.49/36   4.16/45   3.10/26   6.29/14  15.54/28  12.24/30  10.28/44  10.31/44   3.38/39  10.26/40   8.16/41   4.39/36   3.29/41   2.06/37   3.01/42   0.40/38 
 43 Richtrová Lucie               110.56  6.58/42   8.45/41  12.12/40  23.02/43  40.52/43  53.27/41  62.27/42  68.57/42  73.35/42  88.49/43  96.23/43 101.38/43 105.28/43 107.48/43 110.20/43 110.56/43 
    SK OK 24 Praha                        6.58/42   1.47/35   3.27/34  10.50/41  17.50/40  12.35/31   9.00/39   6.30/36   4.38/41  15.14/44   7.34/33   5.15/41   3.50/43   2.20/42   2.32/35   0.36/26 
 44 Sedláčková Jana               115.34  7.25/43   8.49/42  12.51/43  24.12/44  42.54/44  59.41/44  68.42/44  74.44/44  78.22/44  93.15/44 102.13/44 107.50/44 109.28/44 111.41/44 114.46/44 115.34/44 
    SK Zbraslav                           7.25/43   1.24/23   4.02/40  11.21/43  18.42/42  16.47/43   9.01/40   6.02/34   3.38/39  14.53/43   8.58/43   5.37/44   1.38/29   2.13/40   3.05/43   0.48/44 
 45 Bajgarová Tereza              140.03 11.05/45  14.02/45  18.08/45  28.38/45  48.16/45  65.51/45  78.18/45  88.29/45  93.31/45 108.51/45 120.00/45 125.16/45 132.18/45 136.08/45 139.34/45 140.03/45 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          11.05/45   2.57/41   4.06/41  10.30/40  19.38/44  17.35/44  12.27/45  10.11/43   5.02/43  15.20/45  11.09/45   5.16/42   7.02/45   3.50/45   3.26/45   0.29/3  
    Urbanová Edita             DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    52.20/    44.44/    42.18/    38.49/    68.23/    69.02/   
    SK Univerzity Palackého Olomouc           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    29.34/     0.39/   
    Škovroňová Lenka           DISK       5.05/     6.36/    14.44/    25.31/         /         /         /         /         /         /    48.49/    65.03/    68.07/         /    74.09/    75.37/   
    VŠSK MFF UK Praha                     5.05/     1.31/     8.08/    10.47/         /         /         /         /         /         /         /    16.14/     3.04/         /         /     1.28/   
    Havlíčková Vendula         DISK       4.12/     5.06/     8.01/    17.42/    35.02/    46.30/    70.39/    74.59/    78.49/         /         /         /         /         /         /   101.53/   
    SK Kotlářka Praha                     4.12/     0.54/     2.55/     9.41/    17.20/    11.28/    24.09/     4.20/     3.50/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.4km  250m 14k
---------------
                                          1-31      2-52      3-56      4-33      5-58      6-63      7-61      8-34      9-74     10-42     11-41     12-64     13-77     14-100   
  1 Němečková Jarmila              66.35  5.46/12   9.07/10  15.46/6   20.28/3   28.04/5   35.05/5   40.08/1*  43.26/1*  48.23/1*  52.58/1*  56.13/1*  61.51/1*  65.12/1*  66.06/1*  66.35/1* 
    SK OK 24 Praha                        5.46/12   3.21/5    6.39/4    4.42/1*   7.36/4    7.01/2    5.03/1*   3.18/1*   4.57/1*   4.35/1*   3.15/6    5.38/2    3.21/4    0.54/2    0.29/1* 
  2 Abelová Ivana                  67.43  2.29/1*   5.11/1*  11.50/2   20.37/5   28.01/4   35.04/4   41.37/5   45.03/3   50.25/3   55.16/2   57.31/2   62.59/2   66.15/2   67.12/2   67.43/2  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.29/1*   2.42/1*   6.39/4    8.47/9    7.24/2    7.03/3    6.33/4    3.26/2    5.22/4    4.51/3    2.15/2    5.28/1*   3.16/3    0.57/3    0.31/4  
  3 Lacigová Ivana                 70.45  2.54/3    5.40/2   11.30/1*  18.37/1*  26.22/1*  33.15/1*  41.22/4   45.29/4   51.44/4   57.17/5   59.58/4   65.50/3   68.59/3   70.10/3   70.45/3  
    USK Praha                             2.54/3    2.46/2    5.50/1*   7.07/6    7.45/8    6.53/1*   8.07/9    4.07/5    6.15/8    5.33/6    2.41/4    5.52/4    3.09/1*   1.11/9    0.35/7  
  4 Mrázková Ivana                 71.12  3.35/6    7.16/5   13.34/3   20.33/4   27.17/2   34.34/2   40.33/2   44.10/2   49.15/2   56.52/3   59.50/3   66.14/4   69.36/4   70.41/4   71.12/4  
    SK Kotlářka Praha                     3.35/6    3.41/6    6.18/2    6.59/5    6.44/1*   7.17/5    5.59/2    3.37/3    5.05/2    7.37/9    2.58/5    6.24/6    3.22/5    1.05/5    0.31/4  
  5 Vlčková Jindra                 72.11  2.41/2    6.01/3   13.58/4   19.56/2   27.39/3   34.43/3   41.14/3   46.01/5   51.51/5   56.54/4   61.18/5   67.01/5   70.41/5   71.41/5   72.11/5  
    KOB Děčín                             2.41/2    3.20/4    7.57/8    5.58/2    7.43/6    7.04/4    6.31/3    4.47/7    5.50/6    5.03/4    4.24/11   5.43/3    3.40/6    1.00/4    0.30/3  
  6 Mrázová Pavla                  81.49  4.31/9    7.43/6   16.14/8   22.26/6   30.10/6   38.00/6   45.35/6   51.45/6   57.51/6   63.55/7   67.17/7   73.22/7   80.25/7   81.18/6   81.49/6  
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.31/9    3.12/3    8.31/10   6.12/3    7.44/7    7.50/8    7.35/6    6.10/9    6.06/7    6.04/7    3.22/7    6.05/5    7.03/10   0.53/1*   0.31/4  
  7 Benešová Iva                   82.18  2.59/4    8.07/8   17.36/11  26.32/12  34.08/10  41.48/9   49.44/8   53.31/7   58.50/7   63.34/6   65.48/6   72.14/6   79.52/6   81.37/7   82.18/7  
    Sportcentrum Jičín                    2.59/4    5.08/12   9.29/12   8.56/10   7.36/4    7.40/7    7.56/8    3.47/4    5.19/3    4.44/2    2.14/1*   6.26/7    7.38/12   1.45/10   0.41/12 
  8 Procházková Miluše             86.16  3.52/7    7.44/7   15.35/5   22.33/7   32.21/7   43.03/10  49.52/9   55.19/8   61.59/8   69.09/8   72.43/8   81.14/8   84.28/8   85.37/8   86.16/8  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.52/7    3.52/8    7.51/7    6.58/4    9.48/11  10.42/12   6.49/5    5.27/8    6.40/10   7.10/8    3.34/8    8.31/12   3.14/2    1.09/8    0.39/10 
  9 Horálková Alice                94.37  5.18/11   9.21/11  17.49/12  25.15/9   32.50/9   40.16/7   48.11/7   57.28/9   63.56/9   73.39/9   77.27/9   84.17/9   91.42/9   93.59/9   94.37/9  
    SK Kotlářka Praha                     5.18/11   4.03/9    8.28/9    7.26/7    7.35/3    7.26/6    7.55/7    9.17/11   6.28/9    9.43/11   3.48/9    6.50/9    7.25/11   2.17/12   0.38/8  
 10 Švábková Šárka                 96.55  3.31/5    7.15/4   16.41/10  26.13/10  40.13/12  50.23/12  59.32/12  68.44/11  76.02/11  81.26/11  83.52/11  90.48/11  95.10/10  96.16/10  96.55/10 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.31/5    3.44/7    9.26/11   9.32/11  14.00/12  10.10/11   9.09/10   9.12/10   7.18/11   5.24/5    2.26/3    6.56/10   4.22/7    1.06/7    0.39/10 
 11 Nováková Irena                 98.35  4.24/8    9.00/9   15.56/7   26.31/11  35.24/11  43.38/11  57.47/11  62.23/10  70.22/10  78.11/10  82.24/10  89.59/10  95.58/11  97.57/11  98.35/11 
    SK OK 24 Praha                        4.24/8    4.36/10   6.56/6   10.35/12   8.53/10   8.14/9   14.09/12   4.36/6    7.59/12   7.49/10   4.13/10   7.35/11   5.59/9    1.59/11   0.38/8  
 12 Picková Helena                120.40  4.56/10   9.46/12  16.21/9   24.41/8   32.27/8   41.27/8   52.24/10  79.24/12  85.13/12 101.19/12 107.40/12 114.16/12 119.06/12 120.11/12 120.40/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.56/10   4.50/11   6.35/3    8.20/8    7.46/9    9.00/10  10.57/11  27.00/12   5.49/5   16.06/12   6.21/12   6.36/8    4.50/8    1.05/5    0.29/1* 
    Andresová Radka            DISK       8.18/    12.04/    26.40/    50.57/    59.58/         /         /         /         /         /         /    76.46/    82.55/    84.06/    84.48/   
    OK Jiskra Nový Bor                    8.18/     3.46/    14.36/    24.17/     9.01/         /         /         /         /         /         /         /     6.09/     1.11/     0.42/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         5.4km  250m 14k
---------------
                                          1-31      2-52      3-56      4-33      5-58      6-63      7-61      8-34      9-74     10-42     11-41     12-64     13-77     14-100   
  1 Šaffková Zuzana                67.33  2.24/1*   5.27/1*  11.30/1*  17.56/1*  24.57/1*  32.02/1*  38.38/1*  43.12/1*  49.02/1*  55.24/1*  57.38/1*  63.21/1*  66.12/1*  67.06/1*  67.33/1* 
    OK Chrastava                          2.24/1*   3.03/2    6.03/1*   6.26/2    7.01/1*   7.05/1*   6.36/3    4.34/4    5.50/1*   6.22/5    2.14/1*   5.43/1*   2.51/1*   0.54/2    0.27/1* 
  2 Bradnová Věra                  80.27  3.15/4    7.09/4   17.56/6   24.35/6   32.44/3   40.25/2   46.46/2   51.11/2   57.09/2   63.18/2   65.56/2   73.28/2   78.41/2   79.50/2   80.27/2  
    OK Chrastava                          3.15/4    3.54/5   10.47/9    6.39/3    8.09/2    7.41/2    6.21/2    4.25/3    5.58/3    6.09/3    2.38/2    7.32/6    5.13/6    1.09/4    0.37/7  
  3 Šípová Soňa                    81.51  5.16/10   7.39/5   14.13/2   19.12/2   37.50/7   46.04/6   52.17/4   55.49/4   61.43/3   66.30/3   71.33/3   77.17/3   80.29/3   81.20/3   81.51/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.16/10   2.23/1*   6.34/3    4.59/1*  18.38/10   8.14/3    6.13/1*   3.32/1*   5.54/2    4.47/1*   5.03/8    5.44/2    3.12/2    0.51/1*   0.31/3  
  4 Holasová Jaroslava             91.15  3.27/6   10.41/8   16.50/5   24.13/5   32.35/2   41.00/3   49.34/3   53.46/3   62.32/4   69.16/4   73.59/4   80.49/4   87.50/4   90.38/4   91.15/4  
    OOB TJ Turnov                         3.27/6    7.14/8    6.09/2    7.23/5    8.22/3    8.25/4    8.34/4    4.12/2    8.46/8    6.44/7    4.43/7    6.50/4    7.01/9    2.48/10   0.37/7  
  5 Kadavá Eva                     93.47  2.54/2    6.46/2   14.44/3   23.24/3   33.34/5   44.00/4   53.20/5   58.54/5   65.45/5   71.44/5   77.50/5   88.17/6   91.48/5   93.18/5   93.47/5  
    OK Chrastava                          2.54/2    3.52/4    7.58/4    8.40/7   10.10/9   10.26/7    9.20/5    5.34/8    6.51/5    5.59/2    6.06/10  10.27/9    3.31/3    1.30/8    0.29/2  
  6 Konopáčová Jana                94.18  3.23/5    8.12/7   19.50/8   28.23/7   38.28/8   47.54/7   57.16/7   62.22/7   69.53/6   76.05/6   79.41/6   87.05/5   92.26/6   93.37/6   94.18/6  
    OOB TJ Turnov                         3.23/5    4.49/7   11.38/10   8.33/6   10.05/8    9.26/5    9.22/7    5.06/6    7.31/7    6.12/4    3.36/5    7.24/5    5.21/8    1.11/5    0.41/10 
  7 Vanerová Marcela               98.10  4.00/8   11.39/10  20.26/9   32.37/10  41.27/10  51.23/10  60.44/9   66.13/9   73.17/8   79.56/8   83.29/8   91.14/7   96.12/7   97.36/7   98.10/7  
    OK Chrastava                          4.00/8    7.39/10   8.47/6   12.11/10   8.50/5    9.56/6    9.21/6    5.29/7    7.04/6    6.39/6    3.33/4    7.45/7    4.58/4    1.24/7    0.34/5  
  8 Fólová Hana                   100.41  4.20/9    8.04/6   18.46/7   30.11/9   39.09/9   49.58/9   61.22/10  67.48/10  74.11/9   81.55/9   87.32/9   94.08/9   99.09/9  100.08/8  100.41/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.20/9    3.44/3   10.42/8   11.25/9    8.58/6   10.49/8   11.24/9    6.26/10   6.23/4    7.44/9    5.37/9    6.36/3    5.01/5    0.59/3    0.33/4  
  9 Wagner Martina                100.59  2.58/3    7.00/3   15.25/4   24.08/4   33.14/4   44.53/5   56.51/6   61.43/6   71.55/7   79.22/7   82.44/7   91.50/8   99.07/8  100.20/9  100.59/9  
    Zittau Sud                            2.58/3    4.02/6    8.25/5    8.43/8    9.06/7   11.39/10  11.58/10   4.52/5   10.12/9    7.27/8    3.22/3    9.06/8    7.17/10   1.13/6    0.39/9  
 10 Večeřová Ivana                123.24  3.39/7   10.59/9   21.33/10  28.30/8   37.17/6   48.41/8   58.35/8   64.50/8   80.08/10  98.37/10 102.53/10 115.25/10 120.41/10 122.49/10 123.24/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.39/7    7.20/9   10.34/7    6.57/4    8.47/4   11.24/9    9.54/8    6.15/9   15.18/10  18.29/10   4.16/6   12.32/10   5.16/7    2.08/9    0.35/6  
    Svobodová Hana             DISK       2.57/     6.42/    30.18/    45.02/    55.56/    78.45/    94.42/   100.28/   116.32/   125.55/         /         /         /         /   266.26/   
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.57/     3.45/    23.36/    14.44/    10.54/    22.49/    15.57/     5.46/    16.04/     9.23/         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.3km  210m 13k
---------------
                                          1-55      2-78      3-53      4-80      5-33      6-73      7-34      8-46      9-59     10-71     11-82     12-51     13-100   
  1 Vajcová Hana                   72.17  5.16/4    8.45/3   11.35/3   19.04/1*  30.47/1*  42.54/1*  48.27/1*  53.39/1*  55.30/1*  58.05/1*  65.23/1*  68.07/1*  71.39/1*  72.17/1* 
    OK Chrastava                          5.16/4    3.29/5    2.50/3    7.29/1*  11.43/4   12.07/2    5.33/1*   5.12/1*   1.51/1*   2.35/1*   7.18/2    2.44/2    3.32/5    0.38/3  
  2 Kolářová Hana                  78.19 10.35/7   13.01/6   15.41/5   23.20/4   32.31/2   47.07/3   52.49/3   58.50/3   61.00/3   63.59/2   71.30/3   74.05/2   77.43/2   78.19/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         10.35/7    2.26/2    2.40/2    7.39/2    9.11/1*  14.36/4    5.42/2    6.01/3    2.10/2    2.59/2    7.31/3    2.35/1*   3.38/6    0.36/1* 
  3 Dudová Renata                  79.06  3.05/1*   5.27/1*   7.52/1*  19.44/2   34.43/3   45.39/2   52.12/2   57.55/2   60.42/2   64.38/3   71.20/2   75.44/3   78.24/3   79.06/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.05/1*   2.22/1*   2.25/1*  11.52/6   14.59/6   10.56/1*   6.33/4    5.43/2    2.47/3    3.56/4    6.42/1*   4.24/5    2.40/1*   0.42/4  
  4 Horčíková Marie                88.35  3.15/2    6.28/2   10.35/2   20.39/3   35.28/5   50.14/5   57.01/5   64.20/5   67.18/5   70.55/4   81.31/4   84.23/4   87.45/4   88.35/4  
    OK Chrastava                          3.15/2    3.13/4    4.07/6   10.04/5   14.49/5   14.46/5    6.47/5    7.19/4    2.58/4    3.37/3   10.36/6    2.52/3    3.22/4    0.50/5  
  5 Vokálová Pavla                 91.38 10.04/6   13.33/7   16.33/6   25.52/6   35.54/6   49.24/4   55.42/4   63.53/4   67.02/4   72.48/5   82.24/5   87.27/5   90.46/5   91.38/5  
    OK Chrastava                         10.04/6    3.29/5    3.00/4    9.19/3   10.02/2   13.30/3    6.18/3    8.11/6    3.09/5    5.46/5    9.36/4    5.03/6    3.19/3    0.52/6  
  6 Lusková Olga                   96.31  8.21/5   11.20/5   14.27/4   24.07/5   34.56/4   50.36/6   59.03/6   66.24/6   71.05/6   78.44/6   89.03/6   92.51/6   95.55/6   96.31/6  
    OK Chrastava                          8.21/5    2.59/3    3.07/5    9.40/4   10.49/3   15.40/6    8.27/6    7.21/5    4.41/6    7.39/6   10.19/5    3.48/4    3.04/2    0.36/1* 
  7 Bohmová Eva                   143.38  4.47/3   10.04/4   24.53/7   49.02/7   64.46/7   85.03/7   95.08/7  104.58/7  110.07/7  118.28/7  131.47/7  137.57/7  142.37/7  143.38/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.47/3    5.17/7   14.49/7   24.09/7   15.44/7   20.17/7   10.05/7    9.50/7    5.09/7    8.21/7   13.19/7    6.10/7    4.40/7    1.01/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         4.3km  210m 13k
---------------
                                          1-55      2-78      3-53      4-80      5-33      6-73      7-34      8-46      9-59     10-71     11-82     12-51     13-100   
  1 Omová Jana                     69.03  2.51/1*   4.55/1*   7.39/1*  16.24/1*  25.42/1*  37.00/1*  42.07/1*  47.27/1*  50.21/1*  53.02/1*  63.35/1*  65.59/1*  68.23/1*  69.03/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.51/1*   2.04/1*   2.44/2    8.45/2    9.18/1*  11.18/1*   5.07/1*   5.20/1*   2.54/2    2.41/1*  10.33/2    2.24/1*   2.24/1*   0.40/1* 
  2 Kvapilová Helena               82.09  7.01/5   10.10/5   13.41/5   22.46/4   32.54/3   46.17/2   51.27/2   57.29/2   60.11/2   63.10/2   73.52/2   77.51/2   81.14/2   82.09/2  
    OOB TJ Turnov                         7.01/5    3.09/4    3.31/5    9.05/3   10.08/2   13.23/2    5.10/2    6.02/3    2.42/1*   2.59/2   10.42/4    3.59/3    3.23/2    0.55/2  
