27.6. - Výsledky štafet mladších žákůstarších žáků a mezičasy

Na klubovém rajčeti už najdete také první várku fotek, hlavně z vyhlášení nejlepších.

Užijte si večerní vyhlášení a také zakončení celé olympiády.

26.6. Užijte si dnešní den volna a načerpejte sílu na čtvrteční štafety. Již jsou známe soupisky štafet.

25.6. - Druhým závodem na ODM v orientačním běhu byl závod na krátké trati. Náročné tratě, terény a tropické počasí prověřilo připravenost všech závodníků. S tratěmi si nejlépe poradili Kristýna Finstrlová (Jihomoravský kraj), Erik Heczko (Liberecký kraj), Lea Martanová (Liberecký kraj) a Daniel Bolehovský (Praha). Kompletní výsledky naleznete zde.

Fotky z middlu najdete na klubovém rajčeti

Vojta Král vyrazil i dnes otestovat závodní trať. Jeho mezičasy k porovnání zde

Sledovat nás můžete také na facebooku

25.6. - Závodníci a závodnice v kategoriích D,H 14 poběží závod na krátké trati s GPS. Záznam jejich závodu je možné sledovat od 15:00 na těchto odkazech -

25.6. - Ambasadorem pro orientační běh je na ODM Vojta Král, který si včera jako předběžec proběhl trať pro H14. A jak dopadl jeho souboj s kluky v této kategorii? Daniel Bolehovský, reprezentující Hlavní město Praha, svedl s Vojtou vyrovnaný souboj, a rozdíl byl pouhých 32 s. Mezičasy Vojty jsou tady

24.6. - Vítězové na krátké trati (prvních šest v každé kategorii) se můžou těšit na poukaz do nejlepší z v Liberci - Zmrzlinářství Leda.

24.6. - Prvním závodem v orientačním běhu na ODM byl závod ve sprintu. Nejlepšími závodníky byli Kristýna Finstrlová (Jihomoravský kraj), Vladimír Srb (Vysočina), Lucie Dittrichová (Zlínský kraj) a Daniel Bolehovský (Praha). Kompletní výsledky závodu ve naleznete zde. Reportáž o průběhu závodu pak na webu Českého svazu orientačních sportů.

Fotky z dnešního závodu si můžete prohlédnout na klubovém rajčeti, kam budeme i v dalších dnech přidávat fotky z dalších závodů.

Závod ve sprintu byl vysílán přímým přenosem Českou televizí (odkaz na záznam najdete tady).

21.6. - Společné finální pokyny pro všechny disciplíny.

21.6. - Předchozí mapy ze závodních prostorů si můžete prohlédnout na Mapovém portálu ČSOS. Pro sprint je to mapa z roku 2015 Technická univerzita v Liberci a pro middle pak Lesní  koupaliště areál pevných kontrol z roku 2018 a mapa Žulák z roku 2014.

19.6. - Byly zveřejněny startovky na první dva závody.

18.6.  - Na jaké tratě můžou závodníci během posledních dnů do zahájení ladit formu? Zveřejňujeme Parametry tratí.

17.6. - Seznam nominovaných sportovců najdete v odkaze Přihlášení.

16.6. - Mapy jdou do tisku

30.5. - Mapy jsou již připraveny a stavitelé finišují stavbu tratí. Závodníci se můžou těšit na náročné tratě, které prověří jejich orientační schopnosti i fyzičku.