  3 Kubíková Helena                85.27  4.37/3    7.10/2   10.37/3   18.28/2   31.48/2   47.22/3   54.05/3   59.48/3   62.43/3   65.54/3   76.29/3   80.53/3   84.19/3   85.27/3  
    TJ Loko Liberec                       4.37/3    2.33/3    3.27/4    7.51/1*  13.20/4   15.34/4    6.43/4    5.43/2    2.55/3    3.11/3   10.35/3    4.24/4    3.26/3    1.08/4  
  4 Křtěnská Leontina              87.28  6.14/4    8.39/4   11.55/4   22.17/3   33.07/4   47.37/4   54.27/4   61.53/4   65.49/4   69.42/4   79.32/4   83.00/4   86.33/4   87.28/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.14/4    2.25/2    3.16/3   10.22/4   10.50/3   14.30/3    6.50/5    7.26/4    3.56/5    3.53/4    9.50/1*   3.28/2    3.33/4    0.55/2  
  5 Havlová Jaroslava             142.28  3.19/2    7.30/3   10.01/2   24.08/5   54.53/5   76.48/5   82.43/5   94.24/5   97.39/5  108.54/5  119.51/5  137.21/5  141.13/5  142.28/5  
    OB Jenišovice                         3.19/2    4.11/5    2.31/1*  14.07/5   30.45/5   21.55/5    5.55/3   11.41/5    3.15/4   11.15/5   10.57/5   17.30/5    3.52/5    1.15/5  
    Lukavcová Lenka            DISK      11.53/    17.55/    22.38/         /         /         /         /         /         /         /    39.51/    43.37/    47.51/    48.57/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         11.53/     6.02/     4.43/         /         /         /         /         /         /         /         /     3.46/     4.14/     1.06/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.7km  175m 12k
---------------
                                          1-54      2-52      3-80      4-32      5-58      6-59      7-47      8-48      9-64     10-69     11-67     12-100   
  1 Klusáčková Radovana            63.52  5.41/2    7.40/2   15.54/2   19.08/2   31.43/1*  38.46/1*  44.30/1*  49.27/1*  53.08/1*  57.49/1*  60.19/1*  63.14/1*  63.52/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.41/2    1.59/1*   8.14/4    3.14/1*  12.35/3    7.03/2    5.44/2    4.57/2    3.41/3    4.41/3    2.30/3    2.55/2    0.38/1* 
  2 Městková Eva                   64.49  6.01/3   12.43/3   18.05/3   21.23/3   33.30/3   41.23/3   45.48/2   54.18/3   56.01/3   59.12/3   61.21/2   64.05/2   64.49/2  
    Tempo Praha                           6.01/3    6.42/3    5.22/1*   3.18/2   12.07/1*   7.53/4    4.25/1*   8.30/4    1.43/1*   3.11/1*   2.09/1*   2.44/1*   0.44/3  
  3 Štrojsová Jaroslava            65.31  4.23/1*   6.34/1*  13.23/1*  17.59/1*  33.18/2   39.55/2   46.16/3   52.01/2   53.47/2   58.36/2   61.46/3   64.46/3   65.31/3  
    KOB Kamenický Šenov                   4.23/1*   2.11/2    6.49/3    4.36/4   15.19/4    6.37/1*   6.21/4    5.45/3    1.46/2    4.49/4    3.10/4    3.00/3    0.45/4  
  4 Krausová Marie                 70.05  6.43/4   15.26/4   21.39/4   25.06/4   37.39/4   44.47/4   50.45/4   55.37/4   59.19/4   63.53/4   66.15/4   69.25/4   70.05/4  
    TJ Loko Liberec                       6.43/4    8.43/4    6.13/2    3.27/3   12.33/2    7.08/3    5.58/3    4.52/1*   3.42/4    4.34/2    2.22/2    3.10/4    0.40/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         3.7km  175m 12k
---------------
                                          1-54      2-52      3-80      4-32      5-58      6-59      7-47      8-48      9-64     10-69     11-67     12-100   
  1 Langrová Marie                 84.10  5.26/1*   8.27/1*  17.32/1*  23.51/1*  47.54/1*  55.35/1*  64.17/1*  70.25/1*  72.34/1*  76.29/1*  79.29/1*  83.16/1*  84.10/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.26/1*   3.01/1*   9.05/3    6.19/2   24.03/3    7.41/2    8.42/3    6.08/2    2.09/2    3.55/1*   3.00/1*   3.47/2    0.54/2  
  2 Haufe Heiderose                90.56 23.16/3   28.42/3   37.03/3   42.18/3   56.42/3   64.01/2   70.41/2   76.35/2   78.32/2   82.36/2   85.47/2   89.48/2   90.56/2  
    Zittau                               23.16/3    5.26/2    8.21/2    5.15/1*  14.24/1*   7.19/1*   6.40/1*   5.54/1*   1.57/1*   4.04/2    3.11/2    4.01/3    1.08/3  
  3 Exnerová Ludmila               99.26 12.05/2   18.12/2   25.43/2   32.46/2   53.08/2   65.39/3   72.28/3   81.16/3   86.39/3   91.20/3   94.55/3   98.39/3   99.26/3  
    SK Praga Praha                       12.05/2    6.07/3    7.31/1*   7.03/3   20.22/2   12.31/3    6.49/2    8.48/3    5.23/3    4.41/3    3.35/3    3.44/1*   0.47/1* 
    Vondrová Radmila           DISK      10.58/    14.30/    36.09/    48.24/         /         /         /         /         /         /         /         /    70.48/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          10.58/     3.32/    21.39/    12.15/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.6km   50m 6k
---------------
                                          1-76      2-83      3-65      4-81      5-64      6-100   
  1 Krouza Petr                15.39 0ch  2.42/6    5.09/3    7.14/1*  12.11/1*  13.08/1*  15.13/1*  15.39/1* 
    OK Všeň                               2.42/6    2.27/1*   2.05/2    4.57/5    0.57/1*   2.05/1*   0.26/1* 
  2 Rychlý Michal              18.21 0ch  1.50/2    4.45/1*  10.26/3   14.36/3   15.33/2   17.53/2   18.21/2  
    OK Všeň                               1.50/2    2.55/3    5.41/11   4.10/2    0.57/1*   2.20/4    0.28/2  
  3 Kašpar Vojtěch             20.08 0ch  2.12/4    5.21/4    8.48/2   13.22/2   17.11/3   19.39/3   20.08/3  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.12/4    3.09/5    3.27/6    4.34/4    3.49/14   2.28/7    0.29/4  
  4 Průcha Pavel               21.26 0ch  2.51/8    5.28/5   13.27/8   17.27/5   18.36/4   20.58/4   21.26/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.51/8    2.37/2    7.59/13   4.00/1*   1.09/3    2.22/5    0.28/2  
  5 Malec Oldřich              22.49 0ch  2.09/3    8.40/12  11.47/6   17.09/4   18.41/5   22.19/5   22.49/5  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.09/3    6.31/12   3.07/4    5.22/7    1.32/4    3.38/10   0.30/6  
  6 Horák Patrik               24.50 0ch  1.47/1*   4.52/2   10.28/4   19.04/6   21.55/7   24.13/6   24.50/6  
    SOK TJ Turnov                         1.47/1*   3.05/4    5.36/10   8.36/13   2.51/12   2.18/2    0.37/12 
  7 Kučera Tomáš               25.53 0ch  5.10/16  11.43/13  15.07/9   20.04/7   21.43/6   25.22/7   25.53/7  
    TJ Sparta Doly Kladno                 5.10/16   6.33/13   3.24/5    4.57/5    1.39/5    3.39/11   0.31/8  
  8 Lachman Jaroslav           30.33 0ch  2.20/5    7.15/7   15.19/10  23.06/10  25.03/8   29.55/8   30.33/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.20/5    4.55/11   8.04/14   7.47/11   1.57/6    4.52/15   0.38/15 
  9 Petr Pavel                 31.39 0ch  4.00/13   7.51/8   13.06/7   20.57/8   27.33/9   30.58/9   31.39/9  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.00/13   3.51/7    5.15/9    7.51/12   6.36/15   3.25/8    0.41/16 
 10 Jirman Lukáš               32.06 0ch  3.04/9   14.16/15  17.43/12  26.58/12  29.16/11  31.35/10  32.06/10 
    OK Všeň                               3.04/9   11.12/16   3.27/6    9.15/14   2.18/9    2.19/3    0.31/8  
 11 Stránský Martin            33.38 0ch  3.39/11  14.20/16  18.25/13  25.48/11  28.34/10  33.03/11  33.38/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.39/11  10.41/15   4.05/8    7.23/9    2.46/11   4.29/13   0.35/10 
 11 Štádlík Lukáš              33.38 0ch  4.22/15   8.07/9   11.13/5   27.14/13  29.21/12  33.08/12  33.38/11 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.22/15   3.45/6    3.06/3   16.01/16   2.07/7    3.47/12   0.30/6  
 13 Picek Štěpán               38.04 0ch  2.46/7    6.43/6   26.52/15  31.25/15  35.09/15  37.35/13  38.04/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.46/7    3.57/8   20.09/16   4.33/3    3.44/13   2.26/6    0.29/4  
 14 Posselt Martin             39.02 0ch  4.05/14   8.33/11  15.40/11  23.04/9   33.27/14  38.16/14  39.02/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.05/14   4.28/9    7.07/12   7.24/10  10.23/16   4.49/14   0.46/17 
 15 Čejka Jiří                 39.59 0ch  3.39/11  14.08/14  22.59/14  29.19/14  31.27/13  39.22/15  39.59/15 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.39/11  10.29/14   8.51/15   6.20/8    2.08/8    7.55/16   0.37/12 
 16 Náhlovský Ladislav         52.52 1ch      /    29.31/17  31.22/16  40.59/16  43.38/16  47.15/16  47.52/16 
    OOB TJ Turnov                             /         /     1.51/1*   9.37/15   2.39/10   3.37/9    0.37/12 
 17 Hulha Lukáš               102.05 2ch  3.14/10   8.07/9   59.07/17       /         /    91.30/17  92.05/17 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.14/10   4.53/10  51.00/17       /         /         /     0.35/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        1.3km   50m 5k
---------------
                                          1-76      2-83      3-65      4-84      5-100   
  1 Polách Jan                  8.16 4ch      /         /         /         /    -9.68/1*  -9.84/1* 
    OK Všeň                                   /         /         /         /         /     0.16/1* 
  2 Takáč Dominik              15.21 0ch  2.42/3    5.51/3    8.45/2   12.26/1*  14.43/2   15.21/2  
    SK Univerzity Palackého Olomouc       2.42/3    3.09/2    2.54/2    3.41/2    2.17/3    0.38/5  
  3 Krouza Daniel              17.16 0ch  1.59/1*   5.38/2    8.59/3   14.50/2   16.41/3   17.16/3  
    OK Všeň                               1.59/1*   3.39/4    3.21/3    5.51/4    1.51/1*   0.35/4  
  4 Řezník                     34.32 0ch  2.09/2    4.59/1*   7.38/1*  31.29/4   34.00/5   34.32/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.09/2    2.50/1*   2.39/1*  23.51/5    2.31/4    0.32/2  
  5 Stojanov                   40.35 0ch  3.37/4    7.42/4   34.40/5   38.00/5   39.55/6   40.35/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.37/4    4.05/5   26.58/6    3.20/1*   1.55/2    0.40/6  
  6 Meier Jakub                52.45 1ch  3.40/5    9.36/6   35.36/6        /    46.59/7   47.45/7  
    TJ Loko Liberec                       3.40/5    5.56/6   26.00/5        /         /     0.46/7  
  7 Katrnoška Matouš          MS27.58 0c  5.41/6    8.55/5   16.22/4   21.25/3   27.25/4   27.58/4  
    OOB TJ Turnov                         5.41/6    3.14/3    7.27/4    5.03/3    6.00/5    0.33/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10LP       1.3km   50m 5k
---------------
                                          1-76      2-83      3-65      4-84      5-100   
  1 Ludvík Matýsek             15.41 0ch  2.32/2    5.41/2    9.25/1*  12.47/1*  15.02/1*  15.41/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.32/2    3.09/3    3.44/3    3.22/1*   2.15/4    0.39/3  
  2 Kadečka Adam               16.50 0ch  3.12/5    6.30/4   10.02/2   14.35/2   16.19/2   16.50/2  
    OB Jenišovice                         3.12/5    3.18/4    3.32/2    4.33/3    1.44/1*   0.31/1* 
  3 Průcha Petr                18.45 0ch  2.50/3    5.33/1*  11.44/4   16.24/3   18.08/3   18.45/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.50/3    2.43/2    6.11/6    4.40/4    1.44/1*   0.37/2  
  4 Tichánek Tomáš             22.13 0ch 10.33/9   12.29/8   15.06/6   19.28/4   21.28/4   22.13/4  
    OB Jenišovice                        10.33/9    1.56/1*   2.37/1*   4.22/2    2.00/3    0.45/5  
  5 Melichar Petr              24.29 0ch  4.32/7    9.28/6   13.30/5   19.37/5   23.24/6   24.29/6  
    TJ Loko Liberec                       4.32/7    4.56/6    4.02/4    6.07/5    3.47/6    1.05/8  
  6 Kroupa Jakub               25.27 0ch  2.01/1*   5.43/3   10.03/3   21.38/6   24.48/7   25.27/7  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   2.01/1*   3.42/5    4.20/5   11.35/8    3.10/5    0.39/3  
  7 Vašek Vojta                28.16 1ch  3.05/4    8.09/5   15.33/7        /    22.31/5   23.16/5  
    OOB TJ Turnov                         3.05/4    5.04/7    7.24/9        /         /     0.45/5  
  8 Melichar Vojta             30.22 0ch  4.05/6   10.04/7   17.20/8   25.29/7   29.26/8   30.22/8  
    TJ Loko Liberec                       4.05/6    5.59/8    7.16/8    8.09/7    3.57/7    0.56/7  
  9 Zabořil Vojta              36.49 0ch  7.19/8   14.34/9   20.56/9   28.20/8   34.52/9   36.49/9  
    OB Jenišovice                         7.19/8    7.15/9    6.22/7    7.24/6    6.32/8    1.57/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.5km  130m 10k
---------------
                                          1-76      2-65      3-80      4-79      5-47      6-60      7-64      8-84      9-77     10-100   
  1 Kohout Jakub                   39.01  1.39/1*   4.12/1*   9.32/1*  10.20/1*  16.31/1*  21.31/1*  29.04/1*  32.52/1*  37.35/1*  38.32/1*  39.01/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.39/1*   2.33/1*   5.20/2    0.48/5    6.11/3    5.00/3    7.33/4    3.48/6    4.43/9    0.57/4    0.29/4  
  2 Šákr Vít                       39.09  9.40/10  13.33/9   18.49/5   19.36/5   24.37/4   28.28/3   33.00/3   36.23/3   37.51/2   38.43/2   39.09/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    9.40/10   3.53/3    5.16/1*   0.47/4    5.01/1*   3.51/2    4.32/1*   3.23/3    1.28/1*   0.52/2    0.26/2  
  3 Zelenka Vlastimil              40.35  5.22/8    7.56/4   13.48/2   14.45/2   21.16/2   25.06/2   31.57/2   34.23/2   38.44/3   40.06/3   40.35/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.22/8    2.34/2    5.52/3    0.57/8    6.31/4    3.50/1*   6.51/3    2.26/2    4.21/8    1.22/8    0.29/4  
  4 Ludvík Vojtěch                 40.40  4.36/7   11.24/7   17.25/3   18.04/3   23.42/3   28.47/4   34.53/4   37.18/4   39.23/4   40.14/4   40.40/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.36/7    6.48/8    6.01/4    0.39/2    5.38/2    5.05/4    6.06/2    2.25/1*   2.05/2    0.51/1*   0.26/2  
  5 Polma Jan                      52.49  7.41/9   16.40/10  24.14/9   25.00/9   32.10/5   37.50/5   45.37/5   49.04/5   51.28/5   52.24/5   52.49/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.41/9    8.59/10   7.34/5    0.46/3    7.10/5    5.40/5    7.47/5    3.27/4    2.24/4    0.56/3    0.25/1* 
  6 Růta                           61.09  1.48/2    8.14/5   19.31/6   20.09/6   40.11/10  45.56/8   53.51/6   57.18/6   59.33/6   60.36/6   61.09/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.48/2    6.26/6   11.17/7    0.38/1*  20.02/10   5.45/6    7.55/6    3.27/4    2.15/3    1.03/5    0.33/8  
  7 Čech Pavel                     69.17  4.15/6   11.24/7   27.26/10  28.16/10  35.26/6   44.57/6   55.21/7   63.57/7   67.40/7   68.45/7   69.17/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.15/6    7.09/9   16.02/10   0.50/6    7.10/5    9.31/8   10.24/7    8.36/10   3.43/6    1.05/6    0.32/6  
  8 Vokál David                    70.09  3.07/3    7.30/3   21.15/8   22.05/8   35.51/7   47.05/9   59.37/9   64.26/8   67.52/8   69.37/8   70.09/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.07/3    4.23/5   13.45/9    0.50/6   13.46/7   11.14/9   12.32/8    4.49/7    3.26/5    1.45/10   0.32/6  
  9 Meier Lukáš                    81.34  3.35/5   10.11/6   17.55/4   19.20/4   36.10/9   53.16/10  67.27/10  76.02/10  79.48/10  80.55/10  81.34/10 
    TJ Loko Liberec                       3.35/5    6.36/7    7.44/6    1.25/10  16.50/9   17.06/10  14.11/10   8.35/9    3.46/7    1.07/7    0.39/10 
 10 Štark Filip               MS   72.39  3.15/4    7.09/2   20.08/7   21.27/7   36.08/8   45.03/7   58.57/8   65.01/9   70.18/9   72.01/9   72.39/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.15/4    3.54/4   12.59/8    1.19/9   14.41/8    8.55/7   13.54/9    6.04/8    5.17/10   1.43/9    0.38/9  
    Bohm Ondřej                DISK           /         /         /         /         /         /         /    36.51/    46.31/    47.54/    48.37/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou              /         /         /         /         /         /         /         /     9.40/     1.23/     0.43/   
    Vydra Tomáš                DISK       5.16/    26.17/         /         /         /         /         /         /    52.32/    54.54/    55.43/   
    OK Chrastava                          5.16/    21.01/         /         /         /         /         /         /         /     2.22/     0.49/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.1km  250m 13k
---------------
                                          1-54      2-52      3-79      4-47      5-59      6-46      7-43      8-42      9-71     10-60     11-69     12-67     13-100   
  1 Hyka Jan                       45.26  5.16/10   6.27/6   10.28/3   15.07/2   20.21/2   23.13/2   28.12/1*  32.03/2   34.33/1*  37.23/1*  41.50/1*  43.03/1*  45.00/1*  45.26/1* 
    OOB TJ Turnov                         5.16/10   1.11/2    4.01/1*   4.39/1*   5.14/2    2.52/2    4.59/1*   3.51/13   2.30/2    2.50/1*   4.27/1*   1.13/3    1.57/2    0.26/7  
  2 Hostaš Petr                    47.45  3.20/3    4.28/1*   9.13/1*  14.26/1*  19.28/1*  23.05/1*  29.27/2   31.43/1*  35.10/2   38.04/2   43.40/2   45.17/2   47.23/2   47.45/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.20/3    1.08/1*   4.45/3    5.13/5    5.02/1*   3.37/11   6.22/10   2.16/3    3.27/9    2.54/4    5.36/6    1.37/7    2.06/5    0.22/1* 
  3 Wolf Daniel                    51.07  3.27/5    5.12/3   10.10/2   15.52/3   22.32/3   25.42/3   30.50/3   33.44/3   36.56/3   41.05/3   46.42/3   48.08/3   50.38/3   51.07/3  
    OOB TJ Turnov                         3.27/5    1.45/6    4.58/4    5.42/6    6.40/10   3.10/5    5.08/3    2.54/8    3.12/6    4.09/13   5.37/7    1.26/5    2.30/13   0.29/13 
  4 Brandejský Tomáš               55.07  5.32/12   7.09/8   11.37/6   18.03/5   24.15/4   27.39/4   33.02/4   37.54/4   40.56/4   44.26/4   50.22/4   51.50/4   54.43/4   55.07/4  
    OOB TJ Turnov                         5.32/12   1.37/5    4.28/2    6.26/10   6.12/8    3.24/7    5.23/6    4.52/19   3.02/4    3.30/6    5.56/12   1.28/6    2.53/19   0.24/4  
  5 Franců Adam                    55.20  4.20/7    5.45/5   15.42/11  20.36/9   26.43/8   30.17/7   37.59/9   40.08/8   42.49/6   45.40/5   51.30/5   52.36/5   54.52/5   55.20/5  
    OOB TJ Turnov                         4.20/7    1.25/4    9.57/18   4.54/3    6.07/5    3.34/10   7.42/14   2.09/1*   2.41/3    2.51/2    5.50/9    1.06/2    2.16/8    0.28/11 
  6 Večeřa Martin                  56.26  2.40/1*   5.11/2   10.41/4   17.20/4   26.23/6   30.15/6   35.49/6   38.31/5   42.18/5   45.53/6   51.39/6   53.45/6   55.52/6   56.26/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.40/1*   2.31/11   5.30/7    6.39/12   9.03/18   3.52/12   5.34/7    2.42/5    3.47/11   3.35/9    5.46/8    2.06/13   2.07/6    0.34/16 
  7 Beran Lukáš                    57.08  3.24/4    8.22/9   14.08/8   20.04/7   26.12/5   29.45/5   35.03/5   39.50/7   42.52/7   46.24/7   52.27/8   53.47/7   56.39/7   57.08/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.24/4    4.58/18   5.46/13   5.56/9    6.08/7    3.33/9    5.18/5    4.47/18   3.02/4    3.32/7    6.03/13   1.20/4    2.52/17   0.29/13 
  8 Škara Vojtěch                  57.20  5.06/9    8.32/10  15.15/9   20.12/8   28.48/11  31.26/9   36.40/7   39.49/6   43.16/8   46.50/8   52.13/7   54.39/8   56.57/8   57.20/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.06/9    3.26/16   6.43/14   4.57/4    8.36/17   2.38/1*   5.14/4    3.09/9    3.27/9    3.34/8    5.23/2    2.26/16   2.18/10   0.23/2  
  9 Karvánek Matouš                58.51  3.54/6    7.06/7   12.45/7   22.35/11  28.01/9   31.19/8   36.56/8   40.15/9   44.42/9   49.14/10  54.41/10  56.19/10  58.26/9   58.51/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.54/6    3.12/14   5.39/9    9.50/20   5.26/3    3.18/6    5.37/8    3.19/12   4.27/15   4.32/14   5.27/4    1.38/8    2.07/6    0.25/6  
 10 Picek Jan                      59.23  7.02/15  10.22/13  15.31/10  22.04/10  28.19/10  31.27/10  38.30/10  41.46/10  45.02/10  48.47/9   54.10/9   56.03/9   58.55/10  59.23/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.02/15   3.20/15   5.09/5    6.33/11   6.15/9    3.08/4    7.03/13   3.16/11   3.16/7    3.45/12   5.23/2    1.53/10   2.52/17   0.28/11 
 11 Novák Libor                    60.18  2.50/2    5.41/4   11.23/5   19.31/6   26.26/7   32.54/11  39.40/11  42.25/11  46.27/12  50.07/12  55.58/12  57.53/12  59.46/11  60.18/11 
    SK OK 24 Praha                        2.50/2    2.51/12   5.42/11   8.08/17   6.55/13   6.28/20   6.46/11   2.45/6    4.02/13   3.40/11   5.51/10   1.55/11   1.53/1*   0.32/15 
 12 Kučera Matěj                   62.14  8.49/17  11.07/16  16.27/14  24.42/14  31.43/13  35.37/13  41.39/13  44.30/13  48.25/13  52.00/13  57.31/13  59.46/13  61.47/13  62.14/13 
    OK Chrastava                          8.49/17   2.18/9    5.20/6    8.15/18   7.01/14   3.54/13   6.02/9    2.51/7    3.55/12   3.35/9    5.31/5    2.15/15   2.01/3    0.27/9  
 13 Jílek Tomáš                    63.19 12.24/18  13.43/17  23.43/18  28.34/17  34.41/17  38.13/16  45.57/15  48.16/14  50.45/14  53.37/14  59.32/14  60.37/14  62.53/14  63.19/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         12.24/18   1.19/3   10.00/19   4.51/2    6.07/5    3.32/8    7.44/15   2.19/4    2.29/1*   2.52/3    5.55/11   1.05/1*   2.16/8    0.26/7  
 14 Nerad Jaroslav                 78.17  5.26/11  10.29/14  16.10/13  22.52/12  31.08/12  35.02/12  43.37/14  48.20/15  59.33/16  65.58/18  72.42/15  75.30/15  77.54/15  78.17/15 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.26/11   5.03/19   5.41/10   6.42/13   8.16/15   3.54/13   8.35/16   4.43/17  11.13/20   6.25/19   6.44/15   2.48/18   2.24/12   0.23/2  
 15 Jelenecký Vojtěch              80.47 19.40/19  21.56/19  27.29/19  33.11/19  38.53/19  43.45/19  53.38/19  56.53/19  60.57/18  65.41/17  73.57/16  76.23/16  80.20/16  80.47/16 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         19.40/19   2.16/8    5.33/8    5.42/6    5.42/4    4.52/17   9.53/18   3.15/10   4.04/14   4.44/16   8.16/16   2.26/16   3.57/20   0.27/9  
 16 Vejstrk Daniel                 80.55  7.35/16  10.40/15  22.59/17  30.53/18  37.34/18  41.58/18  51.07/18  55.19/17  59.56/17  64.31/16  75.30/17  77.37/17  80.20/16  80.55/17 
    OK Chrastava                          7.35/16   3.05/13  12.19/20   7.54/16   6.41/11   4.24/15   9.09/17   4.12/14   4.37/16   4.35/15  10.59/18   2.07/14   2.43/15   0.35/20 
 17 Vacek Michal                   83.36  4.23/8    9.19/12  16.43/15  25.23/15  33.49/16  38.26/17  51.02/17  56.39/18  61.48/19  67.23/19  77.50/19  80.44/18  83.02/18  83.36/18 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.23/8    4.56/17   7.24/17   8.40/19   8.26/16   4.37/16  12.36/20   5.37/20   5.09/17   5.35/18  10.27/17   2.54/19   2.18/10   0.34/16 
 18 Průša Petr                     85.33  6.06/14   8.36/11  15.53/12  23.06/13  32.14/14  37.17/15  47.12/16  51.45/16  58.00/15  63.22/15  77.36/18  82.56/19  84.59/19  85.33/19 
    OK Chrastava                          6.06/14   2.30/10   7.17/16   7.13/15   9.08/19   5.03/19   9.55/19   4.33/16   6.15/18   5.22/17  14.14/19   5.20/20   2.03/4    0.34/16 
 19 Doležal Jiří                  125.44 22.38/20  24.45/20  31.31/20  38.14/20  72.44/20  77.37/20  84.24/20  88.50/20  98.15/20 105.42/20 120.47/20 122.31/20 125.10/20 125.44/20 
    VSK Slavia TU Liberec                22.38/20   2.07/7    6.46/15   6.43/14  34.30/20   4.53/18   6.47/12   4.26/15   9.25/19   7.27/20  15.05/20   1.44/9    2.39/14   0.34/16 
 20 Škapa Jan                 MS   61.02  6.02/13  14.10/18  19.53/16  25.44/16  32.38/15  35.37/13  40.44/12  42.55/12  46.14/11  49.38/11  55.52/11  57.52/11  60.38/12  61.02/12 
    VSK Slavia TU Liberec                 6.02/13   8.08/20   5.43/12   5.51/8    6.54/12   2.59/3    5.07/2    2.11/2    3.19/8    3.24/5    6.14/14   2.00/12   2.46/16   0.24/4  
    Loup František             DISK       5.59/    10.38/    25.21/    32.21/    39.45/    43.46/    53.18/    57.25/    62.12/    66.49/         /         /         /   270.26/   
    OK Všeň                               5.59/     4.39/    14.43/     7.00/     7.24/     4.01/     9.32/     4.07/     4.47/     4.37/         /         /         /         /   
    Posselt Hynek              DISK       5.30/     9.51/    21.25/    33.03/    45.53/         /         /         /         /         /         /         /    72.21/    73.07/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.30/     4.21/    11.34/    11.38/    12.50/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.46/   
    Eiselt Tomáš               DISK       4.28/     6.32/    16.01/    24.49/    35.23/    39.35/    50.06/    53.03/    57.01/    61.50/    70.30/    72.31/         /    74.41/   
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.28/     2.04/     9.29/     8.48/    10.34/     4.12/    10.31/     2.57/     3.58/     4.49/     8.40/     2.01/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.4km  265m 15k
---------------
                                          1-78      2-52      3-56      4-32      5-57      6-63      7-61      8-75      9-74     10-59     11-41     12-60     13-82     14-77     15-100   
  1 Srb Tomáš                      62.53  3.10/3    5.49/3   11.36/3   13.40/3   23.15/1*  28.12/1*  36.30/2   40.27/1*  45.13/2   48.37/2   51.02/1*  54.48/1*  57.27/1*  61.37/1*  62.29/1*  62.53/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.10/3    2.39/8    5.47/4    2.04/5    9.35/1*   4.57/1*   8.18/6    3.57/1*   4.46/2    3.24/4    2.25/1*   3.46/3    2.39/2    4.10/6    0.52/3    0.24/2  
  2 Kudrnáč Aleš                   63.18  2.58/2    4.45/2    9.52/1*  11.22/1*  24.34/2   30.20/2   36.07/1*  40.47/2   45.00/1*  47.48/1*  52.39/2   55.19/2   58.51/2   62.08/2   62.53/2   63.18/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.58/2    1.47/3    5.07/1*   1.30/2   13.12/5    5.46/3    5.47/1*   4.40/5    4.13/1*   2.48/1*   4.51/8    2.40/1*   3.32/5    3.17/2    0.45/1*   0.25/3  
  3 Stránský Michal                78.54 10.24/7   12.44/7   19.10/7   24.13/7   35.22/7   42.29/7   48.42/5   53.11/4   59.12/5   62.41/4   65.38/3   70.46/3   74.16/3   77.35/3   78.27/3   78.54/3  
    OK Jiskra Nový Bor                   10.24/7    2.20/7    6.26/9    5.03/8   11.09/2    7.07/7    6.13/3    4.29/4    6.01/7    3.29/6    2.57/2    5.08/8    3.30/4    3.19/4    0.52/3    0.27/5  
  4 Brož Petr                      84.10  2.51/1*   4.35/1*  10.34/2   11.54/2   27.08/3   35.01/3   42.54/3   47.18/3   55.10/3   60.07/3   67.12/5   71.38/4   77.45/4   82.08/4   83.24/4   84.10/4  
    OK Chrastava                          2.51/1*   1.44/1*   5.59/5    1.20/1*  15.14/6    7.53/9    7.53/5    4.24/2    7.52/9    4.57/8    7.05/9    4.26/6    6.07/9    4.23/7    1.16/6    0.46/9  
  5 Hradil František               84.50  4.07/4    6.07/4   12.28/4   14.36/4   33.27/4   38.58/4   46.02/4   53.21/5   59.02/4   63.37/5   66.47/4   76.27/5   80.14/5   83.30/5   84.25/5   84.50/5  
    OK Chrastava                          4.07/4    2.00/4    6.21/8    2.08/6   18.51/9    5.31/2    7.04/4    7.19/7    5.41/5    4.35/7    3.10/4    9.40/9    3.47/7    3.16/1*   0.55/5    0.25/3  
  6 Žitný Tomáš                    85.59 16.33/8   19.35/8   24.50/8   29.55/8   43.00/8   49.00/8   55.09/7   62.35/7   67.58/7   70.56/6   74.22/6   78.15/6   80.18/6   83.49/6   85.29/6   85.59/6  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav          16.33/8    3.02/9    5.15/2    5.05/9   13.05/4    6.00/4    6.09/2    7.26/8    5.23/3    2.58/2    3.26/5    3.53/4    2.03/1*   3.31/5    1.40/7    0.30/7  
  7 Eiselt Jan                     90.51 23.00/9   25.02/9   30.20/9   32.29/9   45.08/9   52.26/9   60.50/9   65.15/9   71.14/9   74.38/9   77.40/9   82.44/9   86.20/9   89.38/7   90.29/7   90.51/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                23.00/9    2.02/5    5.18/3    2.09/7   12.39/3    7.18/8    8.24/7    4.25/3    5.59/6    3.24/4    3.02/3    5.04/7    3.36/6    3.18/3    0.51/2    0.22/1* 
  8 Kobr Tomáš                     96.11  8.49/6   10.34/6   16.40/6   18.43/6   34.55/6   41.28/6   59.41/8   64.37/8   70.05/8   73.17/8   77.34/8   81.12/8   83.59/7   93.56/8   95.40/8   96.11/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.49/6    1.45/2    6.06/6    2.03/4   16.12/7    6.33/6   18.13/9    4.56/6    5.28/4    3.12/3    4.17/7    3.38/2    2.47/3    9.57/8    1.44/8    0.31/8  
  9 Šimáně Jaromír                 97.49  7.29/5    9.46/5   15.57/5   17.35/5   34.18/5   40.21/5   51.14/6   59.20/6   67.09/6   72.10/7   76.21/7   80.44/7   84.43/8   95.38/9   97.22/9   97.49/9  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           7.29/5    2.17/6    6.11/7    1.38/3   16.43/8    6.03/5   10.53/8    8.06/9    7.49/8    5.01/9    4.11/6    4.23/5    3.59/8   10.55/9    1.44/8    0.27/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         7.3km  380m 20k
---------------
                                          1-55      2-52      3-50      4-69      5-56      6-33      7-75      8-36      9-63     10-40     11-73     12-34     13-43     14-42     15-59     16-47     17-48     18-70     19-77     20-100   
  1 Vlček Petr                     87.56  6.10/5    8.47/5   10.51/4   11.18/2   17.28/2   22.07/1*  37.32/2   42.29/2   49.56/2   55.47/3   57.44/2   61.02/2   67.22/1*  69.12/1*  73.22/1*  76.01/1*  78.26/1*  81.36/1*  85.54/1*  87.26/1*  87.56/1* 
    KOB Děčín                             6.10/5    2.37/1*   2.04/1*   0.27/1*   6.10/2    4.39/1*  15.25/3    4.57/3    7.27/2    5.51/3    1.57/2    3.18/1*   6.20/1*   1.50/1*   4.10/3    2.39/1*   2.25/1*   3.10/2    4.18/2    1.32/2    0.30/3  
  2 Vajc Jan                       90.51  2.08/1*   5.51/1*   8.50/1*   9.25/1*  14.06/1*  23.27/2   36.25/1*  40.44/1*  47.37/1*  53.13/1*  55.00/1*  59.55/1*  68.40/2   71.14/2   75.10/2   78.21/2   80.57/2   84.24/2   89.18/2   90.27/2   90.51/2  
    OK Chrastava                          2.08/1*   3.43/2    2.59/2    0.35/3    4.41/1*   9.21/5   12.58/1*   4.19/1*   6.53/1*   5.36/2    1.47/1*   4.55/4    8.45/2    2.34/3    3.56/1*   3.11/2    2.36/3    3.27/3    4.54/5    1.09/1*   0.24/1* 
  3 Ježek Lukáš                   100.27  3.05/4    8.28/4   11.30/5   12.04/5   18.28/3   23.46/3   38.23/3   42.44/3   50.28/3   54.49/2   57.58/3   62.19/3   71.04/3   72.59/3   77.04/3   87.53/3   90.28/3   93.32/3   98.00/3   99.47/3  100.27/3  
    OK Chrastava                          3.05/4    5.23/5    3.02/3    0.34/2    6.24/3    5.18/2   14.37/2    4.21/2    7.44/3    4.21/1*   3.09/5    4.21/2    8.45/2    1.55/2    4.05/2   10.49/5    2.35/2    3.04/1*   4.28/3    1.47/4    0.40/5  
  4 Štencl Václav                 141.54  2.13/2    6.13/2    9.33/2   11.31/3   23.03/5   29.19/5   51.47/4   59.47/4   76.32/5   92.19/4   94.44/4   99.34/4  112.22/5  116.24/5  121.22/4  127.13/4  131.05/4  134.53/4  139.27/4  141.22/4  141.54/4  
    OB Jenišovice                         2.13/2    4.00/3    3.20/4    1.58/5   11.32/5    6.16/3   22.28/4    8.00/4   16.45/5   15.47/4    2.25/3    4.50/3   12.48/5    4.02/4    4.58/4    5.51/3    3.52/4    3.48/4    4.34/4    1.55/5    0.32/4  
  5 Kadečka Dušan                 143.45  2.13/2    6.23/3   10.06/3   11.32/4   20.16/4   29.04/4   52.22/5   61.21/5   70.12/4   93.07/5   95.48/5  101.33/5  111.11/4  115.32/4  121.57/5  130.13/5  134.20/5  138.52/5  141.41/5  143.19/5  143.45/5  
    OB Jenišovice                         2.13/2    4.10/4    3.43/5    1.26/4    8.44/4    8.48/4   23.18/5    8.59/5    8.51/4   22.55/5    2.41/4    5.45/5    9.38/4    4.21/5    6.25/5    8.16/4    4.07/5    4.32/5    2.49/1*   1.38/3    0.26/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        6.6km  290m 13k
---------------
                                          1-32      2-47      3-71      4-42      5-62      6-36      7-72      8-57      9-58     10-60     11-82     12-77     13-100   
  1 Schroter Pavel                 54.27  7.00/1*  10.51/1*  13.51/1*  17.03/1*  24.03/1*  27.52/1*  33.46/1*  36.33/1*  43.15/1*  48.27/1*  50.30/1*  53.29/1*  54.03/1*  54.27/1* 
    OK Harcov                             7.00/1*   3.51/8    3.00/2    3.12/2    7.00/1*   3.49/1*   5.54/1*   2.47/2    6.42/1*   5.12/1*   2.03/5    2.59/4    0.34/1*   0.24/10 
  2 Vobr Marek                     60.27  7.34/2   11.26/2   14.57/3   18.32/3   26.52/3   31.13/2   37.59/2   40.47/2   47.58/2   53.41/2   55.44/2   59.00/2   60.04/2   60.27/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.34/2    3.52/9    3.31/11   3.35/8    8.20/8    4.21/3    6.46/2    2.48/3    7.11/7    5.43/3    2.03/5    3.16/10   1.04/33   0.23/6  
  3 Hradec Pavel                   62.22  8.28/8   11.39/4   14.23/2   17.19/2   24.36/2   32.02/3   39.40/4   42.21/3   49.28/3   56.27/4   58.25/4   61.06/3   62.02/4   62.22/3  
    OK Chrastava                          8.28/8    3.11/1*   2.44/1*   2.56/1*   7.17/2    7.26/31   7.38/11   2.41/1*   7.07/3    6.59/25   1.58/1*   2.41/1*   0.56/20   0.20/2  
  4 Folprecht Miroslav             62.25  8.38/9   12.35/8   15.54/6   19.13/5   27.16/4   32.12/4   39.28/3   42.31/4   50.12/4   56.25/3   58.23/3   61.13/4   62.01/3   62.25/4  
    OOB TJ Turnov                         8.38/9    3.57/11   3.19/7    3.19/3    8.03/6    4.56/5    7.16/7    3.03/6    7.41/12   6.13/12   1.58/1*   2.50/2    0.48/5    0.24/10 
  5 Krafka Jiří                    64.30 10.43/28  14.31/25  17.40/16  21.05/13  29.14/10  34.10/8   41.33/6   44.36/6   51.55/6   58.29/7   60.27/6   63.18/5   64.05/5   64.30/5  
    OK Jiskra Nový Bor                   10.43/28   3.48/6    3.09/3    3.25/5    8.09/7    4.56/5    7.23/8    3.03/6    7.19/9    6.34/19   1.58/1*   2.51/3    0.47/4    0.25/17 
  6 Procházka Antonín              65.02 10.10/24  13.37/14  17.00/12  20.24/10  28.05/6   33.21/6   40.24/5   43.38/5   51.32/5   57.50/5   60.14/5   63.44/6   64.39/6   65.02/6  
    TJ Sokol Dobřichovice                10.10/24   3.27/2    3.23/9    3.24/4    7.41/4    5.16/9    7.03/4    3.14/11   7.54/13   6.18/15   2.24/24   3.30/14   0.55/19   0.23/6  
  7 Vácha Tomáš                    65.12  9.09/15  13.41/15  17.16/13  21.10/14  29.39/11  34.58/10  41.59/7   45.21/7   52.28/7   58.23/6   60.35/7   63.50/7   64.41/7   65.12/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    9.09/15   4.32/27   3.35/13   3.54/15   8.29/10   5.19/10   7.01/3    3.22/15   7.07/3    5.55/7    2.12/13   3.15/7    0.51/13   0.31/32 
  8 Kučera Petr                    67.08  7.48/3   11.31/3   15.09/4   19.04/4   30.58/17  35.16/12  42.20/9   45.26/8   53.05/8   58.40/8   60.51/8   65.30/8   66.48/8   67.08/8  
    OOB TJ Turnov                         7.48/3    3.43/4    3.38/14   3.55/17  11.54/33   4.18/2    7.04/5    3.06/9    7.39/11   5.35/2    2.11/11   4.39/29   1.18/41   0.20/2  
  9 Kadavý Petr                    67.36  8.05/5   12.04/6   15.19/5   19.19/6   28.06/7   33.19/5   42.14/8   45.36/9   55.09/10  60.58/10  63.06/9   66.21/9   67.12/9   67.36/9  
    OK Chrastava                          8.05/5    3.59/12   3.15/4    4.00/23   8.47/12   5.13/8    8.55/20   3.22/15   9.33/33   5.49/5    2.08/9    3.15/7    0.51/13   0.24/10 
 10 Kučera Jiří                    67.42  9.04/13  12.42/9   15.59/7   19.25/7   27.52/5   33.42/7   43.48/11  46.52/11  55.10/11  60.54/9   63.18/10  66.28/10  67.24/10  67.42/10 
    OOB TJ Turnov                         9.04/13   3.38/3    3.17/6    3.26/6    8.27/9    5.50/14  10.06/28   3.04/8    8.18/22   5.44/4    2.24/24   3.10/6    0.56/20   0.18/1* 
 11 John Vladimir                  70.03  9.08/14  13.16/10  16.42/11  20.27/11  30.05/13  36.19/14  44.01/12  47.22/12  55.36/12  62.37/12  64.55/12  68.34/11  69.33/11  70.03/11 
    SKP OLYMP Praha                       9.08/14   4.08/13   3.26/10   3.45/12   9.38/22   6.14/18   7.42/13   3.21/14   8.14/18   7.01/26   2.18/20   3.39/18   0.59/23   0.30/31 
 12 Bernášek Jiří                  70.42  9.43/20  14.08/19  17.24/15  20.59/12  29.52/12  35.13/11  42.45/10  46.47/10  54.44/9   61.23/11  64.03/11  69.24/12  70.14/12  70.42/12 
    TJ Stadion Nový Bor                   9.43/20   4.25/25   3.16/5    3.35/8    8.53/15   5.21/11   7.32/9    4.02/29   7.57/14   6.39/20   2.40/30   5.21/34   0.50/12   0.28/26 
 13 Hořínek Jaroslav               70.52  8.08/6   12.23/7   16.15/9   20.15/9   29.10/9   34.55/9   44.49/13  48.06/13  56.22/13  62.44/13  64.59/13  69.25/13  70.25/13  70.52/13 
    USK Praha                             8.08/6    4.15/19   3.52/21   4.00/23   8.55/16   5.45/13   9.54/24   3.17/13   8.16/19   6.22/17   2.15/18   4.26/28   1.00/27   0.27/20 
 14 Mencl Miloslav                 71.24  9.43/20  14.15/21  18.00/19  21.54/16  31.20/18  38.12/19  47.14/18  50.30/17  58.01/16  64.19/15  66.41/15  70.04/14  70.53/14  71.24/14 
    USK Praha                             9.43/20   4.32/27   3.45/15   3.54/15   9.26/19   6.52/25   9.02/21   3.16/12   7.31/10   6.18/15   2.22/23   3.23/12   0.49/9    0.31/32 
 15 Richtr Jiří                    71.54  7.56/4   11.41/5   16.03/8   20.02/8   29.02/8   35.40/13  45.23/14  49.40/14  58.00/15  64.46/16  66.55/16  70.33/15  71.22/15  71.54/15 
    OB Jenišovice                         7.56/4    3.45/5    4.22/36   3.59/22   9.00/17   6.38/22   9.43/23   4.17/33   8.20/23   6.46/22   2.09/10   3.38/17   0.49/9    0.32/34 
 16 Táborský Ondřej                71.55 11.06/30  14.54/28  18.25/24  22.59/25  30.51/16  39.33/24  47.55/20  50.53/18  57.56/14  63.49/14  65.56/14  70.39/16  71.27/16  71.55/16 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         11.06/30   3.48/6    3.31/11   4.34/31   7.52/5    8.42/39   8.22/17   2.58/5    7.03/2    5.53/6    2.07/7    4.43/30   0.48/5    0.28/26 
 17 Neumann Josef                  72.57 10.16/25  14.37/26  18.34/25  22.56/24  32.14/22  37.02/16  46.56/17  50.27/16  58.29/17  65.11/17  67.52/17  71.50/17  72.33/17  72.57/17 
    OOB TJ Turnov                        10.16/25   4.21/22   3.57/28   4.22/28   9.18/18   4.48/4    9.54/24   3.31/18   8.02/15   6.42/21   2.41/31   3.58/23   0.43/2    0.24/10 
 18 Křtěnský Roman                 73.27 13.35/42  17.49/41  21.58/38  26.11/35  36.07/33  42.52/31  50.04/23  53.30/23  60.40/21  66.36/19  68.47/19  72.02/18  72.54/18  73.27/18 
    OK Jiskra Nový Bor                   13.35/42   4.14/17   4.09/33   4.13/26   9.56/25   6.45/23   7.12/6    3.26/17   7.10/6    5.56/8    2.11/11   3.15/7    0.52/16   0.33/36 
 19 Balák Otakar                   74.24  9.51/22  14.07/18  18.00/19  21.57/17  30.44/15  38.34/20  49.10/21  53.01/22  60.12/19  66.45/21  69.05/21  72.59/19  74.04/19  74.24/19 
    OK Jiskra Nový Bor                    9.51/22   4.16/20   3.53/23   3.57/19   8.47/12   7.50/35  10.36/30   3.51/25   7.11/7    6.33/18   2.20/22   3.54/22   1.05/35   0.20/2  
 20 Brádler Jan                    74.43  8.45/11  13.33/13  17.21/14  24.00/32  32.47/23  38.41/21  47.45/19  52.05/20  60.22/20  66.39/20  68.52/20  73.08/20  74.10/20  74.43/20 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           8.45/11   4.48/35   3.48/16   6.39/44   8.47/12   5.54/16   9.04/22   4.20/35   8.17/20   6.17/14   2.13/15   4.16/27   1.02/29   0.33/36 
 21 Vokál Vojtěch                  74.59 11.10/32  15.37/31  19.28/31  23.25/28  32.06/21  39.48/25  50.14/25  53.48/24  62.15/23  68.16/23  70.18/22  73.35/21  74.35/21  74.59/21 
    OK Chrastava                         11.10/32   4.27/26   3.51/20   3.57/19   8.41/11   7.42/32  10.26/29   3.34/20   8.27/24   6.01/9    2.02/4    3.17/11   1.00/27   0.24/10 
 22 Kučerka Jan                    75.31 12.04/35  16.18/34  20.07/33  25.14/34  34.50/31  44.24/33  51.57/28  54.48/26  61.56/22  68.12/22  70.29/23  74.08/22  75.02/22  75.31/22 
    KOB Chemopetrol Litvínov             12.04/35   4.14/17   3.49/17   5.07/37   9.36/21   9.34/41   7.33/10   2.51/4    7.08/5    6.16/13   2.17/19   3.39/18   0.54/17   0.29/30 
 23 Žejdlík Michal                 75.35 10.05/23  14.26/22  18.22/23  22.08/18  32.01/20  37.51/17  45.51/15  50.17/15  58.34/18  65.55/18  68.07/18  74.24/23  75.12/23  75.35/23 
    TJ Lokomotiva Teplice                10.05/23   4.21/22   3.56/26   3.46/14   9.53/23   5.50/14   8.00/14   4.26/37   8.17/20   7.21/31   2.12/13   6.17/38   0.48/5    0.23/6  
 24 Popjuk Viktor                  76.29  8.18/7   13.21/12  16.40/10  23.05/26  30.32/14  36.52/15  52.02/29  55.46/28  63.53/27  70.01/24  72.08/24  75.14/24  76.05/24  76.29/24 
    SKP OLYMP Praha                       8.18/7    5.03/40   3.19/7    6.25/43   7.27/3    6.20/20  15.10/42   3.44/23   8.07/17   6.08/10   2.07/7    3.06/5    0.51/13   0.24/10 
 25 Tomášek Jakub                  78.26 10.54/29  15.05/29  19.01/28  22.44/23  32.56/24  39.24/23  50.28/26  54.07/25  62.46/25  71.01/26  73.19/26  77.06/25  77.54/25  78.26/25 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          10.54/29   4.11/14   3.56/26   3.43/10  10.12/27   6.28/21  11.04/33   3.39/21   8.39/27   8.15/37   2.18/20   3.47/21   0.48/5    0.32/34 
 26 Kubec Pavel                    79.27 10.33/26  15.21/30  19.11/29  23.07/27  33.02/25  39.15/22  49.20/22  52.51/21  63.31/26  70.20/25  72.47/25  78.01/26  79.00/26  79.27/26 
    TJ Stadion Nový Bor                  10.33/26   4.48/35   3.50/18   3.56/18   9.55/24   6.13/17  10.05/27   3.31/18  10.40/39   6.49/23   2.27/27   5.14/32   0.59/23   0.27/20 
 27 Šolc Radim                     81.23 10.34/27  14.45/27  19.22/30  24.29/33  40.45/40  46.26/35  54.05/33  57.51/32  66.22/29  73.41/27  76.27/28  79.57/27  80.56/27  81.23/27 
    KOB Pardubice                        10.34/27   4.11/14   4.37/40   5.07/37  16.16/45   5.41/12   7.39/12   3.46/24   8.31/26   7.19/29   2.46/33   3.30/14   0.59/23   0.27/20 
 28 Vydra Ivan                     81.31 11.09/31  15.43/32  19.35/32  23.40/30  33.45/29  41.07/29  53.33/31  57.47/31  66.53/30  74.03/28  76.17/27  80.16/28  81.05/28  81.31/28 
    OK Chrastava                         11.09/31   4.34/29   3.52/21   4.05/25  10.05/26   7.22/30  12.26/39   4.14/32   9.06/30   7.10/27   2.14/16   3.59/24   0.49/9    0.26/18 
 29 Bejček Michal                  82.33  8.38/9   13.19/11  17.49/17  22.33/21  31.59/19  42.00/30  53.32/30  57.29/30  67.39/32  74.31/32  76.57/29  81.00/29  82.05/29  82.33/29 
    SK Praga Praha                        8.38/9    4.41/33   4.30/38   4.44/33   9.26/19  10.01/43  11.32/34   3.57/27  10.10/37   6.52/24   2.26/26   4.03/25   1.05/35   0.28/26 
 30 Pecháček Libor                 83.05  9.01/12  14.26/22  18.35/26  22.32/19  33.08/26  38.04/18  46.11/16  51.20/19  62.26/24  74.05/29  77.21/31  81.36/30  82.38/30  83.05/30 
    TJ Jiskra Svor                        9.01/12   5.25/43   4.09/33   3.57/19  10.36/28   4.56/5    8.07/15   5.09/39  11.06/41  11.39/45   3.16/38   4.15/26   1.02/29   0.27/20 
 31 Kubíček Zdeněk                 83.28 12.19/38  17.30/39  21.31/35  27.00/38  39.47/37  47.30/38  55.39/35  59.38/36  67.41/33  75.50/34  78.35/34  82.02/31  83.04/31  83.28/31 
    OOB TJ Turnov                        12.19/38   5.11/41   4.01/30   5.29/40  12.47/39   7.43/33   8.09/16   3.59/28   8.03/16   8.09/36   2.45/32   3.27/13   1.02/29   0.24/10 
 32 Klusáček Radim                 84.55  9.30/18  14.11/20  18.04/22  22.38/22  33.23/27  40.14/27  50.10/24  55.27/27  65.35/28  74.12/30  77.38/32  82.41/32  84.21/32  84.55/32 
    OK Jiskra Nový Bor                    9.30/18   4.41/33   3.53/23   4.34/31  10.45/29   6.51/24   9.56/26   5.17/41  10.08/36   8.37/39   3.26/41   5.03/31   1.40/44   0.34/41 
 33 Vaněk Petr                     85.06  9.39/19  14.30/24  18.37/27  23.30/29  35.09/32  43.35/32  55.26/34  59.22/35  68.24/35  76.54/36  80.12/36  83.42/33  84.38/33  85.06/33 
    TJ OK Tolar                           9.39/19   4.51/39   4.07/32   4.53/35  11.39/32   8.26/36  11.51/37   3.56/26   9.02/29   8.30/38   3.18/39   3.30/14   0.56/20   0.28/26 
 34 Kofroň Jan                     86.14 15.08/44  19.58/45  23.59/43  28.45/43  40.00/39  47.12/37  55.53/36  59.01/34  67.46/34  75.31/33  78.27/33  84.58/36  85.52/35  86.14/34 
    KOB Kamenický Šenov                  15.08/44   4.50/37   4.01/30   4.46/34  11.15/30   7.12/29   8.41/19   3.08/10   8.45/28   7.45/33   2.56/35   6.31/40   0.54/17   0.22/5  
 35 Beránek Petr                   86.19  9.26/17  14.03/17  18.02/21  22.32/19  33.52/30  40.06/26  51.45/27  55.54/29  67.01/31  74.27/31  77.16/30  84.47/34  85.46/34  86.19/35 
    OK Jiskra Nový Bor                    9.26/17   4.37/31   3.59/29   4.30/29  11.20/31   6.14/18  11.39/35   4.09/30  11.07/42   7.26/32   2.49/34   7.31/44   0.59/23   0.33/36 
 36 Hudský Tomáš                   86.35 14.13/43  18.25/43  22.15/40  26.34/36  38.29/34  45.27/34  53.57/32  58.22/33  68.28/36  76.18/35  79.31/35  84.50/35  86.08/36  86.35/36 
    OOB TJ Turnov                        14.13/43   4.12/16   3.50/18   4.19/27  11.55/34   6.58/27   8.30/18   4.25/36  10.06/35   7.50/34   3.13/37   5.19/33   1.18/41   0.27/20 
 37 Pavlík Bronislav               93.30  9.23/16  13.58/16  17.53/18  21.37/15  33.34/28  40.30/28  63.37/42  70.16/42  80.10/42  86.18/40  88.32/38  92.17/37  93.03/37  93.30/37 
    KOB Chemopetrol Litvínov              9.23/16   4.35/30   3.55/25   3.44/11  11.57/35   6.56/26  23.07/45   6.39/44   9.54/34   6.08/10   2.14/16   3.45/20   0.46/3    0.27/20 
 38 Lukavec Martin                 96.19 12.34/39  17.12/38  21.59/39  27.04/39  39.23/36  49.41/41  62.20/41  68.04/41  79.05/40  86.25/41  88.55/39  94.32/38  95.46/38  96.19/38 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         12.34/39   4.38/32   4.47/42   5.05/36  12.19/36  10.18/44  12.39/40   5.44/43  11.01/40   7.20/30   2.30/28   5.37/35   1.14/40   0.33/36 
 39 Lusk Zdeněk                    96.40 12.47/41  18.13/42  22.46/42  27.19/40  41.14/42  48.59/39  61.39/39  65.58/39  77.41/39  84.57/37  87.34/37  94.45/39  96.06/39  96.40/39 
    OK Chrastava                         12.47/41   5.26/44   4.33/39   4.33/30  13.55/41   7.45/34  12.40/41   4.19/34  11.43/43   7.16/28   2.37/29   7.11/43   1.21/43   0.34/41 
 40 Pecka Vlastimil                97.38 12.42/40  17.03/36  21.48/37  26.56/37  39.19/35  46.28/36  57.12/37  62.22/37  75.36/38  85.05/38  89.19/41  95.52/40  97.03/40  97.38/40 
    OK Harcov                            12.42/40   4.21/22   4.45/41   5.08/39  12.23/37   7.09/28  10.44/31   5.10/40  13.14/44   9.29/40   4.14/44   6.33/41   1.11/38   0.35/44 
 41 Stránský Matěj                 98.16 11.42/34  17.11/37  21.37/36  27.40/41  41.44/43  50.15/42  61.57/40  66.06/40  79.47/41  87.51/42  90.58/42  96.51/41  97.53/41  98.16/41 
    VŠSK MFF UK Praha                    11.42/34   5.29/45   4.26/37   6.03/42  14.04/42   8.31/37  11.42/36   4.09/30  13.41/45   8.04/35   3.07/36   5.53/36   1.02/29   0.23/6  
 42 Šváb Jan                       99.32 12.05/36  16.55/35  22.15/40  27.45/42  40.59/41  49.34/40  60.35/38  65.31/38  74.57/37  85.22/39  89.10/40  97.49/42  98.53/42  99.32/42 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha          12.05/36   4.50/37   5.20/43   5.30/41  13.14/40   8.35/38  11.01/32   4.56/38   9.26/31  10.25/42   3.48/42   8.39/45   1.04/33   0.39/45 
 43 Bílek Jan                     106.47 16.02/45  19.55/44  27.21/45  31.06/44  43.52/44  52.42/43  70.24/43  76.00/44  84.30/43  95.13/43  99.09/43 105.06/43 106.13/43 106.47/43 
    OOB TJ Turnov                        16.02/45   3.53/10   7.26/44   3.45/12  12.46/38   8.50/40  17.42/44   5.36/42   8.30/25  10.43/43   3.56/43   5.57/37   1.07/37   0.34/41 
 44 Vokál David                   110.14 11.39/33  15.59/33  20.19/34  23.50/31  39.49/38  55.06/44  71.45/44  75.26/43  84.52/44  96.27/44 100.53/44 107.16/44 109.48/44 110.14/44 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         11.39/33   4.20/21   4.20/35   3.31/7   15.59/44  15.17/45  16.39/43   3.41/22   9.26/31  11.35/44   4.26/45   6.23/39   2.32/45   0.26/18 
 45 Kadečka Jakub                 111.33 12.17/37  17.33/40  26.34/44  35.05/45  50.43/45  60.17/45  72.28/45  79.38/45  90.03/45  99.34/45 102.56/45 109.49/45 111.00/45 111.33/45 
    OB Jenišovice                        12.17/37   5.16/42   9.01/45   8.31/45  15.38/43   9.34/41  12.11/38   7.10/45  10.25/38   9.31/41   3.22/40   6.53/42   1.11/38   0.33/36 
    Rakovec Michal             DISK       9.27/    13.35/    17.04/    20.59/    31.54/    37.55/    46.52/    50.09/    60.30/    67.18/         /    77.43/    78.38/    79.04/   
    SOK TJ Turnov                         9.27/     4.08/     3.29/     3.55/    10.55/     6.01/     8.57/     3.17/    10.21/     6.48/         /         /     0.55/     0.26/   
    Anděl Robert               DISK       9.27/    13.58/    17.23/         /    28.07/    36.27/    46.23/    49.23/    56.53/    62.36/    64.44/    68.13/    69.00/    69.22/   
    OK Jiskra Nový Bor                    9.27/     4.31/     3.25/         /         /     8.20/     9.56/     3.00/     7.30/     5.43/     2.08/     3.29/     0.47/     0.22/   
    Štrait Martin              DISK      17.14/    23.16/    28.42/    34.57/         /         /         /         /         /    44.04/    49.30/    60.39/    62.12/    62.50/   
    SK OK 24 Praha                       17.14/     6.02/     5.26/     6.15/         /         /         /         /         /         /     5.26/    11.09/     1.33/     0.38/   
    Hradecký Jaroslav          DISK       9.13/    15.13/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    23.53/   
    OK Doksy                              9.13/     6.00/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kurfürst Pavel             DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    11.11/    13.08/    13.56/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.57/     0.48/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        9.7km  410m 22k
---------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-41     12-42     13-43     14-44     15-45     16-46     17-47     18-48     19-49     20-50     21-51     22-100   
  1 Janata Martin                  76.35  1.48/8    7.16/4   10.47/3   19.21/4   23.58/6   27.12/4   31.41/2   34.29/1*  37.47/1*  40.15/1*  46.34/1*  48.52/1*  52.18/1*  57.33/1*  60.10/1*  64.16/1*  67.36/1*  69.43/1*  72.09/1*  73.29/1*  74.54/1*  76.11/1*  76.35/1* 
    SK Kotlářka Praha                     1.48/8    5.28/7    3.31/22   8.34/7    4.37/11   3.14/1*   4.29/1*   2.48/1*   3.18/7    2.28/4    6.19/8    2.18/3    3.26/11   5.15/2    2.37/10   4.06/3    3.20/2    2.07/3    2.26/15   1.20/17   1.25/1*   1.17/3    0.24/5  
  2 Kovář Miroslav                 78.25  1.43/5    7.06/2    9.39/1*  17.31/1*  22.46/2   27.05/3   31.35/1*  34.55/2   38.11/2   40.52/2   46.44/2   49.05/2   53.14/3   58.37/3   61.17/3   64.58/2   68.38/2   70.37/2   73.32/2   74.58/2   76.43/2   77.58/2   78.25/2  
    AC Sparta Praha                       1.43/5    5.23/4    2.33/4    7.52/2    5.15/23   4.19/12   4.30/2    3.20/17   3.16/5    2.41/9    5.52/3    2.21/4    4.09/27   5.23/3    2.40/11   3.41/1*   3.40/7    1.59/2    2.55/33   1.26/22   1.45/10   1.15/2    0.27/11 
  3 Peterka Vojtěch                79.39  1.45/7    7.14/3    9.50/2   18.25/2   22.43/1*  27.01/2   32.25/3   35.26/3   38.47/4   41.10/3   47.18/3   49.56/3   53.12/2   58.25/2   60.59/2   66.01/3   69.28/3   71.36/3   73.47/3   75.58/3   77.46/3   79.11/3   79.39/3  
    TJ Loko Liberec                       1.45/7    5.29/8    2.36/5    8.35/9    4.18/6    4.18/11   5.24/13   3.01/8    3.21/11   2.23/2    6.08/5    2.38/7    3.16/4    5.13/1*   2.34/8    5.02/23   3.27/3    2.08/5    2.11/4    2.11/37   1.48/13   1.25/11   0.28/16 
  4 Šedivý Jan                     80.33  3.22/29   9.03/18  11.34/11  19.21/4   23.28/3   26.57/1*  32.32/5   37.03/5   40.03/5   42.37/4   48.20/4   50.36/4   53.49/4   60.01/4   62.56/4   67.26/4   71.41/4   74.02/4   76.06/4   77.03/4   78.51/4   80.05/4   80.33/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.22/29   5.41/10   2.31/3    7.47/1*   4.07/4    3.29/2    5.35/14   4.31/28   3.00/1*   2.34/7    5.43/2    2.16/2    3.13/3    6.12/17   2.55/16   4.30/7    4.15/22   2.21/12   2.04/1*   0.57/3    1.48/13   1.14/1*   0.28/16 
  5 Bradna Václav                  81.59  3.47/31   8.55/16  11.38/13  19.50/8   23.39/4   27.43/5   32.27/4   35.30/4   38.39/3   44.44/7   50.03/6   52.15/5   55.40/6   61.12/5   63.38/5   68.21/5   72.23/5   74.52/5   76.59/5   78.09/5   80.11/5   81.30/5   81.59/5  
    OK Chrastava                          3.47/31   5.08/1*   2.43/6    8.12/5    3.49/1*   4.04/7    4.44/4    3.03/9    3.09/3    6.05/35   5.19/1*   2.12/1*   3.25/10   5.32/6    2.26/5    4.43/15   4.02/17   2.29/19   2.07/3    1.10/9    2.02/22   1.19/5    0.29/22 
  6 Vlček Martin                   82.28  3.24/30   8.35/14  11.04/6   19.10/3   23.43/5   29.22/7   34.32/7   37.41/7   41.10/7   43.53/6   50.53/7   53.19/7   56.40/7   62.12/7   64.38/7   68.53/6   73.09/6   75.26/6   77.53/6   79.11/6   80.46/6   82.04/6   82.28/6  
    OOB TJ Turnov                         3.24/30   5.11/2    2.29/2    8.06/4    4.33/8    5.39/24   5.10/11   3.09/13   3.29/13   2.43/11   7.00/22   2.26/5    3.21/8    5.32/6    2.26/5    4.15/5    4.16/24   2.17/11   2.27/16   1.18/15   1.35/4    1.18/4    0.24/5  
  7 Stárek Filip                   83.19  2.01/15   8.17/9   12.12/14  20.46/12  24.53/8   28.48/6   34.06/6   37.19/6   40.37/6   43.25/5   49.38/5   52.16/6   55.27/5   61.17/6   64.16/6   68.58/7   73.13/7   75.27/7   77.55/7   79.33/7   81.20/7   82.48/7   83.19/7  
    OOB TJ Turnov                         2.01/15   6.16/14   3.55/26   8.34/7    4.07/4    3.55/4    5.18/12   3.13/15   3.18/7    2.48/15   6.13/6    2.38/7    3.11/2    5.50/12   2.59/17   4.42/14   4.15/22   2.14/8    2.28/17   1.38/29   1.47/12   1.28/17   0.31/25 
  8 Holas Ondřej                   84.15  2.07/16   9.26/23  12.35/19  21.33/16  26.24/17  31.15/17  36.16/11  39.10/9   42.30/9   45.04/8   51.50/10  54.30/10  57.48/9   63.32/9   66.18/8   70.43/8   74.53/8   77.26/9   79.37/9   80.41/9   82.24/8   83.48/8   84.15/8  
    OOB TJ Turnov                         2.07/16   7.19/27   3.09/12   8.58/13   4.51/17   4.51/19   5.01/8    2.54/4    3.20/10   2.34/7    6.46/17   2.40/11   3.18/6    5.44/10   2.46/14   4.25/6    4.10/20   2.33/21   2.11/4    1.04/5    1.43/7    1.24/9    0.27/11 
  9 Kolařík Tomáš                  84.23  1.33/1*   6.53/1*  11.12/7   19.48/7   25.34/14  30.14/11  35.57/10  39.41/13  43.02/11  45.35/10  51.27/8   54.05/8   57.24/8   63.01/8   66.46/9   70.55/9   74.54/9   77.04/8   79.09/8   80.30/8   82.25/9   83.51/9   84.23/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.33/1*   5.20/3    4.19/30   8.36/10   5.46/31   4.40/17   5.43/17   3.44/19   3.21/11   2.33/5    5.52/3    2.38/7    3.19/7    5.37/8    3.45/29   4.09/4    3.59/15   2.10/6    2.05/2    1.21/18   1.55/19   1.26/14   0.32/28 
 10 Musil Pavel                    86.01  1.43/5    7.37/6   10.58/4   20.23/11  25.01/9   31.52/19  36.37/15  39.33/11  43.27/13  46.22/13  53.16/14  56.02/13  59.54/14  65.50/13  68.14/11  72.59/11  76.27/10  78.51/10  81.07/10  82.28/10  84.12/10  85.38/10  86.01/10 
    Sportcentrum Jičín                    1.43/5    5.54/12   3.21/16   9.25/18   4.38/12   6.51/31   4.45/5    2.56/5    3.54/25   2.55/19   6.54/19   2.46/13   3.52/19   5.56/14   2.24/4    4.45/16   3.28/4    2.24/13   2.16/8    1.21/18   1.44/8    1.26/14   0.23/4  
 11 Doucha Jiří                    86.48  2.13/21   8.29/12  11.18/9   20.46/12  25.31/12  29.55/9   36.25/12  39.28/10  42.57/10  45.38/11  52.20/11  55.09/11  59.06/11  65.19/11  68.21/12  72.52/10  76.57/11  79.23/12  81.53/12  83.25/12  84.59/11  86.21/11  86.48/11 
    TJ Start Náchod                       2.13/21   6.16/14   2.49/8    9.28/19   4.45/14   4.24/13   6.30/23   3.03/9    3.29/13   2.41/9    6.42/14   2.49/14   3.57/20   6.13/19   3.02/19   4.31/9    4.05/18   2.26/18   2.30/21   1.32/26   1.34/3    1.22/8    0.27/11 
 12 Kožina Petr                    86.59  1.55/14   8.38/15  11.31/10  21.09/14  25.44/15  30.55/15  36.34/13  39.38/12  43.14/12  46.14/12  52.56/12  55.53/12  59.34/12  65.22/12  68.08/10  73.09/12  77.06/12  79.20/11  81.51/11  83.00/11  85.02/12  86.30/12  86.59/12 
    SK Praga Praha                        1.55/14   6.43/18   2.53/9    9.38/23   4.35/10   5.11/22   5.39/15   3.04/11   3.36/17   3.00/21   6.42/14   2.57/21   3.41/15   5.48/11   2.46/14   5.01/21   3.57/14   2.14/8    2.31/22   1.09/8    2.02/22   1.28/17   0.29/22 
 13 Losman Petr                    88.03  1.48/8    9.27/24  12.48/23  22.17/23  26.57/20  33.42/24  38.25/20  41.34/20  45.14/19  48.09/17  55.14/18  57.43/16  61.44/15  67.47/16  70.09/15  74.49/15  78.25/13  80.49/13  83.03/13  84.24/13  86.12/13  87.33/13  88.03/13 
    OK 99 Hradec Králové                  1.48/8    7.39/31   3.21/16   9.29/20   4.40/13   6.45/29   4.43/3    3.09/13   3.40/20   2.55/19   7.05/23   2.29/6    4.01/22   6.03/15   2.22/3    4.40/13   3.36/6    2.24/13   2.14/7    1.21/18   1.48/13   1.21/7    0.30/24 
 14 Koťátko Zdeněk                 89.07  1.38/3    8.32/13  12.35/19  23.44/26  29.24/26  33.26/23  38.32/21  41.24/19  45.01/18  48.09/17  54.40/15  57.32/15  61.46/16  67.13/15  70.19/16  75.49/16  79.33/16  81.28/15  84.03/15  85.30/15  87.07/14  88.40/14  89.07/14 
    Sportcentrum Jičín                    1.38/3    6.54/21   4.03/28  11.09/32   5.40/30   4.02/5    5.06/10   2.52/2    3.37/18   3.08/26   6.31/11   2.52/17   4.14/31   5.27/4    3.06/22   5.30/29   3.44/9    1.55/1*   2.35/25   1.27/23   1.37/6    1.33/22   0.27/11 
 15 Žaloudek Petr                  89.15  4.10/33  10.02/27  12.29/18  21.52/17  26.54/19  30.56/16  37.33/18  40.41/16  43.56/15  46.42/15  53.00/13  56.07/14  59.52/13  66.01/14  69.34/14  74.32/14  78.52/15  81.26/14  83.37/14  85.17/14  87.09/15  88.43/15  89.15/15 
    SK Kotlářka Praha                     4.10/33   5.52/11   2.27/1*   9.23/17   5.02/19   4.02/5    6.37/25   3.08/12   3.15/4    2.46/14   6.18/7    3.07/27   3.45/16   6.09/16   3.33/28   4.58/18   4.20/26   2.34/22   2.11/4    1.40/30   1.52/17   1.34/25   0.32/28 
 16 Čech Jan                       89.49  1.53/13   8.24/11  12.18/16  21.21/15  25.25/11  30.20/13  35.21/9   39.08/8   42.16/8   45.07/9   51.37/9   54.27/9   58.25/10  65.09/10  68.56/13  74.21/13  78.51/14  81.58/16  84.31/16  85.46/16  87.53/16  89.18/16  89.49/16 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.53/13   6.31/16   3.54/25   9.03/14   4.04/3    4.55/20   5.01/8    3.47/20   3.08/2    2.51/17   6.30/10   2.50/15   3.58/21   6.44/23   3.47/30   5.25/28   4.30/29   3.07/31   2.33/24   1.15/12   2.07/24   1.25/11   0.31/25 
 17 Lepšík Petr                    90.42  2.09/17   9.13/19  12.40/21  22.10/21  26.06/16  30.13/10  35.08/8   41.17/18  44.48/17  50.30/22  56.57/20  59.39/20  63.08/20  69.20/19  72.33/18  77.53/19  81.41/18  83.48/17  86.17/17  87.23/17  88.56/17  90.15/17  90.42/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.09/17   7.04/23   3.27/20   9.30/21   3.56/2    4.07/9    4.55/6    6.09/32   3.31/15   5.42/34   6.27/9    2.42/12   3.29/12   6.12/17   3.13/25   5.20/26   3.48/11   2.07/3    2.29/18   1.06/7    1.33/2    1.19/5    0.27/11 
 18 Vodička Jan                    92.11  2.10/20   7.36/5   11.35/12  19.27/6   25.33/13  30.51/14  36.48/16  40.36/14  43.54/14  46.37/14  55.21/19  59.13/19  62.30/19  68.10/17  72.26/17  77.43/18  81.42/19  84.37/19  86.54/19  88.06/18  90.14/18  91.43/18  92.11/18 
    Sportcentrum Jičín                    2.10/20   5.26/6    3.59/27   7.52/2    6.06/33   5.18/23   5.57/19   3.48/21   3.18/7    2.43/11   8.44/32   3.52/35   3.17/5    5.40/9    4.16/32   5.17/25   3.59/15   2.55/26   2.17/9    1.12/10   2.08/25   1.29/19   0.28/16 
 19 Beneš Jan                      92.42  2.28/24   7.51/7   11.16/8   20.11/9   24.45/7   31.30/18  37.23/17  40.36/14  44.08/16  46.51/16  55.02/16  58.43/18  62.12/18  70.44/22  73.01/20  77.02/17  81.09/17  84.12/18  86.35/18  88.39/19  90.35/19  92.14/19  92.42/19 
    Sportcentrum Jičín                    2.28/24   5.23/4    3.25/19   8.55/12   4.34/9    6.45/29   5.53/18   3.13/15   3.32/16   2.43/11   8.11/28   3.41/34   3.29/12   8.32/31   2.17/1*   4.01/2    4.07/19   3.03/29   2.23/13   2.04/36   1.56/20   1.39/31   0.28/16 
 20 Horáček Michal                 93.04  1.51/10   8.05/8   12.50/24  22.11/22  27.50/22  31.54/20  37.52/19  41.13/17  48.14/24  50.25/21  57.43/24  60.48/23  64.56/24  71.29/23  74.12/23  78.42/22  83.08/21  85.49/22  88.18/22  88.56/20  91.05/20  92.44/21  93.04/20 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.51/10   6.14/13   4.45/34   9.21/16   5.39/28   4.04/7    5.58/20   3.21/18   7.01/37   2.11/1*   7.18/25   3.05/26   4.08/26   6.33/22   2.43/12   4.30/7    4.26/28   2.41/23   2.29/18   0.38/2    2.09/26   1.39/31   0.20/1* 
 21 Kvapil Petr                    93.10  1.52/12   9.13/19  12.40/21  23.37/25  28.48/25  33.51/25  40.27/24  44.45/25  48.37/25  51.42/25  58.33/25  61.28/25  65.35/25  71.53/24  74.38/24  79.38/24  83.11/22  85.25/21  87.50/21  89.42/22  91.18/21  92.42/20  93.10/21 
    SOK TJ Turnov                         1.52/12   7.21/29   3.27/20  10.57/30   5.11/22   5.03/21   6.36/24   4.18/25   3.52/24   3.05/23   6.51/18   2.55/20   4.07/24   6.18/20   2.45/13   5.00/20   3.33/5    2.14/8    2.25/14   1.52/33   1.36/5    1.24/9    0.28/16 
 22 Krejčík Jiří                   93.33  4.32/34  10.10/29  13.13/25  21.53/18  26.39/18  30.18/12  40.35/25  43.27/22  46.43/21  50.18/20  57.02/21  59.54/21  63.18/21  70.24/20  72.57/19  78.27/20  82.22/20  84.46/20  87.31/20  89.07/21  91.25/22  93.01/22  93.33/22 
    SKOB Zlín                             4.32/34   5.38/9    3.03/11   8.40/11   4.46/15   3.39/3   10.17/35   2.52/2    3.16/5    3.35/30   6.44/16   2.52/17   3.24/9    7.06/26   2.33/7    5.30/29   3.55/13   2.24/13   2.45/28   1.36/27   2.18/31   1.36/26   0.32/28 
 23 Janeček Oldřich                93.42  1.41/4   10.05/28  13.27/27  21.58/19  28.02/24  32.29/22  39.37/23  43.51/24  48.11/23  50.36/24  57.15/22  59.54/21  63.24/22  70.25/21  73.50/22  78.36/21  83.13/23  85.59/23  88.46/23  89.45/23  91.43/23  93.14/23  93.42/23 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.41/4    8.24/34   3.22/18   8.31/6    6.04/32   4.27/15   7.08/29   4.14/24   4.20/27   2.25/3    6.39/12   2.39/10   3.30/14   7.01/25   3.25/27   4.46/17   4.37/30   2.46/24   2.47/30   0.59/4    1.58/21   1.31/20   0.28/16 
 24 Kořínek Jindřich               95.05  1.34/2    8.18/10  11.02/5   20.18/10  25.14/10  29.39/8   36.36/14  42.08/21  45.50/20  48.23/19  55.04/17  57.57/17  62.06/17  68.31/18  73.30/21  79.09/23  84.50/24  87.51/24  90.20/24  90.57/24  93.08/24  94.45/24  95.05/24 
    OOB TJ Turnov                         1.34/2    6.44/19   2.44/7    9.16/15   4.56/18   4.25/14   6.57/28   5.32/31   3.42/22   2.33/5    6.41/13   2.53/19   4.09/27   6.25/21   4.59/35   5.39/31   5.41/33   3.01/28   2.29/18   0.37/1*   2.11/27   1.37/28   0.20/1* 
 25 Slavík Viktor                  97.22  3.05/27   9.43/25  17.03/33  27.37/33  32.45/32  37.17/28  42.59/27  46.50/26  50.36/26  53.29/26  63.17/26  66.07/26  69.53/26  75.43/26  78.52/26  83.50/26  87.43/26  90.12/26  92.32/26  93.37/25  95.21/25  96.57/25  97.22/25 
    SK Praga Praha                        3.05/27   6.38/17   7.20/37  10.34/27   5.08/21   4.32/16   5.42/16   3.51/22   3.46/23   2.53/18   9.48/35   2.50/15   3.46/17   5.50/12   3.09/23   4.58/18   3.53/12   2.29/19   2.20/11   1.05/6    1.44/8    1.36/26   0.25/10 
 26 Juřina František               98.05  1.51/10   9.14/21  12.23/17  22.35/24  27.56/23  32.09/21  39.23/22  43.41/23  47.21/22  50.32/23  57.40/23  60.57/24  64.44/23  74.47/25  77.57/25  83.01/25  87.13/25  90.02/25  92.23/25  93.41/26  95.58/26  97.31/26  98.05/26 
    Jizerský klub OB Frýdlant             1.51/10   7.23/30   3.09/12  10.12/25   5.21/27   4.13/10   7.14/30   4.18/25   3.40/20   3.11/27   7.08/24   3.17/30   3.47/18  10.03/34   3.10/24   5.04/24   4.12/21   2.49/25   2.21/12   1.18/15   2.17/30   1.33/22   0.34/33 
 27 Vlček Petr                     99.54  4.02/32  11.13/32  17.16/34  28.43/34  34.02/33  39.53/30  44.51/29  47.51/27  52.22/27  56.01/28  65.21/27  68.34/27  72.46/27  78.17/27  80.52/27  85.31/27  89.12/27  91.25/27  94.02/27  95.44/27  97.58/27  99.23/27  99.54/27 
    KOB Děčín                             4.02/32   7.11/25   6.03/36  11.27/35   5.19/25   5.51/25   4.58/7    3.00/7    4.31/32   3.39/31   9.20/33   3.13/29   4.12/29   5.31/5    2.35/9    4.39/12   3.41/8    2.13/7    2.37/26   1.42/31   2.14/29   1.25/11   0.31/25 
 28 Švihovský Jaromír             104.43 16.41/37  23.44/36  27.58/36  38.23/36  42.42/36  47.27/36  54.14/36  58.33/34  62.41/34  65.48/33  72.46/32  75.45/32  77.37/31  84.27/30  86.47/30  91.22/30  94.36/30  97.01/28  99.48/28 101.00/28 102.50/28 104.22/28 104.43/28 
    Sportcentrum Jičín                   16.41/37   7.03/22   4.14/29  10.25/26   4.19/7    4.45/18   6.47/27   4.19/27   4.08/26   3.07/25   6.58/21   2.59/23   1.52/1*   6.50/24   2.20/2    4.35/11   3.14/1*   2.25/16   2.47/30   1.12/10   1.50/16   1.32/21   0.21/3  
 29 Vondra Jiří                   105.57  2.09/17   8.56/17  13.19/26  24.28/28  29.48/27  35.43/27  44.46/28  49.58/29  54.39/29  57.59/29  66.03/30  69.20/29  74.08/30  81.19/29  84.21/28  90.09/29  94.30/29  97.26/30 100.45/30 102.02/30 103.48/29 105.33/29 105.57/29 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.09/17   6.47/20   4.23/31  11.09/32   5.20/26   5.55/26   9.03/34   5.12/30   4.41/34   3.20/28   8.04/27   3.17/30   4.48/34   7.11/28   3.02/19   5.48/33   4.21/27   2.56/27   3.19/34   1.17/14   1.46/11   1.45/33   0.24/5  
 30 Šedivý Jiří                   109.08  2.37/25  10.28/31  14.16/29  25.34/30  34.03/34  40.03/31  48.58/32  51.54/31  55.32/30  58.38/30  65.35/28  68.39/28  72.52/28  81.03/28  84.23/29  89.46/28  94.05/28  97.09/29 100.01/29 101.29/29 106.58/30 108.31/30 109.08/30 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.37/25   7.51/32   3.48/23  11.18/34   8.29/37   6.00/27   8.55/33   2.56/5    3.38/19   3.06/24   6.57/20   3.04/24   4.13/30   8.11/30   3.20/26   5.23/27   4.19/25   3.04/30   2.52/32   1.28/24   5.29/37   1.33/22   0.37/35 
 31 Kroupa Václav                 112.19  5.19/35  12.38/34  15.51/32  26.42/32  31.30/28  40.33/32  46.38/31  56.34/33  60.54/32  65.30/32  73.44/33  77.46/33  81.52/33  90.40/33  93.41/32  98.42/32 102.29/31 104.54/31 107.12/31 108.27/31 110.20/31 111.47/31 112.19/31 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   5.19/35   7.19/27   3.13/14  10.51/29   4.48/16   9.03/36   6.05/21   9.56/36   4.20/27   4.36/32   8.14/29   4.02/36   4.06/23   8.48/32   3.01/18   5.01/21   3.47/10   2.25/16   2.18/10   1.15/12   1.53/18   1.27/16   0.32/28 
 32 Khel Richard                  118.43  2.38/26   9.51/26  13.44/28  24.47/29  31.36/29  38.28/29  45.09/30  51.53/30  56.21/31  59.11/31  67.40/31  70.37/31  79.15/32  86.22/32  96.31/33 101.03/33 106.05/33 110.07/33 112.53/32 114.30/32 116.42/32 118.19/32 118.43/32 
    AC Sparta Praha                       2.38/26   7.13/26   3.53/24  11.03/31   6.49/34   6.52/32   6.41/26   6.44/34   4.28/31   2.50/16   8.29/31   2.57/21   8.38/36   7.07/27  10.09/37   4.32/10   5.02/32   4.02/35   2.46/29   1.37/28   2.12/28   1.37/28   0.24/5  
 33 Neumann Jaroslav              120.44  2.09/17   9.17/22  12.15/15  22.09/20  27.12/21  34.32/26  41.58/26  48.14/28  52.35/28  55.37/27  65.52/29  69.29/30  73.36/29  84.35/31  88.41/31  95.35/31 103.02/32 107.01/32 113.08/33 115.04/33 118.14/33 120.08/33 120.44/33 
    SK SKI-OB Šternberk                   2.09/17   7.08/24   2.58/10   9.54/24   5.03/20   7.20/33   7.26/31   6.16/33   4.21/29   3.02/22  10.15/37   3.37/33   4.07/24  10.59/35   4.06/31   6.54/36   7.27/36   3.59/34   6.07/37   1.56/34   3.10/34   1.54/35   0.36/34 
 34 Chotětický Václav             127.18  3.11/28  13.41/35  18.49/35  30.21/35  35.38/35  44.29/35  50.47/33  59.15/35  63.51/35  67.11/34  76.53/35  80.22/35  85.00/34  94.48/34  97.51/34 104.24/34 111.59/34 116.03/34 119.26/34 121.25/34 124.38/34 126.40/34 127.18/34 
    KČT Aš                                3.11/28  10.30/36   5.08/35  11.32/36   5.17/24   8.51/35   6.18/22   8.28/35   4.36/33   3.20/28   9.42/34   3.29/32   4.38/33   9.48/33   3.03/21   6.33/35   7.35/37   4.04/36   3.23/35   1.59/35   3.13/35   2.02/36   0.38/36 
 35 Kysela Vojtěch                131.50  2.18/23  10.24/30  14.53/30  24.23/27  32.06/31  40.35/33  51.03/34  55.05/32  61.39/33  68.08/35  76.03/34  79.12/34  89.19/35 104.20/35 108.50/35 114.37/35 119.38/35 123.04/35 125.35/35 127.04/35 129.32/35 131.17/35 131.50/35 
    OOB TJ Turnov                         2.18/23   8.06/33   4.29/32   9.30/21   7.43/36   8.29/34  10.28/36   4.02/23   6.34/36   6.29/37   7.55/26   3.09/28  10.07/37  15.01/37   4.30/33   5.47/32   5.01/31   3.26/33   2.31/22   1.29/25   2.28/33   1.45/33   0.33/32 
 36 Kolář Karel                   140.41  2.15/22  12.03/33  15.22/31  26.07/31  31.46/30  42.26/34  53.57/35  64.49/36  69.14/36  74.00/36  83.49/36  89.02/36  94.34/36 106.13/36 111.09/36 117.36/36 124.05/36 127.12/36 133.01/36 134.22/36 137.40/36 139.52/36 140.41/36 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.15/22   9.48/35   3.19/15  10.45/28   5.39/28  10.40/37  11.31/37  10.52/37   4.25/30   4.46/33   9.49/36   5.13/37   5.32/35  11.39/36   4.56/34   6.27/34   6.29/34   3.07/31   5.49/36   1.21/18   3.18/36   2.12/37   0.49/37 
 37 Balej Tomáš                   144.53 10.42/36  25.45/37  30.29/37  44.44/37  52.00/37  58.19/37  66.26/37  71.18/37  77.41/37  83.49/37  92.11/37  95.15/37  99.43/37 107.42/37 114.23/37 123.11/37 129.46/37 136.10/37 138.49/37 140.31/37 142.52/37 144.29/37 144.53/37 
    VŠTJ Ekonom Praha                    10.42/36  15.03/37   4.44/33  14.15/37   7.16/35   6.19/28   8.07/32   4.52/29   6.23/35   6.08/36   8.22/30   3.04/24   4.28/32   7.59/29   6.41/36   8.48/37   6.35/35   6.24/37   2.39/27   1.42/31   2.21/32   1.37/28   0.24/5  
    Kazda Jiří                 DISK       1.50/     7.51/    13.07/    21.12/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    49.16/    49.53/   
    Sportcentrum Jičín                    1.50/     6.01/     5.16/     8.05/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         7.3km  380m 20k
---------------
                                          1-55      2-52      3-50      4-69      5-56      6-33      7-75      8-36      9-63     10-40     11-73     12-34     13-43     14-42     15-59     16-47     17-48     18-70     19-77     20-100   
  1 Novák Libor                    70.01  2.08/3    5.06/3    7.21/3    8.05/2   12.51/2   18.25/2   30.58/2   33.37/2   40.10/1*  43.48/1*  45.16/1*  48.22/1*  54.57/1*  57.16/1*  60.17/1*  62.53/1*  64.54/1*  66.58/1*  68.46/1*  69.31/1*  70.01/1* 
    SK OK 24 Praha                        2.08/3    2.58/2    2.15/1*   0.44/3    4.46/2    5.34/4   12.33/2    2.39/1*   6.33/1*   3.38/2    1.28/1*   3.06/1*   6.35/2    2.19/3    3.01/1*   2.36/1*   2.01/1*   2.04/2    1.48/1*   0.45/1*   0.30/7  
  2 Němeček Jan                    71.40  1.34/1*   4.33/1*   6.48/1*   7.23/1*  11.42/1*  15.37/1*  27.05/1*  30.15/1*  41.09/2   44.37/2   47.01/2   50.11/2   56.27/2   58.23/2   61.36/2   64.19/2   66.39/2   68.30/2   70.21/2   71.12/2   71.40/2  
    USK Praha                             1.34/1*   2.59/3    2.15/1*   0.35/1*   4.19/1*   3.55/1*  11.28/1*   3.10/2   10.54/10   3.28/1*   2.24/5    3.10/2    6.16/1*   1.56/1*   3.13/2    2.43/2    2.20/2    1.51/1*   1.51/2    0.51/3    0.28/3  
  3 Šašek Luděk                    91.18  2.36/5    5.48/5    8.44/5   10.43/6   16.01/4   20.50/3   36.02/3   40.39/4   49.47/4   58.29/5   61.10/5   64.56/4   72.22/4   74.26/3   78.09/3   81.54/3   84.56/3   87.48/3   89.57/3   90.50/3   91.18/3  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  2.36/5    3.12/4    2.56/8    1.59/10   5.18/4    4.49/2   15.12/5    4.37/4    9.08/7    8.42/8    2.41/6    3.46/3    7.26/4    2.04/2    3.43/3    3.45/4    3.02/5    2.52/4    2.09/4    0.53/4    0.28/3  
  4 Hostaš Petr                    91.23  2.12/4    5.40/4    8.21/4    9.10/4   16.04/5   22.34/5   38.54/5   44.04/5   51.41/5   56.32/4   58.44/4   63.44/3   71.41/3   75.03/4   79.00/4   82.30/4   85.21/4   88.02/4   90.08/4   90.58/4   91.23/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.12/4    3.28/5    2.41/5    0.49/4    6.54/7    6.30/5   16.20/8    5.10/5    7.37/4    4.51/6    2.12/4    5.00/6    7.57/5    3.22/9    3.57/4    3.30/3    2.51/4    2.41/3    2.06/3    0.50/2    0.25/2  
  5 Posselt Martin                 99.13  4.20/10   8.47/10  11.39/10  13.00/10  18.05/8   25.18/7   41.48/7   47.25/7   55.20/6   60.08/6   63.01/6   68.50/5   77.49/5   80.45/5   84.55/5   88.58/5   92.20/5   95.13/5   97.35/5   98.49/5   99.13/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.20/10   4.27/9    2.52/7    1.21/9    5.05/3    7.13/7   16.30/9    5.37/6    7.55/5    4.48/5    2.53/7    5.49/7    8.59/9    2.56/8    4.10/6    4.03/6    3.22/6    2.53/5    2.22/5    1.14/8    0.24/1* 
  6 Hovorka Ladislav              106.50  2.53/7    7.12/7   10.09/7   11.18/8   19.38/9   26.30/9   42.49/9   48.48/8   57.19/8   62.59/7   66.00/7   70.25/6   79.13/6   82.36/6   86.36/6   91.14/6   95.23/6   99.41/6  104.35/6  106.18/6  106.50/6  
    KOB Děčín                             2.53/7    4.19/8    2.57/9    1.09/8    8.20/10   6.52/6   16.19/7    5.59/7    8.31/6    5.40/7    3.01/8    4.25/5    8.48/7    3.23/10   4.00/5    4.38/8    4.09/8    4.18/8    4.54/9    1.43/10   0.32/9  
  7 Kudrnáč Michal                111.27  1.44/2    4.41/2    7.16/2    8.05/2   14.21/3   21.34/4   36.31/4   39.46/3   46.52/3   51.07/3   53.13/3   71.15/7   82.05/7   84.53/7   92.35/7   97.16/7  102.37/9  106.08/7  109.24/7  110.41/7  111.27/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.44/2    2.57/1*   2.35/4    0.49/4    6.16/5    7.13/7   14.57/4    3.15/3    7.06/3    4.15/4    2.06/3   18.02/10  10.50/10   2.48/6    7.42/10   4.41/9    5.21/10   3.31/6    3.16/8    1.17/9    0.46/10 
  8 Žitný Tomáš                   111.47  3.27/8    8.37/9   11.21/9   12.20/9   20.02/10  25.33/8   42.47/8   52.11/9   61.46/10  73.38/10  75.12/10  79.15/10  87.25/10  89.51/10  94.35/10  99.01/10 103.51/10 107.55/9  110.19/8  111.19/8  111.47/8  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.27/8    5.10/10   2.44/6    0.59/7    7.42/8    5.31/3   17.14/10   9.24/9    9.35/8   11.52/10   1.34/2    4.03/4    8.10/6    2.26/4    4.44/8    4.26/7    4.50/9    4.04/7    2.24/6    1.00/6    0.28/3  
  9 Švábek Karel                  112.13  3.47/9    7.54/8   10.26/8   11.07/7   17.30/6   27.40/10  43.06/10  52.38/10  59.17/9   63.23/8   70.17/9   77.33/9   84.40/8   87.16/8   93.36/9   97.38/8  100.19/7  107.39/8  110.44/9  111.43/9  112.13/9  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.47/9    4.07/7    2.32/3    0.41/2    6.23/6   10.10/10  15.26/6    9.32/10   6.39/2    4.06/3    6.54/10   7.16/9    7.07/3    2.36/5    6.20/9    4.02/5    2.41/3    7.20/10   3.05/7    0.59/5    0.30/7  
 10 Picek Jan                     115.07  2.45/6    6.16/6    9.16/6   10.05/5   18.01/7   25.16/6   39.59/6   46.01/6   56.11/7   66.12/9   69.34/8   76.29/8   85.27/9   88.20/9   92.36/8   97.53/9  101.27/8  108.30/10 113.28/10 114.38/10 115.07/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.45/6    3.31/6    3.00/10   0.49/4    7.56/9    7.15/9   14.43/3    6.02/8   10.10/9   10.01/9    3.22/9    6.55/8    8.58/8    2.53/7    4.16/7    5.17/10   3.34/7    7.03/9    4.58/10   1.10/7    0.29/6  
    Karvánek Petr              DISK       6.56/    12.32/    15.36/    16.12/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    18.16/         /    19.35/    20.13/   
    OK Jiskra Nový Bor                    6.56/     5.36/     3.04/     0.36/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.38/   
    Čech Pavel                 DISK       4.51/    13.01/    16.29/    18.32/    26.28/    38.15/    69.29/    76.48/    94.01/   102.24/   105.55/         /         /         /         /         /         /         /         /   122.41/   123.17/   
    TJ Stadion Nový Bor                   4.51/     8.10/     3.28/     2.03/     7.56/    11.47/    31.14/     7.19/    17.13/     8.23/     3.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         6.7km  320m 16k
---------------
                                          1-31      2-49      3-32      4-35      5-37      6-72      7-39      8-40      9-73     10-59     11-71     12-47     13-64     14-69     15-67     16-100   
  1 Kubíček Zdeněk                 76.15  3.01/6    7.36/5   13.39/2   31.29/3   42.11/2   45.51/2   49.41/1*  53.04/1*  57.18/1*  62.22/1*  64.33/1*  67.04/1*  70.18/1*  72.19/1*  73.47/1*  75.46/1*  76.15/1* 
    OOB TJ Turnov                         3.01/6    4.35/5    6.03/3   17.50/5   10.42/3    3.40/1*   3.50/3    3.23/3    4.14/10   5.04/7    2.11/2    2.31/5    3.14/3    2.01/2    1.28/4    1.59/6    0.29/4  
  2 Konopáč Jiří                   80.10  2.22/3    7.14/3   13.51/3   32.37/5   45.39/5   52.23/6   56.16/6   59.35/3   61.55/3   66.15/2   68.41/2   71.09/2   74.17/2   76.26/2   77.54/2   79.48/2   80.10/2  
    OOB TJ Turnov                         2.22/3    4.52/6    6.37/4   18.46/6   13.02/5    6.44/10   3.53/4    3.19/2    2.20/4    4.20/2    2.26/4    2.28/3    3.08/2    2.09/6    1.28/4    1.54/3    0.22/1* 
  3 Holas Vladimír                 82.12  2.12/2    8.34/8   13.53/4   31.26/2   45.35/4   51.01/5   55.23/5   60.48/5   63.24/5   68.05/5   70.34/5   72.56/5   76.24/4   78.22/3   79.41/4   81.41/3   82.12/3  
    OOB TJ Turnov                         2.12/2    6.22/10   5.19/2   17.33/3   14.09/8    5.26/7    4.22/7    5.25/8    2.36/5    4.41/4    2.29/5    2.22/1*   3.28/5    1.58/1*   1.19/3    2.00/7    0.31/7  
  4 Dikoš Pavel                    83.21  2.11/1*   5.36/1*  10.41/1*  27.15/1*  42.12/3   48.42/3   52.17/3   57.30/2   59.14/2   66.38/3   68.45/3   71.11/3   77.56/6   80.00/6   81.16/6   82.54/5   83.21/4  
    KOB Děčín                             2.11/1*   3.25/1*   5.05/1*  16.34/2   14.57/10   6.30/9    3.35/1*   5.13/7    1.44/1*   7.24/9    2.07/1*   2.26/2    6.45/10   2.04/4    1.16/1*   1.38/1*   0.27/3  
  5 Vydra Pavel                    83.22  3.17/7    7.23/4   16.03/7   35.43/7   49.02/7   55.27/8   59.25/8   62.48/8   65.00/7   69.34/6   71.49/6   74.22/6   77.25/5   79.34/5   81.05/5   82.53/4   83.22/5  
    OK Všeň                               3.17/7    4.06/3    8.40/8   19.40/7   13.19/6    6.25/8    3.58/5    3.23/3    2.12/2    4.34/3    2.15/3    2.33/6    3.03/1*   2.09/6    1.31/6    1.48/2    0.29/4  
  6 Wagner Thomas                  85.03  2.57/4    6.29/2   17.15/9   34.58/6   46.08/6   50.37/4   54.49/4   59.55/4   63.03/4   67.12/4   69.57/4   72.32/4   75.48/3   78.22/3   79.38/3   84.33/6   85.03/6  
    Zittau Sud                            2.57/4    3.32/2   10.46/10  17.43/4   11.10/4    4.29/3    4.12/6    5.06/6    3.08/7    4.09/1*   2.45/6    2.35/7    3.16/4    2.34/8    1.16/1*   4.55/10   0.30/6  
  7 Ludvík Petr                    86.12  6.15/10  10.26/10  21.00/10  40.54/10  50.35/8   55.32/9   59.19/7   62.32/7   65.40/8   70.22/7   73.30/7   75.58/7   80.10/7   82.17/7   83.51/7   85.47/7   86.12/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   6.15/10   4.11/4   10.34/9   19.54/8    9.41/2    4.57/5    3.47/2    3.13/1*   3.08/7    4.42/5    3.08/7    2.28/3    4.12/7    2.07/5    1.34/7    1.56/5    0.25/2  
  8 Svoboda Slavomír               92.47  3.00/5    8.20/6   15.47/5   31.45/4   41.04/1*  44.49/1*  51.49/2   61.43/6   64.01/6   73.57/9   77.39/8   80.42/8   84.49/8   87.24/8   89.29/8   92.02/8   92.47/8  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.00/5    5.20/8    7.27/6   15.58/1*   9.19/1*   3.45/2    7.00/10   9.54/10   2.18/3    9.56/10   3.42/8    3.03/8    4.07/6    2.35/9    2.05/9    2.33/9    0.45/10 
  9 Kovář Karel                    97.04  3.21/9    8.45/9   15.48/6   36.32/8   50.43/9   55.15/7   59.46/9   64.34/9   67.22/9   72.16/8   83.34/10  86.38/9   90.52/9   92.53/9   94.36/9   96.31/9   97.04/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.21/9    5.24/9    7.03/5   20.44/9   14.11/9    4.32/4    4.31/8    4.48/5    2.48/6    4.54/6   11.18/10   3.04/9    4.14/8    2.01/2    1.43/8    1.55/4    0.33/8  
 10 Doškář Boris                  101.32  3.20/8    8.33/7   17.03/8   39.50/9   53.17/10  58.31/10  63.46/10  70.04/10  73.28/10  79.14/10  83.13/9   86.41/10  93.05/10  96.20/10  98.42/10 100.52/10 101.32/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.20/8    5.13/7    8.30/7   22.47/10  13.27/7    5.14/6    5.15/9    6.18/9    3.24/9    5.46/8    3.59/9    3.28/10   6.24/9    3.15/10   2.22/10   2.10/8    0.40/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         6.7km  320m 16k
---------------
                                          1-31      2-49      3-32      4-35      5-37      6-72      7-39      8-40      9-73     10-59     11-71     12-47     13-64     14-69     15-67     16-100   
  1 Kadavý Zdeněk                  78.28  2.35/3   11.43/11  18.57/8   35.08/2   44.01/1*  48.23/1*  52.21/1*  55.53/1*  58.09/1*  62.48/1*  65.17/1*  67.52/1*  71.31/1*  74.30/1*  76.12/1*  77.59/1*  78.28/1* 
    OK Chrastava                          2.35/3    9.08/13   7.14/4   16.11/1*   8.53/2    4.22/6    3.58/2    3.32/4    2.16/4    4.39/2    2.29/3    2.35/3    3.39/4    2.59/6    1.42/7    1.47/1*   0.29/3  
  2 Provazník Jiří                 82.24  2.24/2    7.11/1*  14.06/1*  39.46/5   48.18/2   54.56/4   58.45/3   61.49/3   63.55/3   68.08/2   70.12/2   72.30/2   76.07/2   78.41/2   80.05/2   81.56/2   82.24/2  
    OOB TJ Turnov                         2.24/2    4.47/4    6.55/3   25.40/10   8.32/1*   6.38/13   3.49/1*   3.04/1*   2.06/1*   4.13/1*   2.04/1*   2.18/1*   3.37/3    2.34/3    1.24/1*   1.51/2    0.28/2  
  3 Eiselt Miloš                   84.52  5.07/11   9.21/8   15.39/5   34.09/1*  48.48/3   52.41/2   56.56/2   60.10/2   62.53/2   69.28/3   72.26/3   75.12/3   78.47/3   80.55/3   82.32/3   84.26/3   84.52/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.07/11   4.14/1*   6.18/1*  18.30/3   14.39/6    3.53/1*   4.15/3    3.14/2    2.43/7    6.35/10   2.58/4    2.46/4    3.35/2    2.08/1*   1.37/4    1.54/3    0.26/1* 
  4 Průcha Miloslav                87.52  3.03/4   10.07/10  20.29/10  40.47/6   51.32/5   55.28/5   60.59/4   64.21/4   67.05/4   71.55/4   75.14/4   77.41/4   81.11/4   83.40/4   85.12/4   87.22/4   87.52/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.03/4    7.04/11  10.22/11  20.18/5   10.45/3    3.56/2    5.31/11   3.22/3    2.44/8    4.50/3    3.19/8    2.27/2    3.30/1*   2.29/2    1.32/2    2.10/5    0.30/6  
  5 Horák Petr                     97.13  2.07/1*   7.13/2   15.04/3   42.52/12  54.31/6   58.35/6   63.10/5   66.44/5   69.30/5   76.51/5   79.00/5   82.49/5   89.53/6   92.45/5   94.37/5   96.41/5   97.13/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.07/1*   5.06/5    7.51/6   27.48/12  11.39/4    4.04/4    4.35/4    3.34/6    2.46/9    7.21/13   2.09/2    3.49/10   7.04/12   2.52/5    1.52/8    2.04/4    0.32/8  
  6 Beneš Josef                    98.37  3.18/7    8.31/5   17.36/6   40.48/7   55.31/7   60.58/8   65.59/8   70.15/7   72.32/6   78.50/6   81.55/6   84.49/6   89.09/5   93.17/6   95.12/6   97.59/6   98.37/6  
    Sportcentrum Jičín                    3.18/7    5.13/6    9.05/8   23.12/9   14.43/7    5.27/11   5.01/6    4.16/9    2.17/5    6.18/9    3.05/6    2.54/5    4.20/6    4.08/12   1.55/9    2.47/12   0.38/10 
  7 Janata Petr                   101.40  3.31/9    7.54/3   14.40/2   41.53/10  59.07/11  63.46/10  69.04/9   72.43/9   74.52/9   79.55/7   83.21/7   87.56/7   93.38/8   96.57/7   98.33/7  101.08/7  101.40/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.31/9    4.23/2    6.46/2   27.13/11  17.14/12   4.39/7    5.18/8    3.39/7    2.09/2    5.03/5    3.26/9    4.35/12   5.42/10   3.19/10   1.36/3    2.35/8    0.32/8  
  8 Vašek Jiří                    103.58  6.48/12  12.12/12  21.02/11  39.42/4   55.53/8   60.46/7   65.27/7   69.55/6   72.35/7   79.55/7   83.27/8   87.57/8   93.29/7   97.03/8  100.29/8  103.29/9  103.58/8  
    OOB TJ Turnov                         6.48/12   5.24/7    8.50/7   18.40/4   16.11/9    4.53/9    4.41/5    4.28/10   2.40/6    7.20/11   3.32/11   4.30/11   5.32/8    3.34/11   3.26/13   3.00/13   0.29/3  
  9 Pavlík Milan                  104.07  3.30/8    9.12/6   24.38/12  42.38/11  62.55/12  67.42/12  73.12/12  76.54/11  80.33/11  85.56/11  88.55/11  91.58/11  96.03/9   98.54/9  100.53/9  103.28/8  104.07/9  
    OK Chrastava                          3.30/8    5.42/9   15.26/13  18.00/2   20.17/13   4.47/8    5.30/10   3.42/8    3.39/12   5.23/6    2.59/5    3.03/7    4.05/5    2.51/4    1.59/10   2.35/8    0.39/11 
 10 Nový Jiří                     105.47  3.09/5    9.15/7   18.22/7   41.23/8   58.28/10  64.33/11  69.37/10  74.36/10  77.44/10  85.04/10  88.34/10  91.57/10  97.29/11 100.36/10 102.49/10 105.18/10 105.47/10 
    OK Chrastava                          3.09/5    6.06/10   9.07/9   23.01/8   17.05/11   6.05/12   5.04/7    4.59/12   3.08/10   7.20/11   3.30/10   3.23/8    5.32/8    3.07/7    2.13/12   2.29/6    0.29/3  
 11 Bohm Karel                    107.53  4.23/10   9.51/9   19.37/9   41.35/9   57.43/9   61.40/9   72.58/11  77.36/12  81.37/12  87.38/12  91.16/12  95.01/12  99.39/12 102.51/12 104.31/11 107.11/11 107.53/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.23/10   5.28/8    9.46/10  21.58/7   16.08/8    3.57/3   11.18/13   4.38/11   4.01/13   6.01/8    3.38/12   3.45/9    4.38/7    3.12/8    1.40/6    2.40/11   0.42/13 
 12 Šulc Miroslav                 107.59  3.13/6    7.59/4   15.28/4   36.36/3   49.28/4   53.43/3   63.34/6   70.43/8   74.21/8   80.20/9   85.19/9   88.14/9   96.13/10 102.45/11 104.47/12 107.20/12 107.59/12 
    OOB TJ Turnov                         3.13/6    4.46/3    7.29/5   21.08/6   12.52/5    4.15/5    9.51/12   7.09/13   3.38/11   5.59/7    4.59/13   2.55/6    7.59/13   6.32/13   2.02/11   2.33/7    0.39/11 
 13 Horálek Milan                 116.44  9.12/13  16.22/13  28.28/13  56.47/13  73.40/13  78.52/13  84.14/13  87.47/13  89.57/13  94.59/13  98.15/13 103.03/13 108.45/13 111.59/13 113.36/13 116.14/13 116.44/13 
    SK Kotlářka Praha                     9.12/13   7.10/12  12.06/12  28.19/13  16.53/10   5.12/10   5.22/9    3.33/5    2.10/3    5.02/4    3.16/7    4.48/13   5.42/10   3.14/9    1.37/4    2.38/10   0.30/6  
    Barták Jiří               MSDISK     -6.93/    -0.80/    13.05/         /         /         /         /         /         /         /         /    22.33/    37.05/    50.31/    54.13/    59.55/    61.29/   
    OK Chrastava                              /     7.47/    16.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    14.32/    13.26/     3.42/     5.42/     1.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         5.4km  250m 14k
---------------
                                          1-31      2-52      3-56      4-33      5-58      6-63      7-61      8-34      9-74     10-42     11-41     12-64     13-77     14-100   
  1 Švihovský Jaroslav             60.37  3.12/9    5.30/2   10.20/1*  16.14/1*  22.40/1*  29.22/1*  35.32/1*  40.03/2   45.13/2   49.08/2   51.18/2   55.44/2   59.34/1*  60.14/1*  60.37/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.12/9    2.18/1*   4.50/1*   5.54/4    6.26/1*   6.42/2    6.10/4    4.31/10   5.10/5    3.55/2    2.10/3    4.26/1*   3.50/7    0.40/1*   0.23/1* 
  2 Hudský Vlastimil               61.07  2.53/6    5.39/4   13.11/8   17.22/2   24.43/2   31.02/2   35.45/2   38.36/1*  43.12/1*  47.01/1*  49.17/1*  55.09/1*  59.44/2   60.39/2   61.07/2  
    OOB TJ Turnov                         2.53/6    2.46/3    7.32/10   4.11/1*   7.21/6    6.19/1*   4.43/1*   2.51/1*   4.36/1*   3.49/1*   2.16/5    5.52/6    4.35/9    0.55/5    0.28/3  
  3 Jakubec Jindřich               65.51  3.06/8    6.11/8   12.05/5   22.09/9   29.18/8   36.38/8   42.08/7   45.32/7   50.25/7   54.51/7   57.05/7   61.50/4   64.33/3   65.26/3   65.51/3  
    OOB TJ Turnov                         3.06/8    3.05/5    5.54/4   10.04/13   7.09/4    7.20/5    5.30/2    3.24/2    4.53/3    4.26/3    2.14/4    4.45/2    2.43/1*   0.53/3    0.25/2  
  4 Babický Tomáš                  66.31  1.33/1*   4.18/1*  10.45/2   18.03/4   25.00/3   32.59/4   38.51/3   42.37/3   48.00/3   52.54/4   55.32/3   60.50/3   65.07/4   66.03/4   66.31/4  
    OB Rozmarýn Litoměřice                1.33/1*   2.45/2    6.27/7    7.18/9    6.57/3    7.59/10   5.52/3    3.46/4    5.23/8    4.54/7    2.38/7    5.18/4    4.17/8    0.56/6    0.28/3  
  5 Pospíšil Jiří                  67.16  2.08/2    5.32/3   11.07/3   18.30/6   26.15/7   33.16/5   40.07/5   44.18/5   49.34/5   54.11/5   56.15/5   62.06/5   65.55/5   66.47/5   67.16/5  
    SOK TJ Turnov                         2.08/2    3.24/7    5.35/3    7.23/10   7.45/8    7.01/4    6.51/8    4.11/7    5.16/6    4.37/4    2.04/2    5.51/5    3.49/6    0.52/2    0.29/5  
  6 Vokál Jiří                     68.00  2.52/5    5.42/5   11.45/4   17.50/3   25.50/4   33.27/6   40.27/6   44.20/6   49.37/6   54.22/6   56.51/6   62.45/6   66.22/6   67.27/6   68.00/6  
    OK Chrastava                          2.52/5    2.50/4    6.03/5    6.05/6    8.00/10   7.37/8    7.00/10   3.53/5    5.17/7    4.45/6    2.29/6    5.54/7    3.37/4    1.05/7    0.33/8  
  7 Smetana Radim                  68.17  2.39/4    5.54/6   12.10/6   18.06/5   26.05/6   33.41/7   42.45/8   46.45/8   52.16/8   57.15/8   59.10/8   63.59/7   66.55/7   67.48/7   68.17/7  
    OK Chrastava                          2.39/4    3.15/6    6.16/6    5.56/5    7.59/9    7.36/7    9.04/11   4.00/6    5.31/9    4.59/8    1.55/1*   4.49/3    2.56/2    0.53/3    0.29/5  
  8 Valter Petr                    70.22  2.22/3    5.56/7   12.38/7   19.16/7   25.55/5   32.37/3   39.29/4   43.02/4   48.11/4   52.53/3   56.11/4   65.00/8   68.09/8   69.45/8   70.22/8  
    KBP Praha                             2.22/3    3.34/8    6.42/9    6.38/8    6.39/2    6.42/2    6.52/9    3.33/3    5.09/4    4.42/5    3.18/9    8.49/12   3.09/3    1.36/13   0.37/10 
  9 Hlaváč Jaroslav                77.52  6.49/14  10.29/12  16.03/10  21.06/8   29.36/9   37.04/9   43.50/9   48.03/9   52.50/9   58.40/9   62.06/9   71.29/9   76.15/9   77.21/9   77.52/9  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           6.49/14   3.40/10   5.34/2    5.03/2    8.30/11   7.28/6    6.46/7    4.13/9    4.47/2    5.50/11   3.26/10   9.23/13   4.46/10   1.06/8    0.31/7  
 10 Richtr Jiří                    79.32  3.03/7    6.57/9   13.32/9   22.22/10  30.01/10  37.39/10  44.18/10  48.30/10  54.20/10  59.45/10  64.44/10  72.34/10  77.30/10  78.52/10  79.32/10 
    OB Jenišovice                         3.03/7    3.54/11   6.35/8    8.50/11   7.39/7    7.38/9    6.39/5    4.12/8    5.50/10   5.25/10   4.59/13   7.50/10   4.56/11   1.22/12   0.40/11 
 11 Bárta Miroslav                 82.04  3.23/10  10.35/13  20.13/12  26.00/12  33.20/12  41.21/11  48.03/11  52.45/11  59.10/11  64.28/11  67.22/11  74.14/11  80.07/11  81.22/11  82.04/11 
    OB Jenišovice                         3.23/10   7.12/14   9.38/13   5.47/3    7.20/5    8.01/11   6.42/6    4.42/11   6.25/12   5.18/9    2.54/8    6.52/8    5.53/12   1.15/9    0.42/12 
 12 Lusk Karel                     93.26  3.33/11   7.40/10  16.58/11  23.14/11  32.39/11  42.15/12  52.42/12  57.38/12  63.41/12  74.13/12  80.15/12  87.45/12  91.32/12  92.51/12  93.26/12 
    OK Chrastava                          3.33/11   4.07/12   9.18/12   6.16/7    9.25/12   9.36/12  10.27/14   4.56/12   6.03/11  10.32/14   6.02/14   7.30/9    3.47/5    1.19/10   0.35/9  
 13 Lusk Karel                    115.54  4.59/13  11.21/14  20.28/13  29.55/13  42.29/13  53.39/13  63.27/13  70.13/13  78.50/13  86.45/13  91.00/13 101.57/13 112.41/13 114.37/13 115.54/13 
    OK Chrastava                          4.59/13   6.22/13   9.07/11   9.27/12  12.34/14  11.10/14   9.48/12   6.46/13   8.37/14   7.55/13   4.15/12  10.57/14  10.44/14   1.56/14   1.17/14 
 14 Našinec Jiří                  124.16  4.14/12   7.51/11  30.35/14  45.28/14  57.03/14  67.58/14  77.49/14  88.41/14  96.29/14 103.31/14 106.59/14 115.32/14 122.14/14 123.33/14 124.16/14 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.14/12   3.37/9   22.44/14  14.53/14  11.35/13  10.55/13   9.51/13  10.52/14   7.48/13   7.02/12   3.28/11   8.33/11   6.42/13   1.19/10   0.43/13 
    Kadečka Jiří               DISK       9.23/    17.32/    26.03/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    63.20/   
    OB Jenišovice                         9.23/     8.09/     8.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Franců Jaromír             DISK       4.33/    27.07/    36.39/    47.43/    62.30/    75.56/    92.33/         /         /         /         /         /   174.11/   176.50/   177.40/   
    OOB TJ Turnov                         4.33/    22.34/     9.32/    11.04/    14.47/    13.26/    16.37/         /         /         /         /         /         /     2.39/     0.50/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.3km  210m 13k
---------------
                                          1-55      2-78      3-53      4-80      5-33      6-73      7-34      8-46      9-59     10-71     11-82     12-51     13-100   
  1 Lukavec Miloslav               47.19  2.28/1*   4.03/1*   6.15/1*  11.56/1*  17.53/1*  26.21/1*  30.19/1*  34.30/1*  36.18/1*  38.45/1*  43.18/1*  45.09/1*  46.44/1*  47.19/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.28/1*   1.35/1*   2.12/3    5.41/1*   5.57/1*   8.28/1*   3.58/1*   4.11/1*   1.48/1*   2.27/2    4.33/2    1.51/1*   1.35/2    0.35/3  
  2 Kraus Jan                      56.16  2.31/2    5.33/5    7.35/4   13.24/3   22.31/2   31.08/2   39.04/3   43.31/3   45.21/3   47.47/2   52.15/2   54.12/2   55.45/2   56.16/2  
    TJ Loko Liberec                       2.31/2    3.02/6    2.02/1*   5.49/3    9.07/2    8.37/2    7.56/5    4.27/2    1.50/2    2.26/1*   4.28/1*   1.57/2    1.33/1*   0.31/1* 
  3 Procházka Aleš                 61.00  2.36/3    4.28/2    6.37/2   12.21/2   24.05/3   33.10/3   37.45/2   42.19/2   44.11/2   49.03/3   55.27/3   57.48/3   60.27/3   61.00/3  
    SK Kotlářka Praha                     2.36/3    1.52/2    2.09/2    5.44/2   11.44/4    9.05/3    4.35/2    4.34/3    1.52/3    4.52/6    6.24/3    2.21/3    2.39/4    0.33/2  
  4 Juřina Robert                  74.02  2.53/4    4.56/3    7.24/3   14.36/4   24.18/4   38.57/4   45.32/4   51.38/4   54.21/4   58.02/4   65.51/4   71.12/4   73.26/4   74.02/4  
    Jizerský klub OB Frýdlant             2.53/4    2.03/3    2.28/4    7.12/4    9.42/3   14.39/5    6.35/3    6.06/5    2.43/4    3.41/4    7.49/4    5.21/6    2.14/3    0.36/4  
  5 Lukáš Zdeněk                   90.09  3.02/5    5.09/4    7.52/5   16.04/5   29.21/5   43.46/5   64.08/5   69.52/5   72.42/5   75.59/5   83.51/5   86.41/5   89.26/5   90.09/5  
    TJ Loko Liberec                       3.02/5    2.07/4    2.43/5    8.12/5   13.17/6   14.25/4   20.22/6    5.44/4    2.50/5    3.17/3    7.52/5    2.50/4    2.45/5    0.43/5  
  6 Nejezchleba Jiří              103.32 18.46/6   21.27/6   25.09/6   36.21/6   48.50/6   64.34/6   72.06/6   79.32/6   83.19/6   87.53/6   95.56/6   99.16/6  102.33/6  103.32/6  
    KOB Kamenický Šenov                  18.46/6    2.41/5    3.42/6   11.12/6   12.29/5   15.44/6    7.32/4    7.26/6    3.47/6    4.34/5    8.03/6    3.20/5    3.17/6    0.59/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         4.3km  210m 13k
---------------
                                          1-55      2-78      3-53      4-80      5-33      6-73      7-34      8-46      9-59     10-71     11-82     12-51     13-100   
  1 Mašek Pavel                    61.25  2.56/1*   5.19/1*   7.47/1*  14.25/1*  23.19/1*  34.31/1*  40.17/1*  45.29/1*  47.17/1*  50.07/1*  55.56/1*  58.16/1*  60.46/1*  61.25/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.56/1*   2.23/1*   2.28/1*   6.38/1*   8.54/1*  11.12/1*   5.46/3    5.12/1*   1.48/1*   2.50/1*   5.49/1*   2.20/2    2.30/1*   0.39/2  
  2 Štrojsa Josef                  67.37  2.59/2    5.40/2    8.19/3   15.57/3   25.27/3   37.08/3   42.42/3   50.50/3   53.21/3   56.11/3   62.06/3   64.23/2   66.54/2   67.37/2  
    KOB Kamenický Šenov                   2.59/2    2.41/3    2.39/3    7.38/3    9.30/3   11.41/2    5.34/1*   8.08/3    2.31/2    2.50/1*   5.55/3    2.17/1*   2.31/2    0.43/3  
  3 Křtěnský Jaroslav              67.43  3.16/3    5.41/3    8.11/2   14.56/2   24.13/2   35.55/2   41.37/2   48.47/2   51.44/2   55.42/2   61.31/2   64.27/3   67.05/3   67.43/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.16/3    2.25/2    2.30/2    6.45/2    9.17/2   11.42/3    5.42/2    7.10/2    2.57/3    3.58/3    5.49/1*   2.56/3    2.38/3    0.38/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.7km  175m 12k
---------------
                                          1-54      2-52      3-80      4-32      5-58      6-59      7-47      8-48      9-64     10-69     11-67     12-100   
  1 Beránek Miroslav               55.18  3.14/1*   5.31/1*  11.28/1*  14.51/1*  26.59/1*  33.02/1*  37.36/1*  44.10/1*  46.41/1*  49.30/1*  51.19/1*  54.35/1*  55.18/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.14/1*   2.17/2    5.57/1*   3.23/1*  12.08/1*   6.03/2    4.34/1*   6.34/2    2.31/4    2.49/1*   1.49/1*   3.16/3    0.43/1* 
  2 Langr Jan                      67.43  5.13/2    8.01/3   14.54/2   19.35/2   36.42/3   43.01/3   49.14/2   56.20/2   58.27/2   61.51/2   63.48/2   66.51/2   67.43/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.13/2    2.48/3    6.53/2    4.41/3   17.07/4    6.19/3    6.13/2    7.06/3    2.07/3    3.24/2    1.57/2    3.03/1*   0.52/3  
  3 Haufe Horst                    83.39  9.28/4   22.00/4   29.57/4   35.00/4   49.31/4   56.53/4   63.36/3   69.30/3   71.23/3   75.06/3   78.25/3   82.12/3   83.39/3  
    Zittau                                9.28/4   12.32/4    7.57/4    5.03/4   14.31/3    7.22/4    6.43/3    5.54/1*   1.53/1*   3.43/3    3.19/4    3.47/4    1.27/4  
  4 Prášil Vladimír                87.22  5.54/3    7.50/2   15.40/3   19.57/3   33.03/2   38.57/2   65.41/4   74.10/4   76.09/4   80.42/4   83.31/4   86.39/4   87.22/4  
    SK Praga Praha                        5.54/3    1.56/1*   7.50/3    4.17/2   13.06/2    5.54/1*  26.44/4    8.29/4    1.59/2    4.33/4    2.49/3    3.08/2    0.43/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         3.7km  175m 12k
---------------
                                          1-54      2-52      3-80      4-32      5-58      6-59      7-47      8-48      9-64     10-69     11-67     12-100   
  1 Hanák Milan                    71.11  5.12/1*   8.48/1*  21.18/1*  25.17/1*  40.20/1*  47.47/1*  54.19/1*  60.21/1*  62.11/1*  65.38/1*  68.02/1*  70.34/1*  71.11/1* 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.12/1*   3.36/3   12.30/2    3.59/2   15.03/1*   7.27/2    6.32/3    6.02/3    1.50/1*   3.27/1*   2.24/1*   2.32/1*   0.37/1* 
  2 Vondra Jaroslav                76.15  6.59/2   10.32/2   24.12/3   27.52/2   44.21/2   50.32/2   56.34/2   61.25/2   65.33/2   69.30/2   72.27/2   75.34/2   76.15/2  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           6.59/2    3.33/2   13.40/3    3.40/1*  16.29/2    6.11/1*   6.02/2    4.51/1*   4.08/4    3.57/2    2.57/2    3.07/2    0.41/2  
  3 Balcar Miroslav                92.36 14.05/4   16.39/4   30.48/4   36.24/4   56.54/3   64.38/3   69.57/3   74.48/3   77.20/3   84.51/3   88.14/3   91.42/3   92.36/3  
    OK Chrastava                         14.05/4    2.34/1*  14.09/4    5.36/4   20.30/3    7.44/3    5.19/1*   4.51/1*   2.32/2    7.31/4    3.23/4    3.28/3    0.54/3  
  4 Petr Miroslav                 108.18  9.30/3   13.11/3   23.02/2   27.56/3   56.58/4   67.43/4   76.37/4   90.20/4   93.52/4   98.29/4  101.46/4  107.21/4  108.18/4  
    TKP Praha                             9.30/3    3.41/4    9.51/1*   4.54/3   29.02/4   10.45/4    8.54/4   13.43/4    3.32/3    4.37/3    3.17/3    5.35/4    0.57/4  
    Mrňák Josef                DISK      21.19/    27.21/    44.08/         /         /         /         /         /         /         /         /    64.26/    65.26/   
    TJ Stadion Nový Bor                  21.19/     6.02/    16.47/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.00/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T2          1.9km   65m 9k
---------------
                                          1-76      2-78      3-52      4-65      5-49      6-81      7-82      8-70      9-100   
  1 Štičková Anna              33.01 0ch  3.04/4    6.21/1*  10.37/2   13.03/1*  17.02/1*  22.07/1*  25.39/1*  30.29/1*  32.29/1*  33.01/1* 
    TJ Loko Liberec                       3.04/4    3.17/1*   4.16/3    2.26/4    3.59/6    5.05/10   3.32/4    4.50/2    2.00/4    0.32/4  
  2 Tišer Matouš               33.53 0ch  3.46/6    7.15/5   11.39/3   16.47/3   19.54/3   23.50/3   26.56/2   31.31/2   33.22/2   33.53/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.46/6    3.29/2    4.24/4    5.08/9    3.07/3    3.56/6    3.06/2    4.35/1*   1.51/3    0.31/3  
  3 Hnídek Stanislav           40.57 0ch  6.22/10  12.08/7   15.13/6   17.22/5   23.17/4   25.44/4   27.40/3   38.58/5   40.22/3   40.57/3  
    Tanvald                               6.22/10   5.46/9    3.05/1*   2.09/2    5.55/10   2.27/1*   1.56/1*  11.18/11   1.24/1*   0.35/6  
  4 Kábrtová Iva               41.37 0ch  3.01/3    6.31/2   12.12/4   14.42/2   17.36/2   22.41/2   30.07/4   36.06/3   40.46/4   41.37/4  
    OK Všeň                               3.01/3    3.30/3    5.41/7    2.30/5    2.54/2    5.05/10   7.26/10   5.59/3    4.40/10   0.51/8  
  5 Javorská Iva               41.43 0ch  9.23/12  13.01/8   17.47/7   21.06/6   24.20/5   28.10/5   31.33/5   38.39/4   41.13/5   41.43/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          9.23/12   3.38/4    4.46/5    3.19/6    3.14/4    3.50/5    3.23/3    7.06/4    2.34/7    0.30/1* 
  6 Vláčilová Michaela         45.25 0ch  3.06/5    6.46/4   10.12/1*  22.57/7   25.02/6   28.26/6   33.16/6   43.24/6   44.55/6   45.25/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.06/5    3.40/5    3.26/2   12.45/13   2.05/1*   3.24/4    4.50/7   10.08/8    1.31/2    0.30/1* 
  7 Pilnáčková Žaneta          47.13 0ch  2.35/1*   6.34/3   15.06/5   16.56/4   28.55/7   32.00/7   35.51/7   44.28/7   46.40/7   47.13/7  
    TJ Loko Liberec                       2.35/1*   3.59/6    8.32/11   1.50/1*  11.59/13   3.05/2    3.51/5    8.37/6    2.12/5    0.33/5  
  8 Benšová Lucie              58.41 0ch  4.48/8    9.38/6   21.42/8   24.02/8   31.36/8   34.53/8   39.40/8   55.20/8   57.36/8   58.41/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.48/8    4.50/8   12.04/12   2.20/3    7.34/12   3.17/3    4.47/6   15.40/12   2.16/6    1.05/9  
  9 Nejezchlebová Věra         72.18 0ch 18.13/13  22.53/12  28.14/10  32.16/10  35.35/9   45.32/11  54.14/10  64.20/9   70.44/9   72.18/9  
    KOB Kamenický Šenov                  18.13/13   4.40/7    5.21/6    4.02/7    3.19/5    9.57/13   8.42/11  10.06/7    6.24/12   1.34/12 
 10 Zemánková Jana             77.17 0ch  4.16/7   13.20/9   41.38/13  47.24/13  52.43/13  57.46/13  62.36/11  70.19/10  76.33/10  77.17/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.16/7    9.04/10  28.18/13   5.46/12   5.19/9    5.03/9    4.50/7    7.43/5    6.14/11   0.44/7  
 11 Toffelová Jitka            87.57 0ch  2.53/2   21.36/11  30.04/11  35.19/11  39.19/11  43.27/9   71.54/12  82.19/12  86.51/11  87.57/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.53/2   18.43/12   8.28/9    5.15/11   4.00/7    4.08/8   28.27/12  10.25/9    4.32/8    1.06/10 
 12 Subotová Michaela          88.36 1ch  6.42/11  18.49/10  25.46/9   30.33/9   38.00/10  45.30/10  51.51/9   79.59/11       /    83.36/11 
    OK Harcov                             6.42/11  12.07/11   6.57/8    4.47/8    7.27/11   7.30/12   6.21/9   28.08/13       /         /   
 13 Posseltová Ivana           93.56 0ch  5.20/9   27.35/13  36.03/12  41.15/12  45.17/12  49.24/12  77.52/13  88.17/13  92.50/12  93.56/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.20/9   22.15/13   8.28/9    5.12/10   4.02/8    4.07/7   28.28/13  10.25/9    4.33/9    1.06/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T4          4.1km  250m 13k
---------------
                                          1-54      2-52      3-79      4-47      5-59      6-46      7-43      8-42      9-71     10-60     11-69     12-67     13-100   
  1 Štich Jan                  60.14 0ch  2.40/1*   4.32/1*  18.20/6   23.54/5   30.39/3   34.10/3   40.17/2   43.12/2   46.06/2   49.43/3   55.02/2   57.47/3   59.50/2   60.14/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.40/1*   1.52/4   13.48/13   5.34/1*   6.45/4    3.31/3    6.07/5    2.55/3    2.54/2    3.37/2    5.19/1*   2.45/11   2.03/1*   0.24/1* 
  2 Šaffková Blanka            60.15 0ch  3.11/2    5.02/2   11.19/2   18.10/2   26.09/1*  29.47/1*  35.41/1*  39.08/1*  43.06/1*  47.15/2   55.06/3   56.50/2   59.34/1*  60.15/3  
    OK Chrastava                          3.11/2    1.51/3    6.17/4    6.51/7    7.59/8    3.38/5    5.54/3    3.27/7    3.58/3    4.09/3    7.51/8    1.44/3    2.44/4    0.41/8  
  3 Nosál Stanislav            67.09 0ch  4.38/7    6.27/5   20.23/7   26.51/7   33.13/5   36.43/5   43.19/5   46.33/5   50.57/5   55.13/5   62.37/5   64.26/5   66.40/4   67.09/4  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.38/7    1.49/2   13.56/14   6.28/5    6.22/3    3.30/2    6.36/7    3.14/5    4.24/8    4.16/5    7.24/5    1.49/4    2.14/2    0.29/3  
  4 Zabořil Michal             67.26 0ch  6.52/11   8.57/6   13.49/4   19.23/3   27.13/2   31.07/2   42.42/4   45.38/3   49.49/3   55.02/4   62.09/4   64.05/4   66.53/5   67.26/5  
    OB Jenišovice                         6.52/11   2.05/5    4.52/3    5.34/1*   7.50/6    3.54/6   11.35/13   2.56/4    4.11/5    5.13/8    7.07/4    1.56/6    2.48/5    0.33/5  
  5 Kučerová Lada              69.11 0ch  3.47/5    9.11/7   22.32/10  29.00/8   35.19/7   38.52/7   44.53/6   48.07/6   53.10/6   57.25/6   64.26/6   66.18/6   68.43/6   69.11/7  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   3.47/5    5.24/13  13.21/12   6.28/5    6.19/2    3.33/4    6.01/4    3.14/5    5.03/11   4.15/4    7.01/3    1.52/5    2.25/3    0.28/2  
  6 Špak Zdeněk                71.12 0ch 29.45/16  31.26/17  35.50/15  41.29/13  46.51/12  49.55/11  54.13/9   56.38/9   59.23/9   61.47/8   67.50/8   69.19/8   72.12/8   71.12/8  
    Red Lid                              29.45/16   1.41/1*   4.24/1*   5.39/3    5.22/1*   3.04/1*   4.18/1*   2.25/1*   2.45/1*   2.24/1*   6.03/2    1.29/1*   2.53/6        /   
  7 Balzerová Vendula          76.05 0ch  3.12/3    5.19/3   11.46/3   23.07/4   30.58/4   35.16/4   41.23/3   45.40/4   50.06/4   57.52/7   68.31/9   70.47/9   75.07/9   76.05/10 
     OOS TJ Spartak Vrchlabí              3.12/3    2.07/6    6.27/5   11.21/13   7.51/7    4.18/8    6.07/5    4.17/8    4.26/9    7.46/11  10.39/13   2.16/9    4.20/11   0.58/13 
  8 Šípová Jana                76.15 0ch  8.56/14  11.16/11  18.15/5   25.42/6   34.19/6   38.47/6   48.52/8   53.35/8   57.37/8   62.40/9   70.23/10  72.35/10  75.40/10  76.15/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    8.56/14   2.20/8    6.59/7    7.27/9    8.37/10   4.28/9   10.05/12   4.43/11   4.02/4    5.03/7    7.43/7    2.12/8    3.05/9    0.35/6  
  9 Kroupa Štepán              78.04 0ch  3.20/4    5.38/4   10.18/1*  16.01/1*  35.47/8   40.56/8   48.26/7   52.55/7   57.33/7   63.35/10  71.52/11  73.59/11  77.12/11  78.04/12 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.20/4    2.18/7    4.40/2    5.43/4   19.46/14   5.09/10   7.30/8    4.29/10   4.38/10   6.02/9    8.17/9    2.07/7    3.13/10   0.52/11 
 10 Melichar Jaroslav          84.21 0ch  6.17/9    9.11/7   26.33/13  35.08/11  42.04/9   47.32/9   56.30/11  61.38/11  65.59/11  70.31/11  78.13/12  80.48/12  83.51/12  84.21/13 
    TJ Loko Liberec                       6.17/9    2.54/9   17.22/15   8.35/10   6.56/5    5.28/11   8.58/9    5.08/12   4.21/7    4.32/6    7.42/6    2.35/10   3.03/8    0.30/4  
 11 Sedláček Otakar            86.35 6ch  4.17/6    9.17/9   20.31/8   32.35/10       /         /         /         /         /    39.42/1*  49.08/1*  53.42/1*       /    56.35/1* 
    SK Zbraslav                           4.17/6    5.00/12  11.14/10  12.04/14       /         /         /         /         /         /     9.26/10   4.34/15       /         /   
 12 Nepovímová Petra           92.02 0ch  6.51/10  23.10/16  30.55/14  38.03/12  46.14/11  50.14/12  55.22/10  58.08/10  62.27/10  71.46/12  82.09/13  85.46/13  91.26/13  92.02/14 
     OOS TJ Spartak Vrchlabí              6.51/10  16.19/16   7.45/8    7.08/8    8.11/9    4.00/7    5.08/2    2.46/2    4.19/6    9.19/13  10.23/12   3.37/13   5.40/14   0.36/7  
 13 Posselt Hynek              94.40 0ch  8.12/13  11.08/10  21.40/9   32.03/9   42.06/10  49.17/10  58.39/12  63.01/12  69.13/12  75.27/13  85.40/14  89.37/14  93.58/14  94.40/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.12/13   2.56/10  10.32/9   10.23/12  10.03/11   7.11/12   9.22/10   4.22/9    6.12/12   6.14/10  10.13/11   3.57/14   4.21/12   0.42/9  
 14 Malec Jaroslav            106.50 7ch  5.49/8   11.20/12  22.54/11       /         /         /         /         /         /         /    66.39/7   68.13/7   71.08/7   71.50/9  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   5.49/8    5.31/14  11.34/11       /         /         /         /         /         /         /         /     1.34/2    2.55/7    0.42/9  
 15 Valeš Jan                 117.2610ch      /    16.32/14  23.22/12       /         /         /         /         /         /         /         /         /    65.52/3   67.26/5  
                                              /         /     6.50/6        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.34/14 
 16 Šašková Petra             122.29 0ch  8.10/12  12.01/13  40.48/17  50.18/14  61.58/13  70.45/13  80.10/13  87.24/13  94.09/14 102.16/15 113.12/15 116.42/15 121.36/16 122.29/17 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  8.10/12   3.51/11  28.47/17   9.30/11  11.40/12   8.47/13   9.25/11   7.14/13   6.45/13   8.07/12  10.56/14   3.30/12   4.54/13   0.53/12 
 17 Kraibichová Jitka         135.53 5ch 14.58/15  21.34/15  39.57/16  60.32/15  76.42/14       /         /         /    82.53/13  93.04/14       /         /   109.19/15 110.53/16 
    OB Jenišovice                        14.58/15   6.36/15  18.23/16  20.35/15  16.10/13       /         /         /         /    10.11/14       /         /         /     1.34/